Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17801) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#17799) üzenetére


T0rnad0
addikt

Berserkben van panoráma is.
Amúgy engem is egyre jobba érdekel a wp8, csak félek hogy hamar megunnám :DDD

Az új fauxot próbálta valaki?

Z Fold 4

(#17802) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#17801) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én most használtam egy csomó ideig wp7launchert
és ha lesz elég program meg játék wp8-ra akkor tökéletes
végre valami tényleg gyors, nagy kijelzőn, -remélem- bug és hibák nélkül. Meguntam a sok romolgatást, meg bajlódást. Egy atomstabil rendszer, ami nagyon gyors, csak még is kicsit korlátozva.

Remélem az ms, nem hagyja el mint a wp7-et, mert hát az olyan volt-nincs

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17803) hülyegyerek válasza enginev3.0 (#17802) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem unod még a wp hypeolását ? Szerintem egy rakás sz.. a wp (ez természetesen szubjektív vélemény), már alapfunkciókban sem hozza az általam elvártakat.

A lényeg, hogy ez nem wp topik, kérlek tartsd ehhez magad.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#17804) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#17802) üzenetére


T0rnad0
addikt

Milyen jó lenne, ha lehetne választani bekapcsoláskor, hogy android-dal vagy wp-vel induljon egy telefon...Az lenne az igazi :K

Z Fold 4

(#17805) Zirowe válasza Kiss67 (#17800) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miután a pzoley féle romok alapjai is az xda-ról vannak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17806) Gólya.


Gólya.
tag

Sziasztok

Digitizer-t cserél valaki? Enyém kicsit pókhálós lett.
Rendelek ebayről magamnak 18 $ körül van ki is cserélném. Ezeknél van valami kompatibilitási galiba, mert fentebb olvastam valakitől hogy pórul járt és nem ment.

(#17807) Kiss67 válasza Gólya. (#17806) üzenetére


Kiss67
senior tag

Szia.
Én már cseréltem egyet é s nem volt képes a gyors mozdulaokat feldolgozni.
pl. képtelen voltam a körbeforgást előidézni vele amikor gyorsan meghúzod az ujjad és körbe körbe forognak a képernyők kicsiben.
És az nem 18 ! volt hanem 20 font.
Érdekes hogy árulnak 50-60 sőt még 80 fontért is digitizert.
Vajon miért?
Én az angol ebayról rendelnék, mert nem szeretek várrni 2-3 hetet mire ideér.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#17808) enginev3.0 válasza hülyegyerek (#17803) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bevallom annyira meg nem unom, és a hozzászólásom egy része idekapcsolodo volt, csak kiegeszitettem egy kis hypolassal

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17809) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Ma reggel szomorúan vettem észre, hogy a kijelzőmön van egy vékony kis karc. (Tokban hordom, irodában dolgozom) Most már csak abban reménykedem, hogy előbb-utóbb megjelenik néhány porszem a kijelző alatt, és akkor cserélik a kijelzőt. :)

(#17810) nimfas válasza KaoszTom (#17809) üzenetére


nimfas
addikt

Az enyém most van szervizben porosodás miatt... kedden volt 2 hete... még mindig repairing állapotban... lehet hogy csak a szerviz átállás miatt, de kezd tele lenni vele a gumicsimmám.... :((

(#17811) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Ilyenféle anomáliával találkozott már valaki?

(#17812) KaoszTom válasza nimfas (#17810) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Én eddig attól féltem, hogy meg ne jelenjenek a porszemek, most meg arra vágyom. :) Bár már 9 hónapos, lehet, hogy nem lesz szerencsém, és ez egy teljesen "porbiztos" verzió.

(#17813) pap válasza KaoszTom (#17812) üzenetére


pap
senior tag

Az enyém majdnem már 1 éves, és csak kicsit porosodik,azt is csak napfényben veszem észre ,de nagyon keresgélem,
Nekem nem ér annyit hogy ez miatt visszavigyem,mert lehet ha megbontják csak porosabb lesz.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#17814) KaoszTom válasza pap (#17813) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Amiatt biztos nem lesz porosabb, hogy megbontják, mert ha jól tudom ilyenkor az egész kijelzőt cserélik új GorillaGlass-al együtt. :D

(#17815) nimfas válasza KaoszTom (#17814) üzenetére


nimfas
addikt

Jól tudod.... csak lenne már kész:-)

(#17816) Gólya. válasza Kiss67 (#17807) üzenetére


Gólya.
tag

Megnéztem én is az angol ebayen. Fene tudja hogy miben más ez mint a kínai. Amit kérdéses rész nekem a videókban ahol szedik szét valaki megmelegíti mielőtt leszedik a sérült digitizert, de valaki csak nekiáll levenni. Mikor teszed felfelé az újat nem kell valami ragasztó ? A por nem tud bejutni a kijelzőhöz ? Mert az ebayes cikkhez oda van írva hogy nincs ragasztó benne.

(#17817) KaoszTom válasza nimfas (#17815) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Akkor viszont tényleg jó lenne megtudni, pontosan hogyan is jut be a por. :) Mániám, hogy a telefonomon egy karc se legyen, így ez most nagyon fáj nekem :(((

(#17818) hülyegyerek válasza enginev3.0 (#17808) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor hypeolgasd csak a wp topikban...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#17819) Zirowe válasza KaoszTom (#17817) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha leveszed a hátlapot, akkor elvileg oldalt jut be, ahol a ragasztás van.

Korábban volt erről szó, hogy a gyakori hátlap le és feltétel rásegít erre a folyamatra a régebbi kijelzőfajtáknál.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17820) nimfas válasza Zirowe (#17819) üzenetére


nimfas
addikt

Az újabbaknál, amit remélem az enyémbe is tesznek ezt már kiszűrték? Hát remélem, hogy igen... és nem kell újabb 4 hónap múlva cseréltetni... :-)

Nem tudom mi olyan bonyolult 2 dolgot víz és pormentesen összeragasztani a mai világban, feltéve hogy nem rabszolga kínai gyerekekkel csináltatják a nádfedeles kunyhókban, mert akkor megértem ha nem sikerül :U

[ Szerkesztve ]

(#17821) pap válasza KaoszTom (#17814) üzenetére


pap
senior tag

Tehát ha van a kijelzőn egy halvány karc akkor avval együtt cserélik?

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#17822) Zirowe válasza nimfas (#17820) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Itt a fő probléma a kialakításban van.

Az alap kialakítás az, ha az előlapba van ragasztva a digitizer és az lcd csak "rá van fektetve". (pl: magic, hero, desire)
Ezt könnyű és gazdaságos tisztítani.

Az eggyel "biztonságosabb" kialakítás, amikor az lcd és a digitizer össze van ragasztva és az előlap/hátlap fix, hiszen ilyenkor nehezebben jut be a por, viszont ezt nehezebb javítani/tisztítani. (pl: hd2)

És akkor a karcsúsítási evolúció harmadik foka, amikor a digitizer és az lcd össze van ragasztva, de nincs rajta fix elő/hátlap, ami védené. (pl: sensation)
Hiába jó a ragasztás, ha közben oldalról nem védi semmi ha leveszed a hátlapot, plusz vedd azt is figyelembe, hogy a telefon alul melegszik, az se tesz jó a ragasztásnak, aztán xda-n volt egy elemzésben, hogy hátlap le és felvételkor erős levegő mozgás van azon a részen, ami szintén nem tesz jót.

A negyedik fok a teljes egybeépítés, amivel tovább lehet karcsúsítani és a por elleni védelmet is lehet növelni, csak itt meg a felhasználó kap agyfaszt a korlátozások miatt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17823) rgeorge válasza Zirowe (#17822) üzenetére


rgeorge
addikt

Az LG új (in-cell talán) érintőképernyője talán a legjobb, nem?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17824) Zirowe válasza rgeorge (#17823) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az az lcd és digitizer egy panelen elgondolás lenne?

Persze. jó elgondolás, meg tovább lehet majd vékonyítani, de jól meg fogja drágítani majd a cseréjét.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17825) rgeorge válasza Zirowe (#17824) üzenetére


rgeorge
addikt

Erre gondoltam,

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17826) Zirowe válasza rgeorge (#17825) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk ezt a képet több, mint túlzásnak érzem, mert egyenlő vastagságúnak mutatja be az lcdt, az érintőfelületet és az üveget+vastagnak mondja a ragasztást.

A valóságban az érintőfelület kb olyan vastag, mint egy olcsóbb kijelzőfólia, ami öntapadóan van az üvegre applikálva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17827) nimfas válasza Zirowe (#17822) üzenetére


nimfas
addikt

"A negyedik fok a teljes egybeépítés, amivel tovább lehet karcsúsítani és a por elleni védelmet is lehet növelni, csak itt meg a felhasználó kap agyfaszt a korlátozások miatt."

Gondolom ebben az utolsó sorba tartozik a HTC ONE családja, nemde?

Ott se memkátya bővítés se semmi... pont mint az I-Phone (erős túlzással) :-)

(#17828) Zirowe válasza nimfas (#17827) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, az ötödik pedig az in-cell+egybeépítés.

Kérdés, hogy az lg mennyire fogja másnak is szállítani.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17829) Fl4tl4nd3r válasza T0rnad0 (#17801) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Új faux alatt melyikre gondolsz? én elvileg a legújabbat raktam fel... eddig jó megszünt a random restart is :)

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17830) Gólya.


Gólya.
tag

Srácok valaki megtud dobni egy biztosan működő ebay-es digitizer linkkel? Kell még hozzá valami esetleg ilyen 3M ragasztó?

(#17831) trebór31


trebór31
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni abban , hogy a htc sensation gyári 4.0.3-nak vannak valami gyermekbetegségei vagy rosszabb vagy jobb lett-e mint a 2.3.x óta?
Tapasztalható -e akadozás,lefagyás,akkuidő csökkenés, véletlenszerű újraindulás stb:) ,bármilyen hiba:)Illetve külső hibák? A porosodás amit itt olvasni az mennyire vehető észre ha nézek egy sensationt mit figyeljek rajta kijelzőn? ha olyan akkor az a működését befolyásolj vagy csak esztétikailag zavaró?
Tehát összeségébe mi a véleményetek a gyári 4.0.3-s sensationről , illetve külső meghibásodásokról:)

Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

(#17832) enginev3.0 válasza trebór31 (#17831) üzenetére


enginev3.0
félisten

ICS-vel nem lett rosszabb, de jobb főzött romot használni. bár nálam a gyári is stabil volt addig a 2 napig amíg nem rootoltam, meg soffoltam

És egyértelműen jobb az ics mint a gb szerintem.

Akkuidő sajnos folyamatosan csökken ha nincs a töltőn :D

Porosodást ha nagyon poros észreveszed egyből leginkább kikapcsolt képernyőnél, persze előtte töröld végig hogy ne hogy valami külső porra hidd hogy belül van, és csak esztétikailag zavaró, de gariban javítják.

Ezen kívül más külső hibát nem tudok, vigyázni kell rá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17833) T0rnad0 válasza Fl4tl4nd3r (#17829) üzenetére


T0rnad0
addikt

A 9-esre gondolta, de látom ma is jött ki egy újabb. A mait raktad fel?

Z Fold 4

(#17834) Fl4tl4nd3r válasza T0rnad0 (#17833) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

A 9esek közül raktam fel valamelyiket de már nemtudom pontosan melyiket... a teló nemírja így pontosan... bajom eddig nincs vele ma este majd kikapcsolom a wifit meg minden egyebet ami merítheti és majd kiderül...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17835) csipuka


csipuka
senior tag

Jon ha minden jol megy a Sense 4.1 a Viper ROM-ra vasarnap. Legalabbis a bejelentes szerint a Venom HUB-on. Sok ujdonsagra nem emlexem a 4.1 Sense-ben, csak, hogy jobb tan a fogyasztasa. Meglassuk.

(#17836) enginev3.0 válasza csipuka (#17835) üzenetére


enginev3.0
félisten

Úgy tudom sok 3d effektet kivették és baromi gyors lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17837) Gólya.


Gólya.
tag

Senki nem tud nekem segíteni? :(

(#17838) randras válasza Gólya. (#17837) üzenetére


randras
veterán

Hy, de. chinaphoneaccessories megbízható.

Ragacs tudtommal nem kell, de nem esküdnék rá. Sima, XE.

Azonnal postáz, valós készletről árul. Személyes tapasztalat DHD digi+lcd 6 darab, mind minőségi volt.

[ Szerkesztve ]

(#17839) Gólya. válasza randras (#17838) üzenetére


Gólya.
tag

Sima kell nekem! Olyat sajna csak LCD-vel együtt árul ez az eladó., Max rendelek ragacsot, van ilyen formára vágva! :( Sose hittem volna hogy összetöröm :S

[ Szerkesztve ]

(#17840) claire78 válasza randras (#17838) üzenetére


claire78
senior tag

én is vásároltam már tőle. nagyon barátságos segítőkész, kevesebb mint 3 hét alatt megérkezett az áru.

(#17841) randras válasza claire78 (#17840) üzenetére


randras
veterán

Úgyvan! Nekem egy jó két hetes szállításom volt tőle a múltkor, ami teljesen jónak mondható. 3 hét azért már az átlagos vége... :U

(#17842) rgeorge


rgeorge
addikt

Root és minden egyéb mókolás nélkül hogyan és mennyire lehet a Sense-t lecserélni?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17843) szegto válasza rgeorge (#17842) üzenetére


szegto
senior tag

Felraksz valamilyen launchert és kb ennyi.... majd letöltesz rá soksok skint... ;)

[ Szerkesztve ]

(#17844) szegto


szegto
senior tag

Itt a várva várt Sense 4.1.
Most települ nálam. :)

(#17845) T0rnad0 válasza szegto (#17844) üzenetére


T0rnad0
addikt

Még lehet hogy korai kérdezni, de milyen? :DDD

Z Fold 4

(#17846) enginev3.0 válasza szegto (#17844) üzenetére


enginev3.0
félisten

Basszus, pedig kárörvendve akartam írni, hogy csiszold angoltudásod mert úgy látszik még sincs sense 4.1 :D

Talán kipróbálom, csak most olyan jó a jelenlegi rom hogy nincs kedvem telepítőzni

Én meg találtam egy ilyet

x.xxx.4 -es frissítés

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17847) randras válasza enginev3.0 (#17846) üzenetére


randras
veterán

Most viccelsz? Belenéztél Te, mi van a ZIP-ben? :DDD

A ROM viszont kurva jónak tűnik, kár, hogy Sensation.. :O

(#17848) enginev3.0 válasza randras (#17847) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem néztem bele, még a romot szedem.

Hál Istennek Sensation :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17849) randras válasza enginev3.0 (#17848) üzenetére


randras
veterán

A ZIP amit linkeltél, átíjra a szoftver verziót 4.0.3-ról 4.0.4-ra, és ezenkívül semmit. :DDD

(#17850) enginev3.0 válasza randras (#17849) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már töltöm is :P :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.