Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Sn00k válasza zsinnyegtet (#400) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja, ilyen egy fullos tablet:). Szerencsere nalam is lekopogom kopp-kopp , de ugy nez ki megoldodott a pillanyatni fagyasi gondom chrome alatt.

3njoy the Lif3

(#402) Edge válasza Sn00k (#401) üzenetére


Edge
veterán

nehogy eláruld mi volt a megoldás :C

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#403) Sn00k válasza Edge (#402) üzenetére


Sn00k
veterán

Elarulom neked , fogalmam sincs. Mindossze jott azota vagy 2 chrome frissites es megszunt a jelenseg. Roviden ennyi:)

3njoy the Lif3

(#404) Edge válasza Sn00k (#403) üzenetére


Edge
veterán

Ja oks akkor semmi komoly :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#405) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Estét!
Nektek is jött ez a ~27 megás update? :U

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#406) zsinnyegtet válasza zsinnyegtet (#405) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Bocs...most nézem, hogy ez már téma volt bár én csak ma kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#407) Sn00k válasza zsinnyegtet (#406) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem tudom, ez most pontosan , milyen frissit3s volt, de en megint kaptam egy, ilyen 27 mb os frissitest, pedig korabban is jott egy , ilyen csomag. Ezt mas is tapasztalta?

3njoy the Lif3

(#408) Edge válasza Sn00k (#407) üzenetére


Edge
veterán

mostmár kb havonta lesz ilyen security frissítés gugli mondta

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#409) Sn00k válasza Edge (#408) üzenetére


Sn00k
veterán

Rendben, csak, aztan a vegen nehogy tul securitissak (szepen mondva) a rendszert... :DDD

3njoy the Lif3

(#410) andriss válasza Sn00k (#407) üzenetére


andriss
csendes tag

Biztonsági frissités, havonta jönni fog egy ilyen update :)

(#411) -myself-


-myself-
tag

En mar az android M frissitest varom, hogy egy csomo appnal tiltsam a sok felesleges hozzaferest. :-/

Nexus forever...

(#412) Sn00k


Sn00k
veterán

Na , eddig tartott a kánaán. Ujra belefutottam krom megfagyasba(kepernyo par mp-re megall). Masnal tenyleg nincs, ilyen jelenseg??
Pl. Itt a ph-at olvasva gorgetek lefele valamelyik topikban es egyszer csak megall aztan ennyi. A fokepernyore kitudok lepni a virtualis billnek koszonhetoen, majd vissza lepve beindul, de ha nem lepek ki , akkorvarnom kell tobb mp-et is,mire ujra tudok gorgetni. Mi a fenetol lehet ez , tenyleg nem tudok reajonni. Ja es krom betaval is ez a helyzet:(

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#413) zsinnyegtet válasza Sn00k (#412) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Nem próbáltál még más böngészőt? Gondolom próbáltál. Nekem a Dolphin bevált már vagy 4 éve csak azt használom. Témázható, gyors és rendesen bezárható ha éppen úgy gondolod. :R

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#414) Sn00k válasza zsinnyegtet (#413) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem próbáltam más böngészőt, csak a chromot használom, azt szeretem és nem akarok mást használni :/
Mindegy, túl fogom ezt élni, annyira nem vészesen jön elő, de érdekelne, hogy másnál is előjön-e , ez a gond vagy csak én szívok vele :(

3njoy the Lif3

(#415) Emprise válasza Sn00k (#414) üzenetére


Emprise
tag

Hát ha ez megnyugtat, nálam még nem fordult elő :)

(#416) zsinnyegtet válasza Sn00k (#414) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Az elmúlt kb 1 órában próbálgattam a Chormeot...nem tudtam vele agyonütni a tabot. :(

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#417) Sn00k


Sn00k
veterán

Nalatok egyebkent van/vannak gyari programok letiltva?
Nalam ezek, nem tudom nem-e ez kavarhat be. Bar nem hinnem, de...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#418) Emprise válasza Sn00k (#417) üzenetére


Emprise
tag

Nalam nincs letiltva semmi, de lehet, hogy le kellene, ezeket en sem hasznalom...

(#419) ZX7 válasza Sn00k (#414) üzenetére


ZX7
tag

Nálam is előfordul időnként.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#420) Sn00k válasza ZX7 (#419) üzenetére


Sn00k
veterán

Akko4 nem en vagyok az egyetlen. Egyebkent , amifura , hogy van a csaladban lg g pad 8.3 is es azon is eszrevvtem mar ezt a chromos pillanatnyi megfagyast :U

3njoy the Lif3

(#421) Fkris


Fkris
őstag

Srácok, hol érdemes ilyen ketyerét venni?
16 vagy 32 giga éri meg jobban?

Láttam 32est 110 ért, és 16-ot 100ért...

Köszi :R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#422) Micsurin válasza Fkris (#421) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Expansys , nekem onnan van , 16 nekem pl elég film kép egyéb a 2 terráson van :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#423) Sn00k válasza Fkris (#421) üzenetére


Sn00k
veterán

En is expansystol vettem 2db-ot. 32eseket, de neked kell eldonteni eleg vagy nem a 16os,ebbe senki nem tud helyetted donteni:) egyebkent remek kis kutyu, mi asszonnyal nagyon szeretjuk:)

3njoy the Lif3

(#424) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, a gyári dpi szörnyű ekkora méreten és felbontáson.
Ki milyen alternatív dpi-vel használja?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#425) Sn00k válasza Zirowe (#424) üzenetére


Sn00k
veterán

Hi,

Nem birom dekodolni a kerdesedet, pedig szivesen valaszolnek :B kifejtened bovebben?

3njoy the Lif3

(#426) vicze válasza Sn00k (#425) üzenetére


vicze
félisten

"dpi szörnyű ekkora méreten" = A GUI elemek túl nagyok, ekkora kijelzőmérethez. Root után lehet módosítani, a DPI-t így a megjelenő ikonok és egyéb GUI elemek mérete változik, kisebb/nagyobb lesz.

(#427) Sn00k válasza vicze (#426) üzenetére


Sn00k
veterán

Thx, az útba igazítást. Érdekes nekem az ég világon semmi gondom nincs az ikonok méretével, na de nem vagyunk egyformák. Szerencsére ;]

3njoy the Lif3

(#428) Zirowe válasza Sn00k (#427) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még jó, hogy a kérdés nem erre vonatkozott. :U

Mindenesetre én most az alap 320 helyett 301-el használom, ami már tűrhetőbb, de mégsem az igazi még.
Más tapasztalat?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#429) zsirfecske válasza Zirowe (#428) üzenetére


zsirfecske
addikt

az én tapasztalatom az hogy mindenki gyári értéken használta eddig :))

(#430) Emprise válasza Zirowe (#428) üzenetére


Emprise
tag

Szintén nem jutott eszembe még módosítani a gyári értékeken :)

(#431) Sn00k válasza Zirowe (#428) üzenetére


Sn00k
veterán

Ebbe a topikban max te vagy az egyetlen , akinek erre szuksege van, de orulok , hogy sikerult ultra finomra bekonfigolnod a ketyeret.
A 427 meg...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#432) Fkris válasza Micsurin (#422) üzenetére


Fkris
őstag

Sn00k, köszönöm!

Expansysrol hogy néz ki a garancia?
Azt tudom, hogy htc szerviz lengyelben van, de gyári a gari?

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#433) Micsurin válasza Fkris (#432) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen az , elvileg a magyar srácoknak is ledhatod és ők majd küldik lengyelbe.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#434) Kronk


Kronk
őstag

Jól tudom, hogy ma kapunk 6.0-át?

http://totesz.myminicity.com/

(#435) zsirfecske válasza Kronk (#434) üzenetére


zsirfecske
addikt

csak image-et, jó esetben. vsz nexus 5 és 6 lesz a prioritás abból is mint mindig. ota meg 1-2 hét legalább.

(#436) Kronk válasza zsirfecske (#435) üzenetére


Kronk
őstag

Oh, akkor mikor lesz belőle ota?

http://totesz.myminicity.com/

(#437) Kronk válasza zsirfecske (#435) üzenetére


Kronk
őstag

az otat nem olvastam, akkor 1-2 hét várakozás :)

http://totesz.myminicity.com/

(#438) vicze válasza Fkris (#432) üzenetére


vicze
félisten

Továbbra is Csehországban van a szerviz, egész pontosan Tábor, VSP DATA a.s.-nál.
A garancia teljes EU-ra vonatkozik és minden készülék a fenti helyre küldenek, szinte kb. bárhol leadhatod, ahol HTC partner van. Garancia jegy kell vagy számla.

Ha jól tudom Expansys aláírt garancia jegyet nem ad, mivel nem bontják ki a készüléket, de a számlával érvényes a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#439) zsirfecske válasza Kronk (#437) üzenetére


zsirfecske
addikt

5.1 esetén ha jól emlékszem bő 2 hetet kellett várni a nexus 9 image-re a nexus 5-é után. erre alapoztam fentebb, de ezúttal ne így legyen. továbbra is tartom, hogy az összes nexus közül a 9-nek lenne legnagyobb szüksége végre egy jó szoftra. tartok tőle hogy az egyedi nvidia soc miatt vannak csúszások és problémák.

(#440) Edge válasza zsirfecske (#439) üzenetére


Edge
veterán

ehhez képest a pixel c-be is nvidia került...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#441) tybsen válasza zsirfecske (#439) üzenetére


tybsen
addikt

Már fennt vannak!

(#442) Martinitius válasza zsirfecske (#435) üzenetére


Martinitius
tag

Imageből kb 10-15 perc tokkal-vonóval felflashelni, az OTA-ra pedig tuti heteket kell még várni. Akit érdekel, a blogomban van egy leírás. (N9-ben annyi, hogy a bootloader nyitását külön engedélyezni kell a fejlesztői beállítások között)

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#443) krepair


krepair
csendes tag

Nemsokára akarok venni egy Nexus 9-et a korosodó iPad 2 helyett. Honnan tudom, hogy melyik boltban adnak gyári garanciát? Írtátok nemrég, hogy expansys az tuti, de a kisebb (olcsóbb) boltokban csak helyi sufnigarancia van?

(#444) Sn00k válasza krepair (#443) üzenetére


Sn00k
veterán

Tul sok helyen mar nem kapsz n9et. Most megnezve az arukereson emag meg valami gsm boltot dobott ki. Emagrol nincs infom,meg nem rendeltem toluk, de szerintem nagy gond nem lehet vele. Az ar meg hat... ha az ipad 2 megtudtad venni, gondolom nem sufni gsmbol, akkor valszeg az n9et is betudnad szerezni valamivel dragabban szinten nem sufnigsmbol :U

3njoy the Lif3

(#445) krepair válasza Sn00k (#444) üzenetére


krepair
csendes tag

Anno 50ezerért vettem használtan :D Egészen idáig jó is volt, de már nem egy szélvész, és nem igazán tudta megszerettetni velem au iOS világát. Plusz van egy külföldön vett nexus 5-öm amiben egy percet sem csalódtam, szóval ezért gondoltam a nexusra tabletben is. iPad nem vonz, androidosok közül pedig nem bízok másban, hogy egy év múlva nem lassulna-e be. Szóval így marad ez. De tény, hogy nem dobálják már túl sok helyen sajnos :D

(#446) zsirfecske válasza tybsen (#441) üzenetére


zsirfecske
addikt

király, akkor ezúttal minden más lett :))

(#447) Sn00k válasza krepair (#445) üzenetére


Sn00k
veterán

Jah, hogy elsokorben hasznaltban gondolkozol. Az mas:) nezz korul a hardverapron lehet van fent elado. Csalodni szerintem nem fogsz benne. Jah es par het es jon a 6.0 ra:) igaz nekem, eddig sem volt gondom a rendszer mukodesevel. Egyeduli hatranykent talan azt lehet felroni, hogy a jobb felso sarokban elegge tud melegedni, de hat ez van. Nem sok gameval tolom, de minden nagyon jol hasit rajta :K

3njoy the Lif3

(#448) Valaki1234


Valaki1234
tag

Tapasztalatok Android M-el? Mit vettetek észre?

(#449) Sn00k válasza Valaki1234 (#448) üzenetére


Sn00k
veterán

Nah ja , ez engem is erdekeelne! En az OTA-t varom egyelore, remelem hamarosan erkezik... :U

3njoy the Lif3

(#450) Valaki1234


Valaki1234
tag

Jól sejtem, hogy a több ablakos mód nem került bele a hivatalos verzióba?
Egyébként szerintem sajnos a teljesítmény kb olyan mint Lollipop alatt volt, amire én nem lennék büszke a Google részéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.