Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) enginev3.0 válasza RamboII (#19450) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kezdem azt hinni hogy mind belassul

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19452) RamboII válasza enginev3.0 (#19451) üzenetére


RamboII
tag

Van egy wp7-es telom.teljesen kezdetlegesnek mondható rendszer.atom.stabil,fényévekkel gyorsabb mint Android.az egyetlen hiba a soft támogatotság.de az is nagy iramban fejlődik.lehetséges,hogy visszatérek.már nagyon unom a lassulásokat,fagyásokat,akksi zabálást,Android toldozgatást-foldozgatást.

(#19453) szegto válasza RamboII (#19452) üzenetére


szegto
senior tag

Én minden ismerősömnek aki kérdezi azt javaslom, hogyha nem akarnak a soft-al mókolni akkor WP7 (vagy 8).
Véleményem szerint ez az android annak való aki romolgat, különben tetü lassúvá válik egy idő után, tehát valamilyen szinten rákényszerül az ember.

B.nőmnek Lumia 710 van.... nagyon gyors és semmi ilyen probléma nincs vele, pedig már több mint fél éve használja és ugyan olyan gyors mint az elején.
Sajnos ez az android ilyen..... :F
Gondolkodok egy One X-en vagy One S-en.
Ahogy nézem töménytelen mennyiségben van Sensation eladó, így elég nehéz lesz eladnom.

(#19454) sgs123456


sgs123456
tag

Sikerült megcsinálnom a headset-et. Azért nem működött a mikrofon része, mert egy nagyobb szösz miatt nem lehetett betolni végig a jack dugót. :D
Hülye plüss tokok... :D

Már megint a windows mobilok a téma az androidos htc sensation blogon...
Annyit nem vagyok itt, hogy zavarjon, meg érdekeljen. De ez már tényleg feltűnően sokszor fordul elő. Ráadásul nem is értem. Hétről hétre írogatják legtöbbször ugyanazok az emberek, h bezzeg a windows. Miért nem cserélitek le a sensation-t egy windows-os telefonra és minden gondotok megoldódna?

[ Szerkesztve ]

(#19455) sgs123456 válasza sgs123456 (#19454) üzenetére


sgs123456
tag

Lejárt az időm, de azt még oda akartam írni, h nem kötekedésből írtam. Tényleg csak kíváncsiságból.

(#19456) claire78


claire78
senior tag

Tudok eladó fehér hátlapot.
PÜ-ben lehet érdeklődni.

(#19457) dzudzu válasza sgs123456 (#19455) üzenetére


dzudzu
tag

utolsó offként jelzem felétek, hogy pl én másfél év wp7 után váltottam a sensationra, és ugyan van olyan dolog, amiben a wp élhetőbb rendszer, de összességében egyáltalán nem bántam meg a váltást, sőt.. :)

(#19458) Zsirmanc válasza claire78 (#19456) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Sziasztok!

Lecseréltem a Sensationt One X-re és igy felszabadult 2 db jó állapotú Anker akksi (2000/db), illetve
autós tartó kar, HR adapterrel (2500). Ha valakit érdekel irjon PÜ-t. Beérkezési sorrend dönt.

Köszönöm mindenkinek a válaszát, tanácsát, segitségét az elmúlt egy évben! Jó volt Veletek!

:C :C :C

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#19459) Zsirmanc válasza Zsirmanc (#19458) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Bocs ez lemaradt. A cucc Budapesten van.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#19460) RamboII válasza sgs123456 (#19454) üzenetére


RamboII
tag

jön is a csere... Nem csak irogatom, meg is lépem... Csak lusta vagyok átirogatni a neveket, de rászánom magam

(#19461) RamboII válasza Zsirmanc (#19458) üzenetére


RamboII
tag

;) nagyon jó áron árulod a tartozékokat! Sok sikert az eladáshoz!!

(#19462) enginev3.0 válasza kelemenkelo (#19434) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyon jó akksi időben... de nem lepődtem meg rajta, hiszen Sense 4

71%-on vagyok most
48 perc kijelzővel, és eddig amikor ment a kijelző akkor ment a mobilnet is! (nem 3g, csak sima gsm)
automata fényerőn
És még ott van a több mint 1 óra zenehallgatás

Ezt semmilyen rom nem tudja behozni. Sense 4 a király ha akksi idő számít
A sebesség most még nagyon jó, aztán napokon belül kiderül milyen lesz, ha lassul akkor játszok a kernel tunerrel, illetve amit még sosem csináltam, törlöm a dalvick / cache-t. Ezt még sosem próbáltam, lehet ez oldja meg a belassulást :D

(#19452) RamboII@ wp7em volt, én szerettem, de kevés rá a program, ami mostanság nem tudom mennyit változott. WP8 -ban pedig még nincs olyan HTC ami megfelelne nekem, ha lesz akkor egy csere szóba jöhet majd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19463) Kobun1980 válasza Zsirmanc (#19458) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Írtam privit az akksikra!

Köszi

(#19464) kelemenkelo válasza Kobun1980 (#19463) üzenetére


kelemenkelo
tag

Egyikert màr megyek holnap:)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19465) kelemenkelo válasza enginev3.0 (#19462) üzenetére


kelemenkelo
tag

Irjàl majd hogy bírja az akksi figyelek:)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19466) RamboII válasza enginev3.0 (#19462) üzenetére


RamboII
tag

már több progi van, beüzemeltem újra első számú telónak a hd7-et. és eléggé gyorsan frissülnek az új progik

(#19467) gzbotii


gzbotii
veterán

Nektek milyen minosegu kepeket lo a kamera? Ma dugtam gepre, hogy megnezzem a kepeket amit vele lottem..hat gyszeruen okadek...2MP kamera raverna ket kort..hanyingerem es fejfajasom lett tolle...hogy lehet ilyen ocsmany kepeket loni :W
Volt minde fele fenyviszony, sotet es napsutes, borus ido stb...az eredmeny egytol-egyig kuka...(igen, gyari ROMal)

Szinte, kivetel nelkul mind ilyen minosegu, nem valogattam a "jokat" :(((

Par kep

Teljes meretben1
Teljes meretben2

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19468) HIJ válasza gzbotii (#19467) üzenetére


HIJ
őstag

Természetes fény nélkül tényleg nem tud szép képet csinálni. De melyik mobil igen? Nekem semmi gond a fotóival...

(#19469) gzbotii válasza HIJ (#19468) üzenetére


gzbotii
veterán

De itt van ermeszetes fenyel is..az is ilyen pasztel tajkep szeru lett..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19470) cyber86


cyber86
őstag

Nekem ilyen képeket csinál: bent [link]
és kint [link]
Elegancia rommal.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#19471) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Tudom ajánlani a smart launchert
Szép is, és gyors is!
Sense helyett van fent, persze sense appok, friend stream stb... fent van, és tök szuper :)
Egy élő időjárásháttérrel különösen szép

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19472) Soulles válasza Zsirmanc (#19458) üzenetére


Soulles
tag

Szia, van még sensation akksid?

Köszi!
Edit: Közbe rájöttem, ez privátba értelmesebb lett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19473) prebuds


prebuds
aktív tag

Sziasztok!

Egy rootolt gyári telót akarok frissíteni, nem custom romot akarok, hanem a legfrissebb gyárit akarom felpakolni (ICS van, ha jól tudom). Honnan tudnám ezt letölteni?

Keresgéltem, de XDA-n olyan lassan jön, hogy 15-20 óra, mire letölti, amit máshonnan szedtem le, az pedig exe, elindítottam a gépen, de nem ment. Gondolom a root miatt nem frissítette. Szóval nekem egy zip kéne, amit CWM-ből fel tudok rakni. Valaki tudna segíteni? Egy ismerősömé a telefon és ma este itt van, gyorsan megcsinálnám. köszi!

(#19474) prebuds válasza prebuds (#19473) üzenetére


prebuds
aktív tag

Sziasztok!

Baj van, sürgősen kérném a segítségeteket! Sokat romolgattam a HTC telómon, majd most a Samsungmon is, ezért felbátorodtam és a neten utána olvasgatva nekiláttam egy korábban általam rootolt, ám soha nem frissített gyári HTC Sensation buherálásának. Pontosabban a legújabb gyári ICS-et akartam felrakni, letöltöttem innen: http://vi8.info/HTC-Sensation/

ezt: RUU-Pyramid-ICS-hTC-Europe-3.33.401.6-Radio-11.76A.3504.00U-11.24A.3504.31-M-release-266171-signed.exe

Elindítottam, és a temp fájlokból kinyertem a fórumban olvasottak alapján a 446 megás rom.zip-et, amit átneveztem PG58IMG.zip-é, és az SD-re felmásoltam, megpróbáltam feltelepíteni minden wipe nélkül. Írtak valamit a CID-ről a fórumban, de azt írta valaki, hogy nem csinált semmi ilyesmit és neki ment. No, elindult nekem is a telepítés, de aztán újraindult a teló és CID hibát írt ki, úgyhogy egyelőre megakadt a dolog. Wipeot csináltam majd vissza akartam rakni a korábbi CWM full backupomat, ami sikerült is, de restart után bootloop van, maga a rendszer nem tölt be. Itt tartok most :( Mondanom sem kell, a teló holnapra egy ismerősömnek kéne, így elég gáz, hogy elcsesztem :S Tudnátok segíteni, hogyan tudnám helyrehozni? Titanium backupom van, meg több CWM full backupom is.

köszi szépen.

(#19475) enginev3.0 válasza prebuds (#19474) üzenetére


enginev3.0
félisten

Milyen zipet csináltál mikor van egy ruu exe-d?
Nem jó, ha simán futtatod gépen a ruu-t telefon pedig hozzá van kötve

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19476) prebuds válasza enginev3.0 (#19475) üzenetére


prebuds
aktív tag

Próbáltam, de hibát írt ki, valszeg azért, mert rootolva van a teló - legalábbis neten valami ilyesmire akadtam. Ezért nyertem ki a zip fájlt, ami maga a rom mindenestül, elvileg. Szóval most van egy bootloop - nem is a CWM mentés lenne a legjobb, ha vissza tudnám álllítani, hanem ha rá tudnám varázsolni a legújabb gyári ICS-et, aztán titanium backuppal majd visszarakom rá a progikat, aztán nincs több teendőm vele... Ezt hogyan tudnám megtenni, engine?

Frissítés: http://www.theandroidsoul.com/how-to-flash-pg58img-zip-ics-firmware-on-htc-sensation/ - itt találtam leírást most. A címe: How to Flash PG58IMG.zip on HTC Sensation

3 fájlt kér, hogy töltsek le:

1) Download the PG58IMG.zip file for the firmware you want to flash, from the official development thread.

letöltöttem ezt: Firmware 3.33 Universal:
DOWNLOAD:http://d-h.st/bCV
MD5: 9f30e465e8025b025df384e522ec0241

ez a legfrissebb, gondolom jó lesz, nem?

2) Download the firmware file or ROM file from here - ezen a linken nem elérhető a ROM, úgy látom. RUU-Pyramid-ICS-hTC-Europe-3.33.401.6-Radio-11.76A.3504.00U-11.24A.3504.31-M-release-266171-signed.exe - jó, ha ebből kinyerem a rom.zip-et?

3) the SuperWipe script from here - ezt a linkről egyből le is töltöttem

Aztán ha megvan ez a 3 fájl, csináljam tovább az útmutatót, vagy mitévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#19477) HIJ válasza prebuds (#19476) üzenetére


HIJ
őstag

Az ruu nak fel kene mennie a roottol... Cidet jo kett volna, egnezni mielott nekiallsz. Sztem mostbazert van bootlop, mert a firmware felment, de a rom nem. Most az uj fwvel a regi rom nem megy. Mast nem vissza kene tenni a regi fw -t es menne a regi rom. Azt kene tudni hogy mi volt rajta...

(#19478) enginev3.0 válasza prebuds (#19476) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ruu-nál nem lehet gond a rootolt telefon.

Ez alapján se megy?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19479) prebuds válasza HIJ (#19477) üzenetére


prebuds
aktív tag

HTC Sync nem volt a pc-n, lehet, hogy az volt a baj? Driverek elvileg megvoltak rajta.

Gyári ICS-et nem tudok most sehogy sem felrakni, előbb állítsam vissza az eredeti állapotot? Mert nekem az volna a legjobb, ha valahogy normálisan fel tudnám rakni az ICS-t. Csak nem tudom, most mitévő legyek, mit kellene letöltenem :(

Amúgy ezeket jegyeztem fel, ezek voltak az eredeti szoftveradatok: 2.3.4, 3.0
1.45.162.2 szoftverszám
hboot 1.18.0000
magyar piacra szánt készülékről van szó.

köszi a segítséget!

(#19480) enginev3.0 válasza prebuds (#19479) üzenetére


enginev3.0
félisten

https://sites.google.com/site/sensationtudastar/adb-alapok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19481) prebuds válasza enginev3.0 (#19478) üzenetére


prebuds
aktív tag

Néztem, de hát itt ugyanaz a fájl van, ha jól látom, mint amit én letöltöttem. Igaz, nem ICS volt a telón (mert nem frissítettem), de most ebből a szempontból mindegy, mert itt a buherált rom nyomát akarjuk eltüntetni.

RUU-Pyramid-ICS-hTC-Europe-3.33.401.6-Radio-11.76A.3504.00U-11.24A.3504.31-M-release-266171-signed.exe - letöltöttem ezt már egy másik helyről, ha jól látom, itt is fent van ez a fájl. USB-re rádugtam úgy, hogy most HBOOT-ban vagyok benne, de azt írja ki, hogy USB csatlakozási hiba, amikor futtatom a gépen az RUU-t. AMúgy hboot tetején azt írja rózsaszínnel, hogy *****LOCKED***** Nem tudom, ez jelent-e valami fontosat.

(#19482) enginev3.0 válasza prebuds (#19481) üzenetére


enginev3.0
félisten

az a bootloader nem sok fontosat jelent

ha ilyen hibát ír, akkor valami driver, vagy vírusírtó egyéb gondja lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19483) prebuds válasza enginev3.0 (#19482) üzenetére


prebuds
aktív tag

Felraktam most a HTC Syncet is, azzal elvileg minden driver települ, nem? Most azt nem tudom, hogy csatlakoztassam USB-vel: az jó, ha HBOOT-ban vagyok, vagy recoveryben jobb? Mert újraindításnál bootloop van most, így csak néha jelenik meg a gépen a teló, tehát így biztosan nem fogja tudni felismerni az RUU, hogy szakadozik az USB-s kapcsolat. Ezétr kérdem, hogy a hboot jó-e neki, ha úgy van a gépre kötve.

vírusirtó kilőve, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#19484) prebuds válasza prebuds (#19483) üzenetére


prebuds
aktív tag

A HTC syncet felraktam, restart, majd felraktam ezt, amit a gépemen találtam még a sensation mappában: HTCDriver3.0.0.007.exe

De az android phone-t nem ismerte fel, mint láthatod... Ez lehet a baj? Hogyan tudom orvosolni? Most a recoveryban vagyok és a gépre dugtam a telót.

FRISS: hozzáteszem, reshogy recoveryben a gépre kötve az eszközkezelőben ott a my htc és megfelelően működik most, azt írja. Ennek ellenére USB csatlakozási hiba van továbbra is.

[ Szerkesztve ]

(#19485) prebuds válasza prebuds (#19484) üzenetére


prebuds
aktív tag

Még annyi, hogy amikor még minden előtt próbáltam az ruu-t gépről futtatni, akkor tovább ment és elkezdte feltolni a romot a telóra - akkor valami más hibát írt ki, tehát nem az USB-kapcsolattal volt baja... Aztán próbáltam a zipet kinyerni és felrakni - így csesződött el.

(#19486) prebuds válasza prebuds (#19485) üzenetére


prebuds
aktív tag

1.17 Universal This is the original Revolutionary 1.17.1111 Firmware with a completed Gingerbread Firmware v 1.45 package (Radio 10.14.9035.01_M) - felraktam ezt, most elindult a teló a korábbi backuppal :))) Huh.

Na akkor most elmondaná valaki, hogyan kell egy rootolt gyári gingerbreadet frissíteni gyári ICS-re? Mi ez a CID-ellenőrzéses dolog? Egyik telómnál se volt ilyen, nem világos...

RUU-Pyramid-ICS-hTC-Europe-3.33.401.6-Radio-11.76A.3504.00U-11.24A.3504.31-M-release-266171-signed.exe - ez pl fel kéne menjen rá? megpróbálom mégegyszer holnap és leírom, ha megint jön valami hibaüzenet...

köszi a segítséget mindenkinek.

(#19487) prebuds válasza prebuds (#19486) üzenetére


prebuds
aktív tag

Basszus, a teló valszeg külföldről lehetett behozva, mert anno át kellett állítani valamit rajta, hogy legyen benne magyar nyelv... Habár független a teló, indításkor vodafone logó jelenik meg :( Ez elkerülte a figyelmemet. Lehet, hogy ezért nem ment fel az adott RUU? Honnan tudom megállapítani, hogy melyik RUU lesz jó ennek a telónak pl innen?

(#19488) randras_83 válasza prebuds (#19487) üzenetére


randras_83
addikt

Basszus túl sokat ittam, hogy most felfogjam.:):):) majd holnap.:) :DDD

Egyébként ha nem vagy superCID, akkor attól függ, hogy milyen a CID-je a telódnak.
fastboot getvar CID azt jónapot

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19489) Evo50 válasza prebuds (#19487) üzenetére


Evo50
tag

Német Vodafone-os a telód,olyan RUU-t keress amiben a harmadik szám 162!
Így nézzen ki: x.xx.162.x

(#19490) kelemenkelo


kelemenkelo
tag

Anker akku teszt indul:)

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#19491) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Akinek lassú, meg akksizabáló a ViperS, annak erősen ajánlott az Elegancia rom, abból is a 4.1 sense verziós. Tistább, szárazabb, biztonságosabb érzés.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#19492) prebuds válasza Evo50 (#19489) üzenetére


prebuds
aktív tag

Honnan tudod azt biztosan, hogy német vodafone-os? Meg lehet vhol erről bizonyosodni? Valami régiókódot elő lehet hívni a készülékből?
Akkor csak letöltök egy 162-es ICS- RUU-t, egy exét, futtatom a gépen, semmi más nem kell? CID-del kell valamit csinálni? Megnézni, lementeni stb? köszi! :)

(#19493) gzbotii


gzbotii
veterán

Ha soha nem csinaltam hasonlot es most nekifognek uj ROMot rakni, mennyi az eseje, hogy brickelem?
Bootloadert is kell nyitni, root szoval 0-rol.

Es szerintetek Viper v Elegancia? Mimdketto Sense 4.1?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19494) prebuds válasza eNKá (#100) üzenetére


prebuds
aktív tag

De van, 10 gigányi helyed van kb.

(#19495) randras_83 válasza prebuds (#19492) üzenetére


randras_83
addikt

Ezt mondjuk én is elvesztettem, hogy miből lett meg, hogy német vodás, de biztos a rutin:):)
Na közben megébredtem..:)

bootloaderbe be

Android SDK
fastboot getvar cid parancs és akkor jó.

itt találsz romot is
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529941, de a RUU tök elég.

#19494) prebuds: ez jó...2011.05:):):) bár 10 GB nincs

@gzbotii: sima ügy, ha kicsit utána jársz, olvasgatsz, akkor nem hinném, sok esélye lenne. Én Eleganciára szavazok, és igen 4.1. mind a kettő.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#19496) enginev3.0 válasza gzbotii (#19493) üzenetére


enginev3.0
félisten

bootloader nyitni? Ennyire jól megy hogy ilyennel elbukd a garit ? :D

https://sites.google.com/site/sensationtudastar/s-off-1-27

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19497) randras_83 válasza enginev3.0 (#19496) üzenetére


randras_83
addikt

Igaz...ha még garis...akkor nem érdemes kinyitni :K

https://www.flickr.com/randras83/

(#19498) gzbotii válasza enginev3.0 (#19496) üzenetére


gzbotii
veterán

En nem beszeltem garirol..mert az nincs..csak arrol van szo, hogy nem akarok egy igen szep papirnehezeket :U

De bootloader nyitas nelkul nem lehet se root-olni es uj ROM-ot rakni sem, tudtommal...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19499) enginev3.0 válasza gzbotii (#19498) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tudod milyen nehéz ezekből papírnehezéket csinálni?:)

Nem, nem kell bootloadert nyitni, szerintem akkor se nyisd ha már nem garis

Egyébként nem értem hogy csinálják hogy 1 éves telefon nem garis, mikor 2 év gyártói gari van rá :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19500) randras_83 válasza gzbotii (#19498) üzenetére


randras_83
addikt

olvasd el amit a kolléga linkelt. abban ott a válasz. :))

úgy hogy gondolom bolti gari volt hozzá, mert vagány "szürke-importos", mint sok gsm boltnál.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.