Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) maximilian4 válasza Lolka Bolka (#49) üzenetére


maximilian4
addikt

Innen.
Egyébként mindenkinek csak ajánlani tudom az oldalt. Már vettem tőlük több xiaomi telefont is. Jó cuccokat árulnak, hivatalos xiaomi partner.

Maxi

(#52) dimos


dimos
csendes tag

A hatlap nem sikerült túl jóra, de ahogy rápattintottam a covert, ez a hiba eltűnt. Ezen kívűl nagyon jó a gép. De azt várni tőle, hogy mindenben a legjobb legyen ... Talán inkább ingyen kellene adniuk, bár akkor jöhetne az elégedetlenkedők tábora azzal, hogy miért nem küldenek mellé egy kis pénzt.

Akinek az eddig leírtak alapján elment a kedve ettől a géptől, az alapvetően nem érti a Google koncepcióját. Csak akkor hátrány a kis tárhely, ha nagyméretű játékOKAT akar valaki rátenni. Zenére, képekre, filmekre ott a cloud. Mert ez a normális. Ha meg utazol beletolsz egy dual usbt.
Az Amazon 279 fontert árulja. Melyik ilyen tudású tablet olcsóbb ennél? Ez minden csak nem drága.

Aki kibírja 4-5 "komoly" játék nélkül (én már azt sem értem minek játszik valaki tablettel) annak szívből ajánlom. Nekem nagyon bevált!

(#53) #16820480 válasza bostone (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, mert ott vagy 12 gigát elvesz csak a rendszer a tárhelyből, szóval egy 16 gigás gépnek nem sok értelme lenne, legalább 32-ről kell indítani.

Egyébként jó kis tábla lett nagyon, bár ennyit én nem szánok mostanában ilyesmire, úgyhogy lehet, hogy marad a Nokia majd februárban, azért az olcsóbb lesz jóval.

(#54) zsirfecske válasza alkatraz3000 (#20) üzenetére


zsirfecske
addikt

antennacsík?!? az akksival meg ugyan mi baj lenne, üti az összes konkurenciát, samsung-ostúl ipad-estül:

phonearena

bone-nak üzenem, hogy ha nincs idő rendesen tesztelni, akkor vegye át az infót másoktól és kész, nem szégyen az.

[ Szerkesztve ]

(#55) arn válasza Lolka Bolka (#46) üzenetére


arn
félisten

Az ipadnal is mindig megkerded? Sose lehetett boviteni, ez utan se lehet.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#56) bostone válasza #16820480 (#53) üzenetére


bostone
addikt

Egyes modellekhez kapható fél terrás billentyűzetes dokkoló. Az azért már fincsi.

(#57) envagyok


envagyok
veterán

Ennél olcsóbban akciózzák most a Sony tablet z3-at dokkolóról hordtáskával. Igaz nem Tegra, de bivalyerős..
Nevetséges ár.
Anno mikor megvettem a nexus7-em, pont azért vettem, mert 70 körül megvolt, míg a hasonló tudású társai kétszer annyiba kerültek.
Lassan fordítva lesz :D

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#58) #16820480 válasza bostone (#56) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, a billentyűzet az csábító, de igazából olyan sokat szerintem nem használnám. Viszont az 500GB tárhely benne elég jó!

(#59) Badboys válasza xxxbence (#5) üzenetére


Badboys
őstag

A sötétség fájna ülve nyalnád a holdat.

(#60) erahurka


erahurka
félisten

Nem értem miért jó hogy középen vannak a navi gombok. Felhasználóra kellene bízni hogy jobb vagy bal oldalon szeretné. Így sehogy se jó, elfektetve nem érni be hüvelykujjal kényelmesen. Vagy lenyúlhatná a Google az MS féle Windowsos Charm Bar-t.

(#61) lazlogogola válasza Lolka Bolka (#43) üzenetére


lazlogogola
tag

+1 :W

(#62) aelod


aelod
veterán

Engem nem tudott meggyőzni. Hiába a csili-vili nyalóka. Lehet, hogy nem volt szerencsés választás ez a soc. Az nvidia melegszik és elég sokat is eszik. A benchmark eredmények meg nem jelentenek sokat az átlag júzereknél. Az meg vér cink, hogy a shieldre készült gémek nem elérhetőek... Én úgy gondolom, hogy tablet téren még mindig nem elég versenyképes a nexus széria (de ez csak az én nézőpontom) A samsung pl. nagyon odarakta a legújabb tábla gépeit.

A design itt viszont szép.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#63) ZX7 válasza aelod (#62) üzenetére


ZX7
tag

Az aktuális csúcs Samsung tabletet (S 10.5) kenterbe veri (kijelzőt leszámítva)
Napi használat során a Tab S csúnyán elvérzik a Nexus mellett. A Tab S-ben hiába 3GB a RAM, egyszerűen akadozik a működése. Böngészés Chrome alatt folyamatosan akadozik, rohadt idegesítő. Asszony használja, már egy csomó felesleges dolgot letiltottam (magazin ui, stb), de még mindig elég gáz.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#64) Crytek


Crytek
veterán

Arról egyébként van valami szösszenet, hogy ezt a 64 bites denver-es K1-et valahol/valamiben viszont látjuk még?

Next PC Upgrade: 2022

(#65) arn válasza aelod (#62) üzenetére


arn
félisten

majd hasonlitsd ossze a kettot egy fel ev mulva :) a nexus meg mindig smooth, a samsung meg lagzik osszevissza. van egy jo rendszer, nemtom minek kell osszecseszni maradjanak a hwgyartasnal.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#66) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Újdonság a beállítások alatt bepipálható Smart Lock, amely a zárképernyős védelem kikerülését teszi lehetővé biztonságosnak ítélt NFC-s vagy Bluetooth-os készülék közelében, az általunk megadott helyeken GPS-koordináták alapján.

Ez hol van? Csak arc alapút találok, N4-en. Gps alapút nem...

(#67) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem értem, hogy miért csak 2 GB RAM van benne. Ár/érték arányban nem fogott nem az eszköz, főleg úgy hogy Erica Griffin illesztési hibát is talált rajta.

Sajnálom, hogy a HTC készítette el ezt a Google referencia tabletet.

"nincs rá lezsóidő"

(#68) petipetya válasza Grande Ale (#66) üzenetére


petipetya
nagyúr

Smart Lock a Nexus 4-en:

Csatlakoztattam az itthoni bluetooth hangfalat a telefonhoz, és ekkor megjelent ez az üzenet: kép

Alapesetben beállítottam egy számkódot a képernyőzárhoz. Amikor a telefon ehhez a bluetooth hangfalhoz van csatlakozva, akkor a képernyő feloldásánál nincs szükség a számkód beírására.

Értelemszerűen a csatlakoztatás megszűnése után a telefon újból csak a számkóddal oldható fel.

Persze ez elméletileg működik okosórával és különféle fitnesz karpántokkal is. Előbbi nincs a tulajdonomban, az utóbbi pedig még nem érkezett meg. Ha meglesz, akkor úgyis be fogom írni a próba eredményét a Nexus 4 topicba.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#69) Grande Ale válasza petipetya (#68) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ezt értem, de azt hittem, hogy simán a feloldás is mehet otthon kód vagy minta nélkül, nem csak a másik eszközhöz csatlakozás.

(#70) aelod válasza arn (#65) üzenetére


aelod
veterán

Én most nem ajnároztam a csamu tabletet csak összevetettem a kettőt az átlag júzer szemével.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71) petipetya válasza Grande Ale (#69) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valamit félreértesz. Az adott eszköz csatlakoztatása közben nem kér kódot a telefon, de ez itt most abszolút lényegtelen. Nem erről van szó, hanem a képernyőzárolásról.

"nincs rá lezsóidő"

(#72) Grande Ale válasza petipetya (#68) üzenetére


Grande Ale
őstag

Képernyő zárolásra van minta beállítva. Azt nem lehet beállítani, hogy otthon ne kérje? Én erről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#73) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, erre a tesztre már vártam... Amúgy ha akarjátok, valamikor a Shield tabletemet odaadhatom tesztelésre. Szomorúan látom, hogy itt is van brightness fluctuation! A shield tabon még mindig nem tudták kijavítani, többek is panaszkodtak már rá. Üzemidő elég rossz, 5 óra jó esetben. Ellenben pl. az nvidia gridet a napokban tudtam kipróbálni, s elég zsír volt. Meg a konzol mód kontrollerrel is eléggé meggyőző.

I am having fun staying poor.

(#74) Bone123 válasza Grande Ale (#66) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Ez a mostanában megosztásra kerülő új Google Play Services csomaggal érkezett a Nexus 9-re, a Nexus 4 ilyen funkciójáról sajnos nem tudok beszámolni, mivel a készülék most nincs nálam.

(#75) petipetya válasza Grande Ale (#72) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is.

"nincs rá lezsóidő"

(#76) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szép, minőségi, erős....és android. :)
Nem akarok beállni a fikázók körébe, de ennyi pénzt én androidos kütyüre ki nem adnék. Ezt elszúrták a Google-nél, mert túl sok mindent raktak bele, és mindezt meg kell fizetni...de minek is? Egy kicsit gyengébb hardverrel, egy kicsit szerényebb anyagminőséggel sokat csökkenthettek volna ezen a bizonyos árcédulán, 100 Mátyás fölött nincs értelme droidos gépet kiadni. Miben nyújt annyival többet ez, mint egy LG G Pad 8.3, Samsung galaxy Tab Pro 8.4? :U. Jó jó, gyorsabb, meg egy kicsit nagyobb, más a méretaránya... mindez + 70 ezerért. A kínai cuccokat már megsem említem, azok biztos köröket vernek az előbbi 2-re is.

Persze ezzel a tabbal nem lesz gond az életben, de #urva drága! :N

(#77) arn válasza f(x)=exp(x) (#76) üzenetére


arn
félisten

probalj ki egy lollipopos nexust, meg utana egy samsungot :) igaz ezt a fityinges n7 is tudja.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#78) f(x)=exp(x) válasza arn (#77) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Tudom, ég és föld. Ettől függetlenül szerintem akkor sem szabad kiadni ennyi pénzt egy droidos eszközre. :)

(#79) Grande Ale válasza petipetya (#75) üzenetére


Grande Ale
őstag

És akkor? Nem lehet? Vagy én nem találom?

(#80) petipetya válasza Grande Ale (#79) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem értelek. Már leírtam a menetét.

"nincs rá lezsóidő"

(#81) Grande Ale válasza petipetya (#80) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mit nem értesz??? Nem akarok semmilyen eszközt csatlakoztatni!! Annyit akarok hogy otthon ne kelljen a feloldáshoz mintát megadnom. Ezt nem érted? Mert én nem értem, hogy mit nem értesz... :-)

[ Szerkesztve ]

(#82) f(x)=exp(x) válasza Grande Ale (#81) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Kijelző--> kezdőképernyő zárolása. Bár nekem nem lollipop van.

(#83) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Elég kegyetlen ára van... El se gondolkozom a vásárláson így.

(#84) halkow


halkow
őstag

BONE123!!!

Off:

"kalibráció kissé hűvösre sikeredett,
sötétben pedig elég komoly fényszivárgás
látható, magyarul az IPS panel
háttérvilágítása messze nem egységes. "

10/9 IPS-el szerelt cuccot a hűvöséggel bélyegzzel nem vagy te kicsit iphone fan?

Sose értettem hogy a olvasoktól kapott cuccoknál miért nem lehet annyival megtisztelni a kollégákat akik felajánják több tízezer forintos cuccaikat hogy legalább a nick nevét megemlitsétek a tesztbe

On:

Ez a táblagép egy hatalmas csalódás QHD, Ouad, Boomsound, Fém ház mi vált ezek közül valóra?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#85) Crytek válasza Crytek (#64) üzenetére


Crytek
veterán

Valaki valami info?

Next PC Upgrade: 2022

(#86) halkow válasza Crytek (#85) üzenetére


halkow
őstag

A xiaomi mipadban is ez muzsikál, ott is forrósodik mint az állat és zabálja az aksit

Alcatel onetouch idol2s the king

(#87) TechData válasza Garada (#35) üzenetére


TechData
tag

Jah....élőben még szebb :)

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#88) Crytek válasza halkow (#86) üzenetére


Crytek
veterán

Közel sem ez. Az a 4 magos sima. Ez meg a 64 bites 2 magos denver.

MiPad pont ezért nem ajánlott amit leírtál sajnos. Nem hiába egyre olcsóbb már.
Remélem ez a denver elterjed és más is használja majd ,mert elég bivaly 2. legerősebb cucc a piacon.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#89) TRIvidore


TRIvidore
tag

A Flyer ota nem csinàlt ilyen szèp tàblàt a HTC. Jó teszt, s a felajànló hasznàlja egèszsèggel, bàr egy új generàcios Xoom-ot is megnèztem volna nexuskènt :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#90) #16820480 válasza TRIvidore (#89) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Flyer óta csinált egyáltalán akármilyen tabletet a HTC? :F

(#91) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem rossz, nem rossz...de hiába van ebben 64 bites K1, a Mipad már 80 körül megvásárolható. Én inkább azt venném.

(#92) Noanme


Noanme
csendes tag

Erre sem fogom lecserélni az ipadem az biztos..
Pedig nagyon vártam már ezt a tabot, de se multi windows, se bővítési lehetőség, az akku idő is gyalázat, 4:3as kijelző sem éppen kedvemre való.
Nem igaz hogy nem bírnak idén összehozni egy normális droidos tabot ahol nem kell egy csomó kompromisszumot kötni, valószínű ebből egy sony z3 tab vagy samu 8.4 s lesz..

(#93) etsmark válasza TRIvidore (#89) üzenetére


etsmark
tag

A flyer óta tényleg nem csinált ilyen szépet, hiszen azóta ez az első ha jól tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#94) Lolka Bolka válasza maximilian4 (#51) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Kössz :)

(#50) Crytek Van vmi tapasztalatod?

(#55) arn Neked nagyon fáj, hogy nekem fáj, hogy nem lehet bővíteni? Mert akkor kössz az együttérzést...;)

(#95) Paul119 válasza Crytek (#50) üzenetére


Paul119
addikt

Itthon is 80-90k kozott van de abban a 4 magos 32bites soc van :)
Crytek: az ipad air2 bele combosabb notebookcheck szerint

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#96) Paul119


Paul119
addikt

Nem tudtam mar szerkeszteni : http://www.notebookcheck.net/Apple-A8X-iPad-SoC.128403.0.html

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#97) Crytek válasza Paul119 (#95) üzenetére


Crytek
veterán

Tudom hogy jobb néztem teszteket,ezért is írtam.

Next PC Upgrade: 2022

(#98) Paul119 válasza Crytek (#97) üzenetére


Paul119
addikt

64:En ugy tudom csak tabletben lesz majd a k1

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#99) dorqa95


dorqa95
csendes tag

Miért nem tudnak egy microsd foglalatot beletenni a tabletbe? Valahol mindig el kell szúrni értem én a stratégiát...

(#100) #16820480 válasza Noanme (#92) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha a multiwindow, a bővíthetőség és a 16:9-es képarány annyira fontos, akkor miért is vettél ipad-et? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.