Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Gyb001


Gyb001
senior tag

Vááá :Y Mit találtam :D
Végre, amit hazaérek rakom is föl

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#952) Gyb001 válasza Gyb001 (#951) üzenetére


Gyb001
senior tag

NEm ismeri föl a simkártyát.
Megy vissza a gyári rom :W

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#953) Rula válasza pity02 (#950) üzenetére


Rula
tag

Vicces, hogy amúgy a fejlesztői lehetőségek alján van egy olyan opció, hogy "alkalmazások kényszerített engedélyezése külső tárhelyre", viszont a csuszkát nem lehet elhúzni :DDD :DDD
Sokkal egyszerűbb lenne :(

(#954) Gyb001 válasza Gyb001 (#952) üzenetére


Gyb001
senior tag

Tesztelgettem hálózat nélkül, igéretesnek tűnik de így használhatatlan :/

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#955) pjen válasza Gyb001 (#954) üzenetére


pjen
félisten

Üdv.Egy kérdés.A teló számolja az adat felhasználást,hónap elejétől a végéig.Hogy tudom beállítani,hogy 18. tól következő honap 19.napjáig számolja. :R

(#956) Animelinda


Animelinda
csendes újonc

Sziasztok! :) Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a telefont vagy a huawei novát vegyem meg?
Nova előnyei: tárhely, kijelzőméret, gyorstöltés.
Ennek: újabb (emui, android)

(#957) donnie.d válasza Animelinda (#956) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Kijelzőméret? :U
P8 Lite 2017 az 5.2-es, míg a Nova 5.0-ás. Szóval ránézésre nem igazán látnád a méretbeli különbséget esetleg, ha egymás mellé tennéd a két telefont. Ebből kifolyólag máris egy előny kiesett a Nova felsorolásból.

(#958) Peace


Peace
nagyúr

Segítsetek nekem kérlek, mert hülyét kapok! Két óra van két helyszínnel a kezdőképernyőn. A bal oldali az otthoni gondolom, mert egy házikó ikon van, a jobb oldali meg a jelenlegi. Hogyan tüntetem el vagy törlöm ki az otthonit??? Csak egy órát és hőmérsékletet szeretnék látni, ahol éppen vagyok. Már mindenhol kutattam, de nem találom mi a hiba.

(#959) donnie.d válasza Peace (#958) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Screenshotot tudsz róla lőni?
Egy widgeten belül kétszer jelenik meg ugyanaz, vagy két widget van kinn?
Mert, ha kettő widget van, akkor egyszerűen csak hosszan nyomod a widgetet és törlöd.

(#960) Peace válasza donnie.d (#959) üzenetére


Peace
nagyúr

Egy widget. Gondolom valahogy az otthonit kellene törölni, hogy csak mindig az aktuálisat mutassa. Lehet tegnap nagy izgalmamban megadtam ilyet a telefon első bekapcsolásakor....
itt a kép róla

[ Szerkesztve ]

(#961) Peace válasza Peace (#960) üzenetére


Peace
nagyúr

Megoldottam!!! Megtaláltam hol lehet kilőni a saját helyet végre. ;)

(#962) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Egy kérdés, régebben írtam már róla, hogy a telefon van amikor csak másodszori nyomásra érzékeli a vissza gombot, vagy bármit a képernyőn, van amikor megy normálisan, van amikor kétszer kell nyomni mire csinálja amit kell. Felhívtam a huawei ügyfélszolgálatot, mondják lehet, hogy szoftveres, vagy hardveres. A szoftveres részét a gyári beállításokkal tudom újratenni hátha..itt jön a kérdés, mondta van mentés ilyenkor a menüben, és hogy az mindent lement tömörítve az sd kártyára, én ezt nem hittem el, épp ezért megnéztem a menüben és csak dokumentum meg ilyen alap dolgokat ment le, játékokat, appokat stb. nem amit az ügyfeles mondott, hogy nem kell semmit újra tenni mert vissza állítja a lementésből, néztem is nagyokat.. na lényeg, kérdés, hogy lementi azokat is szerintetek? Vagy 1 napig tehetek mindent vissza/állíthatok be ha majd lesz időm egyáltalán rá?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#963) Peace


Peace
nagyúr

Rá lehet venni bárhogy a telefont, hogy ne belső tárhelyre telepítsen? Minek állítottam be az alapértelmezett tárhelyet SD kártyára, ha minden a belsőre megy? Mire vonatkozik akkor az alapértelmezés?

(#964) donnie.d válasza Peace (#963) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Belső tárhely a képek, videók mentése.
Az applikációkra ez nem vonatkozik.

(#965) oszy


oszy
veterán

Megéri a P10 lite a 15.000 Ft-os különbséget a P9 lite-al szemben? :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#966) donnie.d válasza oszy (#965) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ha nem akarsz két sim kártyát használni, akkor nem.

(#967) szabi97 válasza donnie.d (#964) üzenetére


szabi97
tag

Remélem az Android 8-ba beletették sd írási lehetőséget, elvileg az utolsó bétákat adták ki a múlthéten, meg azt nem értem, hogy az 5.0 óta, minek vették ki egyáltalán ezt a lehetőséget, felháborító, hogy minden képem, videóm, zeném az sd-n van, van rajta kb 10 app és nincs tárhelyem, frissíteni se tudok. Gondolkoztam nyitom a bootloadert, de ez valakinek problémát okozott a szoftver frissítésben.

(#968) oszy válasza donnie.d (#966) üzenetére


oszy
veterán

Két SIMes a P10?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#969) kory24 válasza oszy (#968) üzenetére


kory24
őstag

Arra értette, hogy ha 2 sim használsz akkor nincs lehetőség sd kártya használatára és a P9 lite (2017) belső tarhelye 16gb (amiből kb fele a rendszeré) míg a p10 lite belső tarhelye 32gb.

Egyébként p10 lite mellett szól még a fém keret, duál wifi, és a gyors töltés támogatása ha ezek közül esetleg fontos valamelyik számodra.

[ Szerkesztve ]

(#970) mizoli válasza oszy (#968) üzenetére


mizoli
addikt

Igen.
És 32 GB ROM van benne, nem 16.

(#971) oszy válasza kory24 (#969) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! Hosszűtávra lesz tervezve ismerősömnek, így mindenképp a P10 lite lesz!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#972) Feri1977 válasza szabi97 (#967) üzenetére


Feri1977
senior tag

Én is ugyanígy ki voltam akadva hetekkel ezelőtt itt ugyanezen, hogy nincs hely stb. én sem értem miért szedték ki az sd-re át tevést az 5.0 óta, amúgy meg a 8-ast egyáltalán megkapjuk? Mert írod lehet abba benne lesz reméled, hát akkor pezsgőt bontanék, ha benne lenne, de én nem olvastam sehol, hogy a telónk frissülne rá!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#973) szabi97 válasza Feri1977 (#972) üzenetére


szabi97
tag

Olvastam valamit, hogy már dolgozik az Oreo rendszeren a Huawei, de ha lesz emui 6.0-6.1, azt csak is év vége felé jelentik be melyik készülék kapja meg, bízok benne hogy a p9 is, vagy ha adnak ki november körül új készüléket, lehetséges már android 8 lesz rajta, de ez csak az én elméletem.

(#974) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok!

Hol tudom az értesítési (üzenetek) hangerőt állítani?
Csak csengőhang, média, riasztások és hívások hangerő van, de hiába van mind halkabbra állítva az értesítések hang üvölt a telefonból, ha sms vagy más értesítés jön.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#975) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a tartóról? Esetleg valaki használta már? Plusz ehhez a készülékhez jó lenne, vagy csak Csamcsung játszik?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#976) hangyakutya


hangyakutya
újonc

Helló! Mostanában vásároltam egy ilyen telót a Telekomnál. Egy darabig SD kártyával és 1 SIM-mel használtam, de felmerült, hogy szükség lenne a 2 SIM-re. SD ki, második SIM be. Bekapcsolás, a második SIM jelenlétére semmi nem utal. Újra ki, újra be, bekapcsolás, újra semmi. A SIM másik készülékben működik. Kérdésem, hogy esetleg állítani kell valamit a szoftverben, hogy lássa a készülék a második SIM-et is?

(#977) kory24 válasza hangyakutya (#976) üzenetére


kory24
őstag

Szia. Amit Telekom árul sajnos csak egy simes változat. Állítani nem tudsz ezen, kivéve ha rámókolnál duál simes firmware, de az macerás, biztonságos leírás nincs is hozzá.

(#978) hangyakutya válasza kory24 (#977) üzenetére


hangyakutya
újonc

Ó jaj :( Mindenesetre köszi, egy kérdőjellel kevesebb.

(#979) Peace


Peace
nagyúr

Mióta megvan a telefon, sokan panaszkodnak, hogy hullámzik a hangom, nem hallják a mondat végét, olyan, mintha nagyon fújna a szél a háttérben, messziről beszélnék. Gondoltam mivel úgyis hamarosan átállok másik szolgáltatóra, bíztam benne, hogy Vodafone hálózat hülyéskedik. Most megtörtént az átállás és Telekom kártyával is ugyanez. De nem folyamatosan, van mikor szuperül lehet hallani. Csinált valakinek ilyet? Vihetem vissza gariba? :(

(#980) Tigi válasza Tigi (#974) üzenetére


Tigi
őstag

Megtaláltam.
Számomra érthetetlen módon a csengőhang hangerejének állításával állítódik az értesítési hangerő is. :F

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#981) donnie.d válasza hangyakutya (#978) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nézd meg az összes iratod, amit a telekomtól kaptál, illetve nézd meg a weblapjukat is.
Ha ott dual simesként van fenn (én úgy emlékszem igen), és ennek ellenére nem akar működni, akkor vidd vissza.
Ha nagyon nyekeregnek, akkor érdemes a fogyasztóvédelemmel példálózni vásárló megtévesztése címén.

(#982) Tigi válasza hangyakutya (#976) üzenetére


Tigi
őstag

A 2. SIM is T-s ugye?

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#983) laller79 válasza Szabcsizz (#975) üzenetére


laller79
csendes tag

Hello. Én ilyen tartót használok már 4 éve. Csak jót mondhatok róla. Egykezes ki- és befogatás. Csak ilyet vennék most is. Na és persze tökéletes a P9 lite 2017 benne.

[ Szerkesztve ]

(#984) Szabcsizz válasza laller79 (#983) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszönöm a visszajelzést, szívesen megrendelném már, ha elérhető lenne. Konkrétan a megrendelő ablakocska hiányzik az oldalról. Gondolom a Telekom hozza a szokásos formáját. Mindegy, várok rá akkor.

(#985) mirci18


mirci18
addikt

Na akkor hétfőtől a családban bővülés lesz egy ilyen telefon személyében.
Eredetileg Honor 7 lite lett volna.
De ahogy olvastam ebben a telefonban már 3 gb ram van picit erősebb gép és naprakészebb frissebb szoftver.
Meséljetek kinek mi a véleménye a telefonról.
Mik a hibái vannak e gondok vele?
Ahogy olvastam memóriakártyára itt sem lehet szoftvert telepíteni ami szívás de majd túléljük valahogy.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#986) goop válasza mirci18 (#985) üzenetére


goop
őstag

Asszony használja, tökéletes. Ebben van nfc is, tehát megy a gránit pay. Facebook, messenger, WhatsApp, viber hangminőség szuper minden. Ha nem honor 8-am lenne, vennék magamnak is. :)
Memó kártya nekünk nem érdekes, 2 simmel van használva.

[ Szerkesztve ]

(#987) Peace válasza mirci18 (#985) üzenetére


Peace
nagyúr

A 16 GB kevés lehet, ha sok programot szándékozol telepíteni, szinte semmi nincs fenn és van 4 GB szabadon. Én sajnos kifogtam egy rossz példányt, mert a telefonálás sajnos nem jó, szörcsög, bugyborékol, alig lehet hallani. Két SIM-el is ki lett próbálva, sajnos a telefon lesz a ludas. Vissza kellene vinni, de nem visz rá a lélek, hogy újra a Lumia 640-et használjam, amíg nem javítják/cserélik. :(

(#988) mirci18 válasza goop (#986) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Én is a feleségemnek vettem.
Nekem egy Lg G5-van.
Nálam az az etalon de egy mezei felhasználónak ez is elég.
A Honor 8-al én is szemeztem de az always on display hiánya az infra hiánya és egy két dolog miatt nem lett befutó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#989) mirci18 válasza Peace (#987) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem még a 32 gb-os tárhelyem is egy ideig kevésnek bizonyult pedig van memóriakártyám.y
Szerintem minnél előbb vidd szervízbe a telót.
Azért egy Lumia 640 nem rossz csere telefonnak.
Ügyes kis teló a maga nemében. Én évekig wp-s voltam imádtam a rendszert.
Nekem a G5-öm egy hete szervízben van addig egy Nokia 1112-vel nyomulok. Annál ezerszer jobb minden.
Ez a telefon semmit sem tud de legalább egy hetet kibír egy töltéssel.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#990) goop válasza mirci18 (#988) üzenetére


goop
őstag

A honor8 ban van infra és ami fő, duál aktív. (Sajnos valószínűleg az utolsó típus ami ilyen) Ott a frissítések hiánya zavaró, asszonyé ma is kapott valami frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#991) mirci18 válasza goop (#990) üzenetére


mirci18
addikt

Pedig én infra hiányra emlékeztem.
Az Lg se adja olyan gyakran ki a frissítéseit mint mondjuk egy Samsung.
De én azt mondom neked hogyha minden héten kapnál egy egy frissítést az inkább csak téged nyugtatna nem feltétlen lenne az adott frissítésben semmi érdemleges.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#992) Peace válasza mirci18 (#989) üzenetére


Peace
nagyúr

Ma viszem vissza. :( Sosincs szerencsém a telefonokkal...legalábbis az utóbbi 10 évben biztos nem.

(#993) acronka


acronka
tag

Próbált már valaki ilyet?
[link]
Állítólag a szélén is illeszkedik :o

(#994) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használtok-e biztonsági szoftvert?
A böngészés közbeni adathalász elleni védelem miatt kérdezem?

(#995) pjen válasza GEPESZ66 (#994) üzenetére


pjen
félisten

Én nem,de nem is tartok semmi fontosat a teón.Amit el tudnak halászni legyen az övék.

(#996) kory24 válasza GEPESZ66 (#994) üzenetére


kory24
őstag

Telón nekem is csak Adguard van a reklámok miatt.

De nemigazán látogatok olyan oldalakat, ahol halászhatnának tőlem.

(#997) donnie.d válasza acronka (#993) üzenetére


donnie.d
aktív tag

4950 forintért?

Köszönöm nem, akkor inkább vásárolok 900 ft ért az ebayen.

(#998) Peace válasza donnie.d (#997) üzenetére


Peace
nagyúr

460-ért rendeltem 2 db 9H-st. Kíváncsi leszek milyen.

(#999) acronka válasza donnie.d (#997) üzenetére


acronka
tag

Csak kíváncsi lennék, a szélét hogy oldották meg? Illeszkedik(görbül), vagy levegős.
Ha szépen illeszkedik, akkor adnék érte ennyit is. Csak egyszer kell megvenni!
Nekem a p9-en nem ér a széléig, és nem is zavar, de mégis csak szebb lenne ha teljes képernyőn lenne.

Azt hiszem hétfőn megállok ott, és bemegyek megérdeklődni. Úgy is kell egy ideiglenes tok is, mert hamarosan érkezik az asszonypajtás telója! :)) Kinából nem érne ide addig, tok nélkül pedig nem mernénk használatba venni. Mindig az van hogy minél jobban féltjük, annál hamarabb esik ki a kezünkből.

(#1000) mrazgabor válasza Peace (#998) üzenetére


mrazgabor
tag

[link]

Én is ebayről rendeltem ezt majd kiderül... ebből rendeltem annó p8ra és tökéletes volt majd 1 évet használtam... 3-400 ft szerintem nem is várhattam többet :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.