Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Sn00k válasza zsirfecske (#350) üzenetére


Sn00k
veterán

Nalam nincs user valtagatas es a fb messengert sem hasznalom, de nalam nincsennek, ilyen jelensegek hala az egnek 5.1.1 alol.

3njoy the Lif3

(#352) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Tervezek rendelni az expansystól egy ilyen gyönyörűséget.
Tudna, valaki infóval szolgálni kuponkód ügyileg?

Köszönöm előre is!

http://totesz.myminicity.com/

(#353) Valaki1234


Valaki1234
tag

Megvolt a második váratlan restart 5.1.1 alatt. Böngészés közben történt, de előtte voltak jelek mert egyszercsak minden átmenet nélkül elkezdett laggolni... Első restart egyébként Skype közben volt.

(#354) zsinnyegtet válasza Sn00k (#351) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

+1
Nálam sincs ilyen jellegű gond.

Nem tudnátok valami jó kis billentyűzetet ajánlani...annyi félét néztem már... :U

A rock and roll az nem egy tánc...

(#355) Sn00k


Sn00k
veterán

Valaki tudna , olyan appot , amivel az sw gombok felcserelhetove valnak?

354 zsinnyegtet: szerintem a gyari teljesen jol hasznalhato en azzal tolom;)

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#356) zsinnyegtet válasza Sn00k (#355) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Őőőő...lehet,hogy nem egyre gondolunk vagy én nem fogalmaztam jól. :B
Valami bluetooth bill-re gondoltam. Néha nagyon jól jönne. :K

A rock and roll az nem egy tánc...

(#357) Sn00k válasza zsinnyegtet (#356) üzenetére


Sn00k
veterán

Jaaa, akkor igen valóban félre értettelek:) Én nem használok fizikai billt hozzá, sosem próbáltam, de , ha meg guglizod biztos talál vagy ezer félét...

3njoy the Lif3

(#358) Kronk


Kronk
őstag

Addig vártam a vásárlással, amíg az expansys kínálatából kivették a 32gb-s fehér verziót :W
Van ötlet honnan célszerű beszerezni?

http://totesz.myminicity.com/

(#359) Sn00k válasza Kronk (#358) üzenetére


Sn00k
veterán

Jo kerdes ,meg anno a b-telnel is volt en onnan akartam eloszor, de addig hezitaltam, mig toluk is elfogyott es en is csak az expansysnal talaltam es tudtam toluk beszerezni 32eset(1 honapja). Viszont a b-telnel azt mondtak nekem, hogy fognak meg valoszinuleg kapni. Probald felhivni oket, lehet szerencsevel jarsz, bar tul sok remenyt ne taplalj.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#360) vicze válasza Kronk (#358) üzenetére


vicze
félisten

Van pár helyen, bár a 32-es tényleg ritkább.

(#361) Sn00k válasza vicze (#360) üzenetére


Sn00k
veterán

Az altalad linkelt arukereso tele van 32 essel.

3njoy the Lif3

(#362) Kronk válasza vicze (#360) üzenetére


Kronk
őstag

Ezek közül melyik helyről érdemes/ajánlott vásárolni, nem szeretnék a garanciával befürdeni?!

Illetve egyik barátom tudna hozni csehországból 108k-ért egy fehért 32gb-s verziót, lehet az a legjobb választás.

http://totesz.myminicity.com/

(#363) vicze válasza Sn00k (#361) üzenetére


vicze
félisten

Ez elég kevés úgy általánosságban, és a megbízhatóságról meg egyiknél se mernék nyilatkozni, mert szinte csak ismeretlen helyek(nekem).

(#364) Edge válasza Kronk (#362) üzenetére


Edge
veterán

igen az a legjobb választás. Garis problémád lesz haverod vissza is tudja vinni, de sztem erre kicsi az esély.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#365) Pierre75 válasza Kronk (#362) üzenetére


Pierre75
senior tag

335Euro volt cirka 2 hete a fehér 32GB az amazon.fr-n. De hullámzik az ára. Ha nem sűrgős, kivárnék egy akciót az amazon-nál, akkor a gari is rendben lenne.

(#366) Kronk válasza Pierre75 (#365) üzenetére


Kronk
őstag

Köszi, így is rendben lesz :)

az 5.1.1-et érdemes használni, vagy jobb az anrdoid M?

http://totesz.myminicity.com/

(#367) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nekem 5.1.1 alatt néha behalnak a gyrok , nem észlelnek semmit , restart és jók , idegesít, remélem nem a gyrokkal van gond :(

ez a sírás a 32-es miatt , amikor én vettem a lunar fehér 16-ost nem volt 32-es éppen , na bumm , 1tb-s OTG külső vinyo ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#368) Valaki1234


Valaki1234
tag

Sziasztok,

Olvastam hogy Nexus 9 már csak Chromecastot támogat Miracastot nem. Adott egy Samsung okos TV de Chromecast vevő nincs. Ennek ellenére a YouTube videókat gond nélkül ki tudom rakni a TV-re tehát valahogy tudnak kommunikálni. Valahogy megoldható.,hogy chromecast eszköz nélkül mást is ki lehessen streamelni a TV-re? Van valakinek ezzel tapasztalata?

(#369) vicze válasza Valaki1234 (#368) üzenetére


vicze
félisten

Amit írtál az a TV-d Youtube appjának a szolgáltatása. Ha az accountoddal be vagy lépve mind a két eszközön akkor át tudod dobni, mivel Youtube tisztában van az eszközökkel tehát a szolgáltatáson bellül kommunikálnak egymással, ez túlnyomó többségben GoogleCast-ra(ez lett a protokoll végleges neve) is igaz. Nem magát a tartalmat küldöd át A eszközről B-re, hanem a tartalom webes linkjét, amennyiben ez lehetséges, B eszköz pedig direktben webről játssza le. Lehet más szolgáltatási is ilyen, de ezek teljesen fügétlenek egymástól. Ennek semmi köze a Miracast-hoz és a screen mirror-hoz.
Appnak esetleg ezt megpróbálhatod sok dolgot kiválthat, de ez sem screen mirror.

Őszintén szólva a legegyszerűbb megoldás egy Chromecast vagy AndroidTV eszköz beszerzése, ez csak saját vélemény.

(#370) Valaki1234 válasza vicze (#369) üzenetére


Valaki1234
tag

A TV-n es a tableten nem ugyanazzal a fiokkal vagyok bejelentkezve, de az igaz hogy ugyanarra az alhalozatra csatlakoznak.

(#371) andriss


andriss
csendes tag

Sziasztok. Boldog tulajdonos vagyok! Nem volt időm még okával megnézni, de eddig nagyon bejön! :)

(#372) pet4321 válasza andriss (#371) üzenetére


pet4321
csendes tag

+1 :-)

HTC 10

(#373) Martinitius


Martinitius
tag

Sziasztok! Tapasztalt már valaki olyat, hogy a wifi-t egyáltalán nem lehet bekapcsolni? Ha igen, mit lehet vele csinálni? (factory reset megvolt, nem segített, sőt, elindítani sem lehet a tabot, mivel indulás után a második lépés az lenne, hogy kiválasszuk a wifi a hálózatot, amit így nem lehet, és kihagyni sem engedi.)

Válaszokat előre is köszönöm!
(ja és wifi-only)

Ius est ars boni et aequi. // Nexus nagyhatalom vagyok: 3db Nexus 5; 2db Nexus 5X; 1db Nexus 6P.

(#374) andriss válasza Martinitius (#373) üzenetére


andriss
csendes tag

Hali. Nekem nem fordult még elő ilyen probléma, igaz pár napja használom csak. (wifi only, 16gb) jahh és illeszkedési problémám nincs, egy kevés fény szivárgas van egyik oldalt, de minimális, nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#375) Sn00k válasza Martinitius (#373) üzenetére


Sn00k
veterán

En lehehet megprobalnek feltenni valami lunchert ra, ha ugy se jo, meg factory resettel sem, akkor elvinnem szervizbe...

3njoy the Lif3

(#376) Fred.Taylor


Fred.Taylor
csendes tag

Ha érdekel valakit, nekem lenne most egy eladó, telefonvásárlás miatt.
32gb, wifi, fehér, hibátlan

~ http://hardverapro.hu/apro/htc_google_nexus_9_tablet_-_32gb_-_wifi_-_feher

(#377) Kronk válasza Fred.Taylor (#376) üzenetére


Kronk
őstag

Miért nem két héttel korábban szóltál :) Amúgy mennyi?

http://totesz.myminicity.com/

(#378) rollins


rollins
őstag

Hanyatt fekve mennyire nehéz tartani ?
Venném , de attól tartok ágyban fekve tartani nem lenne könnyű.
Van egy 2012es nexus 7em, de az kb 80 grammal könnyebb és kisebb is.

(#379) Edge válasza rollins (#378) üzenetére


Edge
veterán

sokkal jobb a fogása, tudom mert nekem is volt olyan n7-em, konkrétan arról váltottam. Eddigi legkényelmesebb tablet amit próbáltam pedig rengeteget kipróbáltam már eddig.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#380) rollins válasza Edge (#379) üzenetére


rollins
őstag

Köszönöm a biztatást, de nagyon meg kell gondolnom, hogy nekem mennyire válna be a kérdéses tartás miatt. Sajnos nem tudom előtte kipróbálni. Fenébe nem tudtak kisebbet gyártani belőle..akkor nem kéne ezen rágódnom. :)

(#381) Sn00k válasza rollins (#380) üzenetére


Sn00k
veterán

En igaz 10.5 rol jottem, de szerintem is siman jo a kezelhetosege. Siman megveheted, gondolom nem 10 eves kis gyerek vagy mikro vegtagokkal;) a sulya is teljesen rendben van :K

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#382) zsinnyegtet válasza Sn00k (#381) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

+1
Én este könyvolvasóként használom. Simán elmegy a súlya. Csak akkor szoktam enyhén balra dőlni mikor már érzem, hogy lassan itt a vég...nehogy orrbaba@on :D

A rock and roll az nem egy tánc...

(#383) Edge válasza rollins (#380) üzenetére


Edge
veterán

nem kisebb tab kell hanem vastagabb kar :D

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#384) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok,

Ma nalam feltelepult egy kisebb frissites... ti kaptatok? Es nem is tudom, hogy mi volt pontosan....

Nexus forever...

(#385) tybsen


tybsen
addikt

(#386) Edge


Edge
veterán

Nekem is jött a cache törlés amit kötelezően csinál magától úgy nézem jót tett, n5ömre is megjött.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#387) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem talalok a beallitasokon belul lehetoseget a kepernyo tesztelesere/bealliatsara. Ez nincs benne az alaprendszerben?

3njoy the Lif3

(#388) -myself-


-myself-
tag

Basszus, ma voltam a Nemeto. MMbe, es leaaraztak a gepet 299€ra. Igy most sztem a piac legjobb ajanlata

Nexus forever...

(#389) Micsurin válasza -myself- (#388) üzenetére


Micsurin
nagyúr

~140-ért is az :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#390) Emprise válasza -myself- (#388) üzenetére


Emprise
tag

Amazon.de rendszeresen adja ennyiert kb. majus ota, sot neha olcsobban...

(#391) Sn00k


Sn00k
veterán

Sracok nektek is megszokott idokozonkent fagyni par mp- re a kijelzo? Nalam mostanabn egyre surubben elofordul pl. Forum olvasasa kozben, es egyre idegesitobb... :U

3njoy the Lif3

(#392) Micsurin válasza Sn00k (#391) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem soha :N

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#393) Sn00k válasza Micsurin (#392) üzenetére


Sn00k
veterán

Ertem ez alatt, hogy gorgetem pl a forumot es egyszercsak megall es nem reagal semmire, majd par masodperc es ujra mukodik. Mitol lehet ez? Remelem nem hardveres hiba :( lenne ertelme gyari beallitasok visszaalitast csinalnom? :U

3njoy the Lif3

(#394) Edge válasza Sn00k (#393) üzenetére


Edge
veterán

néha előfordul és sztem akkor amikor a net kapcsolat szar, mintha töltene vmit de ilyenkor csak a browser nem reagál, nem?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#395) Sn00k válasza Edge (#394) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem. Az a helyzet teljesen megfagy a kijelzo a power gomb az muxik , de maga a kijelzo x masodpercig nem reagal , majd egy ido utan magahoz ter. Eleg idegesito , mert mostanaban egyre surubben elojon. Ja es, ami fura , hogy paromnak is van egy 32es verzio, csak feherbe es nala is csinalja idonkent. Korabban viszont nem emlexem , hogy csinalta volna...

U.i:valig van fent par progi, tehat az tuti nem csinalhatja. Remelem android m hoz valami javulast. De az is lehet , ha megint elejon , probalok egy gyari beallitas vissza allitast nyomni neki, de tartok tole az nem fogja megoldani...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#396) -myself-


-myself-
tag

Hali, nalam a dolphin csinalt ilyet, de a tobbi nem. A legstabilabb pl a chrome.

Nexus forever...

(#397) Sn00k válasza -myself- (#396) üzenetére


Sn00k
veterán

En meg csak chromot hasznalok es akkor lehet az csinalja.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#398) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Jó napot!
Van itt még valaki?
Mindenki csak használja meg élvezi mi (mint ahogyan én is)? :))

Ehhez képest egy samu topik egy komplett helpdesk... :U

A rock and roll az nem egy tánc...

(#399) Micsurin válasza zsinnyegtet (#398) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mit helpdesk ? Ha nincs vele gond ? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#400) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Mármint, hogy ott (pl. S6) napi kb. 100 hsz. van itt meg majdnem 1 hónapja semmi. Ez nem baj SŐT. :K

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.