Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) pjen válasza mirci18 (#1850) üzenetére


pjen
félisten

Fólia lesz rajta,gyárilag.

(#1852) tomzero


tomzero
csendes tag

Sziasztok!
Új telefon B172 van rajta, azt írja nincs update.

-Ha bluetooth be van kapcsolva, wifi használhatatlanul lassú
-Nem lehet a nyelvet úgy belőni, hogy angol nyelv, de magyar lokalizáció
-Nincs alap android voip beállítás, program kell hozzá

(#1853) Rakim75


Rakim75
újonc

Fólia volt rajta mikor megjött a mobil de le is kaptam,mihelyt személyre szabtam.Az való igaz,hogy letéve csúszik bizonyos felületeken,viszont kézben tartva nem vettem észre különbséget az előzőhöz képest.Zsebben hordom,más nincs mellette így nem karcolódik.Nyilván sérülékeny az üveg hátlap de ha esik,akkor gyakorlatilag mindegy,van-e rajta tok vagy nincs.Ne értsetek félre,mindenki úgy védi,ahogy számára megfelelő.Én inkább próbálok vigyázni rá,intsem elvegyem a gyári formáját.Talán néhány kisebb esést,koccanást kibír a tokkal de nagyobbtól nem hiszem,hogy megvédené.
Off módos GPS használathoz mit kell letöltenem,hogy tudjak navigálni?WP-nél úgy volt,hogy letöltöttem hozzá egy térképet,online kapcsolat csak az útvonal megtervezéséhez kellett,aztán a már elmentett útvonal off módban is tette a dolgát.

(#1854) zolnagy válasza Rakim75 (#1853) üzenetére


zolnagy
őstag

Na igen, WP-ről váltva azt kell megszokni, hogy egy feladatra nem egy-kettő, hanem sok megoldás (app) lehet :) Amúgy offline navi program kell neked, de ez már nem ennek a topiknak a témája. Nézz át [ide]. Gyanítom több kérdésed is lesz alkalmazásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#1855) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az OEM feloldást kell engedélyezni a készüléken ha igen akkor az mire jó?
Pl ha eladnám a készülékemet,ne szívjon az új tulaj.
Melyik applikáció tudja a nyomkövetést?
Pl felraknám a nejem telefonjára és én látom,hogy merre jár. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1856) Rakim75 válasza zolnagy (#1854) üzenetére


Rakim75
újonc

Köszi a linket.Belátogatok akkor oda.Remélem nem lesz túl komplikált s GPS off használata és a kellő appok megkeresése :)

(#1857) Lacccca87 válasza Rakim75 (#1856) üzenetére


Lacccca87
őstag

Sycig-et szedd le az működik net nélkül is.

(#1858) Szabcsizz válasza tomzero (#1852) üzenetére


Szabcsizz
őstag

A Wifi modult lassítja a Bluetooth. Pont a P8 topikjában volt ez téma nem is olyan régen,plusz régebbi Huawei készülékeknél is előfordul.

(#1859) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Szerintetek a Xiaomi Mi Band 2 megy ezzel a telefonnal?

(#1860) zolnagy válasza gyuri2008 (#1859) üzenetére


zolnagy
őstag

Megy, próbáltam, mikor még megvolt. Az előző p8 lite-al viszont nem működött. Azzal a polar órám se ment, itt viszont tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#1861) zvolite80 válasza #19784448 (#1843) üzenetére


zvolite80
tag

Nekem még semmi:(
Dual simes független a készülékem és b172 rom🤔

Huawei P30 user

(#1862) szabi97 válasza zvolite80 (#1861) üzenetére


szabi97
tag

Majd 1.5-2 hónap után megjön, nekem a 173 2 egész hónap után jött meg, 183 meg 1.5 hónap. Ilyen kisebb frissítések nem érdekelnek, de ha jön az oreo, akkor kicsit nehezen birom ki a 2 hónapot...

[ Szerkesztve ]

(#1863) Timer


Timer
veterán

Üdv Urak!

Valaki próbálta már használni Fitbit Charge 2 / Flex 2-vel ezt a telefont? Nem működik alapesetben, gondoltam, azért rákérdek, hátha valakinél mégis csak összeállt a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#1864) pjen


pjen
félisten

Vodára jött frissítés B153 ról B 155 re,de nem látok semmi változást.

(#1865) Occon adom válasza pjen (#1864) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Mertha a google frissít, látsz? Csak a reklámok újulnak meg a többi semmi!
Üzletpolitika,...

(#1866) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Jut eszembe, az összes hívást hogy lehet úgy beállítani,
hogy elmentse kérdezés nélkül? Nagyon kéne.!

(#1867) gabenh


gabenh
tag

Napokba olvastam hogy hamarosan jön az oreo Honor 8 Litera , ami ugye ugyanez a telefon...
remélem akkor ide is megérkezik nem fél év múlva 🤔

Galaxy S23 Ultra

(#1868) Lacccca87 válasza gabenh (#1867) üzenetére


Lacccca87
őstag

Végig futva a főbb változtatásokon nem lenne katasztófa ha ne mkapja meg. Ami miatt mondjuk jó lenne hogy tovább támogatottak rajta az applikációk, meg frsiebb a biztonsági frissítése.

(#1869) Zsocó


Zsocó
aktív tag

Masnak is csinal olyat a telefon, hogy akar egy percig sem csinal semmit, sot meg is fagy, valamint neha ossze-vissza lepked az alkalmazasokban?

(#1870) donnie.d válasza Zsocó (#1869) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nálam nem.

(#1871) pjen válasza Zsocó (#1869) üzenetére


pjen
félisten

Nálam sem.

(#1872) Szabcsizz válasza Zsocó (#1869) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Egyszer egy frissítés közben megadta magát úgy 5 másodpercre. De ennyi.

(#1873) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Új szoftver függetlenre mikor várható? Otan még nem jelzett, B172 van.

(#1874) Ice_Man22 válasza Vitaqo (#1873) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Talan megerkezik 2019 re 😀

(#1875) Szabcsizz válasza Vitaqo (#1873) üzenetére


Szabcsizz
őstag

A csúcskategória is csúszik,akkor ez még inkább fog.

(#1876) d.mate08


d.mate08
tag

Sziasztok, nektek előfordul olyan, ha beléptek bármilyen alkalmazásba, ami a kamerát használja befagy pár másodpercre? Nagyon zavaró és főleg az, ha több app nyitva van és egyszerűen befagy a telefon. Ezelőtt Nexus 5X volt(meghalt, de még garancián belül van) 2GB RAM-mal nem produkált hasonlót. Érdemes lenne egy FR?

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#1877) raider21 válasza Vitaqo (#1873) üzenetére


raider21
aktív tag

Először menj rá a Huawei fiókra, az frissül. Aztán nagy valószínűséggel jön az EMUI frissítés is. ;)

raider21

(#1878) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Címkék: Huawei, Huawei P9, frissítés, kamera, update

Huawei P9-et gyűrsz jelenleg? Akkor érdemes telepítened a most érkező frissítést!

A kínai gyártó tovább folytatja a szoftverfrissítések kiadását, most épp a sokak által használt és kedvelt Huawei P9 van soron. Két évvel a piacra kerülés után rengeteg szoftveres fejlesztés kerül bele a tudáslistájába, bár az még mindig nem egyértelmű, hogy megkapja-e valaha az Android 8.0 Oreo rendszert hivatalosan.

Az új - EVA-L19C185B393 verziószámú - szoftverfrissítés javarészt a kamerát érinti, olyan új funkciók kerültek bele mint a Highlights vagy a Moving picture. Előbbi lehetővé teszi, hogy a felhasználók kulcsszavak alapján keressenek a képek között, vagy hely, dátum és album név szerint a galériában. A Moving picture viszont biztosítja a felhasználó számára a dinamikus fotók készítését normál módban is. A két új opció mellett emlékek, fotók és videók összegzése is elkészíthető a galériában. Szintén újdonság, hogy a letöltött szoftverek telepítését éjjel 2 és 4 óra között végezze a telefon, amikor nincs használatban (bár nem tértek ki arra, hogy ilyen esetben hogyan szól majd az ébresztő reggel).

(#1879) Szabcsizz válasza Occon adom (#1878) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem rossz a topik?

(#1880) czarpika


czarpika
csendes tag

Sziasztok

Vásároltam én is egy Huawei P9 Lite 2017-es telefont. Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha a helymeghatározás GPS, Wi-Fi, mobil hálózatok használatában van a telefon azt mutatja, hogy Ásothalmon vagyok. De ha csak GPS használatot használom akkor jól mutatja.

Köszi.

(#1881) Szabcsizz válasza czarpika (#1880) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Most igazából mi a kérdésed? :D

(#1882) czarpika válasza Szabcsizz (#1881) üzenetére


czarpika
csendes tag

Szia

Ok leeset Debrecenben vagyok.

:)

Üdv...

[ Szerkesztve ]

(#1883) jesuislola


jesuislola
újonc

sziasztok!

kérdésem az lenne, hogy nektek is csinál - e olyat a telefon, hogy csak úgy felvillan a képernyő, holott semmilyen értesítés nem érkezik. teljesen random időközönként történik.

(#1884) Garfield85 válasza jesuislola (#1883) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem sose.

(#1885) #19784448


#19784448
törölt tag

Nekem sem. Tökéletes telefon ennyiért nekem! Eddig nem csalódtam benne pedig ez az első huaweim. Sony mániás voltam (S, Sp, z1c, z3c, z5c). Bánom már hogy ennyit kifizettem ezekért mikor olcsóbban egy tökéletesen működő telefont kaptam. Annyi a pozitívum hogy hd kijelző és hogy fele áron, a negatívum meg hogy nem ip védett és a tárhely. De egy percig sem bántam meg. Imádom.

[ Szerkesztve ]

(#1886) Ice_Man22 válasza jesuislola (#1883) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nekem se.

(#1887) szabi97 válasza #19784448 (#1885) üzenetére


szabi97
tag

Én is Sony-ról váltottam és nem bántam meg, sőt!

(#1888) Sfi válasza szabi97 (#1887) üzenetére


Sfi
tag

Én is Sony-ról váltottam, és hát.... Egyelőre korai azt mondani, hogy megbántam, de 12 napja oda van a teló a szervizben GPS hibával(4 napot ígértek), és még alig használtam...
Az M2-esem is kb ebben az árkategóriában volt, de három és fél évet lehúztam vele, három év után puhult el a bekapcsoló gomb az egycsillió nyomás miatt...(nem tudom hol van a Sony szervizpont...)

(#1889) Szabcsizz válasza Sfi (#1888) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az azért nem semmi,hogy ennyit kibírt az M2..

(#1890) Sfi válasza Szabcsizz (#1889) üzenetére


Sfi
tag

Jó, hát a kamerája az első pillanattól gyalázatos képeket csinált, de nem vagyok nagy szelfizős típus, illetve a végére már nagyon kevés volt az egy giga ram, egynél több appal egyszerre nem nagyon bírt el, de végig stabil volt...
De most már nagyon várom vissza a szervizből a P9-emet, hogy végre én is megelégedett Huawei tulajdonos lehessek! :)

(#1891) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Na.... mindenki Sonyról váltott?? :D

(#1892) raider21 válasza donnie.d (#1891) üzenetére


raider21
aktív tag

Lenovo... :P ;)

raider21

(#1893) Garfield85 válasza donnie.d (#1891) üzenetére


Garfield85
tag

Nekem is Lenovo volt. K6

(#1894) Ice_Man22 válasza donnie.d (#1891) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Microsoft.

(#1895) pjen válasza Ice_Man22 (#1894) üzenetére


pjen
félisten

HTC M7 ONE.mikrofon hiba miatt.Háááát,nem tudom...

(#1896) Ice_Man22 válasza pjen (#1895) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nekem lumia 640 esem volt. A windows baromsagai miatt voltam kenytelen valtani. Nem bantam meg. A ritka frissites kicsit zavar de mas semmi.

(#1897) Szabcsizz válasza donnie.d (#1891) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Én pont,hogy Huawei-ről(P8) váltottam Moto-ra. Fateré a P9 Lite 2017,de én is sokat szoktam nyomkodni. Tényleg jó cucc,ő is elégedett vele. :)

(#1898) goop válasza Szabcsizz (#1897) üzenetére


goop
őstag

Valakinek a b192 esetleg b194 megjött?
Új hsz akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#1899) donnie.d válasza goop (#1898) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Azt jó lenne tudni, hogy a 192-194 független rom-e?

(#1900) goop válasza donnie.d (#1899) üzenetére


goop
őstag

Pra-lx1c432b192
Duál rom, elvileg független telefonokra kell menjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.