Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) nemlehet


nemlehet
őstag

Nincs semmi baj a Tegra K1-el. Az én Mi Pad-omban is az van és a melegedés hiszti tök fölösleges. Nem melegszik jobban mint egy S801-es eszköz és nem thermal throttlingol jobban. (Xperia Z2 van itthon) Az üresjárati fogyasztása nagyon jó ha nem piszkálom talán napi 1%-ot merül. Böngészéssel, kb 1 óra alatt 4-5-öt attól függően mit nézel (napi utazás során szoktam olvasni a híreket/MA-t ilyesmit). Játékok alatt meg minden csúcs SoC nyeli az aksit, de még így is nettó 4-5 óra játékidő simán kijön tapasztalataim szerint. Nem hinném, hogy a nexusban sokkal rosszabbul teljesítene.

Amúgy nekem ez most nem tűnik olyan jó vételnek. Sem árban, sem minőségben nem győzött meg és bár jó mindig a legfrissebb rendszert használni, de a kitkat-hez képest azért akkora előrelépés nincs, hogy muszáj legyen váltani.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#102) TRIvidore válasza #16820480 (#90) üzenetére


TRIvidore
tag

A Jetstream-et, for AT&T. Tervben volt Flyer2 (global market), de vègül befektetôi nyomàsra lefújtàk tudomàsom szerint. Jetstream: http://www.gsmarena.com/htc_jetstream-4141.php

Never say no to...@##%%£...Panda

(#103) Edge


Edge
veterán

Most ezt nem értem tényleg nem megy rajta full grafon az asphalt 8 és az RR3?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#104) Crytek válasza Edge (#103) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért fos az andoid 768milliárd variáció nem lehet normálisan optimalizálni :(

Next PC Upgrade: 2022

(#105) enginev3.0 válasza Edge (#103) üzenetére


enginev3.0
félisten

Majd kap egy frissítést a játék, és remélhetőleg menni fog, új proci, nem erre lett írva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#106) ctvagyok válasza nemlehet (#101) üzenetére


ctvagyok
őstag

Bocs ezt nem hiszem el. Hogy 5% ot merül nezetéssel óránként. Max minimum fényerővel. Vagy a te táblád egy istenkirályszupercsászár darab. Biztos bennem van a hiba. Gondolkoztam én is a mipadon, lehet rendelek eggyet januárban vagy februárban. Nem kötekedésnek mondom, de az 20 órás kijelzőidő lenne. Bocs annyit biztos nem tud.

Közben gondolkodtam erről a gépről, és job lett volna, ha várnak vele. Nemtudom ez a soc mennyire lesz támogatva később. Szerintem nem a HTC-nek kellet volna gyártnai. Maradhatott volna az Asus. Lehet akkor kicsit olcsóbb lenne, és hasonló minőségben is kihozták volna.

[ Szerkesztve ]

(#107) Edge válasza enginev3.0 (#105) üzenetére


Edge
veterán

Igaz :) Mire megveszem karácsonykor addigra lehet meg is lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#108) Edge válasza dimos (#52) üzenetére


Edge
veterán

Kifejtenéd ezt picit bővebben? Kattog a hátlap vagy lötyög vagy mi volt az a hiba ami eltűnt? Milyen cover? vettél rá tokot és az szüntette meg a hibát? ill. takarta el?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#109) Noanme válasza #16820480 (#100) üzenetére


Noanme
csendes tag

Amikor vettem úgy gondoltam nem lesz akkora gond a hiányuk, így másfél év használat után viszont egyre jobban hiányoznak ezek a dolgok

(#110) dimos válasza Edge (#108) üzenetére


dimos
csendes tag

Nem kattog, nem lötyög, de enyhén mégis érzed, hogy csak egy burkolat és enyhén benyomódik. VEttem covert és ahogy az rápattan a gépre - mivel takarja az egesz hatoldalt - mar ezt nem erezni. A csajom gépén viszont nincs ilyen es par kiallitottat is megneztem, de azokon sem ereztem.

Ettől függetlenül nagyon szeretem es csak ajanlani tudom:)

(#111) bok92


bok92
addikt

(#112) Edge válasza dimos (#110) üzenetére


Edge
veterán

Értem az nem vészes.

Viszont: holnap black friday nem tudok olyan online boltot ami szállít Mo.-ra?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#113) vicze


vicze
félisten

Úgy néz ki két kiemelt problémát, a gombokat és a szivárgó kijelzőt, orvosolták valamennyire az újabb sorozatnál.

(#114) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok,

Hogyhogy nem porog ez a topic? Ilyen keves embernek van? Vagy ennyire rossz/jo a keszulek? En most akarok ilyet venni....

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#115) TomWexX válasza -myself- (#114) üzenetére


TomWexX
addikt

Magyarországon még nem olyan egyszerű megvenni, és még kicsit drága. Pár hónap múlva már szerintem több tulaj lesz. Én is ilyet terveztem beszerezni de kicsit csalódtam, így Galaxy Tab S 8.4 lett helyette. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#116) -myself- válasza TomWexX (#115) üzenetére


-myself-
tag

En a samsungoknal csak a supporttol tartok... pedig a masik befuto nalam a NotePro, mert egy arban van vele :-)

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#117) HPservice válasza -myself- (#116) üzenetére


HPservice
csendes tag

Az én pédányom tesztelődött

be tudom szerezni azonnal

lásd:
http://hardverapro.hu/apro/nexus_9_google_16gb____119900

a teszt példányt nálam meg is lehet nyomorgatni.

NEWS:
gomb és kijelző beégés probléma már nincs....

mailt kérek ide:
retrobudapest@yahoo.com

(#118) dimos válasza Edge (#112) üzenetére


dimos
csendes tag

Bocsi, nem nagyon nézegettem fórumot. A Black Friday semmit sem adott. A legjobb ár amit tudok amazonon 279 font. Mondjuk adtak hozzá egy GoogleChrome ot. Hogy ki szállítaná... nem tudom. Persze vannak itt fuvarosok, akik mennek, lehet egy 5-10 fontert Pestig elvinnek. De pont tegnap írták, hogy otthon 109 k ért kapható az xxlgsm nél. Az meg pont 279 font. Itt a boltok 299-319 ert aruljak. Szoval otthon eri meg megvenni, bar nem ismerem annak az uzletnek a hatteret.
En januarban akartam hazavinni parat, de ha otthon olcsobb semmi ertelme.

(#119) Edge válasza dimos (#118) üzenetére


Edge
veterán

thx ez az infó is jól jött :) amúgy a dobozos az 10k-val több, a 109k a sima készülék pőrén. Elvileg ma meg is lesz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#120) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Tenyleg, az XCOMok ezekkel kompatibilisek? Mert a Shield tablettel nem, azert kerdem.

I am having fun staying poor.

(#121) Edge válasza Edge (#119) üzenetére


Edge
veterán

Meg is van egy N9 32gb fehér :))

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#122) Flanagan válasza Edge (#121) üzenetére


Flanagan
csendes tag

Gratula :C
Beszámolót kérünk :) mik a tapasztalatok? Gombok minősége oldalt? Képernyő héttérvilágítása?
Én is tervezem egy 32-es fehér vásárlását... XXL-nél vetted végül? Köszi

(#123) Edge válasza Flanagan (#122) üzenetére


Edge
veterán

thx :)
majd írok, egyelőre dobozban van csak kivettem egy bekapcsolásra. Majd otthon belakom este :)
gomb: semmi olyat nem tapasztaltam hogy nehéz lenne benyomni. Ami meglepett amikor a kezembe fogtam hogy könnyebb mint az N7-em(2012-es) volt. Nagyon szép a készülék :)
Igen onnan van, angliai szállítmány a töltő angol szabvány de adnak átalakítót konnektorhoz ingyen természetesen. Dobozos verziót vettem, 129.999.-huf

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#124) dimos válasza Edge (#123) üzenetére


dimos
csendes tag

2,5 fontert van ra rempered glass ebay en azt vegyel ra. Meg van egy tok ami olyan mint a gyari csak a hatuljat is vedi 10 fontert. Este hazamegyek kikeresem neked a linkjet ha erdekel. Meg most 15 fontra van learazva a scandisc dual usb 64 gb. Iszonyat jo cucc. Nexus Media Importerrel tokeletesen mukodik!

(#125) Edge válasza dimos (#124) üzenetére


Edge
veterán

Azt megköszönném :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#126) -myself-


-myself-
tag

Grat a gephez! Kiprobalnal rajta egy komolyabb jatekot? Mondjuk a deadzone? Vagy Modern Combat? Nekem ez lenne az elso tabletem, es izgulok :-)

Otg megy rajta?

Azert megis referenciagep, sztem ez a vas sokaig eleg lesz. En hosszu tavra vennem, nem tervezem hamar a cserejet. A nexus 4 is meg rendesen smooth :-)

Nexus forever...

(#127) Edge válasza -myself- (#126) üzenetére


Edge
veterán

Thx :)

Játékokról annyit hogy az unreal engines, unity engines gamék szépen full grafon mennek, a gameloftos gémek amit próbáltam egyikse ismeri ezt a procit és mindegyik beáll lowra, asphalt8-nál pl. nem lehet feljebb venni a grafot.
Majd javítják.
OTG biztos megy, fentebb írta vki hogy használ hozzá sticket.

Pár érdekesség: a fastboot menü másmilyen mint az eddigi nexus-okon, nem a stock androidos.
Ha unlockolja az ember előbb a developer optionsban kell engedélyezni és utána lehet fastboot módban pc-ről. Miután unlockolva lett a boot-kor nem jelenik meg kis lakat a google felirat alatt(elegáns).

Amúgy nagyon jó gép, nekem még a régi gombos van, azt mondom szerencsére mert így szebb és nem is értem miért tették kijebb a másik verzión a gombokat tök kényelmes. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#128) Edge


Edge
veterán

Hát nem pörög a topik :) Na ennyi idő alatt viszont már tudom hogy az akkuhasználat nagyon jó simán bírja 2 nap vagy annál tovább ha nem nyomogatja az ember állandóan, dehát nyomogatja :)
A hangja valami veszett jó, de a jack kimeneten is, érzékelhetően jobban szól mint pl a nexus 5-öm ugyanazzal a fülessel +poweramp. Teltebb és tisztább és nem utolsósorban erősebb.
Mostmár a tabról szoktam zenét hallgatni a vonaton, miközben a perfect viewer-el képregényt olvasok :) és itt jön az hogy mennyire jó is hogy 4:3-as a képarány, ennek anno is tök örültem amikor meghallottam hogy az lesz, és ekkora méretben nagyon kényelmes, kamasz korom óta nem olvastam ennyi képregényt mint most 38 éves fejjel :D (N7-en is olvastam sokat de ott azért a méretből és képarányból adódóan kényelmetlenebb és szemfárasztóbb volt)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#129) -myself- válasza Edge (#128) üzenetére


-myself-
tag

Hali,

Meg mindig filozom rajta, az a kar, hogy nem tudom eloben kiprobalni :-(

Nexus forever...

(#130) Edge


Edge
veterán

Jött update asphalt 8hoz mostmár megy full grafon ☺

Myself: hibátlan cucc nincs mit filózni rajta. 😊

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#131) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Először is boldog karácsonyt! :)
Másodszor pedig...nekem egy ilyen volt a fa alatt. Egy 4 éves netbookot fog leváltani napokon belül amint belakom.
2 napos tapasztalatom az kb annyi, hogy :Y :Y :Y

A rock and roll az nem egy tánc...

(#132) Edge válasza zsinnyegtet (#131) üzenetére


Edge
veterán

Üdv a klubban :) én is imádom, legjobb tab amivel eddig dolgom volt valaha.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#133) -myself-


-myself-
tag

Akkor en is berendelek egy ilyet :-)

Kellemes unnepeket mindenkinek

A.

Nexus forever...

(#134) -myself-


-myself-
tag

Meg is vettem a MediaMarktban.. kerdes, ti vettetek hozza valamilyen tokot?

Nexus forever...

(#135) Drizzt válasza -myself- (#134) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mennyi volt? Gondolom nem Magyarországon, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#136) bostone válasza Drizzt (#135) üzenetére


bostone
addikt

Lecseréled a shildet?

(#137) Drizzt válasza bostone (#136) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem. Csak kiváncsi vagyok mennyiért jutnak ehhez hozzá az emberek. Amíg nem lesz Tegra M1, vagy valami hasonló új chip Maxwellel, addig nem cserélek tabot. Attól függetlenül sem, hogy nem vagyok teljesen elégedett.

I am having fun staying poor.

(#138) Edge válasza -myself- (#134) üzenetére


Edge
veterán

Na, gz :)
Egy ilyen tokot vettem, semmi egyebet olyan szép tab nem akartam a külsejét megváltoztatni, ez a bugyi meg megvédi szállításkor:

9 collos méretben vettem az Alle-ban lévő bestbyte-ban.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#139) zsinnyegtet válasza Edge (#132) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszi :)
Èn egy ilyet rendeltem hozzá. Lehet, hogy nem a legolcsóbb de azt hiszem ennyit megérdemel ez a dög :K

Ha valakinek esetleg lenne ingere egy gyári Folio billentyűzetes tokra akkor irjon egy privátot. Január végén jön haza a rokonság egy része Amerikából...én tuti hozatok magamnak egyet.

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#140) -myself- válasza Drizzt (#135) üzenetére


-myself-
tag

399€ volt, mintha a playbol vettem volna meg, csak nem volt szallitasi koltseg. Egy csomo oldalt bongesztem, hatha learazzak valahol karacsonykor, de nem talalatam semmit :-(

Nexus forever...

(#141) -myself-


-myself-
tag

Amugy a geppel nagyon meg vagyok elegedve, az akksija, kepernyoje, hangzasa nagyon jo. Harom dolog nem tetszik: sok app meg nem kompatibilis, bar ez lehet a nyalokanak koszonheto. 2: mikor betolt egy programot es fekete a hatterkepe, akkor latok a szeleken egy kis szellemkepet... erdekes, mert filmnezesnel nem latom. 3: szinten szoftveres baj, a google playben nem indulnak el a youtube videok :-)
De meretre nagyon tetszik, nagyon szeretek rajta bongeszni, es en meg egy tenyerrel is meg tudom tartani.

Nexus forever...

(#142) pitipeti


pitipeti
csendes tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok és hosszas hezitálás után úgy döntöttem, hogy a Samsung Galaxy Tab S helyett ezt a Nexus-t választanám. (Sokat segített, hogy a Samsungot kézbe tudtam fogni a helyi Media Marktban és egyáltalán nem nyűgözött le az eszköz minősége, pláne a sebessége. A képernyője állat, de hát az nem minden, főleg ha akadozik ennyi pénzért, akkor hamar földhöz csapódhat...)
A gondom az, hogy nem igen találok MEGBÍZHATÓ beszerzési forrást.
Gsm boltok, meg egyéb sufnik szóba sem jöhetnek a play store meg úgy tudom Magyarországon még nem elérhető.

Tudnátok ajánlani olyan helyet ahol garanciális problémák esetén korrekt módon történik az ügyintézés?
Mondjuk az a Samsung mellett szól, hogy bár sok selejtről hallani, de a szerviz szolgáltatásuk állítólag kifogástalan (ja és az akár 3 év garancia sem utolsó szempont).

(#143) ZX7 válasza pitipeti (#142) üzenetére


ZX7
tag

Üdv!

[Expansys]
[Amazon UK]
Mindkettő szállít Magyarországra.

[ Szerkesztve ]

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#144) zsinnyegtet válasza pitipeti (#142) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia!

Megelőztek :)

Spanyol Amazon.
Talán ott a legolcsóbb a többi EU országhoz képest.
Szállitás: max 1 hét
Garancia: rendes EU jogszabályoknak megfelelő tehát nem szálemalajkum gsm shop...
Ha bármi gond van visszaküldöd. A postaköltségedet az utolsó forintig visszautalják. Nem nagyon vacakolnak a szervizeléssel hanem küldenek egy másikat pár bocsánat kérés után.
Szerintem ennél "tisztább" forrás jelenleg nem nagyon van.
Természetesen a leírtakat csak és kizárólag a saját tapasztalataimra alapozom. :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#145) pitipeti


pitipeti
csendes tag

Köszönöm mindkettőtöknek.
Számlára és cégre akarom venni, mert az ÁFA-t vissza tudom igényleni, így az Amazon lehet, hogy problémás.
Az expansys-t lehet megpróbálnám.

(#146) ZX7 válasza pitipeti (#145) üzenetére


ZX7
tag

Az Amazon (UK) nem problémás. Regisztrálsz, és megadod a közösségi (EU) adószámodat (Plusz minden adatot, ami a céges számlázáshoz kell, tehát cégnév, cím, stb.). Ezt pár percen belül visszaigazolják, onnantól a rendelés leadásánál levonja az ÁFA összegét. Arra figyelj, hogy az Amazon (UK) oldalán vannak cuccok amiket az Amazon csak közvetít (tehát nem ő az eladó, hanem egy harmadik cég), ilyenkor nem tudsz ÁFA nélkül vásárolni, de ezt a cucc alatt le is írja, hogy ki az eladó.
A nexus 9-et viszont közvetlenül az Amazon értékesíti/szállítja, ezért ott működik a céges nettó vásárlás.
Mondjuk az Expansys esetén is biztos hogy flottul megy a folyamat.

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#147) pet4321


pet4321
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakozom a klubhoz egy fehér 16Gb-os nexus 9-el :-)
Ez az első táblagépem, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele, öröm használni.

HTC 10

(#148) zsinnyegtet válasza zsinnyegtet (#139) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Ahogy elnézem nincs túl nagy pörgés itt a fórumban. Bár talán nincs is nagyon miről írni. :)
Időközben megérkezett az Amazonról rendelt tokom illetve fóliám...mit mondjak pöpec. Most már kicsit nyugodtabban hurcibálom magammal.

A rock and roll az nem egy tánc...

(#149) Edge válasza zsinnyegtet (#148) üzenetére


Edge
veterán

Nincs ja, mivel perf a cuccos :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#150) edgelaszlo válasza Edge (#149) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

haho SOD! :)
azt szeretném kérdezni-lehet h volt említve, de nem találtam- root nélkül megy e a külső pendive/HDD felismerés OTG kábelen keresztül?

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.