Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Edge


Edge
veterán

Nekem most nemtom mi van de kb 1 hete smooth lett a tab magától(chrome egyáltalán nem lassul be, ill. lassítja a tabot), tuti lejött vmi app frissítés de fogalmam sincs melyiktől lett használható, vmelyik guglis app az biztos, vmiért a Google keyboardra tippeltek de biztos nem az. Úgyhogy én most nem romolgatok mégse, maradok cm13on. Bár félek ez a mostani idilli állapot nem lesz tartós...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#852) ArGab válasza Fkris (#850) üzenetére


ArGab
őstag

Közben megtaláltam a FED patchet és megoldattam azzal. Egyelőre pár nap után határozottan jobb így a stock 7.1.1 mint a 7.0 vagy a 6.0 volt korábban. Arra azért kíváncsi vagyok hogy jobban belakva és több hét után milyen lesz majd.

(#853) Valaki1234


Valaki1234
tag

Valaki próbálta hogy legújabb gyári ROM-ot van érzékelhető javulás ha a titkosítás ki van kapcsolva?

(#854) Angelo69 válasza Valaki1234 (#853) üzenetére


Angelo69
senior tag

Hogyan lehet kikapcsolni?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#855) Fkris válasza Angelo69 (#854) üzenetére


Fkris
őstag

Olvass vissza párat, én irtam, NRT, no encr. Flash

Valaki 1234

Nálunk gyári van fent, kikapcsolt titkosítás, egész gyors volt flash után.mindjárt ránézek, kb másfél héttel a manőver után, 2 felhasználó és kb sosincs kikapcsolva

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#856) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv! Szerintetek érdemes ilyet vásárolni? Amiért gondoltam erre:
-4:3 kijelzőarány
-Mrgfelelo felbontás
-Nem túl nagy
-Van rá remixOS is (nagy előny)
-Jo xda háttér (mert ugye nem mindegy a szoftver támogatottság se)
Ami fáj:
-Tegra chip (tudom, pixel C-ben is ez van) de nem igazán olvasok jókat róla. Architektúra az 64 bites?
-2 gb RAM. Jobb lenne izmosabb

Az a baj, hogy manapság nem igazán jönnek ki olyan tabok, amik erősek lennének de 4:3-as kijelzővel (Samu nem erdekel) ezért gondoltam erre.
Filmeket nem nagyon nézek, mutlimediás fogyasztás lenne, magazinokkal is megetetném. Viszont nagyon zavar az, ha nem smooth a felhasználás. Februárban vennék tabletet.

Nektek mi a véleményeteket? Ti mennyire érzitek elfogadhatónak manapság a vetélytársakkal szemben?
Köszönöm a véleményeket!

sudo rm -rf /*

(#857) Edge


Edge
veterán

Én főleg játékra ajánlanám mert ott nem nagyon van vetélytársa, a legdurvább grafos gammák is zsírul futnak rajta. Általános felhasználásban(netezés) viszont néha idegesítően használhatatlanul lassul és akad, sajna custom rommal is.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#858) Mr.C válasza Edge (#857) üzenetére


Mr.C
őstag

Van a házban mipad 2 , ami hasonlókat produkál, Intel chipsetes 2 giga RAM -mal :/ és az is már idegesítő lenne nekem....

Főként sztem a RAM a ludas, nem próbáltál zram-ot kreálni?

sudo rm -rf /*

(#859) Edge válasza Mr.C (#858) üzenetére


Edge
veterán

ööö nem, mér az segít? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#860) Mr.C válasza Edge (#859) üzenetére


Mr.C
őstag

Igen, szokott
Vagy kernel adiuthor-ban virtuális RAM hozzáadása.

Amúgy vicces, mert a mi4-em produkál 40k körül antutuban, ez még 90k-ra is képes , mégsem hozza ezek szerint ugyan azt a teljesítményt....

sudo rm -rf /*

(#861) Mr.C


Mr.C
őstag

Olvasgatva a fórumot, nem fogok ilyet venni :((
Két éve kellett volna de elszalad már az idő felette

Egyedül a remixOS lehetne megoldás de ahogy látom nem igazán használja azt senki

sudo rm -rf /*

(#862) Edge válasza Mr.C (#861) üzenetére


Edge
veterán

és mit tudsz helyette? mert ki van halva a droidos tablet ág, én csak a sony z4-re mondanám azt hogy az jobb cucc mindenben, de a többi az csak vmiben jobb.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#863) Dello79 válasza Mr.C (#861) üzenetére


Dello79
aktív tag

Neked kell kitalalnod mire hasznalod. Kompromisszum mentes megoldas nincs. Ha csak jatek es a sulya se faj akkor Nexus 9, ha netezes meg minden mas akkor en T713 Samsung ra csereltem, es nagyon elegedett vagyok vele.

(#864) Dello79 válasza Edge (#862) üzenetére


Dello79
aktív tag

Jo a Z4 de nekem az mar nagy. A Sulyhatarom kb 330g es 3-4 GB Ram ami szempont meg. Amugy az Asus Zenpad 3 8.0 Z581KL nagyon jo lett, csak sehol nem kapni :) uh 8" korul csak Samsung S2 van.

(#865) Mr.C válasza Dello79 (#863) üzenetére


Mr.C
őstag

Megvárom a februárt. Egyébként mipad 3-ra várok ezek után... kompromisszum az, hogy nem Android, viszont remix esélyes az Intel CPU miatt
Játékra nem használnám

sudo rm -rf /*

(#866) Dexar007


Dexar007
veterán

Na,en is csatlakoztam a taborba.Nexus 7 2013-rol valtottam.Eddig semmi ujdonsag nincs..szep nagy:D
Olvastam,hogy 7.1.1 lesz ra az utolso frissites,ugyhogy idoben jottem.:)

Give me your cum,bull!

(#867) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Csak játékra keresek gyerkőcnek tabot. Minél nagyobb legyen, súly nem lényeg neki, csak fussanak akadásmentesen a játékok. Ez a gép is a jelöltek között van, csak a rejtélyes akadások miatt van bennem némi félsz, meg persze a belső memória bővíthetetlensége miatt. Nálam egy felhasználó lesz csak rajta, jól értem, hogy ebben az esetben nem kell akadásokra számítani? Az új játékok mennyire futnak simán rajta?
Előre is köszi.

**********

(#868) Dexar007 válasza echterion (#867) üzenetére


Dexar007
veterán

Jatekra nem nagyon van jobb ebben a kategoriaban. Csak a Chromeot kell elfelejteni,ahogy eszrevettem a 2 nap alatt.:D

Give me your cum,bull!

(#869) echterion válasza Dexar007 (#868) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. :R
Nem netezik, arra ott lesz a laptopja majd (azon is inkább minecraft-os videók nézegetése).

**********

(#870) Dexar007 válasza echterion (#869) üzenetére


Dexar007
veterán

Na,ugy hogy kikapcsoltam a titkositast,dpi-t atallitottam 260-ra,letiltottam az osszes folosleges appot (google konyvek,hangouts stb)+ chrome helyett firefoxot tettem fel..igy mar azt mondom lassan megvan a nexus 7 (2013) szint rendszersebessegben.:D
CCleaner szerint 1,15 giga memoriat eszik most,de lattam mar 1,3on is.

Give me your cum,bull!

(#871) Edge


Edge
veterán

Én meg feltettem a Dirty Unicorns romot(7.1.1) + fire&ice kernel, meglehetősen faja eddig. CM13-ról váltottam mert hát az mégiscsak megszűnt és már véres volt a torka, kellett vmi.
Ez alapból no encryptes amúgy, nem kell trükközni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#872) Micsurin


Micsurin
nagyúr

R.i.P Nexus 9 (2014 - 2017.Jan.31)
cnet.com

Soha nem használták ki a potenciált ami a hardverben rejlett... kár...
Nexus 9 eladva pár hete, többet nem veszek pura droid cuccot (Pixelt, hisz a Nexus éra lassan véget ér. :) )
Maradok a Huaweinél és a Sonynál.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#873) Dexar007 válasza Micsurin (#872) üzenetére


Dexar007
veterán

Dehogynem.Jatekokhoz tovabbra is faja..es az is lesz meg egy jo ideig. :K

Give me your cum,bull!

(#874) Edge válasza Dexar007 (#873) üzenetére


Edge
veterán

Ez a tény viszont gáz, ha onnan nézzük, hogy 2 év alatt kb semmit se fejlődtek grafikailag a gamék, csak több lett a jobb graffal rendelkező.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#875) Dexar007 válasza Edge (#874) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert nem mindenki tegraval jatszik..Van kisezer telefon,es a fejlesztoknek az az erdekuk,hogy Marika neni csingcxsungjan is elinduljon.:D

Give me your cum,bull!

(#876) Edge válasza Dexar007 (#875) üzenetére


Edge
veterán

:D jah.

más: fasza ez a DU rom eddig(XDA-n is dícsérik hogy eddig ez a leg smoothabb rom nexus 9-re(a 7.1.1.-es)), mondjuk a cm13 is az volt eleinte azt elkezdett belassulni, kíváncsi leszek ez mikor kezd el haldokolni amíg már csak a reboot segít, de bizakodom :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#877) Dexar007 válasza Edge (#876) üzenetére


Dexar007
veterán

PureNexus + ElementalX-et probaltad mar? Nekem most az van.

Give me your cum,bull!

(#878) Edge válasza Dexar007 (#877) üzenetére


Edge
veterán

cm13+elementalix volt, pure nexust nem próbáltam, majd ha ez a du nem vállik be az fog jönni.

más: leejtettem a tabomat egy radiátorcsőre esett, baloldalán kicsit behorpadt a fémkeret és azóta nem szól azon oldali hangszóró... kiderült bakker hogy pont ott kapta az ütést ahol a speaker van, valszeg kimozdulhatott a helyéről picit, majd egyszer szétszedem azt megnézem :DDD szerencsére komolyabb baja nem lett.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#879) Dexar007 válasza Edge (#878) üzenetére


Dexar007
veterán

Grat:D

En csak azt nem ertem,hogy lehet,hogy neha csak 100-200 mega szabad memoriam marad..mikozben osszesen a firefox,es a skype megy,semmi mas.

Give me your cum,bull!

(#880) Dexar007


Dexar007
veterán

Na..kijött a Supermario erre nem hajlando elindulni. :F

Ja..kis guglizas utan:

,,Super Mario Run is over 60MB in size so if you are data poor then I suggest you download it over Wi-Fi. The game itself is not available for all devices. For me it was available for the Nexus 6P (running Android O), Huawei Mate 9, LG G4 and ZTE Blade V7 Plus.

The list of devices it was not available for, and I have no idea why, was the Pixel XL, Nexus 7, Nexus Player, Mi Box 3, Nexus 9, Samsung S6 Edge, Nexus 4 and Nexus 6. It is possible that it is not available for tablets and Android TV devices. The omission of some phones has me stumped. I’m sure Nintendo will have some ridiculous reason why and it will come to light in the next day or two."

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#881) szuladam válasza Dexar007 (#880) üzenetére


szuladam
aktív tag

Nekem működik.

(#889) Fkris válasza Edge (#876) üzenetére


Fkris
őstag

Bevállt? Most rakom majd újra a PureNexust, mert kb fél év után gatya.
Lehet hagyom a fszba a két felhasználós mókát, és apám megkapja az én profilom nélkül, úgyis alig használom...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#890) Edge válasza Fkris (#889) üzenetére


Edge
veterán

Háát... azaz érzésem hogy ezen előbb utóbb minden belassul, heti reboot minimum kell itt is. Viszont sztem még adok neki egy esélyt felteszem a ressurection remixet, telón bevált nagyon profi rom, hátha az n9es variáns is fasza.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#891) Fkris válasza Edge (#890) üzenetére


Fkris
őstag

Nekem Slim van most fent, villám így 1 nap után.
Attól "félek", hogy párhavonta őjra kell húzni, és csak akkor használható.
Na majd meglátjuk!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#892) Edge válasza Fkris (#891) üzenetére


Edge
veterán

thx a tippet felteszem én is :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#893) Edge válasza Edge (#892) üzenetére


Edge
veterán

előbb kipróbálom RR-t, a csávó amikor írta a posztot akkor még nem jött ki a 3.5.8

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#894) Fkris válasza Edge (#893) üzenetére


Fkris
őstag

Melyik az RR?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#895) Edge válasza Fkris (#894) üzenetére


Edge
veterán

ressurection remix,

amúgy encryptedet kikapcsoltad?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#896) Fkris válasza Edge (#895) üzenetére


Fkris
őstag

Nem Tom, h slimben alap e, ha nem akkor nincs, de előtte mindig kikapcsoltam!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#897) Edge válasza Fkris (#896) üzenetére


Edge
veterán

Nekem ki kellett kapcsolni megint mert fel kellett tennem a gyári romot előbb, mégis a slimet tettem fel, tényleg jó tök egyszerű cucc, mondhatni pőre. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#898) Edge


Edge
veterán

Eddig teljesen faxa a slim :) kíváncsi leszek vajon pár hónap múlva is így lesz-e.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#899) Fkris válasza Edge (#898) üzenetére


Fkris
őstag

igen, nálunk is jol mozog még!
Remélem nem kell nagyon törődni vele!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#900) Edge válasza Fkris (#899) üzenetére


Edge
veterán

Hihetetlen de ekkora uptimeot(170óra) még nem értem el egyik rommal sem. Közben látom hogy 180mb free ram van és semmi lassulás, itt vmire nagyon ráéreztek a rom készítői. :))
Big thx Neked hogy ajánlottad :R

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.