Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) FőDudu válasza premete (#9100) üzenetére


FőDudu
addikt

Mindig igy csinalom. Rom manager valoban ugat, hogy kell neki root, de a fastpush feltolja a recoveryt es abban ugyanugy barmit meg tudsz csinalni ahogy a rom managerbol inditott valtozatnal. A rootolas nem vonatkozik a recoveryre, hiszen ott tok mas image indul el.

Ezert is nem rootolok mint az orult...

FőDudu

(#9102) bandigyerek válasza FőDudu (#9097) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A térerő legyen veled! Nem, nem megy el a térerő, és igen, nekem is ilyen. Ha vált a rendszer a két kapcsolat között, akkor bizony eltűnik a zöld, és fehérre vált, majd amint összeszedte magát ismét bezöldül.
Példa: Otthon Wifi van, 2 csík és szép zöld (a GSM jel is). Ha elindulok, akkor eltűnik a wifi jele (teljesen) kifehéredik a GSM jel (térerő van), majd egyszer csak megjelenik a mobilnet "G" "E" "3G" jele (fehéren) és amint lesz Net, bezöldül az egész kóceráj.
Ha a két váltás között szarakodik, és nem akar Net-et találni, az baj. De arra passzolok, azt nem tudom mitől lehet.

(#9103) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Így telóvásárlás előtt pár nappal nem túl biztató ez a halom wifi,térerő,akár gps bibi,amiket nem csak itt olvasni :-(

Nekem fontos lenne hogy amikor kell,működjön,nem játéknak venném.
Vagy Galaxy W marad.
Nehéz,h most mi legyen.

(#9104) Land


Land
veterán

ICS észrevételek (KANG verzió):

- laggol a kamerafelvétel
- alkalmazások alatt nem lehet hangosítani vagy halkítani, mert csak a telefon csengéshangerejét állítja a telefon.
- pár program nem indul el

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9105) premete válasza brendoncsopi (#9103) üzenetére


premete
veterán

Használd azt, amit eddig, akkor nem ér meglepetés. Tökéletes készülékkel még nem találkoztam, pedig volt pár darab a birtokomban.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9106) bandigyerek válasza brendoncsopi (#9103) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Nincs semmi baj, sem a térerejével, sem a WiFi-vel (bár ez utóbbi egyhangyaf@sznyit gyengébb, mint a többin, de még eddig mindenhol volt WiFi kapcsolat, ahol kellett, nem hagyott szarban.
De biztos jó telefon az a W. Majd integetünk a ICS frissítéskor! :D

(#9107) toto0569 válasza brendoncsopi (#9103) üzenetére


toto0569
addikt

térerő problémáim nekem is vannak,de a másik három telefon is ezt csinálja(x8,gt540,samu 5230),gps-nek IGO-t használok,a wifivel pedig se házamban se a meló helyemen nincs gond. :)

(#9108) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Jöhetne már az OTA update, mert nagyon használnám már az ICS-t, de alpha ROM-okban nem nagyon bízok...:(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9109) bandigyerek válasza z0d1AK (#9108) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szerintem premete kolléga vizuálása a jövő év első felére helytálló ez ügyben. Ez idén csak "kutyakaja" marad.

(#9110) z0d1AK válasza bandigyerek (#9109) üzenetére


z0d1AK
veterán

CM9 menyire hasznalhato?
Kiprobalnam, bar flek, meg nagyon kezdetleges.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9111) bandigyerek válasza z0d1AK (#9110) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Jótól kérded. Egy darabig nem áll szádékomban lecserélni a stock ROM-ot. Nekem elég a tudása, sebessége, kinézete.

(#9112) premete válasza z0d1AK (#9110) üzenetére


premete
veterán

Nekem fenn van már egy ideje, elég jól használható, az a fő gondom vele, hogy sok marketes program még nem megy rajta, pl. Sygic, Agenda Widget.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9113) janston válasza brendoncsopi (#9103) üzenetére


janston
aktív tag

Ha rendesen szeretnél telefonálni ne vegyél nexus s-t! Az előző nokiámmal ott is tökéletesen beszéltem, ahol a nexus már jelzi, hogy nincs hálózat (egyéb helyen is összevissza ugrál a térerő)! Egyszerűen kevés az antennája! Egyébként ha ez nem lenne, akkor tökéletes! Talán az ics dob rajta valamit, bár tényleg csak imádkozni lehet, hogy ne hardveres probléma legyen...

(#9114) FőDudu válasza premete (#9100) üzenetére


FőDudu
addikt

Rom manager-es mentesnel 'No SD-Ext found.' uzenetem van.

Ez normalis, vagy csak nekem van ilyen gondom?
Gondolom az SD-ext particiot nem talalja. Kell ez a rendszer mukodesehez, vagy csak opcionalis?

FőDudu

(#9115) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet letölteni még háttérképeket erre a telefonra? :) Olyanokra gondolok, amik pont akkora felbontásúak, mint az 5 kezdőképernyő összesen ( mint a gyáriak ) és így tökéletesen éles képet adnak, illetve ahogy lapozik a képernyők közt az is megy vele ... :D :D ( ahogy a gyári is ). / Kéne valami fasza gitáros, vagy Jack Daniel's es vagy ilyesmi :D /

Köszi! :)

(#9116) premete válasza FőDudu (#9114) üzenetére


premete
veterán

Ignoráld. Mentené, ha lenne, de nem kell, olyan készülékeknél szokott lenni, ahol 120 MB csak a belső tárhely, és sd-re teszik ki a system fájlokat.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9117) nexusking válasza EsoxLucius (#9115) üzenetére


nexusking
aktív tag

Töltsd le marketről a Zedge nevű progit. :R

(#9118) EsoxLucius válasza nexusking (#9117) üzenetére


EsoxLucius
csendes tag

Ezt ? :D :D

(#9119) Asbee válasza EsoxLucius (#9118) üzenetére


Asbee
veterán

Flikie Wallpapers Hd-t is kipróbálhatod. Ott nagyon szép képek vannak. [link]

(#9120) Toobee


Toobee
veterán

En is hozzaszolnek a terero dologhoz. Majdnem minden este Bp-Szeged-Bp M5. 2G-n vagyok. Ha csak siman netezek, akkor nincs gond, viszont Fb-nal rendszeresen azt csinalja, hogy nem kuld, csak fogad. Csak akkor jon rendbe, ha repcsibe teszem. Nem tudom mi lehet vele. Aztan lehet nem a Fb app csinalja, csak mindig ugy jon ki...ki tudja. 2.3.6 es CM 7.1.0 kernel

https://barbieripnk.hu/

(#9121) galchris


galchris
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztaltatok már olyat, hogy nem indul el a Market-ból a letöltés?
Net kapcsolat van, weblapokat szépen meg tudok nyitni, sőt még a programok leírásáig is eljutok, de amikor a Download-ra kattintok a "Loading..." feliratnál megáll.

Nem tudom, hogy ez most valami készülék-specifikus hiba lehet-e, vagy a Market háza táján van valami gond. Nem ez az első Androidos telefonom, de ilyennek eddig még nem találkoztam.

Stock 2.3.6 ROM van a telón.

Köszi.

(#9122) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#9092) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én 5öt vettem :D egyébként egyikre sem volt szükségem, de ennyi pénzért... és bármikor jóljöhet :D

(#9123) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#9092) üzenetére


mgTerminator
veterán

ezt nem tudom hogy mi a jóégnek küldte el 2x... bocsi

[ Szerkesztve ]

(#9124) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#9122) üzenetére


Dzsuri89
őstag

"Az Android Market meghaladta a 10 milliárdnál is több letöltést. Ennek örömére a Google 10 napon keresztül 10 prémium alkalmazást kínál igen kedvező áron.
A mai adag: Soundhound, Asphalt 6: Adrenaline HD, Minecraft – Pocket Edition, SwiftKey X Keyboard, Endomondo Sports Tracker PRO, Great Little War Game, SketchBook Mobile, Fieldrunners HD, Color & Draw for kids:phone, Paper Camera"

Ezek szerint mindennap más- és más alkalmazás lesz?

Ha igen, akkor holnap megyek is a Bankba, rakok egy kis zsét a kártyára. :D

(#9125) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#9124) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azt írja hogy 10 napon keresztül 10 prámium alkalmazás, nem 10 nap alatt 100... érted :D

Jut eszembe aki kevesli az akuidőt:
kép :D (nem rakja be...)

ITT meg is lehet vásárolni az aksit!
(sok embernél szerintem ezzel sem garantált a 2 nap működés xD )

[ Szerkesztve ]

(#9126) Asbee válasza mgTerminator (#9125) üzenetére


Asbee
veterán

xD

(#9127) nexusking válasza EsoxLucius (#9118) üzenetére


nexusking
aktív tag

Igen, azaz.
Mért? Nem felel meg az igényeidnek? :F ;)

[ Szerkesztve ]

(#9128) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Néha van egy ilyen hullám a fórumon, hogy a MIUIt elcseszett kínai i-klónnak kell nézni. A design tényleg véleményes, de állandóan találok benne nagyon finom, értelmes megoldásokat. Ma például feltűnt, hogy a híváslistán a nem fogadott hívásoknál kiírja, hányszor csörgetett az illető... Tyű. Bravó, sárgák! (És Slukk!)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#9129) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#9125) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor sem egyértelmű, hogy ez a 10 alkalmazás lesz 10 napig, vagy minden nap más.
A cikkben írták, hogy "Mai adag". Ez egyértelműen azt mondja, hogy holnap más lesz.

Ha megnézed a reklámját, akkor más appok is vannak, amik ma nem voltak.

Na de majd kiderül. :)

Vajon az az aksi hány óra Angry Birds-t bír? :D

[ Szerkesztve ]

(#9130) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#9129) üzenetére


mgTerminator
veterán

hm... Mondjuk igen, a képen más appok is vannak... Remélem neked lesz igazad! :D Nagyon fáj a fogam egy rom manager premiumra és egy titanium backupra xD remélem köztük lesz :D

(#9131) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#9130) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Azokat én is szívesen fogadnám, ahogy írtam. :D

(#9132) mgTerminator válasza mgTerminator (#9130) üzenetére


mgTerminator
veterán

Elméletileg igen, minden nap 10 új app (elvileg karácsonyig)

TEHÁT MINDENKI MINDEN NAP NÉZZE A MARKETET A GÉPEN!!!!!!!

(#9133) tybsen válasza brendoncsopi (#9103) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem sosem volt semmi ilyen gondom. Kulfoldi "3" halozat.

(#9134) slice14 válasza tybsen (#9133) üzenetére


slice14
veterán

Most nézem az akciós appokat, hát csalódás mert még mindig a tegnapi lista van. Lehet hogy 10 napig ez a 10 app marad 23 Ft?

Én csak a SoundHound ∞ vettem meg, más nem igazán hatott meg főleg hogy az Asphalt 6 HD már megvan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#9135) premete válasza slice14 (#9134) üzenetére


premete
veterán

Nem tartom valószínűnek, hogy közép-európai időzóna szerint tesznek fel újabbakat.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9136) kisg válasza galchris (#9121) üzenetére


kisg
tag

Indítsd újra a telefont, vagy valamilyen task managerrel állíts le minden futó alkalmazást.

Üdv, kisg

(#9137) bandigyerek válasza mgTerminator (#9125) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Veszek egy ilyen aksit! Van hozzá hátlap is? :DD

(#9138) kolosanyi válasza mgTerminator (#9125) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pfff, ezen besírtam. :DD

(#9139) lupus_l válasza slice14 (#9134) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A tegnapi 10 app sem reggel került fel akciósként, hanem amerikai idő szerint. Ha napi 10 app lesz, akkor ma is késő délután fele várhatjuk.

(#9140) lupus_l válasza lupus_l (#9139) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Most kaptam meg a Endomondo Sports Tracker hírlevelét, amiben azt írják, hogy 24 órás ár a 0.10$. Tehát napi 10 app lesz 10 napon keresztül :)

(#9141) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Root nélkül mivel lehet a megvásárolt programokat lementeni? (Pl. az autós úgy tudom elég ütős méretű.) Mennyire integrálódik a rendszerbe?

[ Szerkesztve ]

(#9142) mgTerminator válasza lupus_l (#9139) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mik voltak a tegnapi appok? :O (remélem nem maradtam le semmiről...)

bandigyerek: van, úgy hívják hogy szikszalag és szinte bármely boltban 100ft körül van :DD

(#9143) Toobee


Toobee
veterán

Szeretném én is hozzáadni a kártyámat, de csak Amerikai megyéket lehet kiválasztani. Hol lehet beállítani Magyarországot?

https://barbieripnk.hu/

(#9144) mgTerminator válasza bandigyerek (#9141) üzenetére


mgTerminator
veterán

A data/app mappában van az apk fájl, azt csak ki kell másolni. De ha 1x megvásárolod akkor örökre le tudod utána tölteni ingyen... Én is ezért vásároltam meg minden szart, hátha később majd kelleni fog :D
A másik meg az hogy van ami ellenőrzi a licenszt... Pl a poweramp unlockerjét is hiába adnám oda bárkinek is, a lejátszóban írná h nem kóser valami.

TooBee: milyen kártyát akarsz hozzáadni, hova? :D

[ Szerkesztve ]

(#9145) slice14 válasza bandigyerek (#9141) üzenetére


slice14
veterán

Az Asphalt 6 HD-ra gondolsz? Kb. 1 GB-t tölt le az sd-re azt a részét simán tudod menteni gépre a gameloft mappa tartalmát.

TooBee: Nekem a VISA kártyámat simán betudtam állítani...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#9146) Toobee válasza mgTerminator (#9144) üzenetére


Toobee
veterán

MKB Master Card. Az a része okés, csak az nem, hogy miért nem tudok "kilépni" usankából

ÚÚÚÚram Istenem! Mekkora gyökér vagyok. Nem figyeltem, hogy az első sor a Location. Bocsi, 3 ZH lesz ma, 4 órát aludtam :D.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#9147) slice14 válasza mgTerminator (#9142) üzenetére


slice14
veterán

Jelenleg még a tegnapi appok vannak itt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#9148) Toobee


Toobee
veterán

Na és az miért van, hogy megvettem 3-at minden gond nélkül. Most meg azt írja ki, hogy gáz van, pedig tőlem levonja a pénzt. Limitem napi 30 vásárláson van, tehát az nem lehet gond.

https://barbieripnk.hu/

(#9149) Toobee


Toobee
veterán

Dupla lett, nem tudom miért .Egyébként most meg jó lett :D

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#9150) bandigyerek válasza mgTerminator (#9144) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Eredeti, gyári Samsung szigszalag... Hm... Veszek e-bayen!

Data/app mappa nekem nincs. (Nem találok olyat. Vagy ha van is, nem férek hozzá) De ha bármikor letölthetem újra, akkor nem érdekes.

1GB az autós játék? Mit tud? Holografikus??? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.