Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18251) enginev3.0 válasza Kiss67 (#18250) üzenetére


enginev3.0
félisten

már mint a backup-okat?
azt nem figyeltem meg, de szerintem sd-re menti
az egyik menüpontból el lehet őket érni programon belül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18252) Fl4tl4nd3r válasza rgeorge (#18249) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Basszus ezaz köszi :) ezekszerint néha duplának vette a szóközt és azért írt pontokat...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18253) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez mi lenne?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18254) Zirowe válasza enginev3.0 (#18253) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Wifi törés.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18255) enginev3.0 válasza Zirowe (#18254) üzenetére


enginev3.0
félisten

nem teljesen értem
felcsatlakozik a zárt wifikre is vagy mi? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18256) Zirowe válasza enginev3.0 (#18255) üzenetére


Zirowe
nagyúr

[link]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18257) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv.
Valaki elmondhatná nekem , hogy a tweaks-be mi az a IO Sheduler, ami lehet deadline, vagy noop, esetleg cfq. Ezek mik? A sebességhez ven valami közük?
Eddig ugy néz ki hogy a deadline a leggyorsabb.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18258) enginev3.0 válasza Kiss67 (#18257) üzenetére


enginev3.0
félisten

link
nekem is deadline volt a leggyorsabb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18259) csipuka


csipuka
senior tag

Valaki probalta mar a JB-es portolasokat? Erdemes?

(#18260) Melak03 válasza csipuka (#18259) üzenetére


Melak03
tag

Nyáron kipróbálgattam párat, mindennapi használatra megmaradtam a sense-es romoknál.

(#18261) bernadett79


bernadett79
tag

sziasztok én egy htc radart szeretnék ki tud rola valamit

Gaál Bernadett

(#18262) Xaels válasza bernadett79 (#18261) üzenetére


Xaels
félisten

Szia. Inkább [link] ezalatti topikban kérdezősködj. Amúgy nem ajánlott, a MS kivégzi a WP7-et, régi hardver és az árát tekintve nem sokkal kerül kevesebbe mint az érkezőben levő WP8-as HTC 8S.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18263) bernadett79 válasza Xaels (#18262) üzenetére


bernadett79
tag

mi az a ms??

Gaál Bernadett

(#18264) bernadett79


bernadett79
tag

sziasztok én egy htc radart szeretnék venni mitud rola írni valamit??

Gaál Bernadett

(#18265) bernadett79 válasza bernadett79 (#18263) üzenetére


bernadett79
tag

én nem tudom mi az a ms kérlek írd le

Gaál Bernadett

(#18266) Xaels válasza bernadett79 (#18263) üzenetére


Xaels
félisten

Microsoft. Az a nagy vállalat aki a telefonon levő programot fejlesztette.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18267) bernadett79 válasza Xaels (#18266) üzenetére


bernadett79
tag

a htc 8s be érdemes lesz akkor belevágni ?? és tudod mikor jön ki a szolgáltatokhoz??

Gaál Bernadett

(#18268) Xaels válasza bernadett79 (#18267) üzenetére


Xaels
félisten

Érdemesebb mivel sokkal modernebb a hardver. Friss lesz rajta a szoftver amit a Radar nem fog megkapni, Szolgáltatókhoz November körül kerül be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18269) bernadett79 válasza Xaels (#18268) üzenetére


bernadett79
tag

és az ára mennyi lesz ??vagy azt még nem lehet tudni??

Gaál Bernadett

(#18270) Xaels válasza bernadett79 (#18269) üzenetére


Xaels
félisten

Függetlenül, 2 éves gyári garanciával előrendelhető már 80.000körül. Pontosan 84.580 és van fekete, szürke, piros és kék színben is [link].

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18271) bernadett79 válasza Xaels (#18270) üzenetére


bernadett79
tag

köszönöm jó hogy ilyen segítőkész vagy mert én tanácstalan voltam milyen telot is szeretnék de már tudom mostmár csak várok hogy a vodkafonál mikor lessz

Gaál Bernadett

(#18272) Zirowe válasza bernadett79 (#18263) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:W :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18273) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Valaki tud működő gyári htc billentyűzetet JB-re? Nagyon bejönnek az új romok de nagyon hozzászoktam a gyárihoz és elég sokat szoktam chat-elni meg ilyesmi, az alap JB meg elég gagyi..

(#18274) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18258) üzenetére


Kiss67
senior tag

Üdv.
Látom te nagyon benne vagy a sensation-ban.
Fel tudok tenni cm9, 10 re olyan kernelt ami mondjuk a briket, vagy sebastian, vagy akármilyen? Metr ugy emláékszem hogy én próbáltam , de csinált némi kavaraodást.
Vagy el sem indult a rom utána.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18275) enginev3.0 válasza Kiss67 (#18274) üzenetére


enginev3.0
félisten

sosem használtam egyiket sem, vagy is a 10-et még régen, pár napig

Azt el tudom képzelni, hogy a kernelek hibásan működnek jb alatt, kivéve azok amik alapból benne vannak a rom-ban.
De cm9 alatt szerintem bármelyiknek jónak kellene lennie

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18276) blt.62


blt.62
őstag

Megjött az új Anker aksim. Tudnátok tanácsot adni,hogy az első töltést hogyan csináljam rajta? A fórumtárs azt mondta itt,hogy ő 4-5 órát töltené. Egy ismerős 16 órát töltetné,mert azt mondta az aksinál az első töltés olyan mint egy lufi amibe vizet engedünk,és minél tovább annál nagyobb lesz a kapacitása. Szerintetek melyik a legjobb megoldás? Lehet használni e mobilt amíg töltődik? Játszani lehet rajta,vagy alapállapotban hagyjam,esetleg kikapcsolt állapotban töltsem? Előre is köszi! :R

MegtorloXp

(#18277) Fl4tl4nd3r válasza blt.62 (#18276) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

A 16óra és társai szerintem hülyeség,ha feltölt az akku az elektronika kikapcsolja a töltést szóval... én feltölteném teljesen addig nem piszkálva majd egy akku kalibráció,lemeríteni pár százalékra és onnantól használni rendesen.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18278) blt.62 válasza Fl4tl4nd3r (#18277) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor töltöm mondjuk este 10-től reggel 8-ig. Utána használom addig míg lemegy kb 5%-ra,és ezután ugyan úgy csinálom mint a régi aksinál. Az nem gond,hogy lemerítem 5%-ra? Mert ezeknél az aksiknál ez nem jó. A mobilon nem kell semmit beállítani,hogy új aksi lesz benne?

MegtorloXp

(#18279) enginev3.0 válasza blt.62 (#18278) üzenetére


enginev3.0
félisten

nem kell állítani semmit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18280) blt.62 válasza enginev3.0 (#18279) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi.

MegtorloXp

(#18281) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18275) üzenetére


Kiss67
senior tag

Értem.
Még annyi hogy hol tudom megnézni a telefon firmware verzióját?
Ugye ez nem a hboot verzio?
Vagy igen?ERRE
gondoltam.
Erre miért van szükség?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18282) Fl4tl4nd3r válasza blt.62 (#18278) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Mikor teljesen felvan töltve mielőtt lehúzod nyomj egy kalibrációt mondjuk battery calibration progival, nemlesz baja mert nem teljesen csontra meríted le,és nemkell semmit beállítani,igazából én mikor megvettem a telefont se foglalkoztam ilyekkel feltettem nyomkodtam lehúztam majd később megint feltettem stb és tökéletesen működik.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18283) T0rnad0 válasza jdirteen (#18196) üzenetére


T0rnad0
addikt

Most olvastam ,hogy Viber-rel volt vlmi ilyen gond, hogy folyamatosan járatja a távolságérzékelőt. Régebbi viber megoldja a problémát....

blt.62: várjuk a tapasztalatokat az új akksival :K :R

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#18284) Muad_


Muad_
csendes tag

Hi, miert van az, hogy mikor a Home gombbal visszalepnek az asztalra, akkor nagyon sokszor tapasztalom azt, mintha akkor toltene be a desktopot. Szoval megjelenik egy egesz kepernyos HTC logo, majd utana loading es tolti be az ikonokat. Nem tunik annak, mintha crashelt volna vmi, mert nem jelenik meg az az ablak, hogy kuldjem el a hibariportot a HTC-nek, hanem csak olyan, mintha akkor toltene be eloszor a desktopot. Csak eleg zavaro mert ezt eleg sokat tapasztalom es eltart 10-15 mp-ig mire tudok vhova kattintani. Gyari software van rajta: 4.0.3
Mas is tapasztalt mar ilyet? Van erre vmi megoldas?

(#18285) Koczó93 válasza Muad_ (#18284) üzenetére


Koczó93
őstag

Néha nálam is előfordul. Elfogy a memória és jobb híján bezárja a sense-t.

(#18286) enginev3.0 válasza Muad_ (#18284) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fejlesztői beállításokban allitsd be a hatterfolyam korlátozast 4re, ha meg sem jó írj

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18287) Muad_ válasza enginev3.0 (#18286) üzenetére


Muad_
csendes tag

Sajnos nem segitett. Van a telon egy Advanced Task Killer is, de mikor az kill-el le vmit azt kiirja. Es tuti nem az allitja le a sense-t. Nem lehet vmi ignore listara rakni azt a rendszerben?

(#18288) enginev3.0 válasza Muad_ (#18287) üzenetére


enginev3.0
félisten

Advanced nem öli meg a senset az tuti
Nekem is volt ilyen de megoldódott , majd ranezek hogy hogy volt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18289) blt.62 válasza T0rnad0 (#18283) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,okvetlenül megírom majd. Holnap már tesztelem,de állítólag csak több feltöltés után fejti ki igazán a hatását. Majd megírom,hogy hogyan szuperál az Anker aksi.Állítólag átlagos használat mellett 2,5-3 napot bír, a gyári 1,5-2 nap helyett. Ha ez igaz akkor már megérte.

MegtorloXp

(#18290) Zsirmanc válasza blt.62 (#18289) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nem bir annyit. 2 nap átlagos használat mellett. 1 éve használok Ankert.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#18291) Zsirmanc válasza Zsirmanc (#18290) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

és mindezt úgy, hogy estére éjféltől, reggel 6-ig ki van kapcsolva.Persze ha csak az asztalon tartod és nem csinálsz vele semmit, akkor a gyári is elmegy 4 napot...

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#18292) Zirowe válasza enginev3.0 (#18288) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha security lown van és mindent kilő, semmi nincs az ignore listen, akkor újratöltődik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18293) Muad_ válasza Zirowe (#18292) üzenetére


Muad_
csendes tag

Security: High-on van es az ignore listen a recommended dolgok vannak meg az Ignore service, front app van meg kipipalva.

(#18294) Runci23


Runci23
csendes tag

A Sensationom ma egyszer hirtelen befagyott netezés közben. Bekapcsoltam, de mielőtt a PIN kódot be kell írni lefagyott és megint újraindult. Ezt kb 10× eljátszottam aztán egyszer csak hirtelen jó lett. Azóta eltelt pár óra és megint neteztem aztán megint befagyott. Ugyanaz van elindítom, bejön az időjárásos feloldós kép és lefagy. Egyik újraindulás után bejött egy ilyen pár bites kép, amin a fizikai gombokkal kellett irányítani és lehetett rebootolni meg ilyenek. Azóta se jó a helyzet. Mit lehetne csinálni?

(#18295) randras válasza Runci23 (#18294) üzenetére


randras
veterán

Gyári ROM?

(#18296) Runci23 válasza randras (#18295) üzenetére


Runci23
csendes tag

Nem piszkáltam hozzá semmit, szóval gondolom igen. Annyira nem értek hozzá mint a többség itt. Most reggel már be se kapcsol, szóval nagyon el lehet baszva.

(#18297) Runci23


Runci23
csendes tag

Töltésre nem világít. Néztem neten ilyen fastbootot, hogy a volume lefele gombját nyomjam aztán aksi be, on gomb de így se jó. Géphez is hozzá dugtam, úgy sincs válasz. Szervíz az egyetlen megoldás?

(#18298) randras válasza Runci23 (#18297) üzenetére


randras
veterán

Hát elég esélyes...

(#18299) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok

Most jött egy új rendszerfrissítés (6.18MB) a gyári romhoz.Google Maps problémákra,telefonfunkciók megbízhatóságára és az üzenetek alkalmazásban a feladónév problémára ad orvoslást.

(#18300) Fl4tl4nd3r válasza Runci23 (#18297) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Vol le és power együtt pár másodpercig amíg benem jön a boot menü,de ha teljesen lemerült és nemveszi a töltést az elég cumi... ha sikerülne meglehetne próbálkozni egy factoryval hátha de előbb bekéne lépni valahogy.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.