Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1516) gti16v


gti16v
őstag

Jó reggelt!
Úgy vettem a telefont, hogy nem nagyon olvastam utána csak tudtam hogy gyors meg jól fényképez.... Azt már leírtam hogy sokkolt, hogy teljesen más kábellal kell tölteni.... Tényleg kell vagy 8 darab autókba ,konyha ,hálószoba,nappali, akku bankok stb.... Mindegy ezt majd megoldom, az isérdekes,hogy nincs benne rádió... Ezt nem fogom tudni megoldani.... Majd szép lassan elkezdem olvasni a hozzászólásokat ,hogy képbe legyek.... Nem nagyon néztem
utána semminek... első helyen megvettem egy tokot hozzá ,jó drágán... De sajnos az nekem gyorsan,szükséges, mert a telefon gyilkos vagyok... Így azt gondolom hogy a drága tok (verus 4000.-) visszahozza az árát.... :)... A kijelzővédő fóliával sem vártam sokat... Azt is megvettem az első helyen...(üveg fólia 2500.-)... Normál fólia, sajnos nem volt ,csak üveg..csak ami érdekes, hogy nem igazán stimmel..sokkal kisebb ,mint a kijelző.. Nem tudom hogy köze van hozzá annak ,hogy a szélei,lekerekitettek... Mindenesetre a hat darab Z szériás sony után örülök a változatosságnak..

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.