Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) hallerlaller válasza z0d1AK (#9450) üzenetére


hallerlaller
addikt

énszerintem általában külön van a touch panel(digitizer) és a kijelzö, csak a jobbaknál van egybe - minöségérzetet kelt.

zte bladenél külön van, de meg lehet nézni pár telefon szétszerelést.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#9452) Nescafé válasza slice14 (#9448) üzenetére


Nescafé
őstag

Majd akkor megnézem megint hátha jó lenne. :)

 iPhone 15 Pro

(#9453) FőDudu válasza Nescafé (#9452) üzenetére


FőDudu
addikt

nekem is megy az Asphalt 6HD

FőDudu

(#9454) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Mennek a játékok röccenés nélkül, csak mikor kilépek, akkor gyakorlatilag újrahúzza a telefont. Nem kér pin-kódot, semmit, csak egyszerűen mintha újraindulna.

(#9455) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

köszi mindenkinek, én is rátaláltam még éjjel, hogy egyben van az egész hòbelebanc, 130-140 dolcsi az alkatrész, erre még munkadìj, ha nem én akarok vele babrálni... :(

most kéne amoledre váltani, ha méretpontos lenne ugye. :P

majd teszek fel képet, hogy hogy nem érdemes járni...

[ Szerkesztve ]

(#9456) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Na ezért ne dobáljátok túl sűrűn a telefont... :(

[ Szerkesztve ]

(#9457) Land válasza Dzsuri89 (#9383) üzenetére


Land
veterán

KANG féle ICS-en használom.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9458) DonMedve válasza Pistabaaa (#9456) üzenetére


DonMedve
addikt

:C Aúú.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9459) Dzsuri89 válasza Land (#9457) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Kíváncsi lennék, hogy gyári ROM-on is annyira gyorsnak érzed-e az ADW-, mint a jelenlegi ROM-odom. :)
Ha netán úgy adódik, hogy visszarakod a gyárit, akkor lesd már légyszi. :)

(#9460) Nescafé


Nescafé
őstag

Fóliát érdemes rá venni,és ha igen akkor miet ajánlanátok rá?.Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#9461) lupus_l válasza Nescafé (#9460) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Érdemes, persze. Én innen rendeltem fóliát. Elég jó és olcsó :)

(#9462) premete válasza Nescafé (#9460) üzenetére


premete
veterán

Szerintem a fóliának semmi értelme: alapból a kijelzőn van bevonat, ami taszítja a szennyeződéseket és a zsírt; ezzel szemben a fólia összegyűjti, és tisztása sem olyan egyszerű, mint a képernyőé, fólia nélkül. Ha lesik, a fóliás is eltörik, karcolódni ha az ember vigyáz rá, nem karcolódik. Egyébként is lehet kapni kb. 12 ezerért komplett új lcd-t digitizerrel és szerszámokkal a cseréhez.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9463) Nescafé válasza premete (#9462) üzenetére


Nescafé
őstag

De egy tokot sztem veszek hozzá:D

 iPhone 15 Pro

(#9464) premete válasza Nescafé (#9463) üzenetére


premete
veterán

Tok az jó, épp most rendeltem még 2 db-ot. Fóliával együtt adták, de a fóliát ledobtam róla másnap.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9465) Viper26


Viper26
nagyúr

Nekem amióta megvan (aug. vége) azóta fólia van rajta, és ahogy látom karcos is, szóval valamit mégiscsak véd azért. :)

iPhone 14 | FR955

(#9466) slice14 válasza Nescafé (#9463) üzenetére


slice14
veterán

Lehet hogy nem ide kéne írjam, de azért megkérdem. Volt egy játék gyárilag a Nokia 5800-án, a Rovio volt annak is a fejlesztője. Egy golyot kellet irányítani, 3d-s gravitációs játék jellege volt,. Azt szeretném kérdezni hogy van e ilyen androidra?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#9467) tonerz válasza slice14 (#9466) üzenetére


tonerz
aktív tag

Van a SkyBall és a Sevcen Stars kicsit külömböző a megközelítés de mindkettő kellemes.

(#9468) Viper26 válasza slice14 (#9466) üzenetére


Viper26
nagyúr

Desire-n a teeter volt ilyen.

iPhone 14 | FR955

(#9469) slice14 válasza tonerz (#9467) üzenetére


slice14
veterán

Köszi, megnézem. :)

Viper26: Igen emlékszem rá, az annyira nem tudott lekötni mint az 5800-án lévő.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#9470) keyol


keyol
aktív tag

sziasztok.van már olyan ICS ami szinte tökéletes?gondolok itt arra,hogy tudok rà telepíteni progikat amik 2.3 rendszeren mennek stb....

(#9471) Pistabaaa válasza premete (#9462) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Namost vagy nem olvastad a néhány hsz-el előtti problémámat, vagy légyszi írd meg, hogy hol lehet 12-ért kapni az említett szettet. :U :R

(#9472) premete válasza Pistabaaa (#9471) üzenetére


premete
veterán

LCD + Touch Screen assembly For Samsung Google Nexus S i9023 Digitizer Display

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9473) ShadowX válasza Pistabaaa (#9456) üzenetére


ShadowX
őstag

50$-tól indulnak ebayen a touch screen + digitizer párosok. 55$-ért már van olyan, ahol nem kell szállítási költséget fizetned.

(#9474) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Köszöntem! :R
Tegnap valahogy csak 130$ környékén akadtam rá, igaz nem eBay, csak Google.

Kérdés: 1 helyen láttam már, hogy az AMOLED verziót nem lehet rádobni a 9023-masra - erről valamilyen bővebb infó? Más chip, driver, esetleg méretbeli probléma miatt? :F

szerk.: itt sehol nem látok gyártót, csak ilyen "biztató" high quality meg grade A+ jelzők - szerintetek ezekkel mennyire érdemes próbálkozni? Lehetséges, hogy amúgy Samsungék is pont ilyeneket használnak?

[ Szerkesztve ]

(#9475) Pistabaaa válasza Pistabaaa (#9474) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Közben ez is megvan - néha hamarabb kérdezek, mint keresgélek... :B
Szóval más IC van a 9020-ban mint a 9023-ban, mármint az alaplapon, és ugye az hajtja meg a kijelzőt.

Szóval marad az S-LCD, de legalább nem 130$-ért. :K
Véleményt viszont még mindig elfogadok arról, hogy mennyire megbízhatók azok a kijelző repair szetek. :R

(#9476) premete válasza Pistabaaa (#9475) üzenetére


premete
veterán

Azt elárulhatnád, hogy mennyiben jobb az amoledes, mint az sc-lcd-s, illetve mennyi ideig használtad őket.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9477) OberMotz válasza hallerlaller (#9451) üzenetére


OberMotz
aktív tag

+1 - többször is szereltem Blade-et, külön van az érintőpanel és a kijelző. Blade-hez ebay-en kb. 3-4k egy érintőpanel (gyakorlatilag a telefon "előlapja"), Nexus S i9023-hoz itt van egy pl. 55 dollárért.

Szerk.: na látom már páran megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#9478) Toobee válasza premete (#9476) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem volt pár SAMOLED-es telefonom, meg sima AMOLED-es is. Galaxy S, S2, E7, O7 Desire LCD-s meg AMOLED-es, szerintem egyik sem hoz jobb minőséget, mint az SC-LCD.

https://barbieripnk.hu/

(#9479) Pistabaaa válasza premete (#9476) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Én igazából csak az SLCD verziót használom minden nap, de körülöttem kb. mindenkinek SGS van, így AMOLED-et is gyakran látok. Jobb betekintési szög, a fekete "az fekete", erőteljesebb színek (ami a képeknél-videóknál gyakran túlszaturált hatást mutat, viszont nagy általánosságban nem zavaró, csupán teltebb színeket ad az alkalmazásoknál).

Szóval annyira nem ragaszkodom hozzá, de ha lett volna lehetőség, akkor némi ráfizetéssel AMOLEDessé alakítottam volna - talán ez a legnagyobb "negatívuma" a mi 9023-munknak a 9020T-hez képest (sokak szerint). :U

(#9480) Land válasza Pistabaaa (#9479) üzenetére


Land
veterán

Nekem erről az a véleményem, hogy soha többé SAMOLED. Volt 2 ilyen kijelzős telefonom. Valóban jobbak a színek, jobb a betekintési szög, de a Nexus S kijelzője is nagyon szép és ami nekem nagyon fontos, hogy ÉLES a képe, a betűk stb..míg a SAMOLED-nél szőrösek, ami miatt nekem többé nem kellene. Még 1:1-ben se cserélnék rá. SAMOLED Plus persze más tészta:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9481) mgTerminator válasza Land (#9480) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én néztem GS és GS2 kijelzőt, egyik sem volt szőrös… Valaki elmagyarázná hogy ez a szőrösség miben nyilvánul meg?
Annyit vettem észre hogy a nexuson a kép élesebb, szebb mint a GSen mert a GS-nek a kijelzője pixelesebb. Érdekes ugyan akkora felbontás, ugyan akkora fizikai méret…

(#9482) ShadowX válasza mgTerminator (#9481) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezt a pixelesebb dolgot én is észrevettem. A GS-en valahogy messziről is látom a pixeleket.

(#9483) Toobee válasza mgTerminator (#9481) üzenetére


Toobee
veterán

Ezt nézegesd át. Egyébként a pixelek elrendezése és formája miatt.

https://barbieripnk.hu/

(#9484) Pistabaaa válasza mgTerminator (#9481) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Ezt hívják sokan "szőrösnek".
Én sem nagyon vettem észre, szerintem nem is zavaró. Normál használat mellett (értsd: nem szőrök keresése) csak az jön át, hogy erősebb színek, stb. Szerintem. :U

(#9485) premete válasza Pistabaaa (#9479) üzenetére


premete
veterán

Nem nagyon győznek meg az ilyen érvek, mint pl. a "Jobb betekintési szög"; mivel volt mindkettő, az biztos, hogy kocsiban vagy szabad téren az SC-LCD-set jobban lehet látni, mint az Amoledeset

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9486) bandigyerek válasza premete (#9485) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ennek a betekintési szögnek van valami füle-farka? Mert, hát ez ember egy adott szögből nézi, használja a telefont. A szomszédnak meg köze nincs ahhoz, hogy én mit csinálok.

(#9487) orrlyuk válasza bandigyerek (#9486) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

A Nexus SLCD-je tud olyan lapos betekintési szöget, ahol az LCD tulajdonságai miatt színhelyesen látszik még minden, csak maga a betekintési szög gátol meg abban, hogy bármit is lássak... :W :O :DDD

Hát igen, ez nem plazmatévé, ami előtt öten ülnek sorban, és a szélsők is látni akarnak valamit...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9488) FőDudu válasza orrlyuk (#9487) üzenetére


FőDudu
addikt

giroszkopot hasznalo jateknal azert eleg szar lenne, ha elszinezodne a kep a szar betekintesi szog miatt mikozben csak elore dontotted a telefont az autoversenyen a gyorsitashoz :)

FőDudu

(#9489) bandigyerek válasza FőDudu (#9488) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Azért annyira nem döntögeted azt a telefont...

(#9490) DonMedve


DonMedve
addikt

Nexus Beam HD 2.2 nemsokára,a shotok már ott vannak. :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9491) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Az miért lehet hogy se as asphault 5 és se a 6 nem tölti le magának ami még kell pluszba

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#9492) premete válasza DonMedve (#9490) üzenetére


premete
veterán

Ez remélem, használható lesz, ami az előbb kijött, ICS 4.0 néven, az még a naptár szinkronizálását sem tudja.
Nekem ez fontosabb, mint a betekintési szög, autóverseny-játékoknál. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9493) bandigyerek válasza Nescafé (#9491) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nekem a reckless rally csinálta. Újraindítás után már szippantotta is le a hozzávalókat. Megvetted a programot, vagy esetleg "máshonnan" van meg?

(#9494) Nescafé válasza bandigyerek (#9493) üzenetére


Nescafé
őstag

5-ös ingyenes.a 6 meg megvan.5-öt pròbàlom nem akarja szedni azt a 100 megàt

 iPhone 15 Pro

(#9495) hallerlaller válasza bandigyerek (#9454) üzenetére


hallerlaller
addikt

olyankor a launcher indul ujra.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#9496) DonMedve válasza premete (#9492) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt kisem próbáltam.Ez a 2.1.1 szerintem egész korrekt,kiváncsi leszek a 2.2-re.Elvileg nem kell wipe simán rá lehet tolni,nem?

Sajnos még csak a képek vannak fennt,a ROM nincs! :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9497) mgTerminator válasza Toobee (#9483) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez számomra nem sokat mondott... de azért köszi :)

(#9498) Toobee válasza mgTerminator (#9497) üzenetére


Toobee
veterán

Gyorsabb sebessegre is kepes, ez a lenyege.

https://barbieripnk.hu/

(#9499) DonMedve válasza premete (#9492) üzenetére


DonMedve
addikt

Prem nyaggatod még azt az Android 4.0-t?Látom jött belőle Mod 3 verzió,az milyen?NexusBeam-ból még nem érkezett meg a 2.2. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9500) premete válasza DonMedve (#9499) üzenetére


premete
veterán

Nem, ezeket max. megnézem, és már megy is vissza nandroid backupból a az Oxygen 2.3.2-es. Szerintem egyik ICS-jellegű próbálkozás sem alkalmas még mindennapi használatra.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.