Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#357) cbmfan


cbmfan
senior tag

hálózatépítés... csináltam én is. ez egy 2011. májusi sztori.

mai meló: 22 gép plusz szerver telepítése irodában. minden tökéletesen ment, 0 hiba, egyetlen kábelre se sikerült rosszul rárakni RJ45 csatit.

viszont: az iroda főnöke annyira volt b*zi, hogy ha leköptem volna, sistereg.

óránként kérdezte, hogy kérek-e valamit, kávét, teát, sütit... tizedik után elküldtem a közeli Burger Kingbe kajáért :DDD. és hozott! :D adnám pénzt, de mondja, hogy "ugyan, ez benne van a munkadíjban", és vigyorog...

délután bemászok asztal alá, kábelezem be fixen berakott gépet (táp lemaradt...), erre rácsap a seggemre. "bocsi, véletlen volt!" az, persze...

később ezt eljátszotta még egyszer, kimásztam, nézek rá kissé mérgesen. ember megijed... nos, én mint írtam, majdnem 2 méter vagyok, és ~150 kiló. ő volt 160 centi, 50 kiló vasággyal... jobb kézzel elkaptam ingét, megemeltem szemmagasságba, és mondom neki, hogy "még egy ilyen drága barátom, és repülsz az iroda túlfelébe."

azt a rémült arcot kellett volna látnotok :D azóta nem láttam. holnap megint megyünk hálózatot belőni, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz...

pár nappal később:

kész minden...

buzeráns kitalálta, hogy plusz 4GB ram szerverbe. jó. főnök el, hozza, rakom be egyik pulton. odajön mögém, és mondja: azért lehetünk barátok? (magamban mi a k.... anyádat akarsz...) pumpa fel, rövid és tömör válaszom: akarsz repülni? erre ismét besz*rt, nem láttam többet.

sztori vége. legalábbis remélem...

és tényleg ennyi volt :)

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.