Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) klaczi válasza Jetteroh (#850) üzenetére


klaczi
aktív tag

Win7. 32bit
Engem először ez az elnevezés tévesztett meg. Persze mindegy minek híják csak jól működjön.
A drájver egy kicsit régebbi, de nem frissítem. Minek, ha így is jól működik?

[ Szerkesztve ]

(#852) wwenigma válasza Jetteroh (#850) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Felraktad amit linkeltem? Kerestettél ugy ahogy teszteltem? Nekem is Win10 x64.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#853) Jetteroh válasza wwenigma (#852) üzenetére


Jetteroh
csendes tag

Megpróbálom rekonstruálni, hogy mit tettem. Valahogy sikerült "Astrometa DVB-C Device"-t összehozni az Eszközkezelőben! :Y

Mindent töröltem. Megkerestem a driver fájlokat és töröltem.
Ezután újratelepítettem a AMDVBC_Setup_160614.exe-t, miközben nem volt bedugva. Majd bedugtam, és DVB-T-s jelent meg ezért eltávolítottam a DVBC driver-t kihúzott állapotban. Szerintem újraindítottam a gépet. (Ezt korábban a driver telepítés után is csináltam, akkor ugyanúgy DVB-T volt) Jóval később próbaképp bedugtam és meglepve láttam, hogy az Eszközkezelőben DVB-C-ként felismerte.
Ezután már egyenes út volt, az MP2-t is telepítettem, ami ugyancsak DVB-C-ként kezelte és már kereshetőek voltak a csatornák. Szóval, ha tudnám miért lett jó, akkor jobban örülnék. Így legalább most müxik. :))
Köszi a biztatást.
Kíváncsi vagyok, mennyire lesz kezelhető...

(#854) hati válasza Jetteroh (#853) üzenetére


hati
addikt

Jeleztem, hogy az MP egyet javaslom. :-) Az MP kettő még béta és kevesebbet tud.

[ Szerkesztve ]

(#855) wwenigma válasza Jetteroh (#853) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kicsivel egyszerubb lett volna azt csinalni amit en irtam-teszteltem, de a lenyeg hogy mukodik.

En inkabb PC tévézésre DVBviewer PRO-t ajánlanék, privi ha gondolod.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#856) qqcqqc válasza wwenigma (#855) üzenetére


qqcqqc
őstag

Hidd el a MediaPortal is jó megoldás, és nem kell megvenni....

(#857) wwenigma válasza qqcqqc (#856) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem hiszem, probaltam, eleg kotvány a kezelofelulete.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#858) qqcqqc válasza wwenigma (#857) üzenetére


qqcqqc
őstag

Jó én Kodihoz kerestem tv szolgáltatást. A megjelenítésről a Kodi gondoskodik. Így integrált médiaszolgáltatásom van. Kodi alatt működik minden, epg, megállított lejátszás, programozott felvétel.

(#859) bzoley válasza qqcqqc (#858) üzenetére


bzoley
veterán

MP és Kodi-féle frontend fanatikusoknak való, én pl. el nem tudnám viselni őket. Tévét nézni a legtöbbeknek egy aránylag kicsi,egyszerű program való. Erre a DVBViewer tökéletesen megfelel(beállításokat figyelmen kívül hagyva), és az árát is bőven megéri. Dongle-lel együtt árban ugyanott van, vagy olcsóbb, mint más, nevesített eszközök.
De mindenki azt használ, amit szeret.

(#860) qqcqqc válasza qqcqqc (#858) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem egy felületre kellett tenni a tv-t (mpeg2-es a tv tunre, ezért vagy box,vagy gép+usb), a film nézést, a zene hallgatást. Volt egy gép, ami erre alkalmas, megy 0-24. Egyszerű kezelés (4,5 éves az egyik felhasználó). Na erre jó a Kodi. A MP elött próbáltam mást is, nem jöttek be. Ja és ingyenes progikat szerettem volna használni, az általatok ajánlott, ha jól tudom fizetős.

(#861) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Mivel nálunk is Digi van, és van sok sok Digi (DVB-C) adás, gondoltam én is benevezek egy ilyen kis kütyüre, a régi analóg Leadtek kártyám helyett.
Meg is jött, ahogy kellett neki. Konkrétan erről-tőle lenne szó.

Szépen rádugtam a gépre, jelzett is új eszközt, valamit próbált is telepítgetni, de én felraktam neki a legújabb driver-tv program kombót.
Láss csodát, el is indult, megtalálta a csatornák nagy többségét.
Működött (gyári programjával.)
Pár napig rá is volt kötve folyamatosan a gépre..használtam is vagy 2-3 alkalommal.. talán volt 4 is :D filóztam is rajta, hogy lehet elég lenne csak akkor rádugni, amikor tényleg használni szeretném, de elmaradt..

Erre valamelyik nap indítanám.. távirányítóval.. nem indul... hmm.. közelebb rakom.. nem megy..
Telefon kamerával nézem a távot.. infra megy.. :F

Elindítom a programját, fekete ablak.. mi a..
Nézem, beállítások mennek minden.. program működik.. viszont eszköz nem található.. hoppá :W

Usb-ből kihúz visszadug, semmi.. másik USB-be dug semmi..
Monitor USB-jébe dug.. semmi.. nem is "ding-dong-ozik".. nem is érzékel semmit.. eszközkezelőben se látszik..

Driver-tv program leszed.. újra dugok mindenhova, ahol csak 'likat találok, semmi.. :O
Gondoltam egy merészet, meg kellene nézni, áramot vesz-e fel valamennyit..
PowerBank... usb teszter, majd kütyü.. semmi.. vagy ha vesz is fel, nem bírja mérni (alap ledes verzió)

Szomorú vagyok..
Járt már valaki így, sikerült valahogy életre kelteni ?
Szétkaptam, nem látszik hogy bárhol is kijött volna az éltető füst.. :F (nem látszik semmi elfüstölés, sérülés,égés nyom..)

Írtam, legalábbis próbáltam google fordítóval az eladónak.. kíváncsi leszek mit lép majd..

(#862) wwenigma válasza Laci4 (#861) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sajnos ilyen elofordulhat bolti cuccal is, hogy meghal. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#863) Sövi


Sövi
csendes tag

Sziasztok!

Melyik ország beállítása jó dvb-t/t2/c+fm+dab usb stick -hez,hogy a Digi hálózatán fogja az M4 adást?

sövi

[ Szerkesztve ]

Sövi

(#864) hati válasza Sövi (#863) üzenetére


hati
addikt

Melyik programról van szó?

(#865) Sövi válasza hati (#864) üzenetére


Sövi
csendes tag

nekem a gyári program van hozzá,de nem jön be rajta az M4 és az M5 BVB-C n
DVB-T n jön minden rendesen

Sövi

(#866) hati válasza Sövi (#865) üzenetére


hati
addikt

Passz. Soha nem használtam.

(#867) Jetteroh válasza Sövi (#863) üzenetére


Jetteroh
csendes tag

DIGI (DVBViewer):
M4 Sport HD (hun) - 135.5MHz 6900
M5 HD (hun) - 135.5MHz 6900
Ha máshogy nem, konkrét freki megadásával megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#868) wwenigma válasza Sövi (#863) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Otthonleszek egy hét múlva, megnezem az ini fileokat, kicsit szerkeszteni kell szerintem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#869) Laci4 válasza wwenigma (#862) üzenetére


Laci4
senior tag

Sajnos elő..
Gondolom nem attól, hogy folyamatosan a gépre volt dugva.. :U

Írt is vissza az eladó.. bár a mondandója elejét nem igazán értem.. (nem tudok angolul, de úgy érzem a kis kínai se nagyon..)
Küld 2 dollárt, és vigyem el itt szervizbe?
Vagy lenne nekik itt valami kirendeltségük?

A másik, hogy küldjem nekik vissza, és akkor full visszatérítés. háát..az meg megint csak nem az igazi..

how about we see each other half way?
we refund you $ 2 as compensation and you take it to your local store to fix it.
as you know we have bared the shipping fee and the profit of it we got is quite limit,we also suffer lost.

If you don't aggree,please return it back,and we can give you a full refund.
PS: According to the policy of Ali,it is the buyer to bear the postage for returning.

(#870) azbest válasza Laci4 (#869) üzenetére


azbest
félisten

Áramot lehet csak akkor vesz fel értékelhető szinten, ha a driver is be van töltve. A múanyag bukolatot a legtöbb fajta tunernél könnyen szét lehet pattintani, ezt a fajtát nem használtam még.

Ha van ismerősöd, aki ért valamennyire az elektronikához meg tudja nézni, hogy csak egy forrasztást kell igazítani vagy leégett valami fontos komponens. Kb erre elég a 2 dolláros visszatérítés.

Viszont, ha visszaküldöd kínába, a postaköltség téged terhel, ami után lehet nem marad több két dollárnál a teljes visszatérítésből sem. Ha olyan helyről veszed, ahol paypallal lehet fizeni, akkor a paypal elvileg megtérítette volna a visszapostát a megfelelő módon visszaküldve és intézve.

[ Szerkesztve ]

(#871) Laci4 válasza azbest (#870) üzenetére


Laci4
senior tag

Halli!

Még amikor megdöglött, szétkaptam.. (meg még elötte is) nem látszik rajta semmi egyértelmű hiba. (elcsúszott, elfüstölt alkatrész, megégett fólia, vagy ilyesmi..)
Anno '96-ban elektroműszerészként végeztem, valami még dereng, bár nem képeztem magam tovább, illetve nem ilyen téren melózok. Csak az alapok maradtak meg..
A digitális technika már "kínai" ;]

6-700 forintért meg szervizbe max. munkalapot vesznek elő, meg talán még a tollat...

Vissza posta: igen, én is azon matekolok, hogy sajna nem éri meg, mert itt nem tudom megjátszani a paypal dolgot. Meg sajnos eddig egy vissza posta dolgom volt, arra is rápacsáltam. (banggood, autó kamera.. paypal szerencsére postát fizette, azt nem buktam, de kínai állította, hogy nem kapta meg, posta meg csak annyit tudott lekövetni, hogy az országba megérkezett... sajnos más is megszívta, paypal meg az eladó felé döntött, úgyhogy nem is feszegettem tovább, valami minimális visszatérítést adott banggood.. bele törődtem..

Itt még bepróbálkozom egy olyannak, hogy vásárolnék még egy tunert, nem tudna adni rá egy extra, extra kedvezményes árat? (bár paypal védelem akkor megint csak nem lesz..) Lehet jobban járnék egy e-bayes eladóval.. ?! :U :W

Mert jó lenne ez a kis tuner, egész jól ment, és lényegesen jobb a képe, mint analóg adásnak..
Vagy keresni valami más DVB-C-s tunert a gépbe, bár emlékeim szerint rövid keresés alapján nem igazán van itthon.. nem tudom miért nem állnak erre rá.. :(

(#872) qqcqqc válasza Laci4 (#871) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én is nézegettem mást, ami itthoni garival van, de nem nagyon forgalmaznak sehol, ami van az aranyár (3 db kínai ára), használtan sem olcsó (így 2 kínai ára). Ha rendelsz még egyet akkor is egy gari nélküli használt áránál tartasz.

(#873) mtjunior81


mtjunior81
csendes tag

Kedves Fórumozó társak,
OMV alatt tvheadend plugint használok Linux Debian rendszeren 3.2.0-4 kernel

Bejön a HTS TVheadend 4.1
USB DVB-C/T tuner kártya a helyén
Viszont valami driver hiba lehet, mert nem akarja felismerni a usb kártyát.
USB tuner tipusa: MyGica T230
Hogyan tudom telelpíteni a megfelelő driver/fw-t hozzá?

lsmod parancsra ezek a paraméterek:
root@openmediavault:~# lsmod
Module Size Used by
tun 18337 8
iptable_nat 12928 1
nf_nat 18231 1 iptable_nat
iptable_mangle 12536 1
xt_tcpudp 12570 7
nf_conntrack_ipv4 14078 16 nf_nat,iptable_nat
nf_defrag_ipv4 12483 1 nf_conntrack_ipv4
xt_state 12503 13
nf_conntrack 52720 4 xt_state,nf_conntrack_ipv4,nf_nat,iptable_nat
xt_mark 12453 8
iptable_filter 12536 1
ip_tables 22073 3 iptable_filter,iptable_mangle,iptable_nat
x_tables 19118 7 ip_tables,iptable_filter,xt_mark,xt_state,xt_tcpudp,iptable_mangle,iptable_nat
bridge 70603 0
stp 12437 1 bridge
softdog 12666 2
cpufreq_conservative 13147 2
cpufreq_stats 12866 0
cpufreq_userspace 12576 0
cpufreq_powersave 12454 0
quota_v2 12959 2
quota_tree 12906 1 quota_v2
nfsd 216052 2
nfs 308353 0
nfs_acl 12511 2 nfs,nfsd
auth_rpcgss 37136 2 nfs,nfsd
fscache 36739 1 nfs
lockd 67306 2 nfs,nfsd
sunrpc 173736 6 lockd,auth_rpcgss,nfs_acl,nfs,nfsd
fuse 62012 3
loop 22634 0
tpm_infineon 12985 0
snd_hda_codec_analog 78059 1
hp_wmi 13329 0
sparse_keymap 12760 1 hp_wmi
psmouse 69322 0
rfkill 19005 1 hp_wmi
pcspkr 12579 0
serio_raw 12931 0
evdev 17562 4
i915 378651 1
iTCO_wdt 17081 0
snd_hda_intel 26259 0
tpm_tis 17502 0
snd_hda_codec 78031 2 snd_hda_intel,snd_hda_codec_analog
drm_kms_helper 31370 1 i915
drm 183920 2 drm_kms_helper,i915
i2c_algo_bit 12841 1 i915
acpi_cpufreq 12935 0
i2c_core 23876 4 i2c_algo_bit,drm,drm_kms_helper,i915
mperf 12453 1 acpi_cpufreq
tpm 17862 2 tpm_tis,tpm_infineon
coretemp 12898 0
tpm_bios 12948 1 tpm
iTCO_vendor_support 12704 1 iTCO_wdt
snd_hwdep 13186 1 snd_hda_codec
snd_pcm 68083 2 snd_hda_codec,snd_hda_intel
snd_page_alloc 13003 2 snd_pcm,snd_hda_intel
snd_timer 22930 1 snd_pcm
snd 52893 6 snd_timer,snd_pcm,snd_hwdep,snd_hda_codec,snd_hda_intel,snd_hda_codec_analog
soundcore 13065 1 snd
video 17683 1 i915
wmi 13243 1 hp_wmi
processor 28149 3 acpi_cpufreq
button 12937 1 i915
thermal_sys 18040 2 processor,video
ext4 355088 2
crc16 12343 1 ext4
jbd2 62388 1 ext4
mbcache 13082 1 ext4
dm_mod 63682 0
md_mod 87721 0
microcode 30230 0
sg 25874 0
sd_mod 36187 7
crc_t10dif 12348 1 sd_mod
floppy 53134 0
uhci_hcd 26865 0
r8169 47008 0
ata_generic 12479 0
mii 12675 1 r8169
ahci 29136 4
libahci 22941 1 ahci
ehci_hcd 40249 0
libata 140721 3 libahci,ahci,ata_generic
scsi_mod 162321 3 libata,sd_mod,sg
e1000e 133833 0
usbcore 128741 3 ehci_hcd,uhci_hcd
usb_common 12354 1 usbcore

Köszönöm.

M Tibi

(#874) azbest válasza mtjunior81 (#873) üzenetére


azbest
félisten

Rossz topicban vagy, mert egy egy konkrét Astrometa tuner téméja.
Van általános dvb topic is [link]

Egyébként a mygicához újabb kernel kell, az a baj. 3.19 vagy 4.0 talán ahol elkezdték támogatni.

[ Szerkesztve ]

(#875) mtjunior81 válasza azbest (#874) üzenetére


mtjunior81
csendes tag

Köszönöm! Oda is írni fogok.
Hogyan tudok kernelt frissíteni egyébként?
A Github-os leírásod alapján tudtam feltelepíteni a tvheadendet is :R
Nem vagyok nagy linux szakértő, de érdekel a téma, és szeretném otthon a szerverem
kihasználni, ha tudnál benne segíteni, megköszönném.
Üdv,

M Tibi

(#876) Pityu89


Pityu89
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen tunert, Digivel és Kodival használnám.

NextPVR-rel sikerült megoldanom, hogy legyen adás, ám amint újraindítom a HTPC-t (Kodi laucher indítja a klienst és a boblight addont) 5 perc tévéadás után lefagy és kiírja, hogy a tuner nem elérhető. Ilyenkor ha resetelem a gépet betölt rendesen és működik a tévé is. Következő indításnál viszont kezdődik elölről.
Mi lehet a gond?

Mediaportalt nem sikerült beállítanom, mert mysql-t akart és bonyolultnak tűnt az egész elsőre, ha tud valaki leírást róla szívesen veszem.

Esetleg ha megveszem a DVBViewert megszűnne ez a baj?

Gyors rendszerindítás kikapcsolásán gondolkodom még, az befolyásolhatja? (Windows 10)

(#877) hati válasza Pityu89 (#876) üzenetére


hati
addikt

A MediaPortal 1 saját maga feltesz mindent, kivéve a .Net-et kell neked, ha nem lenne fent. Nyugodtan rakd fel, segítek ha elakadsz benne. Ne a MediaPortal 2-t próbáld.

(#878) Jetteroh válasza Pityu89 (#876) üzenetére


Jetteroh
csendes tag

Egy normális program nem árt, ha használni akarod..
Ha a DVBViewert teszed fel, akkor egy jól használható és állítható kliensed lesz, sajna fizetős.
A MediaPortal-ban én is utáltam, hogy használta az SQL Server-t (nálam az MS SQL Server van fenn).
Ha korszerűnek is látszó programot szeretnél, akkor tedd fel a SichboPVR-t, ami még ingyenes is. Nagyon könnyű behangolni a csatornákat. Egyetlen hátránya, hogy alapesetben lassabb a képfeldolgozása, így előfordulhat, hogy néha egy-egy képet kihagy a megjelenítésnél. Talán másik codec használatával ez feloldható.

[ Szerkesztve ]

(#879) Pityu89 válasza Jetteroh (#878) üzenetére


Pityu89
senior tag

Ez a SichboPVR ha jól látom nem működik együtt a Kodival.

Kikapcsoltam a Winben a gyors rendszerindítást, úgy néz ki megoldotta a problémám.

Maradok így ennél, aztán eldöntöm hogy veszek e DVBViewert.

(#880) sunc0


sunc0
csendes tag

Sziasztok!

Végre megérkezett az én tunerem is. (Végülis csak 50 napba tellett). El is kezdtem behangolni a digit vele. minden szép és jó, viszont a 114,5khz 6000 256qam nem hangolja be. Dvbviewerrel próbáltam meg a trans editjével. Teljes scannel sem találta meg, sem pedig ha beadom neki kézzel a az adatokat akkor sem. tseditben analizáltattam a frekit de semmi eredmény. Mintha valamiért nem hangolná be.

A legújabb astro dvb-c driver van fent.
(amúgy nem gyilkosan nagy gond, mert minden mást behangol, és 114,5-ön nincs sok értelmes adó) Csak bántja a szemem.

Valakinek van ötlete?

(#881) azbest válasza sunc0 (#880) üzenetére


azbest
félisten

godnolom MHz-et szerettél volna írni, nem pedig a kossuth rádió fm-jét keresed arra felé ;]

(#882) sunc0 válasza azbest (#881) üzenetére


sunc0
csendes tag

:)

Igen, MHz. Sorry!

SichboPVR-ben behangolta a 114,5MHz-et és bejött az a 2 csatorna ami dvbviewerben nem. nem tudom, mi lehet a gond.

Valaki másnak valami építő jellegű ötlete?

(#883) Pityu89 válasza sunc0 (#882) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nézd át a kábelezést, alacsonyabb frekik a diginél egy kábeltörésnél simán eltűnnek

(#884) Pityu89 válasza Jetteroh (#878) üzenetére


Pityu89
senior tag

Megvettem végül a DVBViewert. Nem bántam meg, tényleg frankó cucc. Kodival is működik.
Kodilauncherben melyik programot tegyem be autostartra, hogy gép indításával együtt legyen kép?

(#885) dni


dni
őstag

Sziasztok,

szerettem volna beállítani RPI3 + Librelec 7.0.2-as médialejátszómon a TVHeadend segítségével TV műsor nézési, felvételi lehetőséget is, de sajnos a Digi DVB-C hálózatan elérhető csatornák csak egy részért látom. Tunernek én is egy Panasonic MN88473 chipes eszközt használok.
A kérdésem az volna, hogy mi lehet annak az oka, hogy nem tudta scannelni az alábbi frekiket? Emlékeim szerint a TV-men mindegyik csatorna bejön és ugyan az fali aljazatot és kábelt használtam.

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#886) gyugyo79 válasza dni (#885) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nálam a 354 MHz alattiakat nem keresi le, van még egy Technisat PCE kártyám is az csak a 121.5 MHz -et nem hajlandó ugyan azon a végponton ahol a 3 különböző fajta TV és egy enigmás DVB-C box (samsung tuner van benne ) is megtalál mindent. A box ráadásul úgy, hogy az C tunerből a D-be egy 10 cm -es kábellel van loopolva a jel (4 tuneres de az A - B az sat-os) és a második tuneren is jó minden.
Szóval az, hogy egy TV -n bejön minden csatorna csak azt mutatja, hogy abba jobb tuner van (szerencsére) mint ezekben a 6 e Ft usb -s tunerekben és nálam a 20 e Ft-os Technisat kártyánál is.
Mondjuk nálam ez az egész egy 3-as osztó után van ami nem kihagyható az állandó használathoz viszont nélküle minden működik 100 % -osan. Nálad nincs előtte valami ?

[ Szerkesztve ]

(#887) dni válasza gyugyo79 (#886) üzenetére


dni
őstag

Nálam nincs, egy 8-as elosztóból megy a házba minden felé a jel és az egyik végpont. Mondjuk most tudtam meg páromtól, hogy mostanában van, hogy időnként bekockásodik a kép, vagy van apróbb hibák elő-elő fordulnak, de minden csati működik. Mivel érdemes ebben az esetben próbálkozni?

(#888) gyugyo79 válasza dni (#887) üzenetére


gyugyo79
addikt

Teszt idejére a 8 as osztót kiiktatod. Direktbe kötöd ezt az 1 ágat. Nálam ez az a 3 mas ami nélkül jó... Ha nélküle jó akkor megnézheted, hogy a 8 as osztóba máshova tekerve jó e. Veszel jobb osztót (normális helyen oda adják úgy hogy vissza veszik ha nem jó ), raksz erősítőt de erről kérdezz szakembert. Vagy belenyugszol hogy ilyen mint én tettem. Mondjuk nekem könnyebb volt ráhagyni mert nem azok a frekik rosszak mint neked.

(#889) dni válasza gyugyo79 (#888) üzenetére


dni
őstag

Még az elején vagyok a projektnek így még próbálkozom. Köszi az ötleteket, hétvégén neki is ugrok.

(#890) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Jó estét!

Valaki használja ezt a tunert suse linux alatt?
Kukáznám a win-t, áttérnék linuxra, de nem tudom, hogy működik-e rendesen.

(#891) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Tudna valaki egy tuti linket adni ehhez a tunerhez?Elég sok embernél és árban megtaláltam ebay-en,de nem tudom melyik az eredeti.

(#892) unravel válasza ToBeY (#891) üzenetére


unravel
őstag

Heló

Írd a keresőbe hogy: Astrometa és válaszd a legolcsóbbat.

¯\_(ツ)_/¯

(#893) ToBeY válasza unravel (#892) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi a tippet,megpróbálom

(#894) ToBeY válasza unravel (#892) üzenetére


ToBeY
nagyúr

"Astrometa" keresésre kijött egy csomó R2D2 robot makett,szerintem rossz irányban keresgélek :DDD

(#895) unravel válasza ToBeY (#894) üzenetére


unravel
őstag

:))
Akkor "Astrometa DVB-C". Nem találom az ár szerinti sorbarendezést. :F

jah és ilyet vegyél

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#896) bzoley válasza unravel (#895) üzenetére


bzoley
veterán

Mert az Astrometara nincs találat. Inkább usb dvb-c, akkor már lehet rendezni. De nem feltétlenül a legolcsóbbat kell választani, bár aki ott vásárol, ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#897) ToBeY válasza unravel (#895) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor most melyik a korrekt?A 3800ft-os
esetleg 4500ft-os
Netán 5800ft-os? (ezt már drágának érzem)

[ Szerkesztve ]

(#898) unravel válasza ToBeY (#897) üzenetére


unravel
őstag

szerintem ez mind ugyanaz.
kétszer vettem a legolcsóbbbbból.
első és harmadiknál nem számoltad a szállítási díjat.

(de lehet az R2D2 -n is bejön a tévékettő)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#899) ToBeY válasza unravel (#898) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor ez a 2300ft is ugyan az cucc?Mert akkor nem adnék érte 4800ft-ot ha nem muszáj... :B

Jah digivel dvb-c használnám!

[ Szerkesztve ]

(#900) unravel válasza ToBeY (#899) üzenetére


unravel
őstag

Elméletileg igen. :F
Nekem azért van az a fehér-kék, mert akkor azt javasolták itt.

Ha működik ez a fehér-piros, megjelenítésben nem látsz köztük különbség.

szerk: Vigyázz , mert a piros nem ír DVB-C -t.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.