Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) veber0937 válasza zvolite80 (#1948) üzenetére


veber0937
tag

Hi független vagy szolgáltatós telo?

(#1952) Vitaqo válasza Lacccca87 (#1941) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nekem azt írja, hogy a legfrissebb verziót hasznàlom. És szoffverre is.

(#1953) zolnagy válasza raider21 (#1935) üzenetére


zolnagy
őstag

Köszi, de aliról nem rendelek.
Még nem volt időm, de megreklamálom ebayen a rossz fóliát.

(#1954) zvolite80 válasza veber0937 (#1951) üzenetére


zvolite80
tag

Független!

Huawei P30 user

(#1955) Sfi válasza Sfi (#1913) üzenetére


Sfi
tag

Na két nap tesztelésének az eredménye:
Fődarab cserével jött meg a teló, de még 173-al. Ajánlotta azonnal a frissítést, de kihagytam, gondoltam először teszt az eddigi Androiddal.

1. nap: Igo névnapp, kb egy órát szinte gond nélkül ment, közben egyszer száz métert ellökött, szerencsére pár mp múlva magától helyreállt. Miután láttam hogy sokkal jobb, mint volt, kicsit elkezdtem molesztálni, Igo ki, GPS ki, GPS vissza, Igo vissza. Második ilyen után újra kiakadt a GPS, semmire nem jött vissza, újraindítás. (de azért ezt eléggé kiprovokáltam, rendes használat k9zben ilyen nem igazán van). Aztán bementem vásárolni a Pennybe, bekapcsolva hagytam, mikor kijöttem, egy km-rel távolabbra mutatott, és nem is talált magára. IGo ki-be, újra jó. Első nap tapasztalata: sokkal jobb lett, de nagyon messze a tökéletestől... :W

2. nap: Frissítve 183-ra, új belső. Ha így sem lett volna jó, nagyon csúnya mondatok következtek volna ide. De nem! Egész nap Igo és több más progi is, egyetlen kisiklás, kiakadás nélkül! Végre úgy működött, ahogy működnie kell egy telefonnak. (Így kellett volna egyből...)

Konklúzió: az én telefonom valószínűleg fokozottan hátrányos helyzetben volt, volt rajta egy GPS-t szarul kezelő operációs rendszer, és volt benne egy GPS-t szarul kezelő hibás alkatrész. (Gratulálok Huawei!) Valószínűleg ezért volt az enyém még másokénál is szarabbul használható...
Még jó, hogy időközben megérkezett a 183 rá, különben biztos földhöz verem és kidobom a kukába!

Megpróbálom elfelejteni ezt a kis kellemetlen előjátékot, és szeretni a telefont, ugyanis minden más hibátlanul működik rajta, gyors, szép, meg minden...

Viszont megkövetem azt, akit leszóltam hogy felesleges a gyári visszaállítás, mivel több oka is lehet a GPS hibának, ezért először azt kell megpróbálni, utána jöhetnek a drasztikusabb módszerek...

[ Szerkesztve ]

(#1956) veber0937 válasza Sfi (#1955) üzenetére


veber0937
tag

Hi

na ez jó hír, nekem is mióta frissült 183-ra azóta úgy nézz ki jó a gps, az enyém nem volt szervízbe

(#1957) pjen


pjen
félisten

Nekem vodásra tegnap jött a 155.nem is értem,egyszer már jött.

[ Szerkesztve ]

(#1958) Sfi


Sfi
tag

Ú ezt jól benéztem, magamnak válaszoltam, pedig Justice84 kollégának akartam :))
Még egy apró megjegyzés, de ez már pozitív:
Mióta visszajött a szervizből, mintha még jobb lenne az ujjlenyomat olvasó, pedig előtte sem volt kutya!
A két beszkennelt ujjam bármelyikét nem tudom úgy hozzáérinteni, hogy a másodperc tört része alatt ne nyissa ki a telefont! Bármilyen szögben, akár fejjel lefelé is! Ugyanakkor bármelyik másik ujjamat határozottan elutasítja. Elképesztő!

(#1959) Sfi válasza veber0937 (#1956) üzenetére


Sfi
tag

Nem tudom, hogy nekem is elég lett volna-e, ha kivárom a frissítést. Szerintem nem, mert már a 173-al is jobb lett sokkal a szerviz után, másrészt meg már teljesen mindegy, a lényeg hogy két napot lenyomtam vele hibátlanul!

(#1960) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Sziasztok. Ez a telefon váltotta a HTC Desire 626 telómat s tetszik is, egyetlen kivétellel. Valaki valami érdemleges Launchert javasoljon!!!

Mert a Vodás verzió semmit sem kínált fel s így egy borzalmas káosz az egész kinézete s felülete a telefonnak...

Szerk. Megtaláltam. Főképernyő stílusa - Alkalmazás lista...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1961) zolnagy válasza Bogyi007 (#1960) üzenetére


zolnagy
őstag

Meg lehet szokni az alkalmazáslista nélkül is, bár ahogy írod, itt Android 7-től már van választás EMUI alatt.
Előző P8 Lite-on még nem volt. Nekem is furcsa volt először, de megtanultam mappákat használni és már itt sem használom az alkalmazáslistát. Szokás kérdése :)

[ Szerkesztve ]

(#1962) Occon adom


Occon adom
aktív tag

B184 frissítés megérkezett, szabad tárhelyet keres, bár tegnap pucoltattam ki éppen mindent.
500MB a telepítés, tapasztalat róla egyenlőre nincs.

(#1963) justice84 válasza Sfi (#1955) üzenetére


justice84
tag

Na akkor a tiéd is megjavult :)
Nálam lehet valamelyik app akasztotta ki,de azóta majdnem mindet visszaraktam de a hiba nem jött ellő.

(#1964) Sfi válasza justice84 (#1963) üzenetére


Sfi
tag

Igen, szerintem szűk hét intenzív tesztelés után nem kiabálom el: a fődarab csere és a 183-as teljesen meggyógyította. Hibátlan, egy pillanatra sem inog meg. Persze ez lenne az alap, de hát már mindegy, úgy veszem most került hozzám a teló, nulláról indulunk...
Ma ráeresztettem egyszerre az IGO-t és a Waze-t, de meg se kottyant neki! :D
Minden más hibátlanul működik, inkább pozitív irányba lep meg néha...

(#1965) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Nálam is megérkezett a B184-es frissítés.

(#1966) veber0937 válasza donnie.d (#1965) üzenetére


veber0937
tag

független vagy melyik szolgáltató?

(#1967) Garfield85 válasza veber0937 (#1966) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem is a tegnap jött meg, független.

(#1968) donnie.d válasza veber0937 (#1966) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Független.

(#1969) Prosector


Prosector
addikt

Hello!

Erre a modellre is ervenyesek a sima P9 Lite topikjanak osszefoglalojaban szereplo dolgok?

Gondolok itt pl. a custom romokra...az ott linkelt romok erre is jok?

(#1970) zolnagy válasza Prosector (#1969) üzenetére


zolnagy
őstag

Nem, ez egy másik modell, más hw-el.

(#1971) Prosector válasza zolnagy (#1970) üzenetére


Prosector
addikt

Oke, koszi :R

(#1972) Bogyi007 válasza pjen (#1957) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mi ennél újabbat nem is kapunk?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#1973) zolnagy válasza Bogyi007 (#1972) üzenetére


zolnagy
őstag

Minek újabb? Idén Január 1-i a biztonsági frissítése a 155-nek. Majd ha az Oreo jön (ha jön).

[ Szerkesztve ]

(#1974) pitetomi


pitetomi
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek! Asszony tegnap felvételt készített a telefonjával, és folyamatosan hol elmosódik, majd kitisztul. Mit kell beállítania. Nem mozgatta a kezét, mert utána kipróbáltam én is és a mozgások esetén állandóan elmosódik a felvétel.
Ötlet?

Előre is köszi a segítséget!

Üdv: pitetomi

(#1975) Garfield85 válasza zolnagy (#1973) üzenetére


Garfield85
tag

Múlt héten jött a 184es frissítés és december 1. a javítási szint.
Mondjuk engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

(#1976) mirci18


mirci18
addikt

Most van elegem ebből a telefonból meg ebből a hiper szuper üveg hátlapból.
Visszakaptam a telefont a szervízből a Telekomtól amit amiatt küldtem el mert nem vette a töltést.
A hivatalos szervízt a TMX végezte aki két hétig ült a telefonon de meg nem csinálta mert nem a gyári töltővel küldtem és a telefon négy sarka meg volt repedve az üveg hátlapon.

Ezáltal buktam a garit. Felhívtam a Huawei szervízközpontját ahol készségesen elmagyrázták hiába még csak 6 hónapos a telefon nem javítják maximum pénzért.
Amire árajánlatot adnak elősször. Potom 4300 ft-ért meg bevizsgálják.

Már régebben is hangoztattam is de biztos is hogy soha többet nem veszek ilyen üveg hátlapos szutykot vagy bármi mást ami üveg hátlapos.
Nevetséges 6 hónap után a saját szakállamra javítassan meg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1977) Garfield85 válasza mirci18 (#1976) üzenetére


Garfield85
tag

Én se veszek üveg hatlapu telót, igaz nekem 1 karc sincs a telomon,de nagyon csúszós.
A Huawei P Smart tetszett most meg.

(#1978) Lacccca87 válasza mirci18 (#1976) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ezt azért nem hagynám annyiban.
Mondjuk az tény hogy a nem gyári töltőt mellé rakni butaség volt arra simán hivatkozhatnak hogy nem rendeltetés szerűen volt használva, vagyis töltve a telefon. De a berepedt sarkok miatt én nagy balhét csapnék, mert bizonyítsák be hogy köze lehet a hibához.

(#1979) Vitaqo válasza mirci18 (#1976) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Szerintem a baj ott kezdődik, hogy TMX. Küldtem telefont nekik 1x, erre visszaküldték ugyanígy mint a tiédet. Hozzáteszem, hogy a kapszulába amibe betettem, bubis fóliával körbetekertem a telefont. Visszakapva mondanom sem kell, hogy védelem nélkül benne hentergett, és a hátlap meg volt repedve, a kijelzővédüveg pedig összekarcolódott!!!! Panasz esetén próbáld meg bizonyítani. Ja, és az enyémet sem javították 2 hét után, csak küldtek egy papírt, hogy 4000Ft-ért bevizsgálják.
Az, hogy nem gyári töltővel küldted, és repedt, benne van a csont, hogy nem javítják. De ettől még gáz ez a szerviz. Soha nem bizniszelek velük

(#1980) Szabcsizz válasza Vitaqo (#1979) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Látom magam előtt,hogy a tenyerüket dörzsölve kacagnak azon,hogy nem gyári a töltő,és erre foghatják az egész dolgot. :D

(#1981) mirci18 válasza Lacccca87 (#1978) üzenetére


mirci18
addikt

Igazából lehetne hetekig vitatkozni a központi szervízzel de simán lepattintanak a külső sérülések miatt.
Ami viszont szégyen hogy 2 hétig ültek a telefonon úgy hogy meg sem csinálták és volt pofájuk utolsó nap így visszaküldeni nem értem miért.

Minden esetre tanultam belőle ahogy írtam ma már nem vennék újra üveg hátlapos telefont.
Másrészt kötnék rá biztosítást is mert enélkül felesleges bármiben reménykedni.
Jelenleg ott tartok hogy mivel sérült a hátlap eggyetlen szervíz sem akarja javítani a telefont.

Kérdeztem mennyibe kerülne itthon a hátlap csere több helyről összegyűjtve az infót azt tudom hogy 10-17-e ft-os összeg, Ez függ attól hogy melyik szerviz mennyiért válalja.
Úgyhogy inkább megrendelem kintről 2-3 e ft-ért lehet venni az ebayról kinek mennyire sürgős alapon változik az ára:
[link]

Ezt ráragasztom
Már csak azt nem tudom hogy milyen ragasztó kellene hozzá.
Tudtok erre tippet adni.
A másik nem tudom mennyire vagytok ebben képben.
A telefon töltő csatlakozója szintén kintről megvásárolható:

[link]

Szerintetek mennyire könnyen cserélhető?
Sajnos videót nem találok róla.
Itthon egyébként 8 e ft-ért cserélik a töltő csatlakozót.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1982) mirci18 válasza Szabcsizz (#1980) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem is.
A nem gyári töltőről meg annyit hogy egy Ugreen töltőt küldtem el egy Ugreen kábellal ami azért szerintem nem rosszabb mint a gyári. Egy megoldás van.
Ha az ember új telefont vesz egyből elrakja a gyári kábelt és töltőt hogy ha kell be tudja adni mivel a kábel gyorsan tönkremegy.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1983) mirci18 válasza Vitaqo (#1979) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos egy undorító hely többedjére is.
Most azon filóztam hogy a Telekomos garancia jegyre semmi nem lett írva.
Így ha kijavítom a hátlapot szerintem javítja gariban a telefont a Huawei szervíz.
Szerintetek kapcsolatba léphet a Huwei a Telekommal s így megtudhatják hogy volt már egy elutasított szervizelésen a telefon?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1984) atoska07


atoska07
újonc

Huawei P9 lite 2017 telefonról az alkalmazásokat .hogy kell átrakni az SD kártyára .Valaki leírná részletesen.

(#1985) donnie.d válasza atoska07 (#1984) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Alapesetben nem tudod, csak ha rootolt a telefon.
Azt hiszem az Android 5 vagy 6-tól nem lehet alkalmazásokat átrakni SD kártyára

(#1986) atoska07 válasza donnie.d (#1985) üzenetére


atoska07
újonc

Még garanciás a telefon és at írják nem érdemes rotoltatni meg nem is tudom hogy kell Vagyis akkor nincs megoldás mert az Sd kártyám üres és így is elég kevés alkalmazás van fenta telefonomon.
Tehát akkor nincs már megoldás

(#1987) Szabcsizz válasza atoska07 (#1986) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Sajnos nincs. Rootolni meg csak ezért,szerintem nem érdemes.

(#1988) HosCincer


HosCincer
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Tegnap kaptam egy ilyen céges telefont. Eddig kerültem a kínai telefonokat, úgyhogy semmi tapasztalatom nincs velük. A kérdésem a következő:
A Beállítások -> Huawei azonosító -> Beállítások -> Frissítések keresése menüben felajánlotta a következő frissítést:

Majd ezután ez az üzenetet kaptam:

Most kicsit össze vagyok zavarodva.
Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
A válaszokat előre is köszönöm!

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#1989) Lacccca87 válasza HosCincer (#1988) üzenetére


Lacccca87
őstag

Teljesen normális. Alaphelyzetben csak a play aruházból tudsz majd telepíteni, de a beállításokban ha szükésges tudod módosítani.

Az azonosító frissítése viszont fontos hogy a később a telefon frissítéseit is megkapd :)

(#1990) HosCincer válasza Lacccca87 (#1989) üzenetére


HosCincer
csendes tag

Kössz!

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#1991) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Rossz rendelés miatt eladó a következő tok: [link]

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#1992) Asógor válasza pitetomi (#1974) üzenetére


Asógor
csendes tag

A kamera menüben válaszd ki a provideót, majd a fókuszbeállításnál az AFC helyett az AFS-t, tudom, macera de én csak ezt a megoldást ismerem, hogy ne válltozó fókusz legyen.

(#1993) #07538176 válasza donnie.d (#1985) üzenetére


#07538176
törölt tag

Én még tudok átrakni appokat Android 5-ön, ha jól tudom, akkor már hattól nem lehet pakolni SD kártyára alkalmazásokat.

-----

Ismerősöm néhány napja vett ilyet a Vodafonetól, már most nagyon szereti, teljes mértékben meg van vele elégedve. Nem használ olyan sok alkalmazást, vagy 6 közösségi+2 játék van neki leszedve.

[ Szerkesztve ]

(#1994) rpeti33


rpeti33
kezdő

Sziasztok! P9 Lite 2017 es telcsi osszeomlott ossze vissza telepitesektol. Most a Your device is booting noww... képernyo van. semelyik boot inditas nem mukodik. Kikapcsolni se lehet mert ujraindul es ez a hiba uzenet jon fel. Tudtok e segiteni a boot visszanyerésében. A gyári update.app már megvan de gozom nincs hogyan telepitsem igy fel.

(#1995) pitetomi válasza Asógor (#1992) üzenetére


pitetomi
csendes tag

Köszönöm szépen, így tényleg működik!

Hálás köszönet!

(#1996) kiskkas


kiskkas
tag

Tudna valaki segiteni. Hogyan tudok választani telefonálásnál, hogy melyik SIM-et használjam. Ez ment automatikusan, de valamit elállitottam és most nem tudom változtatni a hivásnál. A beállitást már felturtam de nem jövök rá. Ez lenne az előnye a dupla SIM-es telefonnak. :W

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#1997) kiskkas válasza kiskkas (#1996) üzenetére


kiskkas
tag

Elnézést , de sikerült beállitani segitséggel.

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#1998) mirci18 válasza mirci18 (#1981) üzenetére


mirci18
addikt

A múltkor megkezdett történetem folytatom.
Ott tartottam hogy javítani kellene a telóm de a sérült hátlap maitt nem csinálják gariban.
Sőt még garin kívül sem nyúlnak hozzá.
Mivel a hátlap csere itthon 10-17 e ft inkább rendeltem ebay-ról angliából egy utángyártotta 3500 ft-ért.
Most megjött kicseréltem.
BEadtam a telefont szervízbe.
Ha minden jól megy 700 ft-ért cserélik a jack csatlakozót rajta.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1999) kazy76


kazy76
aktív tag

Sziasztok! Telekomnál vásárolt de független telóra B183-mas van vagy 184 is?

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#2000) #61392896


#61392896
törölt tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni valakitől akinek van ez a telefonja, egy próbát a következőkre:

Ugye ezen Oreo van. Kíváncsi vagyok, hogy az AutomaticCallRecorder programok működnek- rajta bluetooth fülhallgatóval.

Magyarázat: sajnos az enyémen Android 7 van és egyetlenegy call recorder program sem működik rajta bt-vel. Mivel ez nekem fontos, új telefont kell vennem. Persze nem akarnék árnyékra vetődni. Csak olyan telefont veszek, ami fel tud venni és amit meg is tudok fizetni.

Előre is köszönöm, ha valaki segít azzal, hogy lepróbálja nekem ezt. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.