Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) T0rnad0 válasza Sasal1ty (#18400) üzenetére


T0rnad0
addikt

Kinek mi a fontos, van akinek a Sense is az.

Z Fold 4

(#18402) enginev3.0 válasza blt.62 (#18397) üzenetére


enginev3.0
félisten

Persze hogy jobb
Bár én inkább HOX vagy One S-t vennék :B

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18403) Kazasi


Kazasi
tag

Sziasztok!

Elnézést ha rossz helyen teszem fel a kérdést,de azt szeretném megtudni,hogy fájlkezelőből mappát ki lehet-e rakni valahogy a kezdőképernyőre a gyorsabb elérés érdekében?(iskolai tételek vannak benne)
Előre is köszönöm a segítsége

(#18404) enginev3.0 válasza Kazasi (#18403) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyenről sajnos nem tudok

Új rom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18405) gatto_ válasza Kazasi (#18403) üzenetére


gatto_
senior tag

Simán. Tedd fel az ES File Explorer-t és a kívánt mappára nyomj rá, és felugró menüből válaszd a "parancsikon" gombot. (A magyarítás topikban van magyar nyelvű verziója is)

Vagy még jobb, ha csak a kívánt fájlokat jelölöd ki ugyanígy, és magán a kezdőképernyőn egymásra húzod, és kész is a mappa.

Persze ahhoz hogy működjön, legalább egy üres hely legyen a kezdőképernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#18406) enginev3.0 válasza gatto_ (#18405) üzenetére


enginev3.0
félisten

pedig ott is néztem, csak az enyém nem magyar ezért nem láttam hogy van benne ilyen :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18407) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18404) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nagyon elgondolkoztam rajta a képek alapján... van már róla valami tapasztalat? ha nem bugos akkor felrakom énis hogy milyen :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18408) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18407) üzenetére


enginev3.0
félisten

van már tapasztalat
kb 10perces rom
az összes átlátszó widget olvashatatlan. pedig nagyon sok hátteret kipróbáltam

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18409) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18408) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Az nemtúljó akkor....gondolkozok rajta hogy kipróbáljam e,majd ha lesz egy kis időm lehet megnézem ha nem akkor meg felrakom az újabb vipert legalább.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18410) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#18409) üzenetére


szegto
senior tag

Viper 1.3.5 megy nálam kb mióta kijött....kb 2 hete.
Sebastian 1.5.2 kernel van fent és villámgyors, jóval gyorsabb mint az 1.3.0 Viper.
Mindenképp ajánlott az upgrade 1.3.0-ról 1.3.5-re.

más:
Láttam facebookon Insercoin féle Android 4.1+Sense 4.5 romot csak One x-re...
tehát ez jó hír hogy hamarosan remélhetőleg a Viper csapat is alkot valamit ha lesz valami működő RUU Sensationre... ha lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#18411) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Ma délutántól a telefonomat nem lehet felhívni.Nem telepítettem új alkalmazást.A készüléket azóta többször újraindítottam.Nem vagyok előfizetéses.Más SIMet sem lehet felhívni amit a telefonba teszünk.A Beállítások menüben van egy Hívás menüpont abban pedig egy Híváskorlátozás nevű;nos ebben nekem valahogy minden le van tiltva kivéve a bejövő hívások barangoláskor.A kikapcsoláshoz jelszót kér.Mi ez a jelszó? :U Mi történt egyáltalán?Megoldás resetelésen kívűl van rá? :F

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#18412) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Reset megoldotta.Még mindig azt mutatja letiltva,de hívható vagyok.. Ki érti ezt? :Y

X.Y.

(#18413) merlin201 válasza IkszIpszilon (#18412) üzenetére


merlin201
tag

Szia
Ha ezt látod akkor van jól beállítva a telefon.Nekem is az van mindenhova írva,hogy letiltva.Ez azt jelenti,hogy a korlátozás nincs beállítva a telefonra.A kódot pedig úgy tudom,hogy a szolgáltatótól kell kérni de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

(#18414) Kazasi válasza gatto_ (#18405) üzenetére


Kazasi
tag

:DD Köszönöm szépen!!!

enginev3.0: köszi a reagálást!

(#18415) cudarz


cudarz
tag

Sziasztok. Tegnap lemerult a telefonom, fast boot helyett a lassu boot fogadott, ami nem szokott elofordulni. A komolyabb problema, hogy azota a kijelzo fenyereje rengeteget csokkent, ha en huzom fel maxra, akkor is nagyon gyenge, alig latni. Ezen egy hard reset segithet, vagy hardveres a problema?
Koszi elore is.

(#18416) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mért lehet hogy android rev hd kb 30-40perccel kevesebbet bír (kijelző használat) mint a többi rom? Pedig ugyan az a kernel, beállítás minden...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18417) IkszIpszilon válasza merlin201 (#18413) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Zsír.Most így van.És működik is...nem tudom mi történt..olyan lett az android mint a winfos időnként kell neki egy reset? :Y

X.Y.

(#18418) csaby87


csaby87
csendes tag

heló ujra.a kikapcsolós témával jövök vissza.letöröltem a telefonrol minden alkalmazást es azota eltöltöttünk négy felhőtlen kikapcsolásmentes napot :D .persze nem akarom elszólni magam de én egy batterywidget nevű progira gyanakszom mert annak van koze az akkuhoz..ujrateszem es ha kikapcsol az volt a ludas..ha másnak is ez fel van telepítve es kikapcsol esetleg próbálja ki.. :) .

(#18419) nimfas


nimfas
addikt

Hali!

Múltkori gariztatással járó fájdalmaimat kiheverve ma beadtam a siófoki Samsung szervízbe a készüléket, téve még egy próbát.

Hibák:

Előző szervíz előtt is: dzsuvás a kijelző közepe

Szervíz után fellépő hibák:
1. kijelző továbbra is dzsuvás... (lcd cserélve volt)
2. ropog a telefon (előtte nem...)
3. Gombok fele nem világít
4. most már a kijelző bal alsó fele is tiszta por

Bevittem a szervízbe tegnap, nézi a srác... "hát igen, szarul lett összeragasztva..."

Én is így vagyok vele, hogy az új szervíz nem nagyon van a toppon a HTC-kel kapcsolatban :-S

Ki mit javasol mit csináljak, ha nem javítják a hibákat? Továbbá, hogy miért az LCD-t cserélték ha az üveg alatt dzsuvás? Nem tudom az üveget cserélték-e....

Mikor lehet cserét kérni, kérvényezni? Már lassan oda jutok, hogy megcsináltatom és eladom a fenébe, pedig szeretem a telót....

Javaslatok?

(#18420) S e t h válasza nimfas (#18419) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem is tudtam ,hogy a samu és a htc már egymással kooperál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18421) Balazs_ válasza nimfas (#18419) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Elvileg ha hamradjára ugyanaz a baja akkor cserélik. (De gondolom van valami időlimit itt is, ne legyen már jó kedves használónak.)
De fantasztikus, én már negyedjére küldöm szervizbe a telefont, most a mini/mikro/tökömtudjamilyenusb romlott el, néha megszakad a kapcsolat, illetve ha megdöntöm a telefont akkor is elmegy egy pillanatra az érintkezés. Fantasztikus. Nagyon remélem, hogy alaplaphiba lesz, mert akkor ez lenne a 3. alaplapcsere, én meg lobogtatnám, hogy adjatok újat skacok! Mondjuk One S-sel is beérném. :))
Múltkor írtam nekik, hogy azért milyen dolog már, hogy a 2magos egykori csúcstelójuknak ilyen gondjai vannak... Közben rendeltetésszerűen használom, nem vagdosom földhöz, tokban van általában, stb., erre ereszt a hátlap, ugyanott. (Közben tokot váltottam... De ugyanazon a mintán jön le a festék.) Fülhallgató másodjára krepált be, illetve a telefon néha gondol egyet és bedugott fülhallgatónál elkezd dalokat váltogatni. Igen kérem, ez egy csúcstelefon, szenzációs telefon, de cseszik kicserélni, mindig toldozgatják foltozgatják. Nemtudom mikor esik le nekik, hogy ha hozzámvágtak volna egy jó telefont, lehet nem kerülne ennyibe a szervizelés. És még mindig a legnagyobb poén: nincs rootolva, rendeltetésszerűen használom.

[ Szerkesztve ]

(#18422) nimfas válasza S e t h (#18420) üzenetére


nimfas
addikt

Pedig a Telemax Budaörsön is egy Samu szervíz... aztán bővítették a többi Samsung szervízt mint átvevőhelyet.

(#18423) nimfas válasza Balazs_ (#18421) üzenetére


nimfas
addikt

Én is így vagyok vele.... egy 110-15eFt-os telóval ne legyen már ennyi baj :-S

Enyém sem rootolt, sosem barmoltam vele, főleg hogy még garis :-)

(#18424) davidcsaba93 válasza Balazs_ (#18421) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Ezt a zeneváltogatást már nekem is csinálta. Mitől van ez? Rossz a füles amivel használom?

(#18425) HIJ válasza szegto (#18410) üzenetére


HIJ
őstag

A sebastian kernelnél mivel szabályzod a CPU -t? SetCPU?

(#18426) enginev3.0 válasza HIJ (#18425) üzenetére


enginev3.0
félisten

szerintem system tuner pro-val a legjobb, és abba több mindent is lehet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18427) h65535


h65535
tag

http://www.xda-developers.com/android/usb-otg-for-the-htc-sensation-on-ics-sense-roms/

(#18428) szegto válasza enginev3.0 (#18426) üzenetére


szegto
senior tag

Igen ezt használom én is, bár nem állítgattam túl sok mindent... talán csak a min frekvenciát vettem fel 384-re.

(#18429) sgs123456


sgs123456
tag

Használ valaki swap-et? Én a softot használom kb 2 hete a vipers 1.3.5-ön és szerintem nagyon hasznos. 256megát állítottam be és azóta nincs olyan, hogy eltűnik magától a live hátterem, kikapcsol a viber, skype, stb (egy FC sem volt). Bátran ajánlom mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#18430) S e t h


S e t h
nagyúr

Tudtok olyan linket ebayről, ahonnan tuti az anker akkumulátor rendelés?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18431) randras válasza S e t h (#18430) üzenetére


randras
veterán

Nincs ilyen. :( :O

(#18432) blt.62 válasza S e t h (#18430) üzenetére


blt.62
őstag

Igaz 6000 ft-ba került de a Vatera-ról rendeltem 1900-es Anker aksit. Eddig tökéletes.

MegtorloXp

(#18433) S e t h válasza randras (#18431) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na ez meglepő.

blt.62
Tudnál linket adni, hogy honnan rendelted?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18434) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jöhetne már valami új rom:D

JB 4.1.2-vel, meg vagy Sense 6.5-el :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18435) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok

Ma felraktam a 3.5ös vipert remélem jólesz faux kernellel,nálam egyszerűen csak ez hajlandó stabilan működi bármi más vagy újraindulgat hívásnál pl vagy nagyon merül... Olyan kérdésem lenne hogy ami volt a kezdőképernyőn mappa amibe lehetett pakolni ikonokat play,tuneln stb volt benne gyárilag az most a 3.5ből eltűnt,előlehet ezt hozni valahogy?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18436) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18434) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nelégy telhetetlen :DD

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18437) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#18435) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na majd amikor elkezd lassulgatni mint az összes sense 4 rom :(

én most megtaláltam a tökéletes sense 3.6-t

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18438) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#18435) üzenetére


szegto
senior tag

Mármint sima mappa?
Egyik ikont ráhúzod a másikra és mappa lesz belőle... aztán abba már pakolhatsz.

enginev3.0: melyiket raktad fel? És a legfontosabb hogy mennyi ideje használod? :)

[ Szerkesztve ]

(#18439) enginev3.0 válasza szegto (#18438) üzenetére


enginev3.0
félisten

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1926858

15 órája megy akksiról, 28%-on van és 1.5 óra kijelző használat

ha aktívan használom, akkor olyan 2.5 óra kijelző használatot várok tőle, amit egy sense 4 simán elér
ma nem sokat használtam
egyébként szombat óta van fent. Viszont ma átállítottam alap beállításról ondemandra és 1.2ghz-re
így is szuper és gyors, csak kevesebbet eszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18440) Fl4tl4nd3r válasza szegto (#18438) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Látszik hogy mostanában nemsokat babrálok a telóval nem is tudtam ilyenről köszi :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18441) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#18440) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Csak icstől van.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18442) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#18441) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Akkor mégjobb.... nem is tudtam róla eddig nemvolt rá szükségem,jó tudni hogy ilyen is van :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18443) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Eltelt a nap fele, a telefonom lassan lemerül :D

De ma kicsit túlzásba vittem suliba a játékot így nem csoda

[link]
[link]
[link]

Ez már jobb mint a Sense 4 romoknál :C
Meg volt kb 40 perc zenehallgatásom
Automata fényerő természetesen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18444) csikoszo válasza szegto (#18438) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Hát ezt én sem tudtam, de király :DD

Tudsz még valami "rejtett" plusz-t, ami közkincs lehet? :C

(#18445) kaciokos válasza csikoszo (#18444) üzenetére


kaciokos
őstag

Ajánlom ezt az írást. Értelemszerűen nem minden pont alkalmazható a Sensation-re de a legtöbb igen.

[ Szerkesztve ]

(#18446) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát a 3.5höz nemjött be a faux kernel....wifivel olyan 10óra alatt merült 10%ot készenlétben holott egy százalékot sem kellett volna neki, aki ezt a romot használja milyen kernellel? ez eddig nagyon merülős így... annyi mindent lehet beállítani már aztse tudom mi micsoda... inaktív max freq...ha ezt teljesen leveszem akkor mitörténik? elvileg ilyenkor ugysecsinál semmit..

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18447) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#18446) üzenetére


szegto
senior tag

Eddig Sebastian 1.5.2 volt fent és tök jó volt, de egy idő után elkezdett laggolni a rendszer.
Nemértem hogy miért lassulnak be a Sense romok.
Tökmindegy hogy 3.6, 4.0, 4.1, mind ugyan úgy jár pedig semmi új program nincs rajta... az idő "megeszi"? :D
Most fauxot raktam fel, kicsit begyorsult újra.
Az akkuidő meg olymindegy szerintem, este felrakod reggel lehúzod és annyi, 1 napot úgyis elmegy, ha nem használod annyira akkor 2-t is....
Engem jobban aggaszt a lassulás.... eddig 2 hónapnál többet nem volt fent egy rom sem mert mindegyik így járt.
A gyári is lassul egy idő után?

(#18448) enginev3.0 válasza szegto (#18447) üzenetére


enginev3.0
félisten

nekem sense 3.6 -ok nem lassulnak be
4 és 4.1 kivétel nélkül mind

de a mostani nagyon jó, és akksi időben is ahogy láthatod pár hsz-el fentebb

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18449) hav


hav
tag

Üdv!

Olyannal találkozott már valaki, hogy az akksi kb. 50%on van, fényképezni akarok a telefonnal és azt írja ki, hogy a vaku nem használható, mert alacsony az akku fesz? Restart és működik... Gyári 4.0.3 van rajta.

Köszi!

(#18450) Fl4tl4nd3r válasza szegto (#18447) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Lehet megpróbálom azzal hátha... nekem igazából ezzel a lassulással nincs gondom,1hónapnál tovább szinte nincs fent egy rom sem mert mindig jön ki újabb és hajt a kiváncsiság vajon mennyivel jobb ezért mindig cserélem :DD néha van egy pici lagg de olyankor nyomok egy taskkillert és újra minden akkor történik amikor rábökök,csak ez a fogyasztás idegesít most... eddig mindig úgy teszteltem hogy ha egy éjszaka alatt nem merült semmit az jó kernel. a zram egyébként mit jelent? bekapcsoljam vagy sem? gondolkozom hogy az inaktív freqet is legkisebbre veszem végülis minek legyen nagyon ugysecsinál olyankor semmit... lockscreen asszem 432, 2 és 3D gpu a legkisebben,cpu 1566, odemand,és agressive a több szabad ram érdekében. meglátjuk.... :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.