Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nos, nagyon prémium érzet , a gombok jok , nincsenek túl mélyen de azért nem is állnak ki túlságosan , nincs játék ami ne Maxon menne lagg nélkül (Még a GTA SA is fullon stabil 60 fps-el megy ) a fényképező nagyon jó (legalábbis nekem Xperia SP útán felüdülés , szebbet lő mint az , a vaku közepese , jó ) Rögtön 5.0.1-re frissült induláskor , a(z) Lollipop nagyon stabil , gyorsabb a KitKat-hez képest , minden játék / app fent van ami nekem kell ( Asphalt 8 , Real Racing 3 , GTA:SA , Heart Stone , Minecraft , szóval csak játék van fennt :D arra is kellet a tab meg film nézésre... és van 1,6GB szabadon , szóval a 16GB-s Lunar White ! nekem ! tökéletesen elég :K Már várom az 5.1 de így is teljes mértékig elégedett vagyok :C

szrk.: Biztonságnál azt írja : Táblagép : Titkosítva (Mit ért ez alatt ? ) És a Bluetoth láthatóvá kell tenni ? Mert a telom nem látja :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#202) donjohnson válasza Micsurin (#201) üzenetére


donjohnson
addikt

lollipop-on a bluetootht úgy teszed láthatóvá, hogy bemész a bluetooth beállításokba és ott maradsz, amíg a másik eszközzel csatlakozol.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#203) Micsurin válasza donjohnson (#202) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben , köszönöm :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#204) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!

A pozitív hozzászólásokon felbuzdulva elgondolkodtam egy ilyen tablet beszerzésén. Az elsődleges kérdésem az lenne, hogy honnan lenne érdemes megvásárolni úgy, hogy lehetőleg itthon tudjam gariztatni, gyártói garanciával,úgy hogy az ÁFÁ-t is le tudjam írni?
Vagy ha ilyen nincs, akkor melyik a legmegbízhatóbb forrás garancia szempontjából?
Valaki használja stylussal is, milyen, mennyire pontos?
A válaszaitokat előre is köszönöm!

üdv,
D

(#205) Micsurin válasza Ordowick (#204) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szia, Gari, Expansys, van egy srác Ph-n ali tud 10% kedvezményt is szerezni :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#206) Edge válasza Micsurin (#201) üzenetére


Edge
veterán

Én a 32-esen néha alig férek el :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#207) Micsurin válasza Edge (#206) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Menny már , amúgy amióta a tab updatelte magát 5.0.1-re azóta 11 helyet 9 a felhsználható tárhely , ez normális , vagy tegyem újra ? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#208) Micsurin


Micsurin
nagyúr

no , lett egy "Vendég" felhasználom , hogy tudom törölni ? Idegesit , hogy ott van :D nem tudom mikor vagy miként csináltam.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#209) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Az normális, hogy bekapcsolva (8%)tegnap fél 11-kor tettem töltőre, és ma reggel csak 84%-os? Gyári töltő!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#210) -myself- válasza Micsurin (#209) üzenetére


-myself-
tag

Hali,

Szerintem nem normalis, eddig nekem 6 ora alatt mindig fullra feltoltott.

Amugy eddig semmilyen hibat nem tapasztaltam a geppel... btw, film nezesnel melyik progit hasznaljatok? Sajnos eddig a telon mx player volt a nyero, de itt nincs jo audio codec hozza

A.

Nexus forever...

(#211) Micsurin válasza -myself- (#210) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már jó, egyedi eset volt, lehet valami alk futott, én a gyári lejátszót használom, esetleg a VlC-t, de én inkább csak játszani szoktam :)

Lennének olyan kedvesek, hogy egy antutu benchmarkot csináltok? és egy pont számot mondotok? (nekem 80%-nál app crash nem tudom milyért, nem is izgat :) csak fura)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#212) -myself- válasza Micsurin (#211) üzenetére


-myself-
tag

Hali,
Nekem is csak masodjara sikerult... es igen meglepett, hogy mennyivel lekorozi a tobbi keszuletet :Y

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#213) Micsurin válasza -myself- (#212) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mennyi ? 54-58 ezer között , ugye ? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#214) -myself- válasza Micsurin (#213) üzenetére


-myself-
tag

Egy kicsivel tobb, mint 58000

Nexus forever...

(#215) Micsurin válasza -myself- (#214) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:Y :Y :Y Na , már nekem is meg kell csinálni :D köszi szépen :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#216) Micsurin


Micsurin
nagyúr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.nfs14_row krva jó.... nincs fél éves tab és már most nem támogatott..... :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#217) Edge válasza Micsurin (#216) üzenetére


Edge
veterán

ea az fasz, N5-ön se megy ez a fos. egyáltalán min megy?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#218) Micsurin válasza Edge (#217) üzenetére


Micsurin
nagyúr

S3-on , meg S3 mini ,meg barátom letudta szedni Note 2-re :W

szrk.: a 2013-as Nexus 7-en is megy :W f*szom az EA-ba

szrk2.: Na ja , EA... inkább nem is várom.... :(

szrk3.:

remélem , hogy ez csak az országnak tudható be , már ha tényleg arra vonatkozik , de akkor barátom Note 2-re nem vágom , hogy szedte le :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#219) Edge válasza Micsurin (#218) üzenetére


Edge
veterán

Mindegy is Asphalt 8 mellett elbújhat a grafikával, szal nem nagy kár érte.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#220) Micsurin válasza Edge (#219) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Grafika az nagyon jó lett , nézz vidiket :K De akkor is ez a benzin dolog :( meg , hogy nem elérhető adott országokban még :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#221) Fred.Taylor


Fred.Taylor
csendes tag

Sziasztok!

Valaki esetleg rendelt már ilyet?
http://www.ebay.co.uk/itm/Celicious-Notecase-W-Wallet-Stand-Case-for-Google-Nexus-9-Black-/400829034290?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item5d5345af32

Így első ránézésre, vállalható lenne?
Hamarosan szeretnék venni egy Nexus 9-et, viszont minél hamarabb kellene hozzá egy tok is (elől meg hátul is védje, ne csak fedő..), amit itthon olcsón nem nagyon találtam.

[ Szerkesztve ]

(#222) zsirfecske válasza Fred.Taylor (#221) üzenetére


zsirfecske
addikt

nézegettem ilyeneket de gagyinak tűnt mind, illetve a dupla kopp felélesztést nekem korlátozná a nyitogatás. végül maradtam a fólia + bugdroid toknál. perfekt védelem, ad a súlyhoz de tök király színekben is van.

[ Szerkesztve ]

(#223) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Most tunt fel , ha a tab bal also sarkat egx icipicit erosebben megnyomom, az kicsit behajlik (a burkolat) es nagyon apro pattano hangot hallat , ez gond vagy csak a burkolat ott nincs ala tamasztva? A hang nagyon elhanyagolhato csak kozelrol van , meg egy ket helyen is erezni h muanyag , ez normalis ? :DDD am 2 het utan is baromi jo tab :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#224) Fred.Taylor


Fred.Taylor
csendes tag

Sziasztok!

A tablet elméletileg már úton van, viszont lenne egy kérdésem még így előtte látatlanban.
Régen, amikor a mostani telefonomat vettem (2-3 éve, jó kérdés..), akkor még úgy volt, hogy első használat után csontig le kellett meríteni, aztán teljesen feltölteni, megint teljesen lemeríteni... és így néhány alkalomig.

Itt is majd valami ilyet kell csinálnom most az elején, vaaagy... ?

[ Szerkesztve ]

(#225) Micsurin válasza Fred.Taylor (#224) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem kell formálni :)

A GAMEREKNEK!!44!!!44négy!!4: fent van a neten holland nyelven a majdan megjelenő Free 2 play NFS No limits , aki most elkezdni (nyelv ellenére kisilabizálható) és a G+ba felteszi a mentését a megjelenéskor onnan folytatja ahol most tart , (nagyon jó a jaték :D grafika csak medium res. de ez javítva lesz.)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#226) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nos, ma suliból haza, gondoltam benézzek a West Endbe (Media M, ugy sincs mesze, meg eleve mentem Iponba egerem miatt), vettem is egy tokot, ilyen gumi pantos rahakthato, meg tudja támasztani magát, Ipad Air2-re való de méret szerint megegyezik a Nexusal. Így már igazán tökéletes a tab :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#227) zsirfecske


zsirfecske
addikt

rendeltem nillkin 9h üveget a nexus9-em béna fóliájának leváltására, valakinek van esetleg tapasztalata ilyesmivel? 2 darab jön, ha nem törik/cseszem el akkor lehet lesz felesleges darab is.

amúgy 5.1-et mikor kapjuk már? legalább az image jönne...

[ Szerkesztve ]

(#228) Micsurin válasza zsirfecske (#227) üzenetére


Micsurin
nagyúr

5.1.1 fog jönni , mert az 5.1nek bibis a ram kezelése , folyik a memória mert nem zárodnak beaz apok SOHA csak újraindításkor , és a 5.1.1 lesz a patch , a Nexus 9 és a Nexus 7 (2013) majd azt kapja már meg :)

Ha jó az üveg számolj be , lehet rendelek :) köszi.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#229) -myself- válasza Micsurin (#228) üzenetére


-myself-
tag

Huuu, es ez mikorra varhato? Amugy google playen nektek sem jatsza le a jatekok promo videoit? Vagy ez csak nalam egyeni feature? :-)

Nexus forever...

(#230) Micsurin válasza -myself- (#229) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nálam lejátsza. 5.1.1 nem tudni max 1 hónap szerintem. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#231) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A bekapcsoló gombál a hátlap elemelkedett kb 1mm-el a fém keresztől , ez gyári illesztési hiba ? Vagy csak nekem jött elő ? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#232) Micsurin válasza Micsurin (#231) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De szép dupla lett , bocsi :( 4:18-nál látszik , ilyen de ott ahol írtam , a vidi 4:17-től indul.

Azért nem járj , hogy csak nekem van gondom eddig és csak én válzolók másoknak :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#233) Fred.Taylor


Fred.Taylor
csendes tag

Csatlakozom a bandához. :)
bazsc20ne kolléga segítségével beszereztem egy 32gb-os fehér változatot :B
Nagyon prémium a cucc.:) Hétvége óta használom, le nem teszem, de még semmiféle probléma nem fordult vele elő. Minden játék és videó akadásmentesen fut.
Amikor a kezembe vettem, már akkor érződött, hogy ezt rendesen odatették. Fogdostam már jópár tabletet mindenféle árkategóriában, de eddig ez magasan a legjobb.
Már csak valami normális tokot keresgélek rá elérhetőbb áron.

(#234) Edge válasza Micsurin (#232) üzenetére


Edge
veterán

1mm? az qrvasok ilyen 1 tized mm nekem is van de pont leszarom, nem is néztem meg még soha most a video miatt megnéztem, kb. kit izgat :) nem is látszik. Az N7 elváló displayehez képest ez picsafüst dolog.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#235) zsirfecske válasza Micsurin (#228) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, 5.1.1-re számítok én is, már írtam korábban nexus 5-nél (bár ott elsőre nem jött be mert a késői ota végül 5.1 maradt).

ha jó az üveg akkor át is adom akár, tartalékba rendeltem kettőt ha netán eltörne szállítás közben vagy elbénáznám a felrakást.

(#236) Edge válasza zsirfecske (#235) üzenetére


Edge
veterán

Majd írd mán le mennyire érezni a súlyán hogy rajta az üveg, mert azért nem kis felületről van szó :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#237) zsirfecske válasza Edge (#236) üzenetére


zsirfecske
addikt

használatban nem nagyon fogom megérezni, mert a bugdroid tokom önmagában van vagy 100 g, de a spec alapján elég komoly, Product Net Weight:33g

írok majd róla, szoktam. de ami eddig is biztos: xtremeguard fóliát ne vegyetek rá, mert szar, nem is illik, szerencsére nekem részben refundolták.

[ Szerkesztve ]

(#238) zsirfecske válasza Fred.Taylor (#233) üzenetére


zsirfecske
addikt

ahogy fentebb írtam, én ilyet vettem. elég masszív és nehéz szilikonos tpu, de a maximális védelem volt a cél kis méretnövekedéssel.

amúgy azért vannak gondok nexus9-el, hardverben a kijelző bevilágítás béna nekem és a hátlap is nyöszög egy ponton (típushibák), szoftverben meg a memóriakezelés gáz, gyakorlatilag 1 perc után újratöltenek a chrome tabok, homescreen stb. de még mindig jobb mint egy ipad air...

(#239) Micsurin válasza Edge (#234) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Majd tolok fotót, de az enyémet rendesen lehet latni ha hát fényed van :D hasonló mint a videón, nem.tudom ezzel tudom e valamilyen szinten valahol verni az asztalt, mert azért a Google zászlos hajó tabja legyen már tökéletes :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#240) zsinnyegtet válasza Edge (#234) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Én hiába nézem...nem látok rést. Nyöszörögni sem nyöszörög mondjuk az enyém ámerikábul van...és tudjuk jól, hogy ott minden nagyobb, jobb meg f@szább. :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#241) zsirfecske válasza zsinnyegtet (#240) üzenetére


zsirfecske
addikt

enyém is usa példány, novemberi vétel és bizony nyöszörög. a rést még nem néztem de rémlik hogy kellett már visszapattintani a hátlapnál a műanyagot mert kiugrott kicsit valami erőhatásra :))

(#242) Micsurin válasza zsirfecske (#241) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vissza? Hogy micsoda? Mekkora volt a rés, csak meg kellet nyomnod? Stb :DDD

7 ablakkal a chormem nem tolt ujra :) es ha ujra toltene se lenne semmi...ezt soha nem ertrm, ne toltson ujra? Vegyel laptopot, ott nem fog ujra tolteni. A hardver es a szoftver tokeletes csak a hatlappal vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#243) zsinnyegtet válasza Micsurin (#242) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Chrome... :N
Dolphin Browser... :K
Bár ez teljesen privát vélemény de szerintem kettéharapja a chromeot kb bármiben.

A rock and roll az nem egy tánc...

(#244) zsirfecske válasza Micsurin (#242) üzenetére


zsirfecske
addikt

minimális rés, 1 mm-re kiállt. de mondom csak szétpattant valamitől és simán helyrement.

a hardver baki tény, azt nem kell magyarázni (az iPad Air mellé téve a kijelző light bleed sajna számottevő, épp mint nexus 5 esetében. megjegyzem ez az egyedüli igazi bajom vele és már ezeket is megszoktam, százszor jobb kütyü mint egy fos iOS tablet), de mondok két idegesítő ellenpéldát szoftverre is akkor:

- mivel wifi only tab, valós élethelyzet, hogy reggel betöltök 10 cikket (tab-onként külön rámenve midnre hogy tényleg betöltse) és bkv-n akarom olvasni őket. picit idegesítő, hogy 10 perccel később már kilőtte a rendszer őket és net nélkül cseszhetem...

- heroes 3-azok épp egy csatában, de ki kell lépnem mer valami fontos notification jön, és 2 perc múlva mikor visszaváltanék a játék már újraindult. köszi szépen, tökéletes szoftver valóban 2 gb ramon, olyan memory leak van rajta hogy ihajj, a home screen nem győzi újrarajzolni magát stb.

szóval várom az 5.1.1-et (vagy ami a javított 5.1 verzió neve lesz), onnantól kvázi perfekt tab lehet szűz android hívőknek.

[ Szerkesztve ]

(#245) vicze válasza zsirfecske (#244) üzenetére


vicze
félisten

"mivel wifi only tab, valós élethelyzet..."
Erre esetleg kerülőmegoldás: Opera Mobile, és ott van Offline oldal, azaz valóban el tudod menteni, hogy később elolvasd

Nagyon furcsa amúgy, hogy se N10-en se N4-en nem tapasztalom a memory leak-et. N4-en külön idegesítő néha, hogy napokkal később visszalépek egy appra és valahova az alkalmazás "közepébe" dob, ahol abbahagytam, és lépkedhetek vissza. :P
N10-en sajnos annyira kevés a RAM(800MB-t leeszik a GPU), hogy szinte mindent újratölt és 5.0 óta 2db appok képes vagyok egymás mellett nyitva tartani, és akár 3 weboldal is, ez 4.4 kb. lehetetlen volt, szinte nem létezett a multitask.

(#246) zsirfecske válasza vicze (#245) üzenetére


zsirfecske
addikt

hát igen, workaround mindig van, de itt alapesetben chrome-al kéne menjen gond nélkül, hiszen a rendszer memóriakezelésével van gond.

amúgy valóban, nekem pl. a nexus5 lollipoppal sokkal jobb mint a nexus9, azt vettem észre hogy egyelőre inkább a telefont használom mert gyorsabb és ott szinte nem is érződik a memory leak. furcsa helyzet, remélem lassan úrrá lesz a google az 5.1 káoszon és kijön n4, n10, n7(2013)-ra is a javított image.

(#247) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Ti találtatok már valmai biztatót az 5.1-el kapcsolatban azon kívül, hogy coming soon...kezd kicsit röhejes lenni a dolog... :F

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#248) zsirfecske válasza zsinnyegtet (#247) üzenetére


zsirfecske
addikt

minden nap nézek mindent, de úgy tűnik még várnunk kell. bár most beindult, nexus 7 2013 tegnap megkapta a factory image-eket (5.1.0 LMY47O, azaz egy picit újabb build mint a nexus 5). szóval már biztos hogy utolsók leszünk, remélem azért mert tényleg kigyomlálják az 1000 sebből vérző romunkból a hibákat. most már nem hiszem hogy egyből 5.1.1-et kapunk, de tőlem jöjjön 5.1 aztán az apróságok javítása ráér.

(#249) lezuvius


lezuvius
őstag

Sziasztok!

OTG-re tudtok valami müködő applikációt? (Rootolva nincs a tabom)
OTG disc explorert találtam neten,de az nem játsza le a mèdiafájlokat :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#250) zsinnyegtet válasza lezuvius (#249) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Talán ez...

A rock and roll az nem egy tánc...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.