Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Edge válasza edgelaszlo (#150) üzenetére


Edge
veterán

ezzel megy:
Nexus Media Importer

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#152) edgelaszlo válasza Edge (#151) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

küldtem egy PM-et, thx

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#153) leslien


leslien
nagyúr

üdv skacok, hogy szuperál a masina? érdemes beszerezni? :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#154) pet4321 válasza leslien (#153) üzenetére


pet4321
csendes tag

Jól szuperál :-)
Nálam ami döntő volt a nexus mellett az a 4:3-as kijelző méret, és mindenképpen androidos rendszer, így az ipadek nem jöhettek szóba.
A hangzást még kiemelném, remekül szól az előlapi sztereó hangszórókon. Ha egy minőségi terméket szeretnél kézbe fogni, és meg tudsz barátkozni a kisebb tárhellyel és a bővíthetőség hiányával akkor szerintem igen jó választás ez készülék.

[ Szerkesztve ]

HTC 10

(#155) leslien válasza pet4321 (#154) üzenetére


leslien
nagyúr

nem is akartam bővíten, usb otg működik az pont elég. még is csak legyen egy referencia készülékem is.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#156) -myself-


-myself-
tag

En egy ilyen tokot rendeltem... tetszik hogy el lehet forgatni...

Link

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#157) Sn00k


Sn00k
veterán

En is tervezek tabot venni, kicsi a mostani:) galaxy tab s 10.5 vagy e kozott vacilalok. A samung mellett szól, hogy 10. 5 colos es nincs virtuális gombja. Csak aggaszt mennyire lehet laggos a samu. Az N9 en mar muxenek normalisan a gamek, mindennel lehet jatszani?

3njoy the Lif3

(#158) Edge válasza Sn00k (#157) üzenetére


Edge
veterán

Igen minden flottul megy minden game megkapta az uppot már, legalábbis gameloftos cuccok amikkel gond volt igen. Bocs nem értem, az előny a samunál hogy nincs softveres gomb? lol...

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#159) Sn00k válasza Edge (#158) üzenetére


Sn00k
veterán

Nekem szimpatikusabb a fizikai gomb, ami nem a kijelzőn van, mert azt soxor megnyomom feleslegesen, most is a sony tabomon és kicsit idegesít, remélem így már érthető:)

3njoy the Lif3

(#160) pet4321 válasza Sn00k (#159) üzenetére


pet4321
csendes tag

Tapasztalataim alapján abszolút nincs útba a 3 softwares gomb, középen helyezkednek el, így álló módban kényelmes fogás mellett nehéz rányomnom véletlenül, illetve fekvő módnál méginkább.
Úgy gondolom meg lehet szokni hamar.

HTC 10

(#161) vicze válasza Sn00k (#159) üzenetére


vicze
félisten

Egyrészt többnyire ha kell eltűnik magától. Ha nem, mert a fejlesztő cseszte megírni, akkor most már(5.0) tudod pinnelni az appot és csak külön kombinációval lehet visszalépni.

[ Szerkesztve ]

(#162) bwoay válasza Sn00k (#159) üzenetére


bwoay
nagyúr

Samsungon van, szerintem parább a fizikai, mert én meg arra nyomok rá véletlenül, amikor a keretet fogom.
nyilván embere válogatja.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#163) antibes2000


antibes2000
tag

-sziasztok,

vásárolt már valaki magyar boltban nexus9-et?
garancia működése érdekelne, van olyan bolt, aki gyári garanciával hirdeti.
[link]

A HTC ezt írta erre a kérdésre:

Amennyiben a készülék európai származású (vagy Wifi-s modell), abban ez esetben a vásárlás országának megfelelő garancia keretén belül tudjuk vállalni a javítást.

A magyarországi hivatalos átvevőpontok címét a www.helyijavitas.hu (HTC) weboldalon tudja megtalálni.

(#164) zsinnyegtet válasza antibes2000 (#163) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia!

Őt keresd.
Nagyon korrekt, segítőkész. :K
Az Expansys pedig ha jól tudom hivatalos HTC forgalmazó.

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#165) antibes2000 válasza zsinnyegtet (#164) üzenetére


antibes2000
tag

köszönöm,
garancia kérdésben vagy belföldi beszerzésben tud segíteni?

(#166) zsinnyegtet válasza antibes2000 (#165) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szerintem itt minden kérdésedre választ találsz. :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#167) donjohnson


donjohnson
addikt

csak egy kérdés:
melyikben van erősebb hardver, a nexus 9-ben vagy a nexus 6-ban?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#168) HollywoodBoy


HollywoodBoy
tag

Sziasztok!

Kedves bazsc20ne kollégának hála én is egy Nexus 9 tulajdonos lettem. :) Keressétek bátran őt, nagyon segítőkész és korrekt!

Az eddigi tapasztalatom az, hogy király a cucc! :D
Negatívum számomra:
Én HT4B* széria számút kaptam és ebben ugyan a light bleed-et már kijavították, és a gombok is a helyén vannak, de sajnos fehér alapon 10-20% közötti háttérvilágítással nekem is kicsit vibrál a kijelző, mint ahogy a tesztben is olvashatjuk. Remélem ezt szoftveresen megoldják... (Bár ez nem állandó jelenség nálam, csak néha jön elő, és nem is annyira idegesítő)
Ami még negatívum, hogy rendkívül könnyen koszolódik a kijelzője, és hátlapja! Még a kijelző nem is annyira gáz, mert letörlöm hamar, de a hátlapot már kicsit nehezebb tisztítani.- Persze ezt egy tok beszerzése megoldja majd.
Amit még észrevettem, hogy egy 32GB-os kb. 1 hónapos pendrive-ot ha rádugok akkor a Nexus Media Importer elkezdi felcsatolni, de csak tölt-tölt és tölt... végül kiírja, hogy hiba! Nem tudom ez miért van. De nem is nagyon foglalkoztam vele, mert a fájlkezelőbe tökéletesen látszik a rádugott pendrive!

Azokhoz szólok, akinek van ilyen készüléke:

Nektek is jelentkezik a gyenge háttérvilágításnál a néha a vibrálás? Ezt vajon megoldja majd valamelyik szorfverfrissítés?

Milyen kijelzőfóliát és tokot ajánlotok hozzá? (Inkább a külföldről való beszerzést támogatom... Itt magyar honban nagyon elvannak szállva az árak!) A tokban valami ilyesmire gondoltam: LINK. Nektek melyik vált be?

A Nexus Media Importer-re van valami tippetek?

További szép napot! :)

(#169) HollywoodBoy válasza donjohnson (#167) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Ajánlom ezt az oldalt: LINK

(#170) zsinnyegtet válasza HollywoodBoy (#168) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv!

Én egy ilyet használok. Anno nagyon vártam, hogy megérkezzen mert valóban borzalmasan gyűjti a koszt.
A Media Importer nekem tökéletesen működik az első pillanattól fogva. Mindkét pendriveomat kezeli pedig egyik sem mai darab.

A rock and roll az nem egy tánc...

(#171) Edge


Edge
veterán

tietek fekete hátlapos? a fehér-en(inkább matt) nem látszik semmi tapi csak ha nagyon tüzetesen nézi az ember

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#172) HollywoodBoy válasza zsinnyegtet (#170) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Szia!

Köszi a választ és a tok tippet! :)
Még nézelődök, de lehet hogy amit küldtél az marad! Eddig az tűnik az egyik legjobbnak!

A Media importeremmel meg nem tudom mi van akkor. Majd alaposabban utánajárok ennek!

Üdv.!

(#173) HollywoodBoy válasza Edge (#171) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Igen az enyém fekete. Úgy tűnik akkor a fehérnek meg van ez az előnye...

(#174) antibes2000 válasza HollywoodBoy (#168) üzenetére


antibes2000
tag

szia,
ez Expansys-os beszerzést volt, ugye? megkérdezhetem, hogy megnézetted a HTC-nél a garanciát, 1 vagy 2 év gyári garancia vonatkozik rá?
A számlán tényleg 20 % ÁFA van feltüntetve,és nem a magyar 27%?
köszönöm

(#175) zoka.


zoka.
tag

Sziasztok!

Tervezek venni egy ilyent én is, de lenne 2 kérdésem:
- honnan érdemes beszerezni ahol olcsó is? Partnero-ék még mindíg korrekt, megbízható bolt? Garis dolga volt bárkinek velük?
- képernyővédő fóliát mennyire érdemes rátenni? Ha igen akkor milyent/honnan?

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#176) ctrlshift válasza zoka. (#175) üzenetére


ctrlshift
csendes tag

Keress egy ismerőst, akinek olyan cége van, amelyik rendelkezik EU-s adószámmal.
Ezt megadva az Expansys-nál tudsz ÁFA nélkül vásárolni, ami bő 10 darab ezressel olcsóbb a Hardveraprós beszerzési forrásnál is.

Ennél olcsóbban új készülékhez nem jutsz.

(#177) HollywoodBoy válasza antibes2000 (#174) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Szia!

1 év gyártói garancia van rá!
A számlás dologról pedig kérlek érdeklődj bazsc20ne fórumtársnál. :) Nem szeretném senkinek az üzletét rontani...

Üdv.!

(#178) Micsurin válasza HollywoodBoy (#177) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szia! N9 vennék , Mo-n gariztatható ? (Expansysról venném , 16gb Lunar White)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#179) HollywoodBoy válasza Micsurin (#178) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Szia!

Igen. A TeleMax a hivatalos HTC szerviz itthon.

(#180) Micsurin válasza HollywoodBoy (#179) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R Köszi , akkor szerintem Csütörtökön meg is rendelem , játékok mind flottul meggy maxon gondolom , ugye ? Csak mert Denver K1 :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#181) HollywoodBoy válasza Micsurin (#180) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Nincs mit! :)
Igen, eddig amiket próbáltam az mind tökéletesen futott full grafikán. :K
Szóval király a gép! :C

(#182) Micsurin válasza HollywoodBoy (#181) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi :R , csak a gari izgatot , de így tutti megveszem , hogy Mo.-n is tudom vinni :C Slimport is van ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183) HollywoodBoy válasza Micsurin (#182) üzenetére


HollywoodBoy
tag

A SlimPort-ra ezt írja a Google Groups N9-el foglalkozó fóruma: "the micro usb port doesn't support video output" :(

(#184) Micsurin válasza HollywoodBoy (#183) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ok :( köszönöm azért majd megnézem én ezt :DDD, meg lett rendelve, 1-3 munka nap :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#185) D3LL


D3LL
csendes tag

1, Melyikek a legjobb INGYENES játékok Nexus 9-re?

2, Online stream adásokat lehet nézni? Nem tudom, hogy ez flashnek (vagy minek) minősül e. Teszem azt nem vagyok tv közelben (mondjuk M1, Sport1), de van wifim és én online akarok nézni tv adást.

3, Az első kamera minősége milyen?

(#186) Micsurin válasza D3LL (#185) üzenetére


Micsurin
nagyúr

1. Real Racing 3 , Asphalt 8 , minden megy rajta , World of Tanks... stb

2. Mindig TV , ami megy vele (RTL , M1 ,2 , TV2 meg még jó pár az menni fog)

3. Passz , az én tabom csak Hétfő/Kedden jön :D

+1 : Élénkíteni kéne a totyikot gyerekek :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#187) zsinnyegtet válasza Micsurin (#186) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Én nagyon szivesen élénkíteném...de nem nagyon van mivel szerencsére...bekapcsolom és száguld :))

A rock and roll az nem egy tánc...

(#188) Edge válasza Micsurin (#186) üzenetére


Edge
veterán

KOTOR-t nyomatom ezerrel nincs idő ideposztolgatni :DDD

ja de mégis, megvettem a nexus media importert + otg kábel, tök frankón műkszik penyadrive külső vinyó stb.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#189) Micsurin válasza Edge (#188) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mekkora az a viny ? 500GB-s darabót szerenék rákőtni filmezéshez ha útazom v vmi :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#190) zsinnyegtet válasza Micsurin (#189) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Én az 1 terrásomat szoktam ráeröltetni...simán :)

A rock and roll az nem egy tánc...

(#191) Edge válasza Micsurin (#189) üzenetére


Edge
veterán

750gb-os WD passport.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#192) Micsurin


Micsurin
nagyúr

:R Már várom , hogy megjöjjön :C sajna még F.o.-ban vesztegel , de sebaj 1-3 munka nap , ma , holnap , max hétfő :DDD

szrk.: hmm 1 terrás , akkor lesz itt FHD film nézés majd :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#193) HollywoodBoy válasza Edge (#188) üzenetére


HollywoodBoy
tag

KOTOR? :D Nekem is fenn van, de nekem kicsit szokatlan az irányítása... vagy csak én vagyok béna. nem tudom. :F

Amúgy szerintem azért nem túl élénk a topic, mert kevés még az N9 tulaj kicsiny hazánkban, és alapvetően semmi probléma a géppel!
Bár én pl. még nem próbáltam a GPS-t... Így ha valakinek van tapasztalata szívesen meghallgatnám.
Valamint nekem csinál egy furcsaságot. (De lehet csak beállítás kérdése...) Ugye a tesztben is benne van, hogy ha több böngsző lapod van nyitva a Chrome-ba akkor a kártyapakli szerű alkalmazás váltón külön jelennek meg a lapok. Nos nekem nem... Nálatok ez hogy van??

Ja és várom az 5.1-es droidot. :DD

[ Szerkesztve ]

(#194) HollywoodBoy válasza Micsurin (#192) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Majd várjuk a véleményedet ha megérkezett! :K

(#195) Edge válasza HollywoodBoy (#193) üzenetére


Edge
veterán

igen szokni kell, nade ez egy wasd+egér kombós cucc, lehet ez volt a max. Nade a hangulat az elviszi a hátán az egészet :) meg szebben néz ki mint amikor anno PC-n kivittem mert akkor még nem ilyen felbontásban toltuk hanem jó ha 1280x1024-ben.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#196) Micsurin válasza HollywoodBoy (#194) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az tutti jön majd ide :) Ma adták sajna oda a futárnak (UPS , ez hétfő lesz :( ) GPS : erre annyit van egy 3 betűs ami a PH-n tilos , na megnéztem az megy rajta , és elvileg gyorsan talál műholdat is :D

más angol lapokba bele turva még márciusban megkapjuk az 5.1-et

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#197) pet4321 válasza HollywoodBoy (#193) üzenetére


pet4321
csendes tag

Az alkalmazás váltóban nálam sem jeleníti meg a külön oldalakat. Habár szamomra teljesen felesleges lenne, szinte soha nem használom az alkalmazás váltót.
Az 5.1-et én is várom :-)

HTC 10

(#198) HollywoodBoy válasza Edge (#195) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Ezzel egyetértek! :) A régi PC-s verziónál amit én is játszottam, sokkal jobban néz ki. :K
Asszem nekifutok még egyszer. Hátha most megjön az-az érzés, hogy nem tudom majd letenni! :)

(#199) HollywoodBoy válasza Micsurin (#196) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Na majd kipróbálom a GPS-t jövőhéten élesben! Majd meg írom nálam, hogy megy. :K
És az 5.1 tényleg remélem hamarosan itt van! :DD

(#200) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na megjott, már csak a buszon zotykolodom, haza ertem, kibontom es irom a velemenyem :C

Szrk.: olyan szar, tudom, hogy otthon a tab, en meg a buszon ulok :O

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.