Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) papirzsepi93 válasza espi38 (#150) üzenetére


papirzsepi93
tag

Igen jó kevés tulaj lehet ebből :D
De ha tokot akarsz, akkor ebay, 2 hete rendeltem én is a tokot hozzá, elvileg jó kis niklin tokocska. De azt a 2-3 hét várakozást maximálisan megéri, hogy nem tripla áron kell itthon megvennem ugyanazt a tokot.

(#152) espi38 válasza papirzsepi93 (#151) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Igen megrendeltem az aliexpressen,remélhetőleg 2-3 hét és itt lesz sőt full cover üvegfóliát is rendeltem hozzá,meglátjuk milyen lesz.
Hát a fórum pörgéséből valóban ez derül ki,hogy nem sok tulaj van de majd ha mindenhol lehet kapni na akkor már mennek a hozzászólások:)))

(#153) donnie.d válasza papirzsepi93 (#151) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Szerintem egy átlagos telefonhasználó nem fog különbséget tenni a P9 Lite és a P9 Lite (2017) között név alapján.
Főleg úgy, hogy három hivatalos néven fut a telefon.

(#154) retroid


retroid
senior tag

Nagyon gondolkodok most ezen a telefonon...

Láttam gyári 2 év garanciával már 78 000 ért annyiért nem találtam jobb ajánlatot 3GB RAM FullHD kijelző és 7,0 androiddal (most a Vernee Dogee és társait haggyuk)....

Igazából versenybe van még a Honor 8 az A5 (2017) a Moto Z Play és a Lenovo P2.......

Csak ugye mindegyik drágább azért........

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#155) espi38 válasza retroid (#154) üzenetére


espi38
őstag

Szia, amennyivel drágábbak a felsorolt típusok annyival nem jobbak:)))
Érdekelt volna egy csere samsung a5 2017 re de 30 ezret kért volna rá, és azért valljuk be annyival nem ér többet a típus, azért mert Samsung van ráirva?

(#156) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Na erről a tesztről valahogy lemaradtam, de legalább megvan mi lesz a következő telefonom. Partneroban csak 65 ennyiért pedig körbe röhögi a konkurenciát.

(#157) donnie.d válasza -Faceless- (#156) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Azért csak óvatosan a "sufni gsm" boltokkal.
Én egy Xperia L készülékkel szívtam meg annak idején, akkor megfogadtam, ha kell 15-20 ezerrel is többet fizetek, csak olyan bolttól vásároljak, ahol ha valami gebasz van, akkor akár egy, max. két hét alatt rendeződik a probléma. Akár garanciális, akár nem.

Nekem is ez a telefon van kinézve, s bízom benne, hogy 70-75 környékén lesz majd nyáron, mert július-augusztus közt akarom majd lecserélni. Előbb is megtudnám tenni, de a P8 Lite-omat nem akarom eladni. :)
Egyébiránt meg itt az egyik ok, ami miatt minden bizonnyal nincs sok P9 Lite 2017 tulaj. Sokan keverhetik a hagyományos P9 Lite-tal, illetve a név miatt minden bizonnyal többen el is mennek mellette.
Nem baj. Én nem mentem el mellette. :D Fókuszban van teljesen. :DD

(#158) retroid


retroid
senior tag

Nagyon szemezek a Moto Z Play telefonnal is most........

Stock droid

Always on Display

5,5 col

erős akku

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#159) espi38 válasza retroid (#158) üzenetére


espi38
őstag

Egy kis történet hogy a gsm boltok mennyire nem ismerik a típust ami egy kicsit furcsa.
Pólus center több gsm bolti reakciója tokot kerestem. "Nincs olyan telefon, hogy P9 lite 2017 csak sima P9 lite létezik higgyem el" Mondom ez nem így van tegnap vettem a mediaban, erre ez hülyeség rosszul tudom.
Internet megnezz és láss csodát tényleg van ilyen típus, nem győztek elnézést kérni :)))
Ha P10 lite elnevezést kapott volna a telo, biztosan olyan sikerre számíthatott volna mint az elődje P9 lite, de így ahogy már előttem megjegyezték sokan elsiklanak mellette:(((
Aztán ki tudja mi lesz a folytatás.
Azt lehetett olvasni, hogy P8 lite2017 nem kerül Európába és láss csodát a sok gsm boltban csak ezt kapni.
Nem tudom mi a különbség a P8 lite 2017 és a p8 lite 2017 között de árban van különbség a kettő között és nem is kevés. 70 ezer és 85 ezer a mostani ára, nem értem miért hiszen egy és ugyanaz típusról van szó vagy mégsem?

(#160) -Faceless- válasza espi38 (#159) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jó hát azért van normális gsm, meg azok akik a letiltott telefonokat adják tovább. Nem szabad együtt venni őket. Az elnevezéssel meg egyetértek, a huawei jelenleg magasan az egyik legjobb gyártó, és össze kellene szedni ezeket az elnevezéseket. Tisztára, mint anno a samung...
Másrészt ha azt szeretnéd, hogy könnyebben beazonosítsák Honor 8 Lite-nak nevezik a világ javarészén, és a kínai tokok is ezzel a névvel mennek.

(#161) espi38 válasza -Faceless- (#160) üzenetére


espi38
őstag

Én az aliexpressen rendeltem hozzá tokot+full cover üvegfóliát Huawei P8 lite 2017 hez, mert tudtommal ugyanaz a két típus méretben kialakitasban is.
De míg ideér az 3 hét remélem addig nem történik semmi a készülékkel.
Addig is bekentem mindkét oldalát nanoshine folyadékkal ami arra hivatott hogy megvédi a készüléket a karcoktól kisebb sérülésektől,majd meglátjuk valóban igy van ez.
Nehezen vettem rá hogy rákenjem, de mivel még semmi tartozék nincs a telefonhoz ezért sok választásom nem volt, maradt a nanoshine.

(#162) papirzsepi93 válasza espi38 (#161) üzenetére


papirzsepi93
tag

Elvileg pár napon belül megjön az alábbi tokom, majd mesélek róla, ha valaki úgy kívánja.
[link]

Egyébként meg nem kell aggódni nem egy karcszedő masina, még ha annak is tűnik :D
A zsíros mancsomat szereti magára venni, de ennyi. Sosem szerettem a fóliákat inkább törülgetem a kijelzőjét és vigyázok rá.

(#163) espi38 válasza papirzsepi93 (#162) üzenetére


espi38
őstag

Szia, látom ez is Kínából jön:(((Sok idő míg ideér, aut nem értem ha hivatalos forgalmazásban kapható a készülék miért nem lehet tartozékokat venni hozzá.
Semmit nem lehet olvasni milyen védelemmel van ellátva a kijelző, ezért tartom fontosnak a fóliát is.
En nem nillkin tokot rendeltem, mert azért az jócskán vastagitja az amúgy kecses készüléket.
Ujjlenyomatokat valóban gyűjti a kicsike, de mivel ez fehér alapon annyira nem látszik mint a feketén ezért döntöttem a fehérnél. :)))

(#164) papirzsepi93 válasza espi38 (#163) üzenetére


papirzsepi93
tag

Hát a hivatalos forgalmazású tokok is ugyanazok mint, amiket kínából rendel az ember, csak tripla áron. Személy szerint én inkább kivárom azt a pár hetet míg ideér és spórolok rajta.
Aztán kinek mi a prioritás...
Az meg, hogy itthon nem ismerik a gsm boltokban a telót már a Huawei névválasztása és a boltosok tudatlansága miatti kavarodás oka. Illetve az, hogy mire van tartozék attól is függ mennyire népszerű termék, amire keresi valaki a tartozékot.

(#165) retroid


retroid
senior tag

Van benne gyroscope ?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#166) mobal


mobal
MODERÁTOR

Kicsit el vagyok tévedve. Ez és a P8 Lite (2017) ugyanaz?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#167) donnie.d válasza mobal (#166) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Igen. A P8 Lite (2017) és a P9 Lite (2017) egy és ugyanaz a készülék.

(#168) mobal válasza donnie.d (#167) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

És akkor miért ez a név kánaán? A P8 ázsiába szánt?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#169) donnie.d válasza mobal (#168) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Valahol Nova Lite néven futott be. :D
Mivel a tesztfázisban P8 Lite (2017) volt, majd lett belőle P9 Lite (2017) gondolom ezért a viszonteladók is névzavarban lehetnek. Úgy viszont elég könnyű, ha nem túl keresett a mobil.

(#170) k-adi


k-adi
nagyúr

Reménykednek benne ha a neve p9 és még ott a 2017 akkor még több eladás lesz.... :F :U

(#171) gianone válasza donnie.d (#169) üzenetére


gianone
őstag

Honor 8 Lite is valahol, így teljes a kavarodás. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#172) espi38 válasza gianone (#171) üzenetére


espi38
őstag

Igen nagy kavarodás van itt a neveket illetően, de alapjában véve nagyon jó készülék mindenkinek ajánlom

(#173) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy az országban melyik webshopban lehet ehhez a telefonhoz tempered glass-t meg tokot venni? Sajnos most egy ebay rendelés nem fér bele, apámnak tönkre ment a régi telefonja, ilyet vett helyette. A telefon úton van már, jövő héten meg is érkezik. Viszont mivel az esetek 90 százalékában a műhelyben lesz apámnál ezért sürgősen be kellene szereznem rá az említett dolgokat. Védelem nélkül elég hamar le lesz strapálva. Egy esetleges aprós "üzlet" is érdekel. Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#174) espi38 válasza kinghaxor (#173) üzenetére


espi38
őstag

Szia hasonló problémába ütköztem egyik nagykerben sincs hozzá tartozék. Kínából rendeltem tokot és fóliát 2-2darabot van rá esély hogy tovább adom az egyik garnitúrát viszont nem sok esélyt látok arra hogy jövő héten megerkezik, bár már úton van.

(#175) deathcode


deathcode
csendes tag

Üdv!
Vettem én is egy 2017-es Péakárhányasat :) Magát P9-nek hívja amúgy.
Mindig fos telefonjaim voltak, ez most nagy ugrás azokhoz képest :)

(#176) espi38 válasza deathcode (#175) üzenetére


espi38
őstag

Szia, tudtál venni hozzá tokot vagy fóliát venni?
Mert bosszantó, hogy a készüléket árulják de tok égen földön nincs hozzá :(((
Egyébként nagyon jó kis telcsi, nem véletlenül van magasan az eladási listán a gyártó.
Megbízható gyors és nem utolsó sorban gyönyörű telefonokat gyárt a huawei számomra messze szebbeket mint az iPhone. Soha nem volt és nem is lesz az utóbbi.

(#177) deathcode válasza espi38 (#176) üzenetére


deathcode
csendes tag

Tokot a BestByte-tól rendeltem, de a "régi" készülékhez van, azon meg lejjebb vannak az oldalsó gombok, mint ezen, az ujjlenyomat olvasó meg feljebb, szóval nem passzol teljesen. A gombokat így is tudom kezelni, nem izgat, az olvasóhoz meg csak 3-4 mm-el ki kell tágítanom a lyukat lefelé és jó lesz ez :)

Megfordult a fejemben a Zájfón, az SE-t megfogva nagyon elcsábultam, de hol tud a kis i olyat, hogy rádugom a PC-mre és azonnal úgy másolok és mozgatok bármit az SD-n és az SD-re, ahogy akarom - nem holmi szinkronizálás meg Ájtúnsz, hanem sittysutty :)

[ Szerkesztve ]

(#178) papirzsepi93 válasza deathcode (#177) üzenetére


papirzsepi93
tag

Igen az iPhone SE engem is csábulatba ejtett, de hát a 140k-s ár kicsit eltántorított, így lett a P8 lite 2017, mert nekem ilyen néven fut. Egyébként pedig ilyen néven nevezi magát: PRA-LX1.
Lehet ilyen néven kellene keresni rá tokot :D
Az meg hogy még nincs hozzá tok azért van, mert még nem ért ide a kereskedőkhöz Kínából a rendelés :DD

Egyébként szerintem csak azért mert összekeverhető a név a korábbiakkal.

(#179) gianone válasza papirzsepi93 (#178) üzenetére


gianone
őstag

Tessék Nillkin tok, 5 mp alatt megvolt. Honor feliratos, mert Kínában úgy hívják. Biztos találni máshol valamennyivel olcsóbban is Nillkint.

[link]

Super Frosted

[link]

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#180) espi38 válasza gianone (#179) üzenetére


espi38
őstag

Én arról beszéltem, hogy itthon nincs hozzá tok, alin lehet rendelni de 3 hét mire ideér, már nekem is úton van egy full cover üvegfólia és két tok:))
Iphone nekem meg se fordult a fejemben tudáshoz képest egekben van az ára.

(#181) gianone válasza espi38 (#180) üzenetére


gianone
őstag

Nem is neked válaszoltam, de ezek szerint nem sikerült visszaolvasnom rendesen.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#182) kinghaxor válasza espi38 (#174) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Szia. Milyen tokot rendeltél? Ha tényleg eladnád az egyiket akkor gondolj rám. 😊

(#183) espi38 válasza kinghaxor (#182) üzenetére


espi38
őstag

Szia, nem nillkin tokot rendeltem hanem vékonyabb tokot ha jól tudom imak márkát. Ha megerkezik akkor gondolok rád:) sötét kék és fekete érkezik üvegfóliával együtt

(#184) knekeha válasza kinghaxor (#182) üzenetére


knekeha
csendes tag

Itthon is akad már tok:
http://www.gigatel.hu/shop/menu/232/Huawei/P9+lite+%282017%29/G68881-telefonvedo-gumi-szilikon-ultravekony-atlatszo-gp-68881-huawei-p9-lite-2017

(#185) espi38 válasza knekeha (#184) üzenetére


espi38
őstag

Ugyanez a tok kint 600ft:((
03.17 óta áll a nyomkövetés ott áll,hogy Célországba elküldve:(((
Kinek mi a véleménye a típusról,nekem bevált minden téren:)))
Viszont most jelent meg a Xiaomi MI5C nagyon hajlok arra fele,na nem azért mert valami bajom lenne a teloval de a kíváncsiság mindig hajt más telo fele:)))

(#186) retroid válasza espi38 (#185) üzenetére


retroid
senior tag

Hol kaphato az 5C?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#187) espi38 válasza retroid (#186) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Egyenlőre csak kínából rendelhető vagy a hardverapron van most egy darab eladó:)))

(#188) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok!
Ugye ennél sem lehet külön állítani a csengőhang és az értesítések hangerejét? Ez gondolom EMUI sajátosság.

...

(#189) gianone válasza Notalab (#188) üzenetére


gianone
őstag

Rosszul gondolod.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#190) Notalab válasza gianone (#189) üzenetére


Notalab
tag

Akkor lehet állítani? Az jó lenne.
Csak azért írtam, mert a kollégám P8 Lite-ján nem lehet, ill. megnéztem korábban 4-5 Huawei-t és Honor-t a MediaMarktban, és egyiknél sem lehetett. Ezért gondoltam...
És baromi zavaró (nekem).

[ Szerkesztve ]

...

(#191) papirzsepi93 válasza Notalab (#190) üzenetére


papirzsepi93
tag

Noh ez engem is érdekelne, mert még nem találtam meg.

Egyébként megjött a rendelt Niklin tok és jó kemény darab, gumírozott és végre nem csúszik ki a zsebemből, kezemből a telefon. Azt a masszív 1500-1700 Ft-ot megéri, meg a 3 hét várakozást. :D

(#192) gianone válasza Notalab (#190) üzenetére


gianone
őstag

Nem lehet külön állítani valóban egyikben sem, de ettől még nem EMUI sajátosság. És tényleg zavaró. Én úgy oldottam meg, hogy windowsos programmal levettem a csengőhang fájljának a hangerejét. Mondjuk én csak egyet használok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#193) ntomi0730 válasza Notalab (#190) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Lehet állítani!

(#194) espi38 válasza papirzsepi93 (#191) üzenetére


espi38
őstag

Sziasztok, három hét addig meg simogatjuk a készüléket. Ha valaki itthon akarja megvenni a nillkin tokot dupla áron akkor se tudja.
Nem lehet külön értesítési csengőhang erejét változtatni és valóban nagyon zavaró.
Ez az opció még a felső kategóriás huawei teloknál sincs meg.
Egyedül a lenovo es a samsung telefonoknál állítható.

(#195) gianone válasza espi38 (#185) üzenetére


gianone
őstag

Az nem áll, hanem a sima levélküldeményeknél nincs nyomkövetés a célországban, A kis értékű, free shippinges cuccok általában ilyenek. Egyébként még az EU-ból sincs sima levélre. Majd a postás bedobja a ládába. Ez csak akkor szokott érdekes lenni, ha nem fér bele. Akkor általában értesítést hagy a posta. Vagy nem, és akkor keresheted a postán.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#196) espi38 válasza ntomi0730 (#193) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Csengőhang=értesítés ugyanolyan hangerővel tudod beállítani mindkettőt.
Media és a hívás hangerő egész más.
Sajna a Huawei teloknál nincs erre opció illetve én még nem találkoztam olyan típussal ahol külön be lehetett volna ezt állítani:(((

[ Szerkesztve ]

(#197) espi38 válasza gianone (#195) üzenetére


espi38
őstag

Értelek,akkor türelmesen várok de a feladástól számítva 3 hétre lehet számolni míg megérkezik:(((

(#198) gianone válasza espi38 (#197) üzenetére


gianone
őstag

Ez rettentően változik. Egyszer megjön. Volt már 10 nap is, volt majdnem 2 hónap is. Ha már a gépen van, akkor szerint olyan nagy gáz nem lesz, ha nem keveredik el.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#199) espi38 válasza gianone (#198) üzenetére


espi38
őstag

Ha megérkezik akkor megírom itt, eggyel több tapasztalat lesz az aliexpressen rendelt termékek várható érkezési idejéről:)) Azért remélem nem lesz két hónap :(((

[ Szerkesztve ]

(#200) knekeha


knekeha
csendes tag

Üveg is van már hozzá itthon:
https://www.speedshop.hu/termekek/4006351/huawei-p9-lite-2017-tempered-glass-kijelzovedo-uvegfolia.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.