Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) cashzoli válasza #54715584 (#19650) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Eltérhet típusában (evo/sensation pl.), méretben (hány mahos). E-cell-t ajánlom.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#19652) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Végképp kezdem elveszíteni a bizalmamat a htc iránt :( ismét hibás a készülék. Azt produkálja, hogy nyugalmi állapot, képernyő lezárt és közel fél perc elteltével nem tudom kinyitni, a képernyő sötét, mivel a készülék kikapcsolt vagy kifagyott.... Mert visszakapcsolni csak akksi kivétel után tudom. :( viszont ha töltőn van vagy pl szól a háttérbe a winamp akkor nem kapcsol ki. Én még ilyet nem b*sztam már bocsánat. Factory reset, szoftverfrissítés mem kari format megvolt, de hiába. Mondjátok hogy mindenkinek kifogástalanul működik és csak én fogtam ki egy f*stalicska példányt?! Alig 1 hónapja jött meg a szervízből, nem romolgatok meg semmi. Összesen 3 alkalmazást telepítettem kártyáról a többi marketes volt.

[ Szerkesztve ]

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#19653) xzsolt válasza Dzsedáj (#19652) üzenetére


xzsolt
csendes tag

Hello
Az egyik fórumon azt írta egy srác hogy neki egy akkumulátor csere megoldotta a problémát.
Azt írta vett egy nem HTC aksit és azóta jó.
Egy próbát megérne ha tudnál kölcsön kérni egy aksit.(mert azt írod ha töltőn van jó )
Egyébként nekem még soha nem fagyott le ,egyszer sem,soha nem kellett kivennem az aksit.

Sensation XE- S-OFF- ViperS 1.4.1 -SebastianFM kernel

Booty time, Booty time, across the USA!

(#19654) pap válasza #54715584 (#19646) üzenetére


pap
senior tag

én is vagy fél órát b@sz@kodtam vele,amig összejött.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#19655) mumuss válasza enginev3.0 (#19637) üzenetére


mumuss
aktív tag

Igen, angliából küldték haza nekem, és nem tudom használni. Ezért kéne alaplapot cserélnem, hátha. Esetleg ötleted nincs?

Mate 10 pro/Note 10

(#19656) dzudzu válasza mumuss (#19655) üzenetére


dzudzu
tag

szerintem azért nem kell alaplapot cserélned, max kifüggetleníteni :U
...szerintem

(#19657) mumuss válasza dzudzu (#19656) üzenetére


mumuss
aktív tag

Az a baj, hogy semmilyen sim kártyával nem működik. Bár az igaz, hogy én csak magyar kártyával próbáltam, de elvileg egyszer már volt egy hozzáértő embernél, és elvileg Ő függetlenítette nekem.

Mate 10 pro/Note 10

(#19658) dzudzu válasza mumuss (#19657) üzenetére


dzudzu
tag

az enyém Írországból származik, ki lett függetlenítve és azóta hibátlanul működik

(#19659) sgs123456 válasza S e t h (#19643) üzenetére


sgs123456
tag

A kernel-re utal. :D Gyári kernellel használom. Nem tégláztam le a telefont, ha arra gondoltál. :)

randras_83
Tudom, már írtad. De már s-off a barátnőm telója is. :)

mumuss
Nézd meg a HTC Sensation tudástárat. Beírod google-be és kiadja az oldalt. Ott lehet, h találasz olyan dologra megoldást, amiről itt nem szabad beszélni. :D

Viszont beugrott egy dolog. Próbáltad már a GetRil nevű appot? Töltsd le a play-ről ingyen. Kell hozzá root! És frissíti a RIL-t a telefonodon. Ettől működik minden olyan egység a telefonodban, ami hálózatos.
Egy próbát megér. Nekem sokat segített még anno cm10-nél, amikor nem akart működni a mobilnet. :)

[ Szerkesztve ]

(#19660) mumuss válasza sgs123456 (#19659) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm, ezeket megnézem, hátha sikerül valahogy megoldanom

Mate 10 pro/Note 10

(#19661) sgs123456 válasza mumuss (#19660) üzenetére


sgs123456
tag

Azt nem írtam oda, h csak akkor működhet a GetRil, ha kéri a pin kódodat és el is fogadja.
Ha feloldó kódot kér a hálózathoz, akkor a tudástár kell. Ha elfogadja a pin-t és működik is a telefon, csak nincs hálózat, akkor a GetRil.

(#19662) enginev3.0 válasza mumuss (#19660) üzenetére


enginev3.0
félisten

Írtam pü-t a dologgal kapcsolatban még valamely nap

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19663) mumuss válasza enginev3.0 (#19662) üzenetére


mumuss
aktív tag

Igen, köszönöm. Most láttam meg, eddig elkerülte a figyelmem

Mate 10 pro/Note 10

(#19664) bullo67


bullo67
csendes tag

sziasztok volna 1 gondom felszeretném tenni a Elegancia Sense 4.1 v.2.3.1 romot de az istenek nem akarja felismerni a telefonom a pg58img.zip et nem tom mit csináljak a hboot.1.18.0000 super cid van rajta s off és a xe35 rom van rajta ha segitene valaki nagyon meg köszömném.

(#19665) enginev3.0 válasza bullo67 (#19664) üzenetére


enginev3.0
félisten

pg58img.zip-ként akarod feltelepíteni? Ez most ugye azért csak vicc volt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19666) bullo67 válasza enginev3.0 (#19665) üzenetére


bullo67
csendes tag

ez a Firmware 3.33 Universal: csak azt olvastam hogy a rom elött eszt kell feltenni?

(#19667) enginev3.0 válasza bullo67 (#19666) üzenetére


enginev3.0
félisten

ha már ics rom van akkor nem kell újra feltenni a firmware-t

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19668) Dzsedáj válasza xzsolt (#19653) üzenetére


Dzsedáj
tag

Egy próbát mindenképp megér, köszi az infót. Csak van vkinek a közelben egy akksija, ha másnem beviszem vmi szervizeshez h adjon egyet. Ha nincs töltőn, de megy a winamp akkor nem kapcsol ki, meg persze ha épp nyomkodom akkor se. Legyen igazad és csak ennyi baja legyen! :((( Ha nem akkor irány megint a szervíz... :F

MÁS: Amikor visszaküldték a szervizből volt mellette egy akksi, de nem belevaló! Fogalmam sincs hogy került bele. Úgyhogy van egy használt, eredeti HTC 35H00132-06M típusjelű 1400mAh akkumlátorom, szerintem működőképes, de ezt csak kipróbálás után lehetne megmondani. Ha esetleg érdekelne valakit dobjon meg egy priváttal.

[ Szerkesztve ]

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#19669) bullo67 válasza enginev3.0 (#19667) üzenetére


bullo67
csendes tag

már felraktam a romot de a nem akar el indulni ujra és ujra indul

(#19670) enginev3.0 válasza bullo67 (#19669) üzenetére


enginev3.0
félisten

és előtte ics rom volt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19671) bullo67 válasza enginev3.0 (#19670) üzenetére


bullo67
csendes tag

nem hanem gyári 1.73.401

(#19672) szirtesp válasza sgs123456 (#19641) üzenetére


szirtesp
tag

végül alig 10 percet kellett próbálkoznom, egy szétszedett UTP kábel egyik egyik ere megfelelőnek bizonyult

(#19673) S e t h válasza T0rnad0 (#19644) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bocs, azt hittem téglásítottad a telót. :)

xzsolt[link]

Nekem volt egy olyan problémám a telóval ,hogy időnként újraindult, volt, hogy ez nem jelentkezett hetekig, de előfordult, hogy naponta 5-6- szor is csinálta.
Megtanultam vele együtt élni, bár zavart, ja és szinte mindig akkor történt, ha telefonos beszélgetés után voltam, vagy rosszabb esetben beszélgetés közben.
Nem találtam rá megoldást, aztán a neten találtam egy fórumot, ahol többen írták ,hogy a gyári aksival van gond, rossz az érintkező része, hamar oxidálódik,tisztítani nem árt plusz nem is mérethelyes, ki kell ékelni és akkor megszűnik a probléma, vagy venni kell másik aksit.
A szép az egészben az, hogy november elején jött meg az anker aksim és azóta nincs semmi restart és azon a fórumon írták is, hogy az anker leheletnyivel, de nagyobb a gyárinál, jobban illeszkedik.A leírtak között volt olyan is ,hogy a restart akkor következik be általában, ha nagyobb áramfelvétellel járó dolgot csinálunk és tényleg, nekem akkor történt ha telóztam(inkább utána) vagy egyszer böngészés közben, amikor egy rakat ablak meg volt nyitva-
Nem tudom , hogy ez igaz-e, de ha igen, akkor a htc nemes egyszerűséggel kapja be az ivarszervem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#19674) Dzsedáj válasza S e t h (#19673) üzenetére


Dzsedáj
tag

Hát hasonlót kívánok az egész vállalatnak én is. Tiltóhangig tolnám a szájukba, főleg hogy szép kis előélete van a telfonomnak ITT és ITT Elmegy az ember kedve az egésztől lassan visszasírom a 3210-es korszakot, annak bezzeg soha nem volt baja. Ezt a telót is úgy szeretném, ha... Lakik vki Miskolc közelében "szenzáció" tulajok közül egy rövid akksicserére? :)

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#19675) T0rnad0 válasza Dzsedáj (#19674) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is volt, hogy nagyon nagyon lassan töltött fel a telefon, szervíz adott egy új akksit, utána jó lett. Most Ankert használok, ezzel az akksival kellett volna kiadni a telefont ;]

Z Fold 4

(#19676) cashzoli válasza T0rnad0 (#19675) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Gold battery-vel nekem is hamar feltölt.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#19677) Dzsedáj válasza T0rnad0 (#19675) üzenetére


Dzsedáj
tag

Ha akksi bajos lesz ez is, akkor beújítok 1 ilyet én is. Bár néha azt kívánom h cseréljék ki a komplett készüléket úgy ahogy van. Ez nem emberi. Viszont azóta se sikerült akksit kérnem vkitől h megnézzem mi újság. Addig is vagy töltőn lesz vagy szól a winamp :D :(( (persze csak némán)

[ Szerkesztve ]

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#19678) T0rnad0 válasza Dzsedáj (#19677) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem érdemes hozzá venni, valaki ha még rendel, máris olcsóbban jön ki.

"még csak csirázó búzaszemeknek" :)

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#19679) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Olyan problémám van, hogy pl mikor internetes rádiót hallgatok, vagy éppen frissítek a play-ről, akkor elmegy a net (kikapcsol a rádió, leáll a frissítés), pedig be van állítva, hogy alvó módban soha ne kapcsolja ki a wifit. Gyári ICS van fent. Ti tapasztaltatok már ilyet?

Köszi, üdv!

Mod: gyári jelly bean frissítésről lehet valamit tudni? Mert én írtam mailt a htc-nek , de nem erősítették meg. Ezt írták:

"Thank you for contacting HTC regarding your HTC Sensation.

My name is Kristina and I am a Technical Support Agent for the HTC
Written Team.

As yet, there is not confirmation as to whether your device model will receive Jelly Bean and if so, when.
For further updates, please check our website and social network sites such as Facebook and Twitter.

http://www.htc.com/uk/about/newsroom/

I am confident that this will resolve your query, in the unlikely event that
this does not please call or instant chat to one of our Technical
Support Agents who will be waiting to guide you through step by step. Our
Contact Details can be found at www.htc.com/uk/contact

Should you wish to continue your correspondence via email then please reply
using the link below.

To let me know I have successfully answered your query, please follow the
link below to close your inquiry, you will have the opportunity to leave
feedback on the service I have provided you with. You are welcome to do so in your own
time and I appreciate your cooperation.

Let me know if I have successfully answered your question, please click here to complete this.

To send a reply to this message, please click here.

Sincerely,

Kristina

HTC"

[ Szerkesztve ]

(#19680) xzsolt válasza bullo67 (#19671) üzenetére


xzsolt
csendes tag

Üdv
Ha 1.73.401 volt rajta az 3.32 Firmware és ICS.
Szerintem ezzel is működnie kell.

"de az istenek nem akarja felismerni a telefonom a pg58img.zip "
Az SD gyökerében van?
CID & MID átírtad a neked megfelelőre az android-info.txt -ben?

Dzsedáj:
Winamp forever. :)

Booty time, Booty time, across the USA!

(#19681) #54715584 válasza johnny82 (#19679) üzenetére


#54715584
törölt tag

80%-ban ugyanezt a választ kaptam egy tabletes kérdésemre, csak ott azt írta fickó, hogy sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudja... :DDD

(#19682) johnny82 válasza #54715584 (#19681) üzenetére


johnny82
őstag

Komolyan mondom vicc, hogy nem írnak semmit. Jól van, nem mai telefon, de a hardver bőven elbírná a JB-t. Nexus S-re már van hivatalos 4.1, meg custom 4.2.1-is. Mivel már egyszer volt gondom a telóval, így nem merek rá másik romot rakni, mert félek, hogy besz@rik, pedig imádok romolgatni... :B

Üdv!

(#19683) #54715584 válasza johnny82 (#19682) üzenetére


#54715584
törölt tag

A Samsung a hivatalos Android partner, ezért van ez :)
1 éve még én is imádtam romolgatni, na de most ez a drótos megoldás meg ilyesmik...háááát.... :N
Pedig a JB nagyon érdekelne meg az új Sense is :K

(#19684) szegto válasza #54715584 (#19683) üzenetére


szegto
senior tag

Az s-offot egyszer kell megcsinálna, utána azt teszel fel amitcsak akarsz.
20 perc az egész.
Mig van XDA addig van támogatás.... de még milyen. :D

(#19685) #54715584 válasza szegto (#19684) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor itt az ideje újra, mielőtt megjön az új akksi :D

(#19686) Fl4tl4nd3r válasza S e t h (#19673) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Szinte teljesen ugyan ilyen hibám volt,ha hívtam/tak kikapcsolt,volt amikor egymás után többször is vagy ha 20% alá ment az akku.Gondolkoztam énis az akkucserén de ahoz képest elég jól bírja még a gyári,és nem is mindig jelentkezett pont mint nálad volt hogy egy nap többször is volt hogy hetekig semmi.Egyenlőre lekopogom már egy jóideje nemjelentkezett nálam mintha a kernel miatt csinálta volna...most a 09es faux-al jó már egy ideje,szóval lehet szoftveres gond is,szerintem akár gyárinál is.Engem egy valami zavar igazán hogy pl azt írja van 49% az akkuban,recoveryben viszont csak 30at ír most akkor melyik lehet az igaz?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#19687) #54715584 válasza Fl4tl4nd3r (#19686) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pár napja rendeltem új akksit. Addig ugyanez volt nálam is. Tegnap óta azon agyalok, vajon elég volt csak ráijesztenem az akksira, hogy ki lesz cserélve? :DDD
Gyári a ROM.

(#19688) randras_83 válasza #54715584 (#19687) üzenetére


randras_83
addikt

szerintem csak megriadt az akksid, de ha már megrendelted, akkor büntesd meg.:) :)) :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#19689) johnny82


johnny82
őstag

Srácok, most őszintén, szerintetek mennyi esélye van, hogy újra hibás lesz a teló? Mert azon gondolkozok, hogy rakok fel custom romokat 1 hétig, addig eldöntöm melyik mennyire jó, aztán, ha nem leszek elégedett annyira, inkább visszacsinálom az egészet?

(#19690) #54715584 válasza randras_83 (#19688) üzenetére


#54715584
törölt tag

Majd jól összeeresztem őket :DDD

(#19691) szegto válasza johnny82 (#19689) üzenetére


szegto
senior tag

Ez elég relatív dolog.
Szerinted mikor fog elromlani a TV-m? :D
A custom romolgatásnak szerintem semmi köze ahhoz hogy elromlik a készülék vagy sem.... mármint ha ésszel használod és nem húzod a procit észnélkül.

(#19692) sgs123456 válasza szegto (#19691) üzenetére


sgs123456
tag

Detto!
Egy custom rom nem vágja haza a telefont.
Persze vannak olyan romok, amik csak fejlesztésre szolgálnak, de azoknál kb minden sorban leírják, h ne tedd fel, mert nem lesz jó.
A custom rom nem egyenlő az elromlásra váró készülékkel...

(#19693) randras_83 válasza johnny82 (#19689) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem sem nagyon tudod elrontani a romolgatással, ha ésszel csinálod és előtte azért tájékozódsz.

https://www.flickr.com/randras83/

(#19694) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Hahó!
Ezen a telón ugye a hangszórórács mögött van az értesítő LED? Azt olvastam, hogy ha van új üzenet akkor csak egy bizonyos ideig villog, utána abbahagyja. ICS alatt is így van? Nincs rá beállítás, hogy addig villogjon, amíg meg nem nézem az üzenetet?
Köszi!

(#19695) enginev3.0 válasza Oldmobil (#19694) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen ott van a led
Szerintem mindig villog, legalább is én eddig ezt vettem észre:D
Bár kifejezetten sms üzenetnél nem vagyok benne biztos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19696) #54715584 válasza Oldmobil (#19694) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mindenféle szir-szar miatt villog a led ics alatt is, hülyét kapok tőle...Pontosabban a jelzőhangoktól.
Nem néztem még meg a beállításokat, biztosan van valami mód erre.

[ Szerkesztve ]

(#19697) kaciokos válasza Oldmobil (#19694) üzenetére


kaciokos
őstag

Sajnos a LED elég rossz helyen van, ha nem szemből látsz rá a telefonra, mert mondjuk az asztalon van, te pedig 1-2 méterről nézed, a hangszóróráccs hajlamos kitakarni a LED-et.

Gyári ROM-mal csak egy darabig villog, aztán abbahagyja.

(#19698) roxan válasza Oldmobil (#19694) üzenetére


roxan
senior tag

sajnos csak egy ideig villog, asszem 15perc. nem allitható. nem úgy működik, ahogy értelmes lenne (amíg meg nem nézed az üzenetet )

(#19699) randras_83


randras_83
addikt

Tölthető az új Elegancia Sense 4.1. v3.0 :C :C :DD

Szerk: Aroma Installer....nagyon komoly, már az install is.:)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19700) Oldmobil válasza roxan (#19698) üzenetére


Oldmobil
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.