Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-01 18:52:34

LOGOUT.hu

Huawei P9 Lite 2017 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) eladogeppc válasza Szabcsizz (#1400) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor nincs megoldás ?
Nem mindig zavaró, de néha igen.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1402) Szabcsizz válasza eladogeppc (#1401) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Fateromnak van ilyen telefonja,most nem tudom megnézni. De valami olyasmi rémlik,hogy energiatakarékos módban csinálta csak ezt.

(#1403) eladogeppc válasza Szabcsizz (#1402) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ha megnézed, megköszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1404) bye all válasza eladogeppc (#1398) üzenetére


bye all
csendes tag

Szia, beállítások-megjelenítés-fényerő-automatikus fényerő. Közben már látom, hogy ez megvan... akkor tárgytalan...

[ Szerkesztve ]

Üdv, István +36204836078 (Csak SMS! visszahívlak)

(#1405) scyllarus válasza eladogeppc (#1398) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs (még) ilyen telóm, de több típusnál létezik egy adaptív színbeállítás opció, ami a képernyőn megjelenő elemek színéhez próbál igazodni. Nem az kavarhat be?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1406) eladogeppc válasza scyllarus (#1405) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tudom. Van színhő beállítás, de az nem csinálja.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1407) scyllarus válasza eladogeppc (#1406) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, én nem arra gondoltam. Az elvileg "fix", a képernyő tartalmától független beállítás.
Amire én gondolok, az pont azt csinálná, amit leírtál. Jobb tippem nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1408) Szabcsizz válasza scyllarus (#1407) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az nem a Samsungnál van? Úgy tudom Huawein nincs ilyesmi.

(#1409) scyllarus válasza Szabcsizz (#1408) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is tippeltem, csak kérdeztem, van-e ilyen benne?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1411) Szabcsizz válasza scyllarus (#1409) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Tegnap átnéztem fater telefonján,de ilyesmit én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1412) Aslan


Aslan
aktív tag

Üdv P9 Lite 2017 tulajok és guruk!

Sok éves Windows Phone használat után tértem vissza nemrég Androidra nevezett zseniális készülék személyében.

A kérdésem az lenne, hogyan tudom beállítani azt, hogy a már letöltött és/vagy a jövőben letöltésre kerülő APP-ok ne a telefon belső tárhelyére kerüljenek telepítésre, hanem az SD kártyára?

Megtisztelő válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm! :R

Üdv:
Aslan

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1413) pjen válasza Aslan (#1412) üzenetére


pjen
félisten

root nélkül sehogy.

(#1414) Aslan válasza pjen (#1413) üzenetére


Aslan
aktív tag

Óriási :)) :DD

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1415) pjen válasza Aslan (#1414) üzenetére


pjen
félisten

Azt hiszem már a 4-es droid óta így van. :((

(#1416) Aslan válasza pjen (#1415) üzenetére


Aslan
aktív tag

Hát valóban elég régóta nem követtem már a Droid életútját, csak - mint mondtam is - most tértem hozzá vissza :)

De köszönöm szépen a választ!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#1417) Lacccca87 válasza pjen (#1415) üzenetére


Lacccca87
őstag

Kb akkor adhatta be a derekát a google a telógyártóknak.
Ha engednék hogy minden SD-re menjen akkor nem lenne értelme egy csomó készüléknek, meg persze a tárhely szűkössége miatti cseréknek sem.

(#1418) Szabcsizz válasza Lacccca87 (#1417) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Azt hiszem van olyan gyártó,aki ettől függetlenül engedélyezi ezt az opciót. Bár pont nem a Huawei az. Talán a SONY?

(#1419) szabi97 válasza Szabcsizz (#1418) üzenetére


szabi97
tag

A sony csak 5-ös rendszerig engedélyezte, samsung tuti engedélyezi a mai napig, más gyártóról nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1420) pjen válasza szabi97 (#1419) üzenetére


pjen
félisten

Sony már a 4, sem.vagy készülék függő.

[ Szerkesztve ]

(#1421) szabi97 válasza pjen (#1420) üzenetére


szabi97
tag

Nekem annó z3 compacton, 4.4 és 5.0-án át tudtam tenni az appokat az sd-re, 6-oson viszont már nem.

(#1422) sakraphad


sakraphad
kezdő

ma en is csatlakoztam egy kek szinuvel
teljesen megvagyok elegedve vele
szep es nekem eleg folyamatosnak is tunik
vettem ra egy tokot is, az elado sracnak is ilyen volt az uzletbe, hivatalos 2 ev garival vettem
tok is fasza, fekete valami 'cellect' marka. 990 volt. de jonak tunik. alapbol volt rajta folia, ami nagyon baba
fel is ajanlotta a 175 vegu updatet. ratoltam.. majd gyári visszaallitas es megy nagyon jol. voda kartya van benne.

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#1423) pjen válasza szabi97 (#1421) üzenetére


pjen
félisten

Nekem xperia arc on nem megy.pedig egy egész jó kis teló lenne.

(#1424) wolphov


wolphov
kezdő

sziasztok

az lenne a kerdesem, hogy a p9 lite 2017-re felteheto a honor 8 lite es a p8 lite 2017 szoftvere is? mert honor 8 lite-nak mar van c432b180-as update, 8 lite 2017-nek meg c432b175 is. finderrel le is lehet tolteni az ota es a full-t is.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE

(#1425) donnie.d válasza wolphov (#1424) üzenetére


donnie.d
aktív tag

A P8 Lite 2017 és a Honor 8 Lite valamint a P9 Lite 2017 egy és ugyanaz a készülék.
Hogy mi értelme van minden országban más néven kiadni ugyanazt a készüléket, azt ne kérdezd.

A frissítés egyébként IMEI szám alapján történik ezért nem kapja meg mindenki egyszerre. Mondjuk én a helyedben megvárnám a hivatalos frissítést, ami a készülékedre érkezik, s hanyagolnám a firmware findert, mert ha valamit elrontasz vele könnyen ugorhat a garanciád a készülékedre.

(#1426) Szabcsizz válasza donnie.d (#1425) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Kutatásokat végeznek az országokban,és az alapján döntik el a készülék neveit. Vagyis nálunk azért lett P9 Lite 2017,mivel úgy látták,hogy idehaza a P8 Lite/P9 nagy népszerűségnek örvend/örvendett. Marketing az egész. Nem is hülyeség,ha jobban belegondolunk.

[ Szerkesztve ]

(#1427) malamuth


malamuth
újonc

Üdv mindenki! 2hete vettem P9 lite(2017) -et. uj okostelefon (okos)? :D felhasználoként bibelődtem az időjárással meg valamivel,...ne kérdezd nem tudom.... és eltünt a kezdőképernyőröl a llépésszámlálo ami a bal also részen volt, egy cipő ikon , valamint nincs a beállitásoknál egyik almenüben sem kesztyűs mód .A beállitásoknál ahol lenni kéne ott nincs
Örömmel fogadom a segitséget. :K Előre is köszi!

(#1428) Szabcsizz válasza malamuth (#1427) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Fater telefonján megnéztem,neki sincs kesztyűs mód. Érdekes,mert az én P8-amon volt. (míg be nem halt) Az intelligens asszisztens menüpont alatt. Csak érintés tiltás mód van. Lépésszámlálóval kapcsolatban meg annyit,hogy töltsd le a Huawei Health alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#1429) justice84 válasza malamuth (#1427) üzenetére


justice84
tag

Nem a zárképernyőről tűnt el a lépésszámláló?
Nekem van egy olyan opció a Képernyőzár és jelszavak-Zárképernyő résznél hogy Lépésszám mutatása a zárképernyőn amit a te képeden nem látok.

[ Szerkesztve ]

(#1430) malamuth válasza justice84 (#1429) üzenetére


malamuth
újonc

Sem képernyőn nem látom sem a beállitásokban.Pedig a képernyőn láttam a cipő ikont, a kesztyűs dolog is benne volt a beállitásokban,csak nem tudtam hogy mi az. de most nem találom egyiket sem.

(#1431) donnie.d válasza malamuth (#1430) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ez érdekes.

Mondjuk a lépésszámlálót én magam töröltem le a készülékről, mert rém idegesítő volt, hogy akaratom ellenére mindig ott ficegett a kijelzőn.
Viszont a kesztyűs mód VOLT a telefonban, mert emlékszem én be is kapcsoltam. Tippre azt tudom mondani, hogy szerintem valamelyik frissítéssel tűnhetett el a telefonból, mert én se találom sehol.

(#1432) Johannusk válasza malamuth (#1427) üzenetére


Johannusk
kezdő

Nálam egy frissítésnél ugyanez volt... Egy fr megoldotta

(#1433) Johannusk válasza donnie.d (#1431) üzenetére


Johannusk
kezdő

A 172-es frissítéssel tűnt el a kesztyű mód

(#1434) szabi97 válasza Johannusk (#1433) üzenetére


szabi97
tag

Nekem 161-es van, de nincs kesztyűs módom.

(#1435) Szabcsizz válasza szabi97 (#1434) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ugyanez a helyzet itt is. 161,és nincs.

(#1436) Johannusk válasza szabi97 (#1434) üzenetére


Johannusk
kezdő

Én úgy emléxem, 161,163-an még meg volt... Nekem legalább is.. Hát akkor passzolom a dolgot :(

(#1437) donnie.d válasza Johannusk (#1436) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Melyik firmware volt az, de nekem is volt. Azt hiszem a 161 után tűnhetett el, mert kristálytisztán emlékszem, hogy én bekapcsoltam.

(#1438) KerekesLevi


KerekesLevi
tag

Sziasztok!

Páromnak vettünk egy ilyen telót csodaszép kék színben, de a világ összes kincséért sem adnak a hátlapra védőfóliát, csak max. tokot. Azt meg nem akar a lelkem. Most egyelőre a gyári, írásokkal teli fólia van fenn neki, de az meg rusnya, és lassan magától lemászik a telefonról. A 2016-os verziónak teljesen más formája van, véletlenül rendeltünk belőle 3-at. Ha valakinek kell Miskolcon, ajándékba odaadom.

Valakinek 5let?

Levi

(#1439) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

Egy mások platformról szeretnék androidos készülékre váltani és első androidos készüléknek a Huawei P9 Lite (2017)-t néztem ki magamnak.

Mivel sajnos még nem ismerem az anroidos rendszert a 16GB belső tárhely kapcsán felvetődött bennem egy buta kérdés.
Itt van lehetőség alkalmazásokat memóriakártyára telepíteni vagy csak a készülék belső memóriájára?

Előre is köszi.

(#1440) donnie.d válasza #14841344 (#1439) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ha "gyári" állapotban hagyod a telefont, akkor nem lehet áttenni az SD kártyára.

Egyébként, ha jól tudom az adroid 5-ös változatától nem lehet az SD kártyára telepíteni, áthelyezni appokat.

Egyébiránt jó telefon, amennyiben nem szeretnéd játékokkal, és temérdek applikációval telerakni a telefont. Én az SD kártyát zenére, és képekre használom (sokatmondó, ha 32 GB-os kártyán 8 GB-nyi hely van :DD )

(#1441) #14841344 válasza donnie.d (#1440) üzenetére


#14841344
törölt tag

Köszi a gyors választ.

Minden félképpen "gyári" állapotban hagyom a telefont, amennyiben a megvásárlása mellett döntök.

Viszont zene hallgatásra Deezer-t használok ami a jelenlegi ablakos rendszeremen oda menti a zenéket ahova az app telepítve van ás elég rendesen tudja zabálni a tárhelyet.

(#1442) scyllarus válasza #14841344 (#1441) üzenetére


scyllarus
veterán

Valakit kérdezz meg erről, aki használja a droidos appot. Én is WM-ról jöttem, és az ottani appok szegényesebb funkcionalitása nem releváns ezen a platformon. Simán lehet, hogy itt tud SD-re menteni...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1443) Thermaltake


Thermaltake
tag

Üdv!

Viber bejövő üzenet hangerejét lehet valahogy külön állítani ?
Vagy ki/ be funkción túl a csengőhang hangerejével együtt állítható?

(#1444) Sznorbi78


Sznorbi78
újonc

Sziasztok! Segítségeteket kérném! Hol találom a menüben a zsebmód funkciót? Ki szeretném kapcsolni. Elviselhetetlenül hangosra emelkedik a csöngési hangerő fokozatosan ha a zsebemben vagy tokban van! Úgy rémlik hogy volt és be is kapcsoltam, de már nem találom. Köszönöm a segítséget!

(#1445) pjen válasza Sznorbi78 (#1444) üzenetére


pjen
félisten

Tárcsázo gomb, alul három pötty, beállítások, zseb mód.

(#1446) Szabcsizz válasza Thermaltake (#1443) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Csak a csengőhang erejével állítható. Ahogyan a többi ehhez hasonló alkalmazás is. :)

(#1447) Sznorbi78 válasza pjen (#1445) üzenetére


Sznorbi78
újonc

Nagyon szépen köszönöm!!! :)

(#1448) pjen válasza Sznorbi78 (#1447) üzenetére


pjen
félisten

Szívésen.

(#1449) malamuth


malamuth
újonc

Hali megmondaná nekem valaki hogy a bal oldalon milyen ikon van..a kerek izé! Köszi előre is.

(#1450) scyllarus válasza malamuth (#1449) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a mobiladat bekapcsolt adatmegtakarítóval. Legalábbis a P9 Lite Minin ezt jelenti.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.