Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Edge válasza Micsurin (#300) üzenetére


Edge
veterán

nincs és nem is hallottam eddig ilyenről N9 esetében(nem is akarok :D (N7-esen volt ilyen) )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#302) Micsurin válasza Edge (#301) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lehet várok a szervizzel mert még nem olyan szembetűnő , félek elhajtanának anyámba :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303) zsirfecske válasza Micsurin (#300) üzenetére


zsirfecske
addikt

tény hogy van sokaknál, hátlap nyomásra nyöszög, nekem össze is kellett pattintani egyszer mert szétvált kicsit a hátlap vmi külső erőhatásra.

(#304) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Csak, hogy legyen valami mozgás...5.1.1 tapasztalatok? :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#305) Micsurin válasza zsinnyegtet (#304) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem most gurult be az 5.1.1 értesítés , szedem csak le még :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#306) zsirfecske válasza zsinnyegtet (#304) üzenetére


zsirfecske
addikt

must have, mérföldekkel használhatóbb a rendszer.

(#307) Adam8199


Adam8199
tag

Üdv.
Valaki esetleg próbálta már az Android M-et?Mennyire használható?

[ Szerkesztve ]

Audi A4 B5

(#308) -myself- válasza zsirfecske (#306) üzenetére


-myself-
tag

En semmi kulonbseget nem erzek az elozohoz kepest.... mondjuk azzal is meg voltam elegedve

Nexus forever...

(#309) Micsurin válasza -myself- (#308) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Sokkal jobb pedig :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#310) Adam8199


Adam8199
tag

Üdv.
Akit esetleg érdekel az android M itt töltheti le.
http://developer.android.com/preview/download.html#images

Audi A4 B5

(#311) zsirfecske válasza -myself- (#308) üzenetére


zsirfecske
addikt

örülj neki, akkor te nem szenvedtél fél évig vele :))

(#312) Werkly


Werkly
őstag

Vettem volna egy ilyen gépet de ez elriasztott rendesen:
[link]
Így kihagyom valószínűleg!

(#313) Edge válasza Werkly (#312) üzenetére


Edge
veterán

lol ezt a videt egy köztudottan almafan oldal készítette az a legfaszább amikor azt ecseteli hogy nem éri el a home gombot ok melyik másik 9-10 colos soft gombos droid tableten éri el úgy ahogy a viden szeretné?
a direkt belehajlított görbületről nem is beszélve...
ha sajnálod rá a lét ne ilyen videkkel győzd meg magad arról hogy jobb ha túrórudit veszel az összegből :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#314) Pierre75 válasza Edge (#313) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nem mindenki olyan "bátor", hogy gyártói garancia nélkül vegyen vmit, ha ugyanannyiért Ipad Air-t kap rendes garral. Persze ha megveszi és megszopja vmelyik ismert hibával, vigasz lesz neki, hogy a tied tökéletes. De a jelek szerint tényleg "segítettél" neki a döntésben.

(#315) zsirfecske válasza Pierre75 (#314) üzenetére


zsirfecske
addikt

én usa-ból vettem a nexust, gari nincs, viszont a típushibákat (a light bleed és a nyöszörgés tény) és a kezdeti szar szoftvert elfogadtam mert így is egy 20-assal olcsóbb volt mint az ipad air és apple terméket köszönöm de elvből nem veszek soha (a túlárazott agymosáson túl legutóbb a pebble appokkal való gecizésük erősített meg ebben). plusz és az ios korlátozásait és ergonómiai buktáit sem tudom elviselni, hiába fasza a hardver (legalábbis tabletben, telefonban már évekkel ezelőtt lehagyták őket, egy alu ház és egy jó kijelző kevés lesz).

[ Szerkesztve ]

(#316) Pierre75 válasza zsirfecske (#315) üzenetére


Pierre75
senior tag

Volt egy kérdés, bele merjen-e vágni. Erre olvtársunk nekiront, hogy nem is való neki, ha ilyet mer kérdezni. Én is eltöprengtem, arra amire én használnám melyik lenne a jobb. Mérlegelni kell.
Te vállaltad ezt a kompromisszumot. Én is eltöprengtem a Nexus-on, de a lehetséges nyűgjei mellett nekem kellene a 9,7" és a nagyobb akku.

(#317) Edge válasza Pierre75 (#316) üzenetére


Edge
veterán

Milyen kérdés? hol volt "?" jel? vagy be is idézheted a kérdést mer én nem látom. :DDD
segítséget sem kért :)
csak belinkelt egy baromságtól hemzsegő szubjektív véleményt :) (Amibe ofc van igazság is mert vannak olyan példányok ahol előfordul ezek közül vmi, de a softgombos példát nem véletlen írtam, elképzeltem hogy vki azon felbuzdúlva nem vesz N9 -et mert a soft home gombot nem éri el a tesztelő... az lol)
Nekem olybá tűnik addig keresgélt a neten amíg talált vmi tesztet amire végre fellélegezhetett hogy huhh dejó nem kell ilyet vennem megmarad a pénzem juhé.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#318) Pierre75 válasza Edge (#317) üzenetére


Pierre75
senior tag

Basszus! Ne haragudj, rossz helyre ment. Másik fórumot olvastam és itt kötött ki a válasz.
Ez a meleg nem sok jót jósol a színvonalamnak...

(#319) Edge válasza Pierre75 (#318) üzenetére


Edge
veterán

:) np

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#320) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all!

Tervezek ma rendelni az expansystól 2db, ilyen kütyüt. Tudna, valaki infóval szolgálni kuponkód ügyileg ?
THX!

3njoy the Lif3

(#321) Micsurin


Micsurin
nagyúr

HTC szervíz milyen ? Az az elhajtós fajta? Esetleg mindig a tulaj a hibás ? Mert a Sony és a Cordon után nem nagyon bízom 1 szervízben sem :( Már nem csak a kijelzővel van gondom de mintha belül el lenne "csabarodva" az usb nyelv. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#322) vicze válasza Micsurin (#321) üzenetére


vicze
félisten

Mivel cseheknél van, így elég nehezen küldenek el bárhova is. :P
Aláírt garipapír vagy vásárlást igazoló számla kell, leadod és szépen megy ida-oda 2-3hét.

(#323) Micsurin válasza vicze (#322) üzenetére


Micsurin
nagyúr

expansys számla , és merre is menjek ? :D nem a Telemax a szerviz egyébként ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#324) vicze válasza Micsurin (#323) üzenetére


vicze
félisten

Ha pesti vagy SmartShop, ha nem akkor az Expansys-szal vedd fel a kapcsolatot és hozzájuk küld.
Telemax csak átveszi és küldik tovább a csehekhez.

(#325) Micsurin válasza vicze (#324) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszi , hétn , jövő héten megyek is , csak legyen ídőm ! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#326) Sn00k


Sn00k
veterán

Ma megjott a nexus 9em, viszont nalam 5.0.2nel megallt a frissites. :((( feljebb meg irjatok, hogy mar 5.1.1 is fent van tobb emberkenek is. Ez mitol fugg? Expansystol rendeltem only wifi 32es

3njoy the Lif3

(#327) Sn00k válasza Sn00k (#326) üzenetére


Sn00k
veterán

Na, csak megerkezett...

3njoy the Lif3

(#328) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem vagyok egy nagy benchmark huszar, de kivancsisagbol lefuttattam egy antutut, nem gondoltam , hogy ennyire komoly pontot fog guritani 59.500. Eleg komoly ero van ebbe a masinaba, azt meg kell hagyni...

3njoy the Lif3

(#329) Valaki1234


Valaki1234
tag

Sziasztok!

Nektek átlagos felhasználás mellett menyi SoT-t bír 1 töltéssel?

(#330) D3LL


D3LL
csendes tag

Pár hónapos Nexus 9-emet (32gb,wifi) szeretném lecserélni egy Ipad mini 3-ra vagy egy Ipad Air (első változata)-re.
Valahogy elment a kedvem az androidtól.
Vélemények?
Mit veszíthetek és/vagy nyerhetek, ha a csere mellett döntök?

(#331) Valaki1234 válasza D3LL (#330) üzenetére


Valaki1234
tag

Miért ment el a kedved tőle?

(#332) Sn00k válasza Valaki1234 (#331) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja, ez engem is erdekelne! :U En nagy megelegedessel hasznalom 2 hete

3njoy the Lif3

(#333) zsirfecske válasza D3LL (#330) üzenetére


zsirfecske
addikt

december óta használtunk a közelmúltig bezárólag párhuzamosan 1st gen ipad air-t a nexus9 mellett, röviden összefoglalva: az ipad picit jobb kijelzője (csak a bevilágításmentes feketék), akksiideje (idle-ben rohadtul nem merül) és wifi érzékenysége (stabilabb és erősebb) sem kárpótol az ugyan smooth-abb de idegesítően korlátolt, sokszor nyakatekert/körülményes rendszerért, ráadásul az apple ökoszisztéma néha undorítóan lehúzós és etikátlan húzásai és a sznobéria nálam alapból kizárná a terméket. másfelől a kompaktabb kijelzőméret, a remek stereo hangzás, a dupla koppos felélesztés és a rendszerszintű soft keyek (ios alatt megőrültem a back hiányától!), a nem annyira kényes (nem "prémium") anyagok és olcsóbb ár, az egyediség illetve az android/google világa erősen a nexus irányába terelnek.

(#334) Sn00k válasza zsirfecske (#333) üzenetére


Sn00k
veterán

Na, ez egy korrekt és hiteles OK fejtés volt azt hiszem! :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#335) -myself- válasza zsirfecske (#333) üzenetére


-myself-
tag

+1, korrekt leiras. En majdnem ipad air2t vettem, de feltem a korlatoktol. De annak nem igy szolt volna a hangfala :-)

Nexus forever...

(#336) Valaki1234


Valaki1234
tag

Valaki próbálta az Android M developer preview - t?

(#337) Keckix


Keckix
tag

Sziasztok!

Fóliát érdemes rá dobni?
Ki milyen fóliát használ, esetleg üveget?

[ Szerkesztve ]

(#338) Micsurin válasza Sn00k (#328) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Erősebb az S6 Exyfossától , csak Nexusok kevesebbet kaptank általában Entutuban , és Samsungok meg csalnak (lásd S3/4 , ott ki is derült anno) ez a 2gb ram + K1 legalább 1-1,5 évig elég lesz még legbrutálisabb játékokhozz is :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#339) -myself- válasza Valaki1234 (#336) üzenetére


-myself-
tag

Az az igazsag, hogy en azert valasztottam nexust, mert az a legstabilabb. A telefont sem romolom, mert stabil. Viszont nehany programmhoz jol jon a root

Nexus forever...

(#340) zsirfecske válasza Keckix (#337) üzenetére


zsirfecske
addikt

nillkin tempered glass tökéletes! fóliával én csak szívtam. van is egy ilyen üvegem még tartalékban, gondoltam továbbadom de úgy vagyok vele hogy ha elkopik vagy netán betörik akkor azonnal kéznél a cseredarab.

(#341) Sn00k válasza Micsurin (#338) üzenetére


Sn00k
veterán

A sebessegre nincs is panaszom, meg ugy alapjaba veve is rendben van, eddig a kicsike:K jo valasztas volt:)

3njoy the Lif3

(#342) Valaki1234 válasza Sn00k (#341) üzenetére


Valaki1234
tag

Nálam egyébként sajnos néha van panasz a sebességre... Facebook Messenger pl rendszeresen befagyasztja (bár tudom hogy az az alkalmazás elég ostobán lehet megírva...) De a Chrome is szokott akadni.

(#343) Micsurin válasza Valaki1234 (#342) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mesély még :U 5.1.1-el a CHrome tutti nem akad , 5 oldal van most is , Nexusról írok és nem akad , nincs fent Ccleaner meg hasonlók ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#344) Valaki1234 válasza Micsurin (#343) üzenetére


Valaki1234
tag

5.1.1 van fent. Chrome indításkor van hogy megakad amikor próbálja előhozni a korábban nem bezárt lapokat. És ezt sajnos nem lehet kikapcsolni. Ezen kívül indokolatlanul frissíti újra az oldalakat lap váltáskor. Ez mind a Lollipop botrányosan rossz memória kezelésének köszönhető. Így együtt használva az FBmessengert a Chrommal gyakorlatilag minden lapot újratölt lapváltáskor. Ha meg indul a Chrome és közbe FB messengeren új üzenet érkezik, a buborékra lépve hirtelen azt se tudja mit mozgasson a memóriába. Ilyenkor jön elő az, hogy Chrome-ban új cím beírásakor több másodperc mire a billentyűzet előjön (igaz nem a gyári hanem SwiftKey)
És akkor az már mellékes hogy sokszor hosszú másodpercekbe telik, hogy a gyári launcher kirajzolja a home screent.

(#345) Micsurin válasza Valaki1234 (#344) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Volt gyári vissz , az 5.1.1 után ? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#346) Valaki1234 válasza Micsurin (#345) üzenetére


Valaki1234
tag

Mikor megvettem akkor már volt 5.1.1 így egyből azzal kezdtem hogy frissítettem.
Miután felment rá az 5.1.1 akartam nyomni egy HR-t de mindig lefagyott tőle a rendszer, csak újraindítás segített. Így kénytelen voltam recoveryből csinálni a HR-t, ott gond nélkül végigment...

(#347) ZX7 válasza Valaki1234 (#344) üzenetére


ZX7
tag

Meg tudom erősíteni, nálam ugyanez. Brutális akadozások vannak, főleg felhasználóváltás után. 5.1 update után nem húztam újra, mert semmi kedvem újra belakni. Kezdetek óta Nexusokat használok (n1, galaxy nexus, n4, n5, n7) de egyik sem produkált ilyen gyalázatos laggolásokat mint ez. Rendkívül ciki, főleg ahhoz képest, milyen hardver van benne.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#348) ZX7 válasza ZX7 (#347) üzenetére


ZX7
tag

Hozzáteszem, ez tuti az android miatt van, a jelenlegi legjobb hardvert tartalmazó Samsung S6 edge is produkál szép kis laggolásokat, rendkívül idegesítő.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#349) Valaki1234 válasza ZX7 (#347) üzenetére


Valaki1234
tag

Gugliék sajnos nem tudják értelmesen kezelni a Tegra chipet szerintem. Ebben bízok: http://www.gottabemobile.com/2015/06/12/nexus-9-android-m-hands-on-impressions/

El lehet lenni a Nexus 9-el 5.1.1 alatt de ha valaki egyszerre több dolgot akár csinálni akkor ott sajnos előjönnek a problémák. És hát egy Nexustól nem ezt várnám...

Upd: hát igen sajnos a Material design háttérbe szorította a memory leak problémát.

[ Szerkesztve ]

(#350) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na azután hogy 5.0 alatt hangot adtam a laggoló szoftver miatti kiábrándultságomnak és sokan nem is értették miről beszélek, megértük hogy a tényleg sokat fejlődött 5.1.1-ről is ilyeneket lehet olvasni? örülök részben, mert sajnos ez az igazság, a chrome ugyan jobb de még mindig újratölt, a lag meg sajnos részben megmaradt. bár én is váltogatom a felhasználókat, lehet hogy ez tesz oda neki? akinek megy minden gond nélkül, smooth meg minden, az használ egyáltalán több fiókot?

jónak tűnnek az m-ről írtak, lehet tényleg ez lesz a gyógyír minden nyűgre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.