Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7635) sirokipatrik válasza Kis Tigris (#7630) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Én gondolkodás nélkül lecserélném a Mate 20 Pro-ra. Sokkal jobb hosszútávra. Abba van jelenleg amit a Huawei tud, a csúcs. A kijelző felbontását én már ennél a méretnél úgy gondolom eszrevehto: nézz meg egy mappát, csupa pixel az egész, míg egy QHD+ felbontasu telefonon szuper. Én a monokróm kamerát simán beáldoznám a széleslátóert, szerintem többet használná az ember, mint a monokromot. Az üzemidő valószínűleg még jobb abba az energiatakarékos hardverek köszönhetően. A 3d arcalapu feloldás sokkal biztonságosabb és pontosabb mint ami ebben van. Aztán ott van még a fejlettebb vízállóság, szinte azonos méretnél a nagyobb kijelző, ha kevésnek érezed a tárhelyet, akkor bovitheted idővel, a Bluetooth 5.0 ami ugyancsak idotalobb, brutalisabb gyorstoltes, gyors vezeték nélküli töltés, nagyobb akku. Csak hát az árkülönbség nem elhanyagolható, szerintem sok. Persze ha nem számít, akkor egyértelműen Mate. Úgy gondolom ezek annyit nem ernenek nekem, mert ami ebbe van hardver igaz hogy 1 éves, de még mindig van benne elég erotartalek, az akksi ebbe is sokáig bírja, esőben ennél sem kell aggódni ha eloveszed, a kijelző nem tűéles amikor apróbb dolgokat kell megjeleniteni, de bőven megfelelő. A bővítés meg egyszer tuti jól jönne, de egyenlőre most még nem kell. Meg ugye a külleme a telefonnak is elég nagy befolyásoló tényező, és eléggé elteroek. És még annyit, hogy van gyakorlatilag 1 év a két telefon hardveres felhozatala között, szóval ezek a fejlodesek az elvarhato kategóriába tartoznak. Nem tudom mennyi lehet a vodánal, de +50-60ezerrel egyáltalán nem ér többet,mert 2 évig még ez is bőven jó telefon marad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.