Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Occon adom


Occon adom
aktív tag

Csináltam factory resetet sajnos az uj frissítés benne van alapba azaz b162-s maradt, a wifi ugrál "ágról-ágra" hiába a jó kapcsolat. :(

(#902) donnie.d


donnie.d
aktív tag

Ilyen kis kellemes "könyvben" meg is érkezett az újabb üvegfólia. :)
Estére írok, hogy milyen tapasztalattal bővültem. :D

(#903) Zolka25 válasza donnie.d (#902) üzenetére


Zolka25
tag

Na kíváncsi leszek. :) Mi múltkor rendeltünk, de az nem lett jó. Ha jó lesz majd írd meg légyszi, hogy honnan rendelted. :)

[ Szerkesztve ]

(#904) kidd25 válasza Feri1977 (#895) üzenetére


kidd25
tag

Az azért túlzás, hogy mindenkinek nagyobb telefonja,van, de azt is vagyük figyelembe, hogy melyik a jobb 5,2" fullHD, vagy 5,5+" gagyi felbontás kis ppi :)

(#905) donnie.d válasza Zolka25 (#903) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nem tudom másoknál hogyan működik, de fólia felrakásánál mindig apróbb szöszök jelentek meg szinte azonnal a képernyőtisztítás során, így többször fordult elő, hogy ezek a mikromiliméter nagyságú szöszök miatt lett buborékos a fólia.
Amiket rendeltem mindegyiket le lehetett venni, ha véletlenül nem stimmelt, vagy elcsúszott, esetleg buborékos lett. Nagyon óvatosan ezt felraktam, ami meglepő volt, hogy egyáltalán nem volt az a "vizesedés", azaz amikor látod, ahogyan tapad a kijelzőre. Ezt rátettem és már rajta is volt. Ugyan nem lett buborékos, valamint a széleken lévő fekete csík miatt egyrészről nem láttam, hogy ott is tapadt volna rendesen a lekerekített oldalak miatt, valamint ha nem is tapadt ott rendesen, de ezeknek a színezett oldalaknak köszönhetően nem is lett volna zavaró!

DE!
Megtöröltem a kijelzőt, de azonnal szöszös lett. Így kínlódtam vele tíz percig, míg odáig jutottam, hogy mire tökéletes sima lett a kijelző fújkáltam folyamatosan, hogy ne legyen rajta szösz. Miután sikerült rátennem vettem észre, hogy a telefon alján picit kb. 1 mm-re oldalra van csúszva az üveg, így gondoltam leveszem és megigazítom. "Balesetek" elkerülése miatt teszteltem a telefont: kijelző nem lett matt, se más színűbb, illetve tökéletes volt az érintés is. Kb. egy percig próbálkoztam finoman leszedni, de ez a fólia a többivel ellentéttel nem volt hajlandó megmozdulni. Amikor viszont próbáltam kicsit erősebben roppant egyet, és fent eltört. :(( :O
Pozitív a tapasztalatom, viszont ez tényleg rátapad a telefonra úgy, hogy szinte le se lehet róla szedni. Viszont miután sikeresen tönkretettem megvizsgálva a telefonom kijelzőt kárt nem tett benne. Se egy karc, semmi. Bár mondjuk utólag jöttem rá, hogy tokban az a pici elcsúszás úgy se lett volna szembetűnő...

Innen rendeltem, de azért nem rendelek rögtön még egyet, mert ezzel egy időben egy másik típusra is adtam le rendelést, és az még nem érkezett meg.

Ezt várom, ha nem lesz jó, akkor a befutó a fenti lesz.

(#906) mizoli válasza donnie.d (#905) üzenetére


mizoli
addikt

Az üveghez nem mellékeltek törlőt és ragasztós papírokat? A papírokkal pont a szöszöket lehet letapicskolni. Én nem szoktam használni, mert sosem lett szöszös.
Leszedéshez egy vékonyabb kartonpapírt szoktam használni. Végig kell tolni az üvegfólia alatt.
Egyszer már megírtam, bár lehet, hogy nem ide :)

[ Szerkesztve ]

(#907) donnie.d válasza mizoli (#906) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Minden volt, de még így is szöszös lett azonnal, ahogy letakarítottam :((

(#908) pjen válasza mizoli (#906) üzenetére


pjen
félisten

Szevasztok.Kb 2 hete van P9 lite 2017 telóm,mikor vettem azt mondták gorilla3 as üveg vsn rajta.Kell azért fólia?

(#909) donnie.d válasza pjen (#908) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Biztonság kedvéért én vennék rá. Soha nem lehet tudni.

(#910) Feri1977


Feri1977
senior tag

Most néztem utána, mert érdekelt a kijelző védelme, és valami alumínium szilikát üveg van rajta, ami még a gorilla glass-nál is erősebb karcálóbb stb. az űrhajóknál is ezt használják, ez igaz lehet? Tudtok valamit erről?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#911) donnie.d válasza Feri1977 (#910) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ebben nem tudok választ adni, de azt gondolom valahol lényegtelen is. Akármi is van benne egy telefonon nem az üvegfólián kéne spórolni, ami 1500-2000 forint között mozog. Elfér rajta, nem zavarja sem a telefont működés közben, sem pedig a tulajdonosát.

(#912) choco01 válasza donnie.d (#911) üzenetére


choco01
addikt

ebayen 3-500ft..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#913) donnie.d válasza choco01 (#912) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Hazai árakat írtam, mert a többség nem fog 30-45 napos szállítási időben gondolkozni.

(#914) choco01 válasza donnie.d (#913) üzenetére


choco01
addikt

Az elmúlt 2-3 hónapban (nekem) rendre 12-18 napos átlagba jönnek a csomagjaim.. legrosszabbak is 25-30, de tényleg 10/8 meg van 2-3 hét alatt.

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#915) donnie.d válasza choco01 (#914) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Akkor szerencséd van. Nekem meg 30-35 napos időkkel.

(#916) Feri1977 válasza pjen (#908) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ezt ki hazudta neked? Semmiféle gorilla glass védelem nincs rajta, nem hogy gorilla glass 3 te jó ég..+itt többen írták rakjunk fóliát rá, én nem rakok csak azért sem, csúnyítja/veszít a színekből bármi van egy kijelzőn, tapasztalat, inkább a gyári vékony ideiglenes fóliát hagyom rajta, az még tűrhető..

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#917) Occon adom válasza Feri1977 (#916) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nekem nincs rajta ilyen, nem is volt. :(

(#918) pjen válasza Occon adom (#917) üzenetére


pjen
félisten

Én sem teszek rá semmit,tokban van,csak érdekelt.

(#919) donnie.d válasza Feri1977 (#916) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Érdekes nekem ma lekerült az üvegfólia róla, hogy kipróbáljak egy másikat, de nem vettem volna észre, hogy élesebb lettek volna a színek, és hasonlók.
Van olyan dolog, amit szeretsz ezzel a telefonnal, és tartozékaival kapcsolatban?

(#920) Feri1977 válasza Occon adom (#917) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nekem van rajta, bár én függetlenül vettem egy gms boltban a belvárosban.

donnie.d : igen, akkumulátor kamera stb. csak a hiányosságok nem tetszenek, de szokom.+Értelek, akkor lehet egy fóliát szerzek rá én is.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#921) Occon adom válasza Feri1977 (#920) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Nekem is független a telefon.

Viszont aki a frissítésen gondolkozik,
tanácsolnám, hogy ne tegye, a wifit marhára elrontották ugrál jelről jelre észnélkül
sajnos a factory reset is a frissítettet rakta vissza sajnos. :W :W

(#922) Tityahome válasza Occon adom (#921) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Az enyém nem ugrál. Teljesen stabil! A bluetooth vacakolt frissítés után de FR után teljesen jól működik. Én szervíz menüből csináltam az FR-t! Próbáld meg de is onnan!

(#923) Occon adom válasza Tityahome (#922) üzenetére


Occon adom
aktív tag

Azt hogy lehet elérni , a szervízmenűt?

(#924) donnie.d válasza Occon adom (#921) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Nekem se ugrál a WiFi jelről jelre.

(#925) Feri1977 válasza donnie.d (#924) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nekem sem.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#926) Tityahome válasza Occon adom (#923) üzenetére


Tityahome
aktív tag

*#*#2846579#*#* Ezt üsd be a tárcsázóba. Ott pedig az 5-ös! Restore Factory a neve ha jól emlékszem. Előtte ki kell lépned a google fiókodból és törölni kell a zárolási képernyőt. (pin, mint... Stb) Mindenkinek szólok aki nem jártas benne az ne piszkáljon a szervíz menüben mert tönkre teheti a telefont szóval csak saját felelőségre...

(#927) fee029


fee029
csendes újonc

Lehet,hülye kérdés,de honnan lehet letölteni hozzá gyári firmware-t?Én nem találok csak?A Build: c432b161

(#928) Occon adom válasza fee029 (#927) üzenetére


Occon adom
aktív tag

menüben/ beállítás/ rendszerfrissítés alatt van a gyári letöltője, ha engedi a frissítést, akkor teszi is utána

(#929) igori


igori
tag

Hi All! Azt szeretném megtudni, hogy külföldön használható-e a mobilinternet? Július 1-gyel gyakorlatilag megszűnt a roaming, vagyis olyan mintha itthonról nyomnám.... Kérdés : be kell állítani a roaming pipát? (Hálózati beállítások /Adatroaming)

(#930) Gyb001 válasza igori (#929) üzenetére


Gyb001
senior tag

Én használtam szlovákiában, viszont még a csekk nem jött meg :D úgyhogy biztosat nem tudok mondani
Igen be kell kalcsolni.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#931) donnie.d válasza fee029 (#927) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Gyárit csak a gyártó weboldaláról, ha szolgáltatós, akkor pedig a szolgáltató weboldaláról.
Huawei oldalán egyik telefonhoz sincs szinte már fent firmware, de mivel független, így szolgálatós készülékekkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

Van firmware finder nevű program, de azzal óvatosan, mert ha rosszat töltesz le, akkor hazavághatod a telefont.

(#932) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne, van ugye a megjelenítés menüben az, hogy mikor sötétedjen el a teló, alvó mód, 30 másodpercre van most rakva, de állítani akarnék, és nem tudok, inaktív, halvány ez a menü benne, nem engedi állítani, ez mitől lehet?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#933) Rula válasza Feri1977 (#932) üzenetére


Rula
tag

Energiatakarékosság nincs bekapcsolva?

(#934) Feri1977 válasza Rula (#933) üzenetére


Feri1977
senior tag

Basszus de..most néztem meg, nem is értem mikor kapcsolhattam be, véletlen volt lehet..kikapcsoltam, most már betudom állítani, nagyon szépen köszi!!! :R

A másik amúgy amit kérdeztem nagyon fentebb, mai napig nem értem, és tudom írtátok nálatok nincs ilyen, hogy akár játékban, vagy menüben, vagy bárhol van, hogy a képernyőn kétszer kell megnyomnom valamit mire érzékeli, vagy lehet érzékeli amire menü gombra rányomok, csak nem csinál semmit, csak másodjára néha, tényleg senki nem találkozott ezzel? :U

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#935) mizoli válasza Feri1977 (#934) üzenetére


mizoli
addikt

Egyedi probléma lehet, pl. hibás érintőpanel. Vidd szervizbe.

(#936) Hugyecz Péte


Hugyecz Péte
újonc

Üdv Mindenkinek!

Van egy Huawei P9 lite 2017-es telefonom,és erre szeretnék egy gpst.Szedtem le ncore-ról ,de a telefon látni látja,de nem lehet megnyitni.Ki van pipálva az ismeretlen források alkalmazása,meg a hud mód is,esetleg még valamit kellene csinálnom?

Légyszi segítsetek köszönöm előre is.

(#937) Gyb001 válasza Hugyecz Péte (#936) üzenetére


Gyb001
senior tag

Miért szeretnél warez térképet használni?
Vannak nagyon jó ingyenes térképek.
Pl Waze.
A google maps sem használ sok netet, és már külföndön is használhatod a mobilneted. (EU)
Vagy ott a sygic, az full offline. Esetleg OsmAnd, ...
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#938) pjen válasza Hugyecz Péte (#936) üzenetére


pjen
félisten

Ha már warez:a sygicet szedd le és tedd fel,kiválóan megy.

(#939) Gyb001


Gyb001
senior tag

Lehet érdekel valakit: [link]
Este kipróbálom

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#940) pjen válasza Gyb001 (#939) üzenetére


pjen
félisten

Még sosem csináltam ilyent,tulajdonképpen mit vársz,mi lesz jobb? :R

(#941) Gyb001 válasza pjen (#940) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ettől nem várok semmi jelentőset, csak annyit hogy frissebb lesz.
Én még a legújabb frissítés előtt nyitottam a bootoladert, amit elég érdekesen sikerült(eltűntek a google appok). Nem akarom hivatalos módon frissíteni, mert tartok attól hogy téglásítja a telefont.
A lineage romot várom nagyon, de az még elég messze van :/

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#942) donnie.d válasza Gyb001 (#941) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én megértem, ha egy telefonra megszűnik a támogatás, vagy már nem támogatják annyira, továbbá már kicsit koros. Mert másfél éves telefonomnál én is pakoltam rá ROM-ot. De egy picivel több, mint egy fél éves telefont moddolni számomra rejtély.

(#943) Gyb001 válasza donnie.d (#942) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ez egy életstílus :D
Engem az ilyen dolgok nem hagynak nyugodni. Mikor megveszek egy routert első percben rakok rá CFW-t. A samsung tv-m is rootolt. Androidos tabletemre sikerült linuxot hackelni ...

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#944) papirzsepi93 válasza donnie.d (#942) üzenetére


papirzsepi93
tag

Az android pont ezért egy (viszonylag) nyílt rendszer, hogy szabadon mókolhasd ha akarod. Persze minden gyártó elmondja hogy íghy meg úgy garivesztéssel jár, de az eredeti állapotot vissza tudod állítani így garivesztés sincs. Az ilyen custom romok meg pont arra jó, hogy ha valamit alapból nem tud a telefon szoftveresen, de képes lenne rá akkor így beleteheted vagy használhatod. Vagy esetleg úgy pimpeld ahogy nem szégyenled.

(#945) szabi97


szabi97
tag

Csak az a baj, hogy az xda-n nincs fent külön a telefon csak a Honor 8 lite, így kevés sikerrel lehet követni a modolást, bár szín tiszta ugyan az a telefon, csak a neve meg a típuszsáma külömbözik, meg talán a szoftverszám, lehet jók lennének a Honor főzött romok a p9-re, de ki tudja.

(#946) Gyb001 válasza Gyb001 (#939) üzenetére


Gyb001
senior tag

Tegnap föraktam. Minden rendben van, végre nem kell minden újraindításkor a gappsot flashelni, egetrengető újdonság nincs benne Viszont cserébe stabil, és mintha az aku jobban bírná.(lehet hogy placebó hatás :) )

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#947) knightba


knightba
csendes tag

sziasztok,
visszaolvastam pár oldalt de nem lettem sokkal okosabb:
old style user vagyok soakt nem értek hozzá: phone + gps + netes unalom űzés ha várni kell vmire + utube + pár app, napi max 1 óra használat, erre kell a teló
az idegesít ha gagyi a kijelző és ha hamar lemerül mert a neten kavar folyamatosan
az egyik mobilos cégnél most 40k ez elég jó árnak tűnik
érdemes ezt venni ?
ja windowsphone-t dobnék ki amiből már elegem van

(#948) Gyb001 válasza knightba (#947) üzenetére


Gyb001
senior tag

Ha tele akarod pakolni zenével videóval, 1000 appal akkor kicsi lehet a tárhely. Főleg ha klaszikus offline navitvhasználsz, full eu térképpel.
Más gondod szerintem nem lenne vele.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#949) kory24 válasza Gyb001 (#948) üzenetére


kory24
őstag

Zene, videó számára sd kártya segít. Egyébként a 16gb tényleg kevés lehet, főleg hogy 6-7gb ha elérhető belőle. (többit lefoglalja rendszer)

(#950) pity02


pity02
tag

Sziasztok, ha minden igaz, 40 nap múlva kapok egy ilyet én is. :)
Addig is tájékozódom, és figyellek benneteket, írjatok sokat! :)
Találtam egy ilyet: xda. Van megoldás tárhely bővítésre is SD kártyával.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.