Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) funk648 válasza #61392896 (#2000) üzenetére


funk648
aktív tag

Még nem jött ki rá az Oreo, de tervbe van véve, 7.0 a legfrisebb elérhető verzió.

[ Szerkesztve ]

(#2002) #07538176 válasza funk648 (#2001) üzenetére


#07538176
törölt tag

Meg fog rá jönni az Oreo, itt olvashattok róla. A telefont itt Honor 8 Lite-nak írják a cikkben, de P9 Lite (2017) = Honor 8 Lite. :)

(#2003) donnie.d válasza #61392896 (#2000) üzenetére


donnie.d
aktív tag

"Ugye ezen Oreo van."

He?

Elkeserítelek téged: akinek ilyen telefonja van, és a Huawei által hivatalosan kiadott szoftver fut rajta azon tulajdonosok közül senkinek nincs a telefonján oreo. Mivel egyelőre év eleji Huawei által kiadott hírből annyit tudni, hogy erre a készülék is lesz. Az időpont: majd.

(#2004) #61392896 válasza donnie.d (#2003) üzenetére


#61392896
törölt tag

Jajj, bocsánat! Összekevertem a Honor 9 Lite telefonnal. :K

(#2005) djsilas


djsilas
tag

Sziasztok!
Az ertesitesi sorban az akksimon megjelent egy + jel.
A menubol nem tudom kikapcsolni a %-os allapot jelzest. Aktiv a csuszka, de nem csinal semmit.
Akksi gond vagy szoftveres gond? :)

(#2006) nessh


nessh
tag

Sziasztok!

Véletlen a sima p9 lite topicban tettem fel a kérdést, bemásolom ide is:
Kéne vennem telefont és nem tudok dönteni 2 típus között. Huawei p9 lite (2017) vagy Huawei p10 lite. Előbbi 22ezer, utóbbi 33. Melyiket javasoljátok?

(#2007) donnie.d válasza nessh (#2006) üzenetére


donnie.d
aktív tag

A két telefonban nagy eltérések nincsenek hardver téren.
Neked kell döntened, hogy megelégszel a P9 Lite 2017 esetében a 3GB rammal, és 16 GB háttértárral, vagy inkább maradjon a P10 Lite 4 GB rammal és 32 GB háttértárral.

(#2008) raider21 válasza nessh (#2006) üzenetére


raider21
aktív tag

Ha az ár nem számít, akkor mindenképp a P10 Lite -ot javasolnám.

Nekem P8 Lite 2017 akartam mondani P9 Lite 2017 (ugyan az a modell, csak nálunk ezt az utóbbi nevet kapta, míg a világ nagyobbik részén az előbbi néven fut, esetleg a kamerát leszámítva Honor 8 Lite néven is kvázi ugyan az a készülék.) telefonom van.

A P10 Lite -ban a 3GB RAM mellett 32 GB ROM van, ami mindenképp jobb opció, mint a P9 Lite 2017 3/16 GB opciója. Ugyan a P10 Lite kamerája "csak" f2,2 rekeszértékkel bír, míg ez a készülék f2,0 -val, de a P10 Lite még is némileg jobb, és színhelyesebb képeket készít. (Gondolom ez szoftveresen szándékoan alakult így, hogy ne legyen annyira jó alternatíva az olcsóbbik modell.) A P10 Lite háza némileg masszívabb, és ott van gyors töltés is, míg ennél a modellnél ez sajna nincs, pedig a Kirin 655 elméletileg tudja, de ezt a lehetőséget nem aktiválták ennél a modellnél. A többiben lényegileg kvázi majdnem ugyan azt tudja a két készülék.

Én egyébként elégedett vagyok a P9 Lite 2017 -es telefonommal, de volt alkalmam P10 Lite -ot is használnom, így azt mondom, hogy ha az a 11.000 Ft -nyi árkülönbözet nem kell microSD kártyára, akkor P10 Lite -ot javaslom. ;)

[ Szerkesztve ]

raider21

(#2009) Rula válasza djsilas (#2005) üzenetére


Rula
tag

Energiatakarékos mód be van kapcsolva :)

(#2010) donnie.d


donnie.d
aktív tag

"A hazai Huawei P9 Lite 2017-es okostelefonra elérhetővé vált a PRA-LX1C432B199-es szoftverfrissítés. A hivatalos changelog szerint extra funkciókat, újdonságokat nem tartalmaz a szoftver, csak integrálja a 2018 februári biztonsági frissítést.

A B199-es frissítés a teljes rendszert lecseréli, azért 2,23 GB méretű az OTA-n keresztül érkező csomag, emaitt célszerű WiFi-n keresztül letölteni azt."
(Info)

...na akkor indulhat az "...én még nem kaptam semmit, ezt nem hiszem el" napi rutin. :D

(#2011) Lacccca87 válasza donnie.d (#2010) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ez ha jól sejtem a függő készülékekre lehet. ha jól emlékszem a páratlan végű az a függő a páros a független készülékek.

(#2012) #07538176 válasza donnie.d (#2010) üzenetére


#07538176
törölt tag

:DDD

Majd írok ide, hogy a Vodafone-os modell kapott-e frissítést, egy jó barátomnak ilyenje van, függő.

[ Szerkesztve ]

(#2013) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Be reggeltem ezért az 5 Gb tárhelyért,de nem igazán tudom,hogy kell használni.Minden segítséget megköszönök.

(#2014) alex73 válasza #61392896 (#2000) üzenetére


alex73
tag

Huawei p9 lite 2017. Android 7.0 B184. Hívás rögzítő. Call recorder működik fejlesztő clevermobile.net

[ Szerkesztve ]

(#2015) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
wifi es adatkapcsolat nelkul lehet hasznalni a gpst? navigaciora kellene.

[ Szerkesztve ]

(#2016) #07538176 válasza bazsimano (#2015) üzenetére


#07538176
törölt tag

Persze. Tölts le egy navigációs appot (pl. HereWeGo), ott tölts le egy offline térképet, és már tudsz is navigálni net nélkül.

(#2017) osszaki


osszaki
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek. Huawei P9 Lite (2017) telefont kaptam cégesként. Bent gond nélkül felment wifire, itthon már nem. Kiválasztom a hálózatot, beírom a jelszót, pörög és semmi. Tegnap lefrissítette magát, azzal nem volt semmi gond. Mi lehet a probléma? Köszi előre is a segítséget.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#2018) Occon adom válasza osszaki (#2017) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Csak türelem, ilyen előfordul. 50cm-re van a routerem,
van mikor 15mp-ig pörög a csatlakozás.
Sőt nálam néha összeakad a bluetothtal, akkor 2 percig semmi, aztán helyreáll a dolog.
Van mikor a google böngésző hal meg egy ideig, kikapcsolás, futó alkalmazás leállítása, illetve a fájl pucoló is tud segíteni.

(#2019) Robitrix válasza Occon adom (#2018) üzenetére


Robitrix
senior tag

rengeteg eszköz van, ami nem tudja egyszere egy időben használni a bluetooth és a wifi. egyszerre csak az egyiket kell használni. tipikus hiba notebookoknál is.

(#2020) baltamas


baltamas
csendes tag

Sziasztok! Headset használatánál hogyan lehet beállítani az automatikus hívásfogadást?

(#2021) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Ez a telefon tud képernyő tükrözést?Nem találtam még.

(#2022) pjen válasza Harkovz (#2021) üzenetére


pjen
félisten

Mirror share van rajta,az inteligens beállításoknál.

(#2023) Harkovz válasza pjen (#2022) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Meg van,köszi és működik is az Lg tv-vel.

(#2024) djsilas válasza Rula (#2009) üzenetére


djsilas
tag

Hello! Köszi, de pont ez a poén, hogy nincs... CalDAV-os naptáramhoz telepítettem Playről alkalmazást. Na az óta furcsa dolgok történnek, pl a + jel is az óta van, de a naptár vagy be sem jön, vagy kifagy az egész teló. Ha hívnak, néha a csnegőhangom lejátszása mintha duplán menne, kétszer indulna el egymás után kis késleltetéssel.
Ezen kívül olyat tapasztalok még mostanában, hogy hív valaki és csúszka jelenik meg felvételhez/elutasításhoz. 2 perc múlva megint hívnak, akkor meg már nincs csúszka, csak egy zöld és egy piros karika. Szerintem reset lesz belőle...

(#2025) pjen válasza djsilas (#2024) üzenetére


pjen
félisten

Ez a csuszka vagy karika a felvételnél nekem első perctől van.

(#2026) zvolite80


zvolite80
tag

Most érkezett ota-n függetlenre!

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 user

(#2027) goop válasza zvolite80 (#2026) üzenetére


goop
őstag

Volte esetleg, vagy valami újdonság?

(#2028) Lacccca87 válasza goop (#2027) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nálam is megjött, most kivételesen gyosran.
Csak optimalizálást irtak meg biztonsági frissítést.

(#2029) Occon adom válasza Lacccca87 (#2028) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nálam is most frissül :D

[ Szerkesztve ]

(#2030) goop válasza Lacccca87 (#2028) üzenetére


goop
őstag

Köszi.

(#2031) donnie.d válasza Occon adom (#2029) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Hmmm... nálam még kimaradt.

(#2032) Csabusman18


Csabusman18
tag

Sziasztok! Nálam is frissíti, független. :)

(#2033) pjen válasza Csabusman18 (#2032) üzenetére


pjen
félisten

Voda még csak 155 nél tart.

(#2034) Lacccca87 válasza pjen (#2033) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az fura mert ha jól melékszem ismerősnél már tavaly október környékén volt 183-as, de legalábbis frisebb mint a 155. Huawei azonosítót frissítetted? Nálam is az volt korábban a gond azért nem kaptam meg a frissítéseket.

(#2035) pjen válasza Lacccca87 (#2034) üzenetére


pjen
félisten

Nekem ez is most jött kb egy honapja,és igen frissítettem az azonosítót.

(#2036) zolnagy válasza Lacccca87 (#2034) üzenetére


zolnagy
őstag

És az voda függő teló volt? C02B romos? Nem véletlenül 432B függetlem a teló?
Nálam is B155 és voda függő.
A voda rom számozása eltér a függetlentől. A kettőt nem hasonlíthatod össze a szám alapján.

(#2037) volfonzo


volfonzo
csendes újonc

nem igazán értem, a huawei/honor frissítési "szabályait", de elég katyvasznak tűnik.

lényeg, hogy van egy Honor 8 Lite telefonom(PRA-LX1C432), amire a B175 a legújabb rom, legalábbis az OTA nem talál újabbat. XDA-n nézelődtem, és elvileg ez a legújabb a Honor 8 Lite-ra, ami fura... hisz ez megegyezik a P8Lite2017 és a P9Lite2017-el.

Firmware Finder-rel feltettem a PRA-LX1C432B195-ös firmet, frissült is elvileg és sikeresen.
De build maradt B175.. de az EMUI 5.0.1 lett és 2018. febr. a biztonsági szint.
A telefon is nagyon gördülékeny lett, gyorsabb. A build nem tudom miért nem frissült, de minden más igen. Lehet azért, mert tényleg a B175 az utolsó erre. Anomáliát nem érzékelek. B199-et viszont nem tudtam feltenni, állandóan hitelesítési hiba volt.

[ Szerkesztve ]

(#2038) MZperX75


MZperX75
addikt

Sziasztok kérdésem SMS küldésekor felkínálja a szavakat helyettem ,illetve próbálja kitalálni ,hogy mit szeretnék,ez idegesítő,ezt hogyan tudom ezt kikapcsolni? P9 lite Android 7.0-nál? Köszönöm 3éve egy Samsung Grand Prime nálunk megoldottam,de nem emlékszem rá,előre is köszönöm.(vasárnapi vásárlás)p9

(#2039) Garfield85


Garfield85
tag

Megérkezett nekem a 190es,az utolsó frissítés óta be belassult a telo, ha megterheltem. Remélem most már jó lesz.

(#2040) vuk777


vuk777
aktív tag

Halló

Itt találtam ROM-okat talán hasznos lehet...
Itt B201-nél járnak :U

[ Szerkesztve ]

(#2041) justice84


justice84
tag

Hali.
Tmobilos-ra nekem most jött frissítés PRA-LX1C432B189, Emui maradt 5.0.1,biztossági szint 2018.01.01.

(#2042) mirci18 válasza mirci18 (#1998) üzenetére


mirci18
addikt

Egy kis update az asszony telefonjával kapcsolatban.
Több ember összefüggő véleménye és a sajátom alapján azt tudom mondani hogy rohadjon meg a TMX szervíz.
Ilyen trehány nemtörődöm társasággal még nem találkoztam.
Nem elég hogy garanciálisan nem csinálták meg a telefonom amit most tettek arra már szavakat nem is találok.

Szóval ott tartottam a telefonom kálváriájában utoljára hogy elég drága itthon a hátlap csere 10-17 e ft,
Így rendeltem Angliából egy utángyártott hátlapot amit fel is raktam a telefonra.
Ragasztani nem ragasztottam csak jól összenyomtam mivel másnap vittem szervizelésre usb csatlakozó cserére.
Szokás szerint két hétig ültek a telefonon mire visszaküldték.
Hazahoztam minden szép minden jó.
Tegnap fényképezni akartam vele. Észrevettem hogy a vaku nem működik megfelelően. Ugyanis a fénye a kamera felé átszűrődik.

A slusszpoén pedig az hogy a TMX sem ragasztotta össze a telefont ahogy kivettem a telefon majdnem szétesett a kezemben.
Senkiházi banda.
Hívtam a céget ahova a telefont beadtam hogy mit lehet tenni.
Azt mondták vigyem vissza és megreklamálják javításra.
Mondtam nekik ugye vicceltek.
Kétszer megszivattak harmadjára visszaküldöm megint rajta ülnek két hétig jó esetben összeragasztják de a kamerával nem foglalkoznak mondván nem eredeti a hátlap és nem az ő hibájuk.

Szerintetek a vakuval lehet valamit kezdeni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2043) Garfield85


Garfield85
tag

A vaku keretje az üveg hátlapban van vagy a telefonon?
Ha a telon van, ha le lenne ragasztva lehet jobban rafekszik és nem szurodne.

(#2044) mirci18 válasza Garfield85 (#2043) üzenetére


mirci18
addikt

Üveg hátlapból kivehető és ki is kell szedni hátlap cserekor.
Telót összeragasztani nem mertem míg nem jártam a probléma forrásának a végére.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#2045) volfonzo


volfonzo
csendes újonc

Ma nyomtam fel, egyelőre nagyon jó.
201-es viszont nem elérhető az IMEI-mre még a firmware finder szerint. Így nem is erőltetem.

(#2046) Ice_Man22 válasza volfonzo (#2045) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Hogy huztad fel a telefonodra?

(#2047) volfonzo válasza Ice_Man22 (#2046) üzenetére


volfonzo
csendes újonc

ha fuggetlen a romod(c432) akkor firmfinderrel fel tudod rakni. ha nem, cserelj oeminfo-t es akkor mar menni fog.

(#2048) dudrob


dudrob
csendes tag

Sziasztok. Mennék megvenni a telót Telekomnál (webshopon függetlennek írt?), de vhol belefutottam, h nem működik csak 1 sim slot? nekem menne bele: 1 vodás sim telefonálni, 1 telekomos a netnek, sd nem kell.
Errről vki?
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2049) kory24 válasza dudrob (#2048) üzenetére


kory24
őstag

Szolgáltatóknál 1 simes

(#2050) raider21 válasza dudrob (#2048) üzenetére


raider21
aktív tag

2 SIM -et tud, de csak Telekomosat. A szolgáltatói telefonok is dualsimesek, de csak szolgáltatói SIM kártyákat támogatnak. Ha neked kettő különböző szolgáltatótól van SIM kártyád, mindenképp független telefont vegyél. ;)

raider21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.