Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zsirfecske


zsirfecske
addikt

én is most lepődtem meg, kb 2 óra hearthstone-t bír szuflával.

(#652) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv!

Nincs már túl nagy élet itt... :U
13 hónapja élünk együtt az N9-el. Minden gyári semmi mókolás. Nincs face nincs több fiók stb. Lekopogom eddig semmi de semmi gondom nem volt vele....de az utóbbi hetekben azt vettem észre, hogy az akku hát, hogy is mondjam elkezdte élete B oldalát. :(
Nyár elejéig még tuti marad de, hogy mi lesz helyette...na arról elképzelésem sincs.
Elnézést az offért. :R

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#653) Micsurin válasza zsinnyegtet (#652) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vidd gariztatni ha van rá gyári gari!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#654) Valaki1234 válasza zsinnyegtet (#652) üzenetére


Valaki1234
tag

Az akksi sose volt acelos pl egy iPad-hez viszonyitva. Mennyit bir neked?

Valoszinu azert nincs nagy elet, mert a problemakat mar kiveseztuk: a felhasznalok egy reszenek tokeletesen mukodik, masik resze nincs megelegedve a teljesitmennyel. Valoszinu az elobbieknek nincs miert ide irnia, az uttobiak meg mar vagy valtottak masra (de mire...?) vagy mar beletorodtek, hogy sajnos ez ilyen.

(#655) zsinnyegtet válasza Micsurin (#653) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Sajnos ez az opció nem jöhet számításba mivel USA modell (ott is vettem anno).

Valaki1234

Nem vagyok egy nagy SOT idő nézegető de majd megnézem. Egyelőre csak az érzés van meg, hogy már nem bírja úgy mint eddig. Pedig teljesen átlagos felhasználó vagyok értsd ez alatt, hogy pl este mikor elcsendesedik a gyerkőc akkor híreket olvasok pár email ilyesmi néha egy kis Asphalt 6 stb.
Látom a kérdés nálad is felmerült..."de mire"???

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#656) TheSaint válasza Valaki1234 (#654) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Gondoltam írok egy kis összegzést a fejleményeimről, én még mindig a Pure Nexus Project-es ROM-ot használom, szépen adják ki rá a frissítéseket, ebben benne vannak a havi guglis javítások is. A kernel-t már lecseréltem, ElementalX-et Simple Stream-re. A SS ROM kevesebb háttérszolgáltatást futtat (a FIRE-ICE lightosabb kiadása) és nekem nem volt szükségem az ElementalX-es plusz funkciókra. A proci 2,5-ig van skálázva, az aksi időnek nem tesz jót, bár ennél a tabletnél ez már oly mindegy. Minden probléma sajnos így sem lett megoldva, a legbosszantóbb, hogy hosszabb szünet után használatba véve a tabot nagyon sok idő tellik el mire magához tér, nem tudom mit csinál a háttérbe, de mire felrajzolja a kezdőképernyőt az rengeteg idő és akkor még nem is indított el semmilyen appot az ember.... Továbbra is érthetetlen.

Más:
Járt nálam most hétvégén egy Huawei MediaPad M2-es tab, egy barátom vette a vodánál és progikat tettem fel neki. Ha azt mondom, hogy úgy alázta az N9-et ahogy csak akarta, akkor keveset mondtam. A régi szép N7-2-es idők jutottak eszembe, villámgyorsan reagál, majdhogynem nem tudtam olyan gyorsan nyomni, mint ahogy végrehajtotta a parancsot. Maga a gyári felület nekem nem jött be, elég zavaros szerintem egy-két dolog, de bele sem merek gondolni, mit tudna egy stock droidból kihozni. Szóval élvezet volt nyomkodni. Akksija is szépen bírta, az egész telepítés végére a felére sem esett vissza, utána egy töltéssel majd két napot el volt. A 3D-része lassabb mint az N9, ez azért látható volt, de ez nem szempont nálam mondjuk, azt meg nem is említem, hogy a progit magát gyorsabban betöltötte és lépett ki, mint szegény N9-es, kilépés után még kereste magát.... A hangja valami elképeszt, már tabhoz mérve, fülessel meg fenomenális, ilyen szépet még nem halottam mostanában!
Szégyen-szégyen, de lehet, hogy csere lesz.....

(#657) Fkris válasza TheSaint (#656) üzenetére


Fkris
őstag

Azért nézd meg,1 hónap múlva, belakás után mit tud...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#658) andriss


andriss
csendes tag

A februári 15.5 mb frissitésről valakinek, valami tapasztalat? Hozott valami változást?

[ Szerkesztve ]

(#659) Fkris válasza andriss (#658) üzenetére


Fkris
őstag

Valszeg semmi komoly, csak bugfix és bizt. frissítés.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#660) andriss válasza Fkris (#659) üzenetére


andriss
csendes tag

A Chrome böngésző siralmas, de többi dolog müködik rendesen. Nincs buherálva. :D Majd holnap frissítem és meglátom lesz-e vmi előrelépés.

(#661) Fkris válasza andriss (#660) üzenetére


Fkris
őstag

Aláirom, alvásból felkeltve azért fél percet hagyni kell a chromeot, mert nagyon lassan tér magához.....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#662) lezuvius válasza andriss (#660) üzenetére


lezuvius
őstag

Sajnos a Chrome meg mindig elegge rosszul megirt program, jelenleg hasznalom M9-n es S6-n is az N9 mellett es mindharmon le tud fagyni alkalmankent
:( az apro dadogasokrol nem is beszelve...

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#663) TheSaint válasza Fkris (#657) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Mindenképpen ez a szándékom, de azért hozzáteszem, hogy anno az N9-es három nap után elvérzett nálam, ahhoz képest az M2 szintén három nap után is élvezet volt nyomkodni, Chrome-ostúl, FB-stül, mindenestül.
Nem volt olyan, hogy bekapcsoltam és fél percet vártam mire a Chrome-ban tudok keresni, pikk-pakk ment minden.

(#664) Fkris válasza TheSaint (#663) üzenetére


Fkris
őstag

Ha ezt helyreráznák, nekem nagyon jó kis tab lenne!
Ha úgy van, akkor akksi úgy is van nálam, ezért a SoT "mindegy"...
De szvsz ez a tegra chip miatt van, illetve ahhoz köthetően a driverek

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#665) andriss válasza Fkris (#661) üzenetére


andriss
csendes tag

Így van! Felébresztés után sem sokkal jobb, 2-3 megnyitott lapnál már lelkesen újra tölti az oldalakat rendszeresen. Van egy Sony Z3-om és a Chrome böngésző szuperál, nincs gond vele, igaz több a ram is a telóban, de akkor is egy N9-el katasztrófa, ha több lap van megnyitva. Egyszer hátha kijavítják már! Bízom benne :D

(#666) Fkris válasza andriss (#665) üzenetére


Fkris
őstag

N5, szintén, böngésző hibátlan.nem is értem, miért nem lehetett ezt megcsinálni, nagyobb házban...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#667) Edge válasza Fkris (#666) üzenetére


Edge
veterán

n9-nek nagyobb a felbontása és kb itt el is van szúrva, a proci elvérzik ekkora felbontáson 2D-ben, ennyire nem lehet béna a gugli hogy ne tudták volna megcsinálni smoothra sztem a driverek fosomákok amiket az nvidia ad guglinak vagy a vas tud ennyit és passz 2D-ben.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#668) TheSaint válasza Fkris (#664) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Attól tartok ebből a spéci tegra chipből ennyit lehet kihozni, felépítéséből adódóan inkább egyszálú feladatvégrehajtásra alkalmas. A maradék meg guglis szoftwares hülyeség, titkosítás erőltetése, kijelző DPI hibája.
Az engem zavaró hibák csak erre a tabra vonatkoznak, sem telón, sem más tabnál nem találkoztam ilyen szintű LAG-al.

(#669) andriss válasza Edge (#667) üzenetére


andriss
csendes tag

6 megnyitott weboldalt siman kezel újratöltés nélkül!!! Így a februári frissítés után! Nem omlott össze, kezd ez összeállni :) Azért a prociban van erő, szoftver a ludas szerintem.
Jahh és valamivel gyorsabbnak is érzem a gépet. Nektek vmi észrevétel??

[ Szerkesztve ]

(#670) Edge válasza andriss (#669) üzenetére


Edge
veterán

Egyébként sztem is gyorsabb azóta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#671) andriss válasza Edge (#670) üzenetére


andriss
csendes tag

Android System WebView frissítései között is szerepel a Tegra K1 teljesítmény javulás. Ez most érezhető is! :C

(#672) zolomon17


zolomon17
senior tag

Az első N7-ről váltottam kb. egy hónapja N9-re. Wifi verzió mindkettő.
Hónapokig keresgéltem új tabletet, az N9 jó ideig nem jött szóba, mert elég drágának találtam, de hosszas kutakodás után találtam egy open box ajánlatot az Ebay UK-n, így a vámot is megúszva kb. 80k-ért lett egy makulátlan, bár nem bontatlan gépem.
A több hónapos keresgélés után azt kell hogy mondjam, hogy a 6.0.1-es rendszerrel gyakorlatilag nincs olyan tablet amit Androidos vonalon ne mosna le (a Pixel C-t nem próbáltam, gondolom az köröket ver rá).
Nálam mindig kismillió dolog fut a háttérben, szinte soha semmit nem zárok be, csak kilépek a Home-ra. Ennek ellenére is számos Chrome ablak, folyamatos Viber, Word, Keep háttérben futtatása mellett pillanatok alatt tudok akár egy KOTOR-ban oda-vissza lépni, úgy, hogy közben még egy Max Payne-t is futtat a gép.
Ehhez hasonlót semmi mástól nem láttam és továbbra is hatalmas fegyvertény a folyamatos szoftverfrissítés. Itt tenném hozzá, hogy az N9 ugye Lollipop-pal jött ki, ami ugyan drasztikus változásokat hozott, de nem volt egy jól sikerült főrendszer, az N5-ömet is az nyírta ki - mikor kijött a 6.0 rátoltam, azóta is használja a barátnőm én meg mint S6 tulajd kis fájdalommal látom, hogy mennyivel gördülékenyebb, mint a Samsungom.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#673) TheSaint válasza zolomon17 (#672) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Erről a folyamatos váltásokról és használatról készíthetnél egy videót ha időd és energiád engedi, roppant kíváncsi lennék rá.

(#674) zolomon17 válasza TheSaint (#673) üzenetére


zolomon17
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe, mikor a HSZ után lecsekkoltam, hogy cirka hány nyitott dolog fut a gépen :) Nemrég jött meg az új kamerám, a héten szerintem sort kerítek a dologra ;)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#675) andriss válasza zolomon17 (#674) üzenetére


andriss
csendes tag

A videóra én is kiváncsi lennék! :) Nekem egyedül a chrome okozott problémát, többi app jól müxik, persze egy átlag felhasználás mellett, annyira nem nyüstölöm szét. Nekem is wifi verzió van.

(#676) zolomon17 válasza andriss (#675) üzenetére


zolomon17
senior tag

Gondolkoztam, hogy lövök egy 1-2 perces videót már most, csak az irodában nem lehet csak úgy akármivel a Wifi-re kapcsolódni, úgy meg a Chrome-os ide-oda lépegetés pont nem mutat semmit :O

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#677) zsirfecske válasza zolomon17 (#672) üzenetére


zsirfecske
addikt

+1 érdeklődő, sőt én kész vagyok reply videót csinálni a tetű lassú n9-emen (2 user fiókkal).

amúgy screen recorder appal nem egyszerűbb ilyen szemléltető videót csinálni? vagy az nem ad valós képet a laggokról (meg ugye a procit is lefogja közben kicsit)?

(#678) Valaki1234


Valaki1234
tag

Ez a tablet mindig is ilyen kétes megítélésű lesz. Van akinek hibátlan, másoknak nem. Sajnos még nem tudtunk rájönni, hogy mi okozza a különbséget :D Amúgy egy videót én is szívesen megnéznék, ahogy ennyi minden fut gördülékenyen a háttérben.

Tegra Chip: ha jól tudom a Pixel C-ben is az van, nem hiszem hogy a Google bukásnak ítélte meg az N9-et, máskülönben miért választottak megint Tegra chipet? Gondolom nem mazochisták, hogy szeretik magukat szop*tni...

(#679) zsirfecske válasza Valaki1234 (#678) üzenetére


zsirfecske
addikt

multiuser setup, legutóbb erre jutottunk, az a ludas!

(#680) Valzor


Valzor
aktív tag

Bocs az offért, de egy ilyen videóra én is roppant kíváncsi lennék, ugyan is tableteket nézegetek jelenleg és megrögzött Nexus tulajdonosként az N9 volt az első gondolatom, de az itt olvasottak után vegyesek az érzéseim. :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#681) Micsurin válasza Valzor (#680) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tök lutri van aki imádja és csöndbe van (jelen... khm ... ) , itt meg ált a sírás van...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#682) Valzor válasza Micsurin (#681) üzenetére


Valzor
aktív tag

Igen, ezt én is leszűrtem, eddig nem is találkoztam ilyennel egyik kütyü topikjában sem :DDD Mondjuk a videó szerintem továbbra is jó lenne, mert lehet, hogy ami valakinek lassulás vagy akadás, az még másnak teljesen belefér. No majd meglátjuk vállalkozik-e valaki ilyesmire :DDD Gondolok itt olyanra, mint a számomra teljesen értelmezhetetlen (de elég elterjedt) "mikorlagg"-ra és társaira :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#683) Valaki1234 válasza Micsurin (#681) üzenetére


Valaki1234
tag

A 6.0.1 elott egy felhasznaloval is szinte hasznalhatatlan laggolasok voltak, en nem tapasztaltam nagy kulonbseget amikor tobb felhasznalot allitottam be. Par napra abban az idoben kolcsonadtam a tabletet (ekkor lett beallitva a masodik felhasznalo) es aki hasznalta azokban a napokban O is megjegyezte, hogy ez bizony a legegyszerubb feladatok elvegzese kozben is laggol. Konkretan baratnom hasznalta, aki nem egy "hardcore" felhasznalo, kis bongeszes, fb, fb messenger futtatasban ki is merul nala a dolog.

(az FB messenger chat fejeket ki is kellett kapcsolni, mert gyakorlatilag azzal 6.0.1 elott egy papirnehezekkel volt egyenerteku a tablet)

Majd jott a 6.0.1 es az szerintem rengeteget javitott a teljesitmenyen. Most is vannak indokolatlan lassulasok, de nem olyan tomegben mint eddig.

Talan a legjobban feltuno dolog az az, amikor Spotify megy a hatterben (Google Music is ugyanezt csinalta), kozben bongeszes chromeon eloterben, es ha fel kell nyitni a billentyuzetet (Swift Key) akkor kepes a zene is megakadni, es a billentyuzet is tobb mp-t var mire elougrik. Ez neha elojon, neha nem, teljesen kiszamithatatlan hogy miert es mikor.

A gyari launcher gyakorlatilag keptelen volt memoriaban tartani a kezdokepernyot, Nova Launcher Prime-al javult a helyzet, de itt is van, hogy eltelik 1-2 mp mire ujrarajzolja (azutan hogy varni kellett 2-3 mp-t hogy egyaltalan reagaljon a home gombra).

A tablet multitaskingban rendkivul gyenge (kategoriajaban) es ezt szerintem egyertelmuen a SoC okozza.

Lehet, hogy aki teljes mertekben megvan elegedve, O nagyreszt 1 valamit futtat?

[ Szerkesztve ]

(#684) zsirfecske válasza Valaki1234 (#683) üzenetére


zsirfecske
addikt

jó leírás, teljesen hasonló az "élményem".

lehet hardver eltérés is, nekem USA verzió a legelejéről, akár defektes szériát is el tudok képzelni. de sokkal valószínűbb hogy a tegra driverei szarok.

[ Szerkesztve ]

(#685) TheSaint válasza Valaki1234 (#683) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Teljesen ugyanezek a tünetek vannak nálam is, megfejelve azzal, hogy mint többször be is számoltam róla, én bepróbálkoztam custom firmware-el, ami azóta is fut. Sajnálatos módon ezeken az idióta lassulásokon nem segített, hiába fut titkosítás nélkül a rendszer, hiába van skálázva a proci 2,5GHz-ig, ugyanúgy elakad kilépésekkor, váltásokkor, belépéskor, stb. A custom firmeware mellé járt beépített launcher, de én azt lecseréltem a googli féle indítóra, na az volt ám a katasztrófa, megérte sokszor felrajzolni a rendszer... maradt a beépített.
Még érdekes jelenség szokott lenni, hogy ha jön email, üzenet, stb. a háttérben és éppen görgetek valami programba, még az üzenet érkezése előtt elkezd dadogni a görgetés, egyből szoktam is sejteni, no valami üzenet érkezik :) . Ez is a multitasking béli hiányosságokat mutatja szerintem, a kicsi N7-esen ilyen elő nem fordulhatott.

(#686) andriss válasza Valaki1234 (#683) üzenetére


andriss
csendes tag

Nekem is így van :W , nagyon sok esetben szinte használhatatlan tud lenni, és ezek a 2-3 mp várakozások.... 5.1.1. volt talán a legjobb, használhatóbb volt az tuti. Mondjuk nálam csak egy felhasználói fiók volt mindig is.

(#687) Valaki1234


Valaki1234
tag

Szerettem volna csinálni egy videót az általam fentebb leírt problémákról. Újraindítás után 3 videót is felvettem a "reprodukcióról", egyikben sem sikerült előidézni a lassulást... Úgy gondoltam, hogy az a korrekt ha megosztom az egyik (legutolsó) videót, amiben a mutatott teljesítménnyel én személy szerint meg vagyok elégedve. Talán később újraindítás nélkül újra megpróbálom.

Video:
https://goo.gl/photos/H2BivPzTAkUs9Nq17

Bocs ha néha elveszett a fókusz, telefonomat használtam felvételhez amit meg a másik kezemmel tartottam...

[ Szerkesztve ]

(#688) zsirfecske


zsirfecske
addikt

most hogy nem tudtam update-elni egy nagyobb appot play store-ból mert kifogytam a tárhelyből, felmerült bennem a triviális kérdés:
nem lehet hogy akinek akadozik a rendszer az 16 gigás n9-et használ és fullon van a storage? ehhez kapcsolódik ugye a multiuser setup is, hiszen az eléggé eszi a helyet. szóval lehetséges hogy olyan mint a windows, kritikusan alacsony tárhelynél belassul a cucc? nálam ez ugyanis biztosan fennáll amióta szidom...

[ Szerkesztve ]

(#689) Micsurin válasza zsirfecske (#688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez lehet mert nekem teljesen jó , igaz nekem 7-8GB minimum szabad :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#690) Fkris válasza zsirfecske (#688) üzenetére


Fkris
őstag

Itt 32 gigás cucc van, és nekem csak a chrome, profilváltás utáni lassulás jelent gondot.
Volt, hogy this war of minet úgy tartotta benn memóriában, hogy közben profilt váltottam.Amikor visszatértem, akkor egyből a játék fogadott ott, ahol abbahagytam.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#691) TheSaint válasza Valaki1234 (#687) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Újraindítás vagy bekapcsolást követően nálam sincs probléma, még gyárival is szépen elment ~1 óráig. Utána szokott kezdődni a gond, főleg ha sok tétlenség után vettem használatba a tabot, már az elején mire magához tér az sok idő szokott lenni.

@zsirfecske:
Az én tabom 32GB-os modell és 2/3-a üres, nem ez a probléma forrása szerintem.

(#692) Micsurin válasza TheSaint (#691) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most őszintén , appokat bezárod? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#693) TheSaint válasza Micsurin (#692) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Elhiheted, próbáltam már mindenhogyan, az eredmény az, hogy semmi jelentőség nem volt. Ha nem fut semmi a háttérben, akkor is beszaggat...
Ebben ROM-ban egyébként van egy külön gomb, ami mindent kilő, nem is kell egyesével vacakolni vele.

(#694) Micsurin válasza TheSaint (#693) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem lehet, hogy első szériás aminek a gombjai is vacakok voltak vagy valami ? Esetleg a régiók között hardver eltérések ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#695) TheSaint válasza Micsurin (#694) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Nekem ugyan nincs gondom a gombokkal, de képek alapján első szériás lehet. Sajnos ennél se gyártási időt, se semmit nem tüntettek fel a dobozon, Asus-ék ebben is precízebbek.
Hétvégén tettem fel újabb frissítést, picivel megint jobb lett. Bár egy FB chatfejjel meg lehet akasztani rögtön a rendszert....

(#696) X_C válasza TheSaint (#695) üzenetére


X_C
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy használt N9-et és ahogy olvasgatom elég vegyes hogy kinek működik gondtalanul és kinek laggol. Amikor kipróbálom mit nézzek rajta, miket nyissak meg amik általában laggolni szoktak, hogy megtudjam az a konkrét tablet amit vásárolni készülök "hajlamos-e lassulgatni".

(#697) X_C válasza X_C (#696) üzenetére


X_C
tag

Bocsi, ez nem válasz akart lenni, csak benéztem. :D

(#698) andriss válasza X_C (#696) üzenetére


andriss
csendes tag

Nem tudom mi alapjan tudod ezt megallapitani, mert tenyleg valakinek jo, valakinek meg kevesbe mukodik lag mentesen. Valoszinu meghatarozza a dolgot, hogy ki mennyire hasznalja kemenyen a tabletet. Nekem a chrome okozza a legtobb bosszusagot. Probald ki, hasznald, ha van lehetoseged es meglatod! :DD
En most letoroltem a Messenger app-ot, es lass csodat, jobban mukodik , nem fogja vissza a tabletet, nah meg mintha a memoria is tobb lenne. Igy a chrome sem zarogatja be azt a 4 weblapot, ami egyidejuleg megvan nyitva. FB app nincs a tableten. Nektek valami tapasztalat, messenger letorlese utan??

(#699) Valaki1234 válasza andriss (#698) üzenetére


Valaki1234
tag

Nálam elég volt kikapcsolni a "chat fejek" funkciót.

(#700) andriss válasza Valaki1234 (#699) üzenetére


andriss
csendes tag

En nem hasznaltam a chat fej funkciot, el sem tudom kepzelni azzal milyen volt az osszkep. ;] Nem baj, igy megszabadulva az apptol, hasznalhatobb lett! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.