Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18450) üzenetére


enginev3.0
félisten

zram elvileg plusz kis ramot biztosít, de lassítja a működést. Ezt xda-n olvastam

Screen offot nem jó a legkisebbre venni, mert ha pl hívnak vagy zenét hallgatsz akkor lehet nem bírja a telefon és újraindul

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18452) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18451) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát lehet bár nemvettem észre lassulást a régebbi kerneleknél alapból bevolt kapcsolva a zram... a screen offot csak egyel szoktam lejebb venni azthiszem 486 az alap.Megpróbálom újra csak más beállításokkal hátha változik valami.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18453) roxan válasza hav (#18449) üzenetére


roxan
senior tag

nálam 30% alatt tiltja le a vakut. gyari rommal.

(#18454) T0rnad0 válasza roxan (#18453) üzenetére


T0rnad0
addikt

Na ez is egy nagyon értelmes dolog... :U Ezért sem használok gyári romot.

Z Fold 4

(#18455) Fl4tl4nd3r válasza T0rnad0 (#18454) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Van olyan mint az hogy hidegben nemlehet használni...mégis miért mibaja lesz tőle?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18456) Sacaaaaa


Sacaaaaa
csendes tag

hello

van egy ilyen sensation telefon nálam, és nem kapcsol be... ha olyanja van, akkor felvillan a kijelzője bekapcsolásra, és ilyenkor vagy folyamatosan megy a háttérvilágítás, vagy villog mint valami stroboszkóp...

még egy észrevételem van:
ha töltőre dugom, és sikerül elérni, hogy menjen a háttérvilágítás, akkor töltőn hagyva az alaplapi rész kicsit bemelegszik, viszont ha viszont teljesen sötét, akkor hideg marad (nem tölt?) azt a tippet kaptam, hogy power management ic hibás.

két kérdés:
1, mit lehet tenni?
2, melyik részén található a power management ic egység? (fent, ahol a bekapcsológomb van, vagy az alaplapon, ahol a sim és memória kártya foglalat van?)
előre is köszönöm.

(#18457) Fl4tl4nd3r válasza Sacaaaaa (#18456) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Szerintem vidd szervízbe,ez nem olyan hiba lesz amit otthon tudnál orvosolni...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18458) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18455) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem lehet hogy a beparasodas miatt ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18459) hülyegyerek válasza enginev3.0 (#18458) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Beparásodás ??? :DDD

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#18460) csikoszo válasza kaciokos (#18445) üzenetére


csikoszo
csendes tag

kaciokos: köszönöm

szegto: nekem 4.1 sense van viper 1.3.0-val és kb 1 hónap alatt nekem is belassult elég rendesen.
Kikapcsoltam, bekapcsoltam és megint begyorsult (gondolom egy hónapig gyors lesz megint :DD )

(#18461) sgs123456


sgs123456
tag

CM10-et használ valaki? Én kipróbáltam és tetszett is nagyon, de szerintem még nem érett emg mindennapi használatra.
Nálatok nem jelentkezett olyan hiba, h:
- Képernyő váltásnál, program indításnál becsíkozódott a kép
- Képernyőt lezárva a wifi és mobilnet sebessége lekorlátozódik és akadozik a skype, viber
- Mobilnet alapból nagyon lassú

(#18462) hav válasza roxan (#18453) üzenetére


hav
tag

Remek gondolat a gyártótól :( (az 50% kicsit túlzás volt nálam, nem néztem meg pontosan mennyin van..), viszont az érdekes, hogy restart után 2 kép erejéig jó, és aztán megint nem :)

A másik érdekesség, hogy reggel amikor ébreszt az Extrem Alarm Clock 2 percig nem tudom elhúzni a gyűrűt, hogy feloldjam a zárat. Reagál a felső gombra, le tudom húzni a felső sávot, de a gyűrű marad. El telik 2 perc és minden rendbe jön. Erre ötlete valakinek? Az EAC csinálhatja? DHD-n használtam több, mint egy évig és remek volt.

(#18463) Sacaaaaa válasza Fl4tl4nd3r (#18457) üzenetére


Sacaaaaa
csendes tag

köszi, én is erre gondoltam, csak reméltem hátha van valaki, aki tudja erre a megoldást. boot hiba lehet egyébként, vagy hardveres? mint írtam, azt a tippet kaptam, hogy power management ic hiba, ami egy chip az alaplapon, tehát az hardveres gond akkor, ha az

[ Szerkesztve ]

(#18464) enginev3.0 válasza hülyegyerek (#18459) üzenetére


enginev3.0
félisten

ja porosodás meg minden :D
Telefonról írtam, és gyakorlatilag még aludtam szóval nem kő csodálkozni :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18465) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18458) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

De egy ledtől mi párásodna be? semmi hőt nem termel.... amugy nemszoktam vele foglalkozni,ilyenkor átváltok progira és világít tovább,csak nemértem mi az összefüggés miért kell letiltani...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18466) Fl4tl4nd3r válasza Sacaaaaa (#18463) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nemhiszem hogy szoftveres gond lenne,valameddig akkoris elkéne jutni azért...bár ha nagyon kivan a szoft az hatással van a töltésre is... de akkormeg miért melegszik... próbálj meg belépni a bootba ha az sikerül akkor lehet tényleg csak szoftveres gond bár nemhiszem hangerő le+power egyszerre nyomva.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18467) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18465) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én nem a ledre gondoltam hanem magára a telefonra
Mert valahol olvastam hogy x fok alatt nem lehet használni néhány telefont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18468) Sacaaaaa válasza Fl4tl4nd3r (#18466) üzenetére


Sacaaaaa
csendes tag

akkor csak igaza lesz az illetőnek, hogy pmic a bibi... azt nem tudod esetleg, hogy az alaplapon, vagy a felső részén van-e (ahol a bekapcs gomb van)?

(#18469) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18467) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Jah... dehát csak a led van lekorlátozva másban nemvettem észre ilyet akkor csak használható hidegben is...nekem eddig tökéletes volt -20fokban is.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18470) Fl4tl4nd3r válasza Sacaaaaa (#18468) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nemtudom,de szerintem nem is lényeg ugysem tudnál vele mit kezdeni...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18471) Sacaaaaa válasza Fl4tl4nd3r (#18470) üzenetére


Sacaaaaa
csendes tag

a felső panelt ki tudom cserélni, ahol a kamera van. Az alsót is, ami az alaplap csak ahhoz elég nehéz hozzájutni...

(#18472) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18469) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem is működött a DHD, de tényleg olvastam valahol ilyet, de lehet nem HTC volt

Viszont a kijelző durván belassult, szemmel látható volt ahogy húztad a képernyőt úgy homályosodott vagy nem tudom mit csinált :) szellemképes lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18473) Fl4tl4nd3r válasza Sacaaaaa (#18471) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Kérdezz megy egy szervízt mondjuk... vagy túrd a netet hátha én nemtaláltam róla semmit.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18474) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18472) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Én ilyet nem tapasztaltam eddig... bár nem is emlékszek már nagyon rá,majd pár hó múlva kiderül,sajnos... :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18475) kornelkornel


kornelkornel
csendes tag

Sziasztok, nekem olyan problémám van, h a böngésző azt írja, h nincs Flash player-em és h töltsem le, de az Adobe nem engedi. Mit tudok ilyenkor tenni? :O

Üdv Erik

(#18476) enginev3.0 válasza kornelkornel (#18475) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát mondjuk töltsd le ? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18477) kornelkornel válasza enginev3.0 (#18476) üzenetére


kornelkornel
csendes tag

Igen, de honnan??? Adobe nem engedi letölteni, play-en meg fizetős az Adobe Flash Player. Honnan tudnék letölteni ilyet még?

Üdv Erik

(#18478) T0rnad0 válasza kornelkornel (#18477) üzenetére


T0rnad0
addikt

XDA....Nem sokat kerestem, meg ez 4.1-re van, de biztos jó valamelyik, próbáld ki: [link]

Z Fold 4

(#18479) kornelkornel válasza T0rnad0 (#18478) üzenetére


kornelkornel
csendes tag

közben én is találtam, de semmi, kipróbáltam amit linkeltél, azzal sem jó :( ugyanúgy nem tölti be az oldalon a flash tartalmat :(

Üdv Erik

(#18480) T0rnad0 válasza kornelkornel (#18479) üzenetére


T0rnad0
addikt

De a böngészőben is engedélyezted? Ha nem támogatja, akkor régebbi böngészővel próbáld, hátha. Gyári romod van?

Z Fold 4

(#18481) kornelkornel válasza T0rnad0 (#18480) üzenetére


kornelkornel
csendes tag

Ott volt a hiba!! :W engedélyeztem a böngészőben! KÖSZÖNÖM!!! :R

Üdv Erik

(#18482) szegto


szegto
senior tag

Viper 1.3.5.
Még mindig nem raktam új romot pedig elszánt voltam...eléggé belassult a rendszer.

Testreszabásban átállítottam másik skinre... Acél a neve és megint begyorsult de nagyon... kb mint az elején volt.
2 napja van ez, majd kiderül hogy visszalassul e.

Akinek lassul próbálja ki hátha segít. :)

(#18483) enginev3.0 válasza szegto (#18482) üzenetére


enginev3.0
félisten

Várom a továbbiakat, hogy lassul-e újra :)

Egyébként system tuner pro kiírja hogy melyik skin mennyi ramot eszik

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18484) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18483) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát én megbántam hogy lecseréltem... a 3.0 olyan jóvolt semmi újraindulás jól fogyasztott nemvolt lassú sem(bár túl gyors sem) de mióta felraktam a 3.5öt minden baja van.... hihetetlen gyorsan merül és újra előjött a hívnék kikapcsol probléma... bekapcsolom 30% akku hívnék kikapcs,visszakapcsolom már 50% akku.... lehet újrarakom wipe nélkül és feldobok egy régebbi kernelt mert ez így nemállapot :W

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18485) johnwillow


johnwillow
tag

Csak úgy leírom:

Meglehetősen elégedett voltam ma a htc szervizével. Beadtam a Vodafone-hoz garanciális javításra másfél éves, némileg karcos és ütődött szenzációs készülékem, mondván megjelent néhány porszem a kijelző GG üveglapja és az lcd panel közt. (Feleségem azt mondta háklis vagyok, ő nem lát ott semmit... ) Megjegyzésként még beírtam, hogy rendeltetésszerű használat mellett megkopott a micro usb bemenet környéke a hátlap oldalán.

Erre alig 9 nap elteltével ma visszakerült kezembe kedvencem. A cserekészülék húawejjjj már nagyon tépte az idegrendszerem. Láss csodát: karcmentes vadiúj előlappal és hátlappal. Ez igen. Azonnal nyugtáztam, hogy a következő okos vasam is tajvani quietly brilliant lesz.

Örömöm az első bejövő hívásig tartott, amikor utcákat átszelő halló ittvagyozásom után azzal szembesültem, hogy nem jó a mikrofon. Hallok, de engem senki. Fck!!!! Mehet vissza Vodkába és onnan istensetudja, hogy miféle htc zervizhez...

De nem kesergek, mert ha a htc szokásához híven kicseréli az alaplapot a mikrofonhiba miatt, teljesen new telefont nyomtak a kezembe másfél év után. Így már nem is olyan rossz ez a support. :-)) ájmhepi :C

(#18486) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18484) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem nem voltak ilyen gondok

Nincs alulfeszelve? (újraindulások miatt)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18487) nimfas válasza johnwillow (#18485) üzenetére


nimfas
addikt

Örülök neki, hogy te így jártál.... én eddig csak rosszat tudok mondani :-S Most van 2x szervízben, elsőre 26 nap volt, most 1 hétnél tartok.... hátha most sikerül a szervíz! :-)

(#18488) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18486) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nincs azt nemszoktam babrálni mindig default 0milivolton hagyom,és csakis hívásnál van ez de nem újraindul egyszerűen kikapcsol.... most újraraktam a romot wipe nélkül és hagyom a bricked kernelt hátha...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18489) johnwillow válasza nimfas (#18487) üzenetére


johnwillow
tag

Remélem nem mikrofon hiba miatt volt bent 26 napot? :N Ugyanazon hiba miatt kellett visszaküldeni?

(#18490) nimfas válasza johnwillow (#18489) üzenetére


nimfas
addikt

Koszos volt a kijelző alatt... bevittem Börsre a Telemax-hoz.... 26 nap után visszahozták, hogy nem rendeltetésszerű használat ezért gariban nem javítják, másik lapon meg az szerepelt, hogy LCD csere megvolt.

Mivel nem én mentem érte (Siófokról talán érthető) ezért csak hétvégén mikor megkaptam akkor vettem észre, hogy a gombvilágítás fele sem megy (előtte ment...) plussz recseg-ropog.... mivel nem jártam arrafelé, ezért vártam, aztán kiderült, hogy leadhatom itt a Samsung szervízben is, hát leadtam, de addigra a szar ragasztás miatt már poros is volt a kijelző bal alsó része, tehát remélem most már cserélik amit kell és jó is lesz.

Ebből a második gariztatásból 8-9 nap telt el (eddig) :-)

(#18491) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18488) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szomorú hogy újraraktad, vártam az infót hogy lassul-e vagy sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18492) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#18488) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nah úgynézki eddig hogy az alap bricked kernellel egész jó :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18493) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18491) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát abban az állapotában elég használhatatlan volt... eddig úgynézki most oké majd kiderül.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18494) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18493) üzenetére


enginev3.0
félisten

az a baj eleinte mindig veszett gyors...
nekem most stock rom van, rútolt :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18495) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18494) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igazából nem nagyon pakolok rá progikat csak néha,ha kicsit lassúnak érzem kilövöm a futó dolgokat és újra gyors,1 hónap alatt biztos hogy nem lassul be túlzottan nálam.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18496) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18495) üzenetére


enginev3.0
félisten

nálam sajna csak napok kérdése

Google térképnél nem lehet valahogy egyszerre letölteni offline navigációhoz a full magyar térképet?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18497) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18496) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

És hogy érted azt hogy belassul? lassan csinálja a dolgokat? laggol vagy ilyesmi? lehet csak énvagyok maradi és nekem felsem tűnik,néha tényleg kicsit lassabb mikor elég sok alkalmazás fut de ha bezárom újra teljesen gyors.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18498) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18497) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem laggol, teljesen belassul a progik megnyitása, appdrawer megnyitása, és szinte minden.
Ha bezarom a futó dolgokat akkor egész jó lesz újra, de képes kis nyomkodas után ismét lassulni,
Ezért inkább sense 3.6 annál ennyire durva lassulasok nincsenek meg akkor se ha csak pl 90 mb ramom van
Pedig sensationnak meg most is komoly hardvere van :(((

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18499) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18498) üzenetére


Kiss67
senior tag

Üdv.
Én is erre jutottam, hogy ha pl feloldom a telefont, akkor miért kell 3 mp mire megnyitja a beállításokat?
Most a Pzoley féle DTP van fenn és ez nem olyan lassú.
Most tesztelgetem pár hetet , aztán meglátjuk.
Tudsz tenni sense 3.6 ra 4.0 órát valahogy ami működik is rendesen?
Mert akkor én is felteszek egy 3.6-ot.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18500) enginev3.0 válasza Kiss67 (#18499) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elvileg vannak hozzá skinek, de pl amit én letoltottem sense 3.6ra beats audios skint azzal a sense ram használata 50mbrol 100ra ugrott

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.