Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34011) Samus


Samus
addikt

Visszajött a telefon a Telemaxtól. Akku gyenge és kijelző körben halvány sárga csík. Kedd délután zárás előtt egy órával jutottam Postára, az ügyintézőnek az első ilyen ügye volt, szóval lassan ment, de sikerült. Gyári dobozban minden tartozékkal küldtem. Ma reggel jött az SMS, hogy a csomagom a kézbesítőnél van, egy órakor már meg is jött. Az alaplap és a fém keret kivételével minden új. szépen ki is takarították a nyílásokat (másfél éves, azért került bele por...). Azt írták a munkalapra, hogy plexi karcos. Nincs is plexi rajta :D

Szoftverfrissítést is írtak, azt hittem felkerült rá az Oreo, de csak a stock B412 (ez is volt rajta), egy raklapnyi bloatware társaságában. győztem törölni őket. Ami meglepett, hogy angol nyelv volt beállítva. A másik meglepetés a Biztonsági mentés (beépített) visszaállítása közben fogadott. Még a nyelvet is visszaállította.

Apropó. A Galériából eltűnt a sötét háttér lehetősége. Hol lehet?

Szóval tisztelet a Telemaxnak, nem tököltek vele. A Telenoron keresztül két hét lett volna ugyanez. Egy extra forintomba sem került. Csak most nem merem használni az edzett üveghez járó folyadékot...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.