Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Feleségem telója az eggyik pillanatról a másikra nem veszi fel a töltést.
Hiába próbáltam több kábellal töltővel de a telefon már be sem kapcsol.
Találkozott már töltési problémával valaki?
Holnap viszem szervízbe kemény 5 hónap használat után.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1902) funk648 válasza goop (#1898) üzenetére


funk648
aktív tag

Enyém független, és még mindig B172-őn vagyok, de igazából nem nagyon érdekel, mivel így is tökéletesen használható a telefon, az előző Huawei G620S-emhez képest meg pláne.

(#1903) goop válasza funk648 (#1902) üzenetére


goop
őstag

Gps hibát fixál és a volte van benne elvileg. Tehát szükség lenne rá mielőbb.

(#1904) Szabcsizz válasza mirci18 (#1901) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket. Hibás/silány darabok bárhol előfordulhatnak.

(#1905) raider21 válasza goop (#1898) üzenetére


raider21
aktív tag

Nekem kb. egy hete jött meg rá a B183 igaz ez szolgáltatónál vásárolt telefon.
Igaz a frissítés keresése előtt érdemes rámenni a Huawei azonosítóra is, mert annak is frissülnie kell, hogy megtalálja a legfrissebb rendszerfrissítést.

raider21

(#1906) mirci18 válasza Szabcsizz (#1904) üzenetére


mirci18
addikt

Még semmit nem vontam le.
Mondjuk azt sajnálom hogy a telefonból az akkumulátort nem lehet kivenni.
Régebben az is megoldás volt egy ehhez hasonló problémára.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1907) goop válasza mirci18 (#1906) üzenetére


goop
őstag

A hosszan nyomod a bekapcsolót próbáltad gondolom.

(#1908) mirci18 válasza goop (#1907) üzenetére


mirci18
addikt

Igen sajnos nem működött.
Egyébként amikor kikapcsolva rádugom a töltőre az állapotjelzőnek villognia kéne nem?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1909) goop válasza mirci18 (#1908) üzenetére


goop
őstag

Világít töltéskor.

(#1910) goop


goop
őstag

Feltettem a c432b191 et a single simesre, a volte miatt, de nincs benne sajnos, ill. az én kártyámmal nem jelenik meg, gondolom a T még nem támogatja ezt a típust...

[ Szerkesztve ]

(#1911) justice84 válasza Sfi (#1837) üzenetére


justice84
tag

Szia.
Na lementettem mindent a telóról majd kapott egy Factory Reset-et. Feltettem a Waze-t és az igo-t talált 2-3mp alatt gps jelet (napközben is megtalálta nem kellet ki-be kapcsolni) 2-3 napig ment jól majd néha 2-3 perc után talált csak gps-jelet.B183-ra lefrissítettem majd újabb Factory Reset. Most úgy néz ki 8 napja rendesen megy.Nem tudom mi okozta ezt az anomáliát nálam remélem nem szivat már tovább.

Más:
Ha képernyőz le van zárva ,és ha alulról felhúzom megjelenek a Hangrögzítő,számológép,zseblámpa stb ikonja ezt nem lehet letiltani valahol?Ha le van zárva a teló akkor ezeket se lehessen használni.

(#1912) zolnagy válasza raider21 (#1905) üzenetére


zolnagy
őstag

Ezt osztom. Nem voltam bejelentkezve a huawei azonosítóval. Amint bejelentkeztem, egyből jött a frissítés.

(#1913) Sfi válasza justice84 (#1911) üzenetére


Sfi
tag

Örülök neki, hogy megoldódott! Lehet hogy tévedett a szervizes gyerek, és mégsem hardveres, csak türelmesen várni kellett volna, míg írnak rá egy használható frissítést? De ő mondta, hogy rendszeresen cseréli az alaplapokat ezzel a hibával!
Engem viszont már a szerviz szívat, a beígért 4-5 nap helyett 16 napja van oda a teló...
Kicsit unom...

(#1914) Ice_Man22 válasza Sfi (#1913) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Azert az durva, hogy lassan 5 honapja nem jott frissites a telomra, a felesegem P10 lite ja havonta frissul.

(#1915) goop válasza Ice_Man22 (#1914) üzenetére


goop
őstag

Nyugi, a honor 8 am is épp így van, fél évente egy, pedig az kicsit drágább volt anno, és lehet 8.0 android se lesz rá.
Túl jól sikerült valószínűleg, és többen ezt vették a drágább telefonok helyett.

[ Szerkesztve ]

(#1916) pjen válasza Ice_Man22 (#1914) üzenetére


pjen
félisten

Működik jól ,minden?

(#1917) Ice_Man22 válasza pjen (#1916) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ha a P10 lite ra erted, nem panaszkodik. Ha a P9 re, mukodik jol, engem csak a biztonsagi szint zavar...

(#1918) pjen válasza Ice_Man22 (#1917) üzenetére


pjen
félisten

Most már elvileg szűrik az árúházat is, olyan nagy gond nem lehet.

(#1919) zolnagy válasza Ice_Man22 (#1914) üzenetére


zolnagy
őstag

Huawei azonosítód van? Be vagy jelentkezve azzal is?

(#1920) Ice_Man22 válasza zolnagy (#1919) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen, es a legfrissebb verziom van.

[ Szerkesztve ]

(#1921) sunavlys válasza Ice_Man22 (#1914) üzenetére


sunavlys
senior tag

És mi a jó fenét hozna az a frissítés, amit nem lehet nélkülözni???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1922) pjen válasza sunavlys (#1921) üzenetére


pjen
félisten

Ez egy sport.

(#1923) mirci18 válasza goop (#1915) üzenetére


mirci18
addikt

Talán azért mert a Honor 8 egy istenkirály telefon. Az Lg g5-el ott van egy szinten és kicsivel még jobb is a kamerája tőle.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1924) mirci18 válasza mirci18 (#1906) üzenetére


mirci18
addikt

Bevittem a telefont a Telekomhoz kiváncsi vagyok két hét múlva javítva hozzák e vissza.
Sajnos sehogy sem tudtam a töltést a telefonon megoldani.
Nem engedte tölteni magát.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1925) Sfi válasza justice84 (#1911) üzenetére


Sfi
tag

Na csak egy kicsit elégedetlenkednem kellett, és megjött a teló a szervizből a 16. napra. Fődarab csere volt rajta.Holnap intenzív GPS teszt lesz...
Viszont egy valamivel már felbsztk: egy remek, szinte láthatatlan gyári fólia volt rajta, hónapokig ellettem volna vele. Erre levették róla a szervizben, és előre-hátra ráhánytak valami gyalázatos, nagyobb, koszos, karcos, hólyagos valamit! Gratulálok Huawei szerviz!!

[ Szerkesztve ]

(#1926) Lacccca87 válasza Sfi (#1925) üzenetére


Lacccca87
őstag

Helyedbe visszavinném é ott helyben cseréltetném rajta.
Hova vitted egyébként?
Nekem a BP. nagykörúton található üzlethelyiség nagyon bejött, normális kiszolgálás és gyors szervíz ( honor 4x et vittem még eladás előtt be anno)

(#1927) Sfi válasza Lacccca87 (#1926) üzenetére


Sfi
tag

A debreceni Plázában lévő FirstPhone, de hát nyilván nem ők tépték le, hanem a szervizben. Nem akartam már cigánykodni,végül is most is van rajta egy gyári fólia, csak olyan mint a hányás... De krv rendes volt a gyerek, felajánlott egy fóliát 3500-ért! :D

[ Szerkesztve ]

(#1928) raider21 válasza Sfi (#1927) üzenetére


raider21
aktív tag

Kínából megvan 5-600 Ft -nyi dollárért 2 db üvegfólia rá. :P ;)

raider21

(#1929) zolnagy válasza raider21 (#1928) üzenetére


zolnagy
őstag

Ha jót küldenek...
Én is rendeltem [ilyet], ami elvileg rá való, de most megjött és egyáltalán nem erre a telefonra való.
Ráadásul 2-t rendeltem, hogy legyen tartalék...

[ Szerkesztve ]

(#1930) Garfield85 válasza zolnagy (#1929) üzenetére


Garfield85
tag

Már a képekből tisztán látszik, hogy nem erre való.

(#1931) zolnagy válasza Garfield85 (#1930) üzenetére


zolnagy
őstag

Az azért nem releváns, mert bármelyik modellt választod a menüben, ugyanaz a kép marad.
Tehát gondoltam, hogy ettől függetlenül jót küldenek, ha már kiválasztható a modell.

(#1932) Sfi válasza raider21 (#1928) üzenetére


Sfi
tag

Még nem rendeltem Kínából, azért remélem itt is lehet venni ezeröt körül...

(#1933) justice84 válasza Sfi (#1925) üzenetére


justice84
tag

Na ez jó hír hogy ennyi után visszaadták. Fóliát érdemes megnézi a kínai boltokba is kettőbe is voltam sok fólia és tok is volt de akkor épp a miénkre nem volt (Decemberben)
A szilikon tokok 500-800ft a színes ehhez hasonlóak 800-1200ft voltak.Telefonosoknál (Tesco Kishegyesi út) kb ezek is 2000ft-tól kezdődnek, ami ebay, alin pár dollár, ezután a fóliát meg se kérdeztem náluk.
Üveg fóliát én is benéztem a kis piros szöveget nem vettem észre :) (Not Full Cover) így a fiókba van 313Ft "buktam" :D jó szét kell nézni.

(#1934) Lacccca87


Lacccca87
őstag

5 napja frissítettem az Huawei azonosítóm ( eddig egyébként nem is tudtam hogy ezt külön nem frissíti a play áruház) és most kaptam mg a 184-es romot. ( független készülék)

Annyira mondjuk nem izgatott csak info miatt írom be, hátha másnak is így fog működni.

(#1935) raider21 válasza zolnagy (#1929) üzenetére


raider21
aktív tag

Parancsolj:
[link]

raider21

(#1936) funk648 válasza Lacccca87 (#1934) üzenetére


funk648
aktív tag

Tavaly december óta van meg ez a telefon, mindig a legfrissebb Huawei azonosítóval, még is a mostani B172-nél nem talál újabbat. Szerintem nem mindenki egyszerre kapja meg, hanem IMEI vagy más azonosító alapját hullámokba adják ki a frissítést.

(#1937) raider21 válasza funk648 (#1936) üzenetére


raider21
aktív tag

Huawei fiókodba be vagy jelentkezve? Mert be kell, és először az tölt le frissítést, ha ránézel, aztán már megtalálja nagy valószínűséggel az új EMUI verziót is.
Persze ez attól is függ, hogy melyik szolgáltatónál vetted a telefont, vagy eleve független a készülék. Egy biztos, a fórumozók tapasztalatai alapján, mindig a független készülékek kapják meg elsőre a legújabb frissítéseket.

raider21

(#1938) funk648 válasza raider21 (#1937) üzenetére


funk648
aktív tag

Persze, már az első használatkor bejelentkeztem a Huawei fiókba, abból a legfrissebb verzió van fent (2.5.4.303), a készülék független.

Ma már 3x kerestem rá a frissítésre, most negyedszerre meg is jött. :)

[ Szerkesztve ]

(#1939) goop válasza funk648 (#1938) üzenetére


goop
őstag

Asszony telefonján is rá kellett keresni, magától nem adta be a 184est. Most már fel is ment.

(#1940) Vitaqo válasza goop (#1939) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nálunk független 2 simes verzión csak b172 van. Ezt hogyan lehet előhozni?

(#1941) Lacccca87 válasza Vitaqo (#1940) üzenetére


Lacccca87
őstag

Beállításokban Huawei azonosítóba lépj be hogy frissítse, ha megvolt akor türelmesen várj :)
Egyébként semmi újjítás nincs benn csak biztonsági frisítés.

(#1942) rosejbli


rosejbli
senior tag

Sziasztok! Asszony telefonja most frissített B184-re és az újraindulás után eltűnt az összes zenéje a telefonról (belső memórián volt, nem sd kártyán). Előfordult ez mással is, vissza lehet valahogyan varázsolni?

(#1943) Lacccca87 válasza rosejbli (#1942) üzenetére


Lacccca87
őstag

Érdekes, nekem minden megmaradt. :U

(#1944) Vitaqo válasza Lacccca87 (#1941) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Megvolt. Egyenlőre semmi.

(#1945) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek akarok segíteni, lecserélte az ősrégi telefonját erre a P9 lite 2017 -re, remek kis telefon, beüzemeltem neki, minden jó rajta.

Viszont a régi számítógépét nem cserélte még le, s azon Xp van, s ugye néha jó lenne ezt a telefont usb-n keresztül a számítógépre csatlakoztatnia, hogy a fényképeket, videókat lementeni a telefonról a számítógépre. De ha rádugjuk az xp-s gépre, telepíteni akarja az illesztő programot, szóval nem ismeri fel a gép.

Kérdezem tőletek, hogy tudtok illesztőprogramot hozzá, hogy honnan tudnék letölteni, vagy valamilyen programot ami feltelepítése után egy xp-s gép is felismerje s így használni lehessen rajta ezt a telefont? Köszönöm.

(#1946) funk648 válasza Ferenc. (#1945) üzenetére


funk648
aktív tag

Nem vagyok benne biztos hogy megoldja a problémátok, de töltsd le a HiSuite nevű programot, az talán felpakolja a szükséges drivereket is.

(#1947) raider21 válasza Lacccca87 (#1941) üzenetére


raider21
aktív tag

De azért vannak változások is a biztonsági frissítésen túl:
Érzetre hangyányival gyorsabban fókuszál a kamera, továbbá a Galériában lett egy kuka könyvtár is, így a törölt képeink elsőre oda kerülnek, és ha nem töröljük onnét is manuálisan azokat, akkor 30 nap elteltével törlődnek automatikusan.

raider21

(#1948) zvolite80


zvolite80
tag

Most jött!
B184 rom

Huawei P30 user

(#1949) pjen válasza Ferenc. (#1945) üzenetére


pjen
félisten

Fényképeket videókat kártyára kell menteni,a kártyát már az xp is tudja olvasni.

(#1950) justice84 válasza raider21 (#1947) üzenetére


justice84
tag

Galériánál a kuka a B183-ba is benne van.
Csak rá próbáltam nálam semmi :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.