Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19501) gzbotii válasza randras_83 (#19500) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem es nem..es miert ilyen lenezoen irod ezt?

Amugy meg csereltem, egy iPone 4-et adtam erte ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19502) randras_83 válasza gzbotii (#19501) üzenetére


randras_83
addikt

jaaaa....nem akartam lenézően írni, csak még bennem van a tegnapi névnap másnapja.:)
Én is gsm-ben vettem. Ha nem ilyen, akkor meg kellene, hogy legyen 2 év Mo-i gyártói garancia+garanciajegye+számla, ha jól gondolom.

De töltsd le play-ről a CID gettert és kiderül.:)

Egyébként én kinyitottam a sajátom, mert nem hiszek a bolti garniak.:)

Szerk.: egyébként jobban tetszik mint a szifon?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19503) randras_83 válasza kelemenkelo (#19490) üzenetére


randras_83
addikt

Na mik a hírek az akksival????
Húzva van a procid egyébként?

https://www.flickr.com/randras83/

(#19504) prebuds válasza randras_83 (#19495) üzenetére


prebuds
aktív tag

Köszi. Ez a cid parancs mire jó? A 10 gbot el írtam, mert sok fórum volt nyitva és azt hittem, vki a note2 vel kapcsolatban kérdezi :-D bocs...

(#19505) bullo67


bullo67
csendes tag

sziasztok segitség kéne SENSEaY_XE35_v2.1.0. rom van a telomon szeretném feltenni a InsertCoin_ICS_RC1_4.6.1 romot de nem tom cid számu PG58IMG kell rá tenni a cid getter azt irja hogy 11111111 most mejiket tegyem rá?

(#19506) enginev3.0 válasza bullo67 (#19505) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van olyan hogy universal nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19507) bullo67 válasza enginev3.0 (#19506) üzenetére


bullo67
csendes tag

igen van és?

(#19508) randras_83 válasza prebuds (#19504) üzenetére


randras_83
addikt

CID: milyen régióba szánt készülék

http://pastebin.com/raw.php?i=YcnM8Sr9

(#19507) bullo67: akkor azt, mert superCID-es a teló, bér innentől bármelyiket felrakhatod.

és igen kellett volna (#19509) enginev3.0

@ :(#19510) bullo67 : HTC__032?
Mondjuk a tuti, ha letöltöd az android terminal emulatort és ott beütöd ezt a parancsot:

getprop ro.cid

na az a tuti.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19509) enginev3.0 válasza bullo67 (#19507) üzenetére


enginev3.0
félisten

"ÉS" talán kicsit böngészni kellett volna
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459767

If it gives you the result of CID: 11111111 and MID PG58******
You are superCID. Use any file you like it doesn't matter they all work for you.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19510) bullo67 válasza randras_83 (#19508) üzenetére


bullo67
csendes tag

europa

(#19511) randras_83 válasza bullo67 (#19510) üzenetére


randras_83
addikt

Egyébként, ha tényleg itteni, akkor én sem értem az 1 éves garit, kivétel, ha valamelyik szomszédos országból jött, de ezt már kitárgyaltuk.:)

https://www.flickr.com/randras83/

(#19512) gzbotii válasza enginev3.0 (#19499) üzenetére


gzbotii
veterán

Ugy, hogy en pl 3 hetente telefont cserelek :P ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19513) Zirowe válasza randras_83 (#19500) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A szürke import, mint hivatalos jogi fogalom, továbbra sem létezik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19514) kelemenkelo válasza randras_83 (#19503) üzenetére


kelemenkelo
tag

Hali!1500-ön megy a teszt:) idàig a szokàsos hasznàlaton 30%-kal jobban àllok! Fülig èr a szàm! :):)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19515) kelemenkelo


kelemenkelo
tag

Valakinek esetleg nincs egy olcsó felesleges sensation hàtlapja? Tegnap sikerül megkarcolnom!:(

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19516) randras_83 válasza Zirowe (#19513) üzenetére


randras_83
addikt

Nem valóban, mint jogi fogalom nem létezik, de a népjólét se létezik...mondjuk én nem is jogról beszéltem, hanem, ha ez jobban tetszik, akkor egyfajta alternatív beszerzési formáról.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19517) Zirowe válasza randras_83 (#19516) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyáltalán nem alternatív, csak a media markt meg a magyar forgalmazók próbálják belesulykolni a tudatlanok fejébe, hogy az rossz, mert olcsóbb és nem náluk veszik feláron.

Persze normális helyeken adják az eredeti eu-s számlát, aminek birtokában ugyanolyan garanciális jogok illetnek meg, mintha magyar számlád lenne.

Csak persze a tudatlan embert a legkönnyebb átverni.

De nem megyek bele megint ebbe a vitába, mert már párszor szó volt erről ebben a topicban is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19518) randras_83 válasza Zirowe (#19517) üzenetére


randras_83
addikt

Isten ments, nem is akarok vitatkozni, de azért a gyártói 2 év kicsit más, mint a bolti 1 év. Meg amikor csak a telót kapod töltővel és társai.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19519) Zirowe válasza randras_83 (#19518) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nyilván, de az a bolt trükközése.

Mint írtam, nyugodtan adhatnák az eredeti számlát is a külföldi telefonhoz, mint ahogyan azt teszik is, csak felárért.

Aki olcsón szart vesz, az pedig ne csodálkozzon.

Viszont a bolti garanciának is teljeskörűnek kéne lennie, ennek ellenére sokakat le tudnak szerelni alap fals szöveggel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19520) randras_83 válasza Zirowe (#19519) üzenetére


randras_83
addikt

Igen, ebben egyetértünk.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19521) pap


pap
senior tag

Tudtok valami új jó sense 4-es romot?
vipersen kívül...

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19522) hülyegyerek válasza pap (#19521) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Elegancia.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19523) pap válasza hülyegyerek (#19522) üzenetére


pap
senior tag

jónak tűnik,ki is próbálom...
köszi

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19524) randras_83 válasza pap (#19523) üzenetére


randras_83
addikt

Jó is nekem az van fönt egy ideje, akkuban is jó, nekem jobban bejön mint a viper.:)

https://www.flickr.com/randras83/

(#19525) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Adott egy androidos telefon (Sensation) amin van 200 akárhány telefonszám. Gmail fiók beállítva a telefonon. Mégsem akarja a gmail fiókban megjeleníteni a kontaktokat. Ez miért van?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#19526) enginev3.0 válasza petymeg (#19525) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam oda menti, de amikor mentek egy névjegyet akkor ki kell választanom hogy google-be mentse, és hogy melyik csoportba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19527) pap válasza randras_83 (#19524) üzenetére


pap
senior tag

igen,nekem is jobban tetszik így elsőre,lehet azért mert új.
Mondjuk csicsásabb :K
Meglátjuk.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19528) randras_83 válasza pap (#19527) üzenetére


randras_83
addikt

Nekem a viperrel voltak gondjaim, belassult, meg + zipet flashelj és akkor működik, de ezzel még nem volt komolyabb gond.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19529) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Srácok, szerintetek hogy lehetne a Sense-ből (rosie.apk) egy valamivel liteosabb verziót csinálni? Hogy ne egyen meg 60-70mb ramot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19530) pap válasza randras_83 (#19528) üzenetére


pap
senior tag

Nekem szerencsére nem voltak ilyen gondok,inkább csak meguntam már.
Nem bántam meg a cserét.
Milyen kernelt használsz hozzá?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19531) randras_83 válasza pap (#19530) üzenetére


randras_83
addikt

Sebastian-t, a faux már korábban a viper alatt vicceskedett, az anthrax tetszett, bricked nem annyira. Bár majd adok még esélyt másnak is.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19532) prebuds


prebuds
aktív tag

Itt is szeretném megköszönni randras_83 fórumtársamnak a rengeteg segítséget privátban, a német sensationnal sok baj volt, de sikerült mindent megoldani. Köszi Mester! :)

(#19533) kelemenkelo válasza prebuds (#19532) üzenetére


kelemenkelo
tag

Nekem is ő a mesterem! Ès szereti a sört:)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19534) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A bekapcsolo gombot nem lehet letiltani?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19535) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

Kollegám járt úgy a Sensationnal (gyári, 15 hónapos), hogy egyrészt a touchpad nem vesz mindent (pl.: tárcsázásnál duplázza a leütött számokat), össze-vissza zoom-ol, nem lehet ujjal görgetni stb., illetve újabban pár pillanat alatt lemerül 85%-ról 2-re, 3-ra.
Kicseréltem az akksikat az enyémmel, akkor az akkumerülés megszűnt, az enyém viszont be sem boot-olt az övével. Az ő akksija kicsit fel volt púposodva.
Elképzelhető, hogy összefüggésben van a két dolog egymással? Egyiknek következménye a másik? E-care-ben gariban lehet javíttatni?

Köszi, előre is.

(#19536) HIJ válasza Kobun1980 (#19535) üzenetére


HIJ
őstag

Akksira asszem fél évet adnak...

(#19537) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#19534) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt a megoldás, így nem nyomódik be a gomb a zsebembe, és nem megy feleslegesen a kijelző. Letiltottam a gombot, és beállítottam a kereső gombra :)
[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19538) kelemenkelo válasza enginev3.0 (#19537) üzenetére


kelemenkelo
tag

Jo dolog! De ha màr ennyire bennevagy azt nemtudnàd megoldani Hogy nemfogadott hivàsnàl,mailnàl villogjanak az also erintogombok? S2 korszakomba arra talaltam egy bln nevű progit az segitett! Erre ötlet,esetleg megoldàs?;)thanx

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19539) enginev3.0 válasza kelemenkelo (#19538) üzenetére


enginev3.0
félisten

na ezt nem tudom, de megnézem majd hátha

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19540) kelemenkelo válasza enginev3.0 (#19539) üzenetére


kelemenkelo
tag

A hàlàm elöl kène menekülnöd:)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19541) enginev3.0 válasza kelemenkelo (#19540) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem ez köll? [link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19542) nimfas


nimfas
addikt

Egy ismerős márciusban vett egy készüléket, és olyan baja van vele, hogy ha hívják nem tudja felvenni, vagy ő nem tud hívni... néha nem hallják mit mond...

Mi lehet a gond? Alaplap?

Mondtam neki egy factory reset az első... aztán kiderül. Csalódott és el akarja adni és I-phone-t venni :Y

Garis a teló... csak elege van belőle hogy többet van szervízben, mint nála....

[ Szerkesztve ]

(#19543) cyber86 válasza nimfas (#19542) üzenetére


cyber86
őstag

Nálam csak olyan gond van, hogy ha felveszem akkor csak sípolás van de hívni tudok bárkit és alaplap csere is volt már de azt mondták itt, hogy sim kártya csere kéne nekem, mert már eléggé öreg.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#19544) Zirowe válasza cyber86 (#19543) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sim csere+hálózatmód vegyesre állítva.
Ha főzött rom, akkor legfrissebb rádió és ril.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19545) roxan


roxan
senior tag

üdv,
segítsetek: hol a náthában lehet lekapcsolni a mobil adatforgalmat (3g)?
ma voltam egy egésznapos képzésen, nem volt wifi. iszonyúan szívta a 3g az aksit, de csak azt sehogy sem tudtam kikapcsolni. repülő mód mindent lekapcsol, nekem meg telefon-sms kapcsolat kéne. régen mintha lett volna, de most sehol.

más: utóbbi 1-2 hétben nagyon sokszor látom a statusbaron a gps aktív kapcsolatot, pedig semmi nem megy elvileg. legfőképpen, amikor felélesztem, feloldom a telót. kicsit gyanús, elvileg semmi beállítást nem változtattam. idöjárás megnyitásra frissül, de eddig gps jel nem volt. kb fél-egy percig van ott.

új program nem nagyon van, talán 'talking ginger' csak.
hogy lehetne megtudni, melyik program használja?

köszi,

(#19546) enginev3.0 válasza roxan (#19545) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mobilnetet a beallitasok vezeteknelkuli kapcsolatoknal lehet kikapcsolni

A gpst meg a beallitasok, hely menuben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19547) kelemenkelo válasza enginev3.0 (#19541) üzenetére


kelemenkelo
tag

Erre csak azt Tudom vàlaszolni......:kur....a Nagy Kiràly vagy!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm szèpen nagyon fasza! Jövök egy sõrrel:)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19548) prebuds


prebuds
aktív tag

Egy német vodás telón fent van az ICS, gyári rom, rootolva. Az a baj, hogy hogy ha hangalapú keresést indítok el, nem jelzi hang az elején, hogy mikor mondhatom. Ez elég rossz előző rendszeren nem így volt. Nem lehet ezt vhol átállítani?

Ja, és és van olyan 1x1es widget, ami csak mikrofon, azaz egyből hangalapú keresést indít el?

(#19549) rothadt


rothadt
aktív tag

helló, érdeklődnék itt Nálatok, mert szemezgetek a telefonnal. jelenleg egy defym van, gyakorlatilag nagyon szeretem ezt is, csak kicsit ha nagyobb kijelzőn babrálhat az ember, az nem olyan nagy baj. a defymet én is romozgatom, de én inkább a stabilitást tartom szem előtt, így az arra elérhető 4.0 és 4.1-eket még csak kipróbáltam, majd 1-2 nap után takarítottam le. tehát nem értem miért romozgattok htc esetén. akad a gyári (asszem jelenlegi hivatalos ics) rommal? nem elég gyors, vagy miért?
defyre hivatalosan van 2.2, de a mókolt 2.3.7 kiforrottabb és stabil, sokan azonban 4 és afelett kínlódnak.
és még az érdekelne, hogy jól látom-e, hogy ha arccal lefelé lerakjuk a telefont, akkor az az üvegen nyugszik?! az elég gatya lenne....egyelőre ennyi, majd folytatjuk a párbeszédet :D

u.i.:jahh és még annyi, hogy a htc magyar oldalán ugyan nem, de angol oldalon megjeleníti a 4.1 frissítéssel kapcsolatos infót, ami ugyan az, mint a 4.0-ás, hogy 512 ram alatt ne várjatok frissítést. erről vmi?

[ Szerkesztve ]

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#19550) roxan válasza enginev3.0 (#19546) üzenetére


roxan
senior tag

Köszi!

A mobilhálózat elnevezés zavart meg, azt gondoltam, ilyenkor a hanghívást, meg az egész gsm hálózatot lekapcsolja.

GPS-t nem szeretném kilőni, csak jó volna tudni, melyik program konnektál folyton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.