Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18601) pap válasza T0rnad0 (#18598) üzenetére


pap
senior tag

T-be vetttem. Ott két év van?
Nem egy év teljes körü,és egy év szoftver?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18602) Zirowe válasza pap (#18601) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem úgy van, hogy egy év gyártónál és egy év T-nél, és második év csak a készülékre szól.

Nekem másfél éves herot is szervizeltek, de már csak a T saját szervizében.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18603) pap válasza Zirowe (#18602) üzenetére


pap
senior tag

Jah értem,köszi.
Akkor van még 1 évem,de csak a készülékre,szoftverre nem?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18604) Zirowe válasza pap (#18603) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gondolom, abba már nem mentem bele, csak annyit tudok, hogy 1+1.

Sokan nem tudják, nekem így adtak el egy hibás telefont, amiről kiderült, hogy még van rá 6 hónap. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18605) pap válasza Zirowe (#18604) üzenetére


pap
senior tag

Igen én is így tudom hogy 1+1.Azért vittem vissza,nehogy kitalálják ez már nem az az 1 év :)
Akkor jól jártál. :K

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18606) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Mostanában szórakozik ez a kis drága.
Az akku kijelzés össze-vissza történik, felélesztés vagy újraindítás után is váltakozhat, és van, amikor 5 órát vesz igénybe a feltöltés a teló szerint.
Ráadásul random újraindul, mikor használni szeretném a készüléket, feloldom a telót és máris kikapcsol, újraindul...Ja és tök gyorsan lemerül.
Gyári szoft van rajta, mi lehet a gond? Nem szeretném negyedévente resetelni :( Akksi probléma lenne?
És tényleg nem fogunk kapni rá Jelly Beant?

[ Szerkesztve ]

(#18607) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Viper romból tényleg kikerült a hdr? :F

Most akartam kipróbálni, de nem találok ilyen opciót a jeleneteknél.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18608) karesz72 válasza Zirowe (#18607) üzenetére


karesz72
csendes tag

Megnéztem, benne van.

(#18609) Zirowe válasza karesz72 (#18608) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem csak ezek vannak: nincs hatás, torzulás, matrica, mélység, pontok, monó, vidék, vintage, meleg színek, hideg színek, szürkeárnyalatos, szépia, negatív, szolarizálás, poszter, víz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18610) pap


pap
senior tag

Valaki S-OFF-olt már ICS alatt a vezetékes megoldással?
Érdeklődnék, hogy a sensation tudástár alatt megtalálható 1.27 S-OFF rendesen működik-e?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18611) enginev3.0 válasza pap (#18610) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én vezetékesen s-offoltam
amit elrontottam, hogy nem szigetelt vezetéket használtam, de utána szigeteltem, és jó lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18612) pap válasza enginev3.0 (#18611) üzenetére


pap
senior tag

Köszi,a sensation tudástár leírása alapján?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18613) karesz72 válasza Zirowe (#18609) üzenetére


karesz72
csendes tag

Ott van az. Elfordítod a telót és a bal kezednél a legalsó ikon.

(#18614) dzudzu


dzudzu
tag

Sziasztok!

Úgy használ valaki esetleg autós tartót, hogy tokban van a készüléke?
Tehát, nézegetek ebay-en tartókat, van is ami tetszene, de mindegyik elég passzentosnak tűnik, nekem a telefon egy iylen tokban van: [link] .

Tehát ahogy nézegetem, a tokkal együtt nem fog beleférni a telefon az autós tartóba. Esetleg aki hasonló tokot használ az hogyan hidalta át ezt a gondot? :)

Köszönöm!

(#18615) Fl4tl4nd3r válasza #54715584 (#18606) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát ez érdekes,nálam is ugyanezvan de elnézem a főzött romnak de hogy gyárival...nekem mondjuk tipikusan hívásnál csinálja,hívnék erre kikapcs visszakapcsolom és 20%kevesebb az akku,majd újra eljátsza és hopp visszatöltődött 15öt és tudok hívni...érdekes,én a főzött romnak tudom be mert az előzővel nemvolt ilyen gond de megvárom mostmár az újabbat.És igen szinte biztos hogy nemlesz jb,szerintem a sensation már nemnagyon fog frissítést kapni,mióta először felraktam egy romot azóta vagyok úgy hogy soha többet gyári mennyi minden nemlenne benne nemtudnék már visszaszokni.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18616) Zirowe válasza karesz72 (#18613) üzenetére


Zirowe
nagyúr

O, basszus, tényleg!

Nem is tudom miért a jeleneteknél kerestem..

Köszi. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18617) enginev3.0


enginev3.0
félisten

(#18612) pap@ igen

(#18614) dzudzu@ ami kifejezetten sensationhoz van tartó abba szinte tuti hogy nem fog beleférni, nem fog ekkorát hajlani a műanyag hogy belemenjen, hisz ad neki a tok jó pár plusz mm-t

(#18615) Fl4tl4nd3r@ akksi kalibráció?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18618) Koczó93 válasza dzudzu (#18614) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem van 3 tokom, csak tok nélkül megy a tartóba. Legalábbis ilyen tartóba nem fér bele.

(#18619) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18617) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Csináltam de szerintem nincs jelentősége,mióta felraktam a 3.5öt azóta van ez az előzővel soha nemcsinált ilyet,ígyis csak bricked kernellel hajlandó viszonylag jól működni....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18620) #54715584 válasza Fl4tl4nd3r (#18615) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát most nagyon tanácstalan lettem... :)

(#18621) T0rnad0 válasza pap (#18610) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csináltam 1.27 alatt S-OFF-ot, a tudástárban írtak szerint kell csinálni, de nekem kb tizedjére sikerült és pont egy nem szigetelt dróttal. Lehet vele szívni, de csak türelem kell hozzá :DDD

enginev3.0: HOS-ra csak decemberben jön 4.1? Ha igen, akkor már nincs messze, csak nehogy csússzon...

monstre: nekem is kikapcsolt sokszor úgy, hogy még 30%-on volt az akksi. Akksi cseréje segített...

Más: felraktam ezt a wp8 launchert, nem rossz, csak sokat kell tökölni vele az elején :)

Z Fold 4

(#18622) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!

A Gyári OTA-án érkezett ICS frissítésben (Android verzió: 4.0.3; HTC Sense verzió: 3.6) van CRT animáció képernyő lezáráskor? Vagy ez valami külön kis app??? És ha benne van akkor hol kell beállítani???

[ Szerkesztve ]

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#18623) karesz72 válasza Zirowe (#18616) üzenetére


karesz72
csendes tag

Szívesen.Ez a minimum :-)

(#18624) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Segítség! :D Hogyan is kell visszaállítani a telefont teljesen gyári állapotba? Már olyan régen csináltam és elfelejtettem. :D

(#18625) enginev3.0 válasza davidcsaba93 (#18624) üzenetére


enginev3.0
félisten

https://sites.google.com/site/sensationtudastar/gyari-allapot-visszaallitasa

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18626) davidcsaba93 válasza enginev3.0 (#18625) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Igen ezt én is tudom de ha most ICS-ről szeretném visszatenni a gingert úgy hogy később újra fel lehessen nyitni a telefont akkor a RUU előtt nem kell még valamit csinálni?

(#18627) davidcsaba93 válasza davidcsaba93 (#18626) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Közben olvasgatom a régi hsz-eim és egy régebbi fw-kell előtte. Azt honnan tudom letölteni? Az baj hogy már elfelejtettem hogy miket csináltam hogy jó legyen :(

[ Szerkesztve ]

(#18628) nimfas válasza Zirowe (#18579) üzenetére


nimfas
addikt

Szia!

Remélem most már nemsokára visszakapom a 2. szervizelésből a telót... ha viszont nem csinálják meg most sem akkor borítsam rájuk az asztalt, vagy rendeljek egy általad linkelt kijelzőt és cseréltessem ki?

Ez a komplett, tehát üveg és tapi, lcd szett? Nekem azt írták az első garilapra, hogy törött kijelző, lcd csere volt, most meg alul lett poros, gondolom akkor nem cserélték ki az üveget, most ők baszták el a szigetelést és azért lett poros... plusz a gombvilágítás felét is "elfelejtették" visszakötni... csak a jobb oldala világít :-)

Mennyibe fájna egy ilyen csere???

Én nem merek nekiesni :-)

Tp-Link 1043-asba beleforrasztottam a tüskesort... csak az 15eFt-volt... a teló kicsit több ;-)

(#18629) Zirowe válasza nimfas (#18628) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem semmiképpen se hagyd annyiba, és még véletlenül se te akard kicserélni.

Bár, ha minden kötél szakad, nekem van pár void matricám. :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18630) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!
A Gyári OTA-án érkezett ICS frissítésben (Android verzió: 4.0.3; HTC Sense verzió: 3.6) van CRT animáció képernyő lezáráskor? Vagy ez valami külön kis app??? És ha benne van akkor hol kell beállítani???

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#18631) gatto_ válasza Dávid01 (#18630) üzenetére


gatto_
senior tag

Most kérdezd meg csupa nagybetűvel, az általában segít... :W

(#18632) Dávid01 válasza gatto_ (#18631) üzenetére


Dávid01
csendes tag

Jó!
Akkor kérlek áruld el nekem, hogy miért nem lehet segíteni a hülyét (mármint engem)??? :))
Ja és mellesleg elmondhatod! :D

[ Szerkesztve ]

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#18633) enginev3.0 válasza Dávid01 (#18632) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem ez már nincs benne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18634) nimfas válasza Zirowe (#18629) üzenetére


nimfas
addikt

Én nem hagyom annyiban, de lassan többet lesz szervízben a készülék és kezd tele lenni a tököm :-)
Elhiheted én is szeretnék a végére járni már.....

De ha ők azt mondják, hogy külső behatás miatt sérült a kijelző... bár erre nincs külső nyom az üvegen, teljesen egyenletes volt, akkor én ez ellen hogy védekezzek? :-) "De szerintem meg simán a nyakamba akarják varrni a javítás költségét?"

(#18635) Zirowe válasza nimfas (#18634) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem elég, hogym ondják, azt bizonyítani is kell+kérhetsz független szakvéleményt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18636) Koczó93 válasza Dávid01 (#18632) üzenetére


Koczó93
őstag

Nincs benne alapból. De pl. ez a program tudja.

(#18637) Muad_


Muad_
csendes tag

Lehet, hogy mar volt, de hatha azert uj lesz par embernek: http://www.htcsensationroms.com/

(#18638) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nemtudja valaki esetleg a 4.1nél a sense is módosul vagy az marad ami volt? mert anélkül túlnagy változás nemhiszem hogy lenne... Néztem a jb romokat de így naturba nemigazán nyerte el a tetszésem.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18639) pap válasza T0rnad0 (#18621) üzenetére


pap
senior tag

Akkor csak a drótál szívtál? :N

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18640) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18638) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sense-ben nem hiszem hogy lesz nagy változás, max kis grafikai elemek cseréje, vagy effectek variálása. Én ezekre tippelek

De jb-ben már lesz valami butter fly vagy mi, nem?:D Ami 60× rajzolja újra a képernyőt és így "aszméletlen" smooth lesz, én ezért várom, ha meglesz és sense-vel okosan összehozzák, akkor egy hihetetlen smooth romot várhatunk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18641) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Néha olvasgatva a vipers topicot, egyre érdekesebb bajuk van a felhasználóknak :D

Én meg tök boldog vagyok, éjszaka simán letorrenteztem 5gb-ot a telefonommal :P Így nem napközben kell mikor netezek és mikor felkeltem már használhattam is a fájlokat :))
Persze csak Linux telepítőt töltöttem le

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18642) pap válasza enginev3.0 (#18641) üzenetére


pap
senior tag

profi vagy ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18643) enginev3.0 válasza pap (#18642) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ennyi :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18644) pap válasza enginev3.0 (#18643) üzenetére


pap
senior tag

nem hiába va ilyen telefonod ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18645) Peet91


Peet91
aktív tag

YO!

Nézegelődtem szenzésüntudástáron, de nem találtam OTG-vel kapcsolatos leírást. Olyan kérdésem lenne, hogyha valaki nem szeretne a gyári ROM-on módosítani, csak az OTG-t szeretné valahogy engedélyezni, akkor azt hogy lehetne megoldani?

Előre is köszi a helpet.

Üdv, Peet

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#18646) Zirowe válasza Peet91 (#18645) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sehogy.

Root+custom kernel+y kábel kell.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18647) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Visszatettem egy gyári gb-t és minden gondom megoldódott. Nincs akár 40-50% akksinál kikapcsolás, végre tudok sms-t küldeni és hívni úgy hogy nem minden tizedik sikeres. Ha nem lenne ilyen gagyi le sem cserélném :D

(#18648) T0rnad0 válasza pap (#18639) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, csak a drótnál, a többi nem volt nehéz.

Z Fold 4

(#18649) Matyó83


Matyó83
tag

Sziasztok!
Van egy olyan kérdésem, hogy a sensation-re lesz droid update? Mondjuk 4.1-re? Ha igen kb mikorra várható?

Köszi előre is! :R

Szép napot!

Ha kérdezel valamit és ÉN válaszolok és nem tetszik vagy nem kell a cuccom, legalább vedd a fáradtságot, hogy visszaírsz, hogy; Bocs, de nem kell!

(#18650) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Az miért van hogy gyári gb-ről tudok sms-t küldeni, vipers 1.3.5-ről meg nem? Az sms-ek pending státuszban vannak és nem küldődnek el... Ha valakinek volt hasonló segítsen már ki mert falnak megyek :D :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.