Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18201) pap válasza enginev3.0 (#18199) üzenetére


pap
senior tag

Gyorsabb az 1.3-nál is? :U

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18202) enginev3.0 válasza pap (#18201) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem most szinte mindennél gyorsabb

Most újrateszem, hogy tudjak leírást csinálni, meg logoutba is csinálok egy szösszenetet, hogy milyen progikat lehet nyugodtan törölni

Volt már egy ilyen írásom, de az még GB alatt
És most ics alatt is megszerkesztem a dolgot

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18203) csikoszo válasza enginev3.0 (#18202) üzenetére


csikoszo
csendes tag

1.3.0-ra nem lehet simán ráhúzni recoveryből?
Muszály a wipe? :F
Van egy pár alkalmazásom és nem akarnám előről kezdeni a telepítéseket :(

(#18204) enginev3.0 válasza csikoszo (#18203) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem felteheted, csinálsz biztonsági mentést a mostaniról, ha nem jó visszaállítod

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18205) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18199) üzenetére


Kiss67
senior tag

Na erre kiváncsi vagyok, most én is ezt használom. Várom, hogy mitől lett olyan gyors.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18206) pap válasza enginev3.0 (#18202) üzenetére


pap
senior tag

várjuk...

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18207) enginev3.0 válasza pap (#18206) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát csak system tuner pro-val állítgattam
és rengeteg alap rendszer progit letöröltem amit sosem használok
1.5ghz-n megy a proci
több mint 2 órát kibírt kijelzővel, automata fényerőn
átlagban 150-170mb ram, de ha alámegy sem lassul be

Szóval a progit szerezzétek be, és azzal próbálkozzatok, ha kell készítek screenshot-ot
Sense egyes részeit is ki lehet vele kapcsolni, bár ezzel még nem próbálkoztam, nem tudom mennyire működik a dolog
autokill is van benne

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18208) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy s-of -ot hogy lehet csinálni telefonon ha már nincs rajta a rendszer?Vagy így már lehetetlen?Eléggé benéztem és a bootloader unlockra azthittem hogy az s-of is megvan.Már szépen le is futott a super wipe utána teszem fel az új romot fel is megy de mikor újraindítom a telepítés végén akkor megáll a bejelenkező lépernyőnél.

(#18209) claire78 válasza csikoszo (#18203) üzenetére


claire78
senior tag

én úgy csináltam, nálam hibátlan :))

(#18210) Zirowe


Zirowe
nagyúr

De ha egyszer a proximityben nincsen led, hanem érzékelő, akkor szerinted mi világít benne, a remény? :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18211) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#18199) üzenetére


T0rnad0
addikt

Várjuk :) A ramon állítottál valamit?

Z Fold 4

(#18212) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#18211) üzenetére


enginev3.0
félisten

minfree settings-t system t. pro-ban állítottam, de bármire teszem, nem lassul :D
Már azt sem tudom mit állítottam a sok progi törlésén, és a system tp felrakásán kívül. De asszem ez most összejött

egy biztonsági mentést kéne róla csinálni és valahogy elküldeném nektek, de akkor mentene minden kódot stb... azt meg már nem :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18213) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#18212) üzenetére


T0rnad0
addikt

Most miért, itt mindenki becsületes és azonnal törölné a jelszavaidat, adatlapod, profiljaid, de végleg ;]

Nem, azért a mentést nem kell közzétenned, elég csak azt, hogy nagyjából miket töröltél, állítottál be :K

Z Fold 4

(#18214) pap válasza enginev3.0 (#18212) üzenetére


pap
senior tag

Én becsületes vagyok,hiszel nekem? ;]

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18215) Dragbajnok


Dragbajnok
tag

Erre valaki? [link]

(#18216) blt.62 válasza T0rnad0 (#18198) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Megrendeltem, ha minden igaz akkor szombaton megjön az Anker 1900-as aksim. Szerinted tölteni kell majd 16 órát? Ha igen akkor használhatom közben (hívás,játék) vagy csak alap állapot maradjon, esetleg kapcsoljam ki és úgy töltsem? :F

Ui: Hallottam olyan véleményt is,hogy nem kell sokáig tölteni,csak úgy mint a régi gyári aksim,estétől-reggelig.

MegtorloXp

(#18217) T0rnad0 válasza blt.62 (#18216) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mindenki mást mond az akkutöltésröl. Én feltenném egyből tölteni 4-5 órát, azután az első pár töltés után 5-10%-ig meríteném.

Z Fold 4

(#18218) enginev3.0 válasza Dragbajnok (#18208) üzenetére


enginev3.0
félisten

de ha már rajta van az új rendszer akkor nincs gond nem?
próbáltad másik rendszerrel ?
vagy ruu-t futtatni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18219) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nos így néznek ki a beállítások

[link] // ez változtatható lent a presets gombbal, de hogy melyik a legjobb azt nem tudom, minél nagyobbra tenni őket vagy kisebbre :F
[link] // venom tweaks-be ugyan így van beállítva

[link]

Az pedig hogy milyen rendszer appokat töröltem, hát egy része itt van, ez még GB alatt volt, de ICS alatt is ugyan ezek vannak, plusz pár program. Az a baj nincs meg a teljes lista mert ugye már töröltem őket :(((
Ha valaki tudja a teljes app listát akkor leírom mi kell mi nem, vagy mi törölhető, de nagyjából ti is tudjátok már csak névről hogy mi-mi

Itt van a lista, hogy mi törölhető

Illetve a többi, mert amikor a képek készültek akkor már volt törölve más

3fingerservice
Adat barangolás - Widget
Alkalmazás megosztás - Google play-en megosztható FB-n, Twitteren stb... helyen az alkalmazás amit használsz
Android élőháttérképek
App & Shortcut - amit látsz a kép bal oldalán 4 indító ikon, Message, Music .... Magyarul ez is egy widget féle
Archive viewer - rar és egyéb fájlok megnyitása
Audioeffectservice - xloud, ez nem minden tört romban van
Autómatikus szinkronizálás - widget
HTC beállítások - amikor először indítod a telefont, ezen a beállításon kell végigmenni, itt állítod be először az email címet stb... Ha egyszer végig csináltad, utána gyakorlatilag feleslegesen van fent
Beállítások widget - widget
Buborék élő háttérkép
Csengőhang vágó
Csengőhang widget - widget
Data dashboard - widget

[ Módosította: Sareth ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18220) Dragbajnok válasza enginev3.0 (#18218) üzenetére


Dragbajnok
tag

A rendszer fölment de a bootolásnál kifagy.Ezután próbáltam több gyári romot is de nem mennek föl (hibaüzenetek:telepítés megszakad és annyit ír hogy bad másiknál error kode 7)
D az is furcsa hogy az általam feltenni kívánt nem gyári rom egyáltalán fölmegy még ha nem is indul el.Közben beszéltem egy szervízzel ahol azt mondták hogy 6,5k-ért megcsinálják.De ezt kihagynám szívem szerint még ha én voltam a balf@sz is.Szóval s-on ez lenne a probléma ezt kéne valahogy vagy off-ra kapcsolni olyan módszerrel aminek nem feltétele hogy legyen oprendszer a telefonon vagy úgy tenni rá bármilyen romot hogy sz s-on kapcsoló úgymaradt.Nagyon bízom benne hogy valaki tud innen segíteni.Vagy tud valakit ajánlani ez ügyben.

(#18221) enginev3.0 válasza Dragbajnok (#18220) üzenetére


enginev3.0
félisten

futtass ruu-t

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18222) Dragbajnok válasza enginev3.0 (#18221) üzenetére


Dragbajnok
tag

Tudnál adni linket hozzá mert nem nagyon találom ill. nem nagyon tudom hogy a sok találat közül melyik lenne a jó. :R

(#18223) Dragbajnok válasza Dragbajnok (#18222) üzenetére


Dragbajnok
tag

Közben azt hiszem megtaláltam.
RUU_Icon_G_HTC_Europe_1.12.401.1_R_Radio_47.14.35.3030H_7.47.35.17_release_193257_signed.exe
Ez kell nekem?

[ Szerkesztve ]

(#18224) enginev3.0 válasza Dragbajnok (#18223) üzenetére


enginev3.0
félisten

http://hotfile.com/dl/147924065/4ce0c1e/RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.27.401.3_Radio_10.42.9007.00P_10.11.9007.15_M_release_192183_signed.exe.html?lang=hu

amit te írtál elvileg nem sensationos
ne rontsd tovább a helyzetet :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18225) Az-X


Az-X
őstag

Újabb hülyeség a telefonommal... ha beszélek elkezd melegedni... teszi ezt olyan 48-50°C-ig... ez mitől lehet? Komolyan egyre jobban kezdek kiábrándulni ebből a készülékből :(

:)

(#18226) enginev3.0 válasza Az-X (#18225) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez nem olyan meglepő, hogy melegszik főleg a telefon alsó része

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18227) Bátor75 válasza enginev3.0 (#18219) üzenetére


Bátor75
tag

Kis kieg.: Én ki szoktam venni a felsleges T9-es nyelveket is.
Habár nekem mind felesleges, nem használom...

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#18228) enginev3.0 válasza Bátor75 (#18227) üzenetére


enginev3.0
félisten

igen, mindet ki lehet venni :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18229) Fl4tl4nd3r válasza Az-X (#18225) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hívás közben még nem tapasztaltam de igen elég rendesen melegszik kicsit engem is zavar,no nem a meleg hanem hogy nehogy valami baja legyen ilyen szervíz háttér mellett....meg az s off....

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18230) Dragbajnok válasza enginev3.0 (#18224) üzenetére


Dragbajnok
tag

Köszönöm de ezzel sem megy.Mivel nincs rendszer a telefonon így nem érzékeli hogy bevan dugva és itt abba is hagyja.Viszont találtam egy másik rom leírásaban egy érdekes dolgot:
How to Flash:

For S-On Users
- Flash the boot.img in fastboot mode
Code:
fastboot flash boot boot.img

- Reboot in recovery and then flash the zip.

For S-Off Users
- Just flash the zip in recovery mode.

Namármost rám az s-on user rész vonatkozik csak nem tudom hogy azt a parancsot hova írjam be vagy mivel flasheli a romot.Esetlag ötlet?

Ja és innen van ez a rövid leírás: [link]

(#18231) Az-X válasza Fl4tl4nd3r (#18229) üzenetére


Az-X
őstag

Engem inkább az zavar, hogy miért melegszik???? Soha egyetlen telefonom sem csinálta ezt!!! Ilyenkor még a kijelző sem megy, CPU terhelés minimális... akkor mi??? :F
Nagyon remélem, hogy nem valami bug miatt feltolja az adó teljesítményt, és mikrosütőset játszik közvetlen a fejem mellett :F Hozzáteszem, ilyenkor zabálja az aksit mint az állat.

Korábban említettem, hogy a gyári software frissítések nem települnek. Sajnos így vettem a készüléket, fogalmam sincs milyen software van rajta. Akkor válaszként azt kaptam, hogy minek akarok én gyárit rátenni. De azóta egyre csak piszkálja az agyam, hogy jobb lenne mégis az a gyári, azt legalább talán normális mérnökök fejlesztik.

Tudna valaki segítséget adni abban, hogy hogyan tudnám megnézni, hogy mi van rajta? Illetve létezik valamiféle leírás laikusoknak, hogy miként lehetne visszavarázsolni rá valami gyári megoldást?

:)

(#18232) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18219) üzenetére


Kiss67
senior tag

Szia.
És ezeket az programokat hogyan kell törölni? Nyomjak az uninstallra, mert akkor valami stabilitásról beszél, vagy csak frozen,vagyis freeze gomb?
Melyik legyen?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#18233) enginev3.0


enginev3.0
félisten

(#18230) Dragbajnok@ akkor használj zip-et a telepítéshez
Felmásolod az sd kártyára, és újraindítod a telefont bootloader módban, ellenőrzi hogy van-e zip, és megkérdezi hogy akarod-e telepíteni

(#18231) Az-X @ beállítások,névjegy, szoftver, szotverszám

(#18232) Kiss67@ amiket pirossal be négyzeteztem nyugodtan lehet törölni, semmi hátrányod nem lesz belőle, kivéve ha valamelyik widget hiányozni fog.
Freez ugye csak fagyasztja, én ajánlom a teljes uninstall-t
Viszont minden programról csinál backup-ot autómatikusan, de ki lehet kapcsolni hogy NE csináljon, szerintem felesleges, akkor meg a backup-ok foglalják a helyet :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18234) Az-X válasza enginev3.0 (#18233) üzenetére


Az-X
őstag

Szoftverszám: 3.32.401.5 Ebből kiderül valami?

Szerk: Lehet rosszul fogalmaztam... de nézzétek el nekem... szóval ez a ROM nem valószínű, hogy a gyári rajta. És ezt szeretném visszaváltoztatni gyárivá. :B

[ Szerkesztve ]

:)

(#18235) enginev3.0 válasza Az-X (#18234) üzenetére


enginev3.0
félisten

alap romnak néz ki
De ha mindenképp akarod, akkor ahogy egy oldallal ezelőtt is írtam

Futtass ruu-t
http://hotfile.com/dl/147924065/4ce0c1e/RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.27.401.3_Radio_10.42.9007.00P_10.11.9007.15_M_release_192183_signed.exe.html?lang=hu

vagy telepíts zip-el
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1419534

A zip az gyári de rootolt tehát kicsit több jogosultságod lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18236) Az-X válasza enginev3.0 (#18235) üzenetére


Az-X
őstag

De ha alap rom akkor miért csinálja azt, hogy jelzi, hogy van software frissítés... elkezdi telepíteni, majd kis felkiáltójel és onnantól fagyi :F

Nekem nem kell jogosultság... csak szeretném úgy használnia telefonom, hogy nem lesz tűzforró, nem csinál olyanokat, hogy egyszer csak elmegy a térerő, aztán kapok 4-5 sms-t, hogy kik hívtak az elmúlt negyed órában... magyarul szeretnék egy telefont :B

:)

(#18237) mogul11 válasza Bátor75 (#18190) üzenetére


mogul11
csendes tag

Gondoltam megnövelem a hatótávot, ezért vettem egy "Akkumulátor, HTC Sensation XE, 1730mAh, Li-ion, gyári BA S780, csomagolás nélkül" -t a shopline-on.
Kicseréltem, s rögtön produkálta a rendszeres önkikapcsolást.
Tegnap visszatettem az eredetit, nyoma sem volt a jelenségnek....

köszi előre is a törődést

(#18238) gatto_ válasza mogul11 (#18237) üzenetére


gatto_
senior tag

És most mi a kérdés? Visszatetted a régit, a probléma megoldódott. Ezek szerint az új akksi szar. Vidd vissza és kérd vissza a pénzt.

(#18239) csikoszo


csikoszo
csendes tag

Viper használókhoz szólanék :)

Az SMS beállításoknál hiába állítom be, hogy nem kérek hang jelzést a kézbesítési visszajelzéshez, feszt lejátsza. Nem tudom kikapcsolni, pedig a pipát is kivettem........
(és már nem is látok tőle :W )

Nálatok is így működik (vagy nem működik :F )?

verzió (még): 1.3.0

(#18240) mogul11 válasza gatto_ (#18238) üzenetére


mogul11
csendes tag

Erre gondoltam én is, csak tudni szerettem volna, hogy nincs-e valami olyan flikkflakk, amit nekem kellene ilyen esetben alkalmazni.

danke

(#18241) gatto_ válasza mogul11 (#18240) üzenetére


gatto_
senior tag

Lesz flikkflakk... :D Mivel majd nem tudod rekonstruálni a hibát a boltban, vagy ha mégis, akkor azt fogják mondani, hogy a telefonod szar és nem az akksi, nem veszik vissza. Na akkor lesz a flikkflakk. :) Pultcsapkodás, kiabálás, homárra cikkírás....

(#18242) pap válasza csikoszo (#18239) üzenetére


pap
senior tag

Én ennek nem tulajdonítok különösebb dolgot,de majd kipórbálom

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#18243) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok

Miért lehet az hogy gépelés közben sms vagy bárhol pontot rak a szavak után? baromira kezd már idegesíteni de nemtudom mitől van ez és hol lehetne kikapcsolni... 1.3óta van ez más is találkozott már vele?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18244) Fl4tl4nd3r válasza Az-X (#18231) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát nemtudom... nekem csak komolyabb játékoknál,netezésnél vagy olyannál melegszik ami tényleg használja a procit ha nagyon meleg megfújkálom párszor szemből a kijelzőt és egész jól visszahül,engem is idegesít picit de már meguntam ha akar hát olvadjon el az egész nemtudok mit csinálni vele...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18245) csikoszo válasza pap (#18242) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Én szeretem látni, hogy kézbesítve van az üzenet, de nekem ehhez elég lenne egy rezgés, de neeeem, nyomja az érkezett üzenetekre bállított dallamot.
Tulajdonképpen ez is egy beérkezett üzenet, de azért mégse..... :((

[ Szerkesztve ]

(#18246) Zsirmanc válasza mogul11 (#18240) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Ha visszaadjáka pénzt, akkor abból inkább vegyél Anker akkut. Az XE akksija nálam pl. nemhogy többet, de kevesebbet birt, mint a gyári. Az Anker viszont nagyon jó.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#18247) enginev3.0


enginev3.0
félisten

(#18236) Az-X@ telepítsd újra hátha, mást nem tudok javasolni, nekem nincsenek ilyen gondjaim

(#18239) csikoszo@ töröld a hangfájlt amit lejátszik, és probléma megoldva:)

(#18243) Fl4tl4nd3r@ még nem találkoztam ilyennel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18248) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#18247) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Előbb írtam és most nemcsinálta... néha viszont szinte minden szó után rak pontot érdekes...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#18249) rgeorge válasza Fl4tl4nd3r (#18248) üzenetére


rgeorge
addikt

Milyen billentyűzetet használsz? A legtöbb tud olyat, hogy gyors két szóközre pontot tesz (mondat végi pont). A SwiftKey-ben ez a "Gyors .".

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#18250) Kiss67 válasza enginev3.0 (#18233) üzenetére


Kiss67
senior tag

Értem. Mindent úgy csináltam , és jó, de a recovery-ketr amit csinál azt hova teszi? Mert akkor csak át kellene másolni az sd re, és mári s nem zavar senkit, már a helyfoglalás.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.