Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) RpPRO


RpPRO
őstag

Hello!

Első ilyen stickünk panasonic chipes volt, évekig ment hibátlanul, egyszer csak úgy döntött, hogy meghal: ha a sticket bedugom a gépbe, nem ismeri fel, nincs usb hang, semmi. Lehet buta a kérdés: mi romolhat el, vannak esetlen könnyen orvosolható hibái?

Rögtön rendeltem a másodikat, az már nem a fenti minőség volt. Egyre gyakrabban fagyott, most, vége felé a HD csatornákat nem játszotta le, most meg az usb hangon kívül semmi, csak tégla.

Érdemes még rendelni ilyet vagy van stabilabb megoldás?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1602) Diák66 válasza RpPRO (#1601) üzenetére


Diák66
őstag

A Geniatec MyGica tunerek elvileg jobbak voltak DVB-C területén, de csak a saját szoftvereikkel működtek. Olcsó kínai kütyüt már nem találsz, mert csak az Astrometa ami tudja a DVB-T2 vételét is. A régebbieket lassan kukázhatom........

(#1603) Jetteroh válasza Diák66 (#1602) üzenetére


Jetteroh
csendes tag

Érdemes megnézni a forrasztási pontokat és az USB csatlakozó közelében lévő részeket. Hiszen a használat közbeni mozgások okozhatnak kontakt-hibákat.

(#1604) ToBeY válasza Jetteroh (#1603) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Fent van driver,de valamiért a win 10 64bit úgy látja,hogy nincs fent - ilyenkor mit lehet csinálni? Driver le/fel instal megvolt többször is [kép]
Ez nem is lenne baj,de progdvb-ben szétesik az adások képe,akadozik ilyesmi... :(

(#1605) Jetteroh válasza ToBeY (#1604) üzenetére


Jetteroh
csendes tag

Igen, ez a problémám jelenleg is megvan nekem a Laptopomon (Lenovo Thinkpad E380).
Az a furcsa, hogy ugyanolyan Windows 10-et tettem fel az asztali gépemre, ugyanazzal a driverrel, és minden rendben. A Progdvb-vel nézem a műsort.
(Korábban volt erről eszmecsere...)
Az, hogy milyen USB-re kötöd (USB 2 v. USB 3.0), szerintem, nem mindegy. Viszont valaki írt olyat korábban, hogy neki meg mindegy volt... Ha rájössz valamire, oszd meg légyszi !

(#1606) Diák66 válasza ToBeY (#1604) üzenetére


Diák66
őstag

Ő lesz a megoldás Windows 10 alatt. [link]

(#1607) ToBeY válasza Diák66 (#1606) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi megnézem,de szerintem ezért esik szét a kép sok csatornánál.
Ezzel mit lehet csinálni?
354Mhz konkrétan nézhetetlen
alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

(#1608) dni


dni
őstag

Sziasztok,

ma szerettem volna felvenni egy műsort a Viasat 6-on de "too many data error" miatt nem sikerült a felvétel a TVHeadend serveren (Ubuntu 18.04.5 Linux nuc-srv 5.4.0-52-generic, 4.2.8-36~g5bdcfd8ac~bionic) . A *.ts fájl valóban csak szürke/zöld cucc, ami nem lejátszható pl. vlc-vel vagy akár a kodi tvheadened kliensével. A csatornába most belenéztem és az alatt a pár perc alatt nem jelentkezett látható hiba a képben/ hallható a hangban.
A Kérdésem az volna miként tudnám kideríteni, hogy miért keletkeztek ezek a hibát, hogy aztán hátha el tudom őket hárítani a műsor újrasugárgárzásáig és sikeresen tudnám rögzíteni, visszanézni a műsort?
Egy pár képet készítettem a TVheadend admin felületéről, hátha közelebb visznek a megoldáshoz.


Válaszotokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1609) azbest válasza dni (#1608) üzenetére


azbest
félisten

A logokat kéne megnézned. Van hasonló [link]
Ha Continuity counter error szerepel ott, akkor talán tényleg rossz votl a vétel. De, ha csak felvételkor jelentkezik és sima nézéskor nem, akkor talán más a hiba oka. Esetleg nem írható / nincs hely a tárhelyen. A tvheadend saját felhasználót használ, szóval attól, hogy a te felhasználód tudja írni, még nem biztos, hogy a tvheadend-é is, olyankor lehet hozzá kell adni valami csoporthoz a tvheadend felhasználóját.

[ Szerkesztve ]

(#1610) dni válasza azbest (#1609) üzenetére


dni
őstag

A syslogot el is felejtettem megnézni, csak a tvheadend grafikus felületén keresgéltem, ahol nem találtam semmit és máris írtam :D :U /var/log/syslogban láthható errorok:
Oct 25 06:59:55 nuc-srv tvheadend[4690]: TS: digi/770MHz/VIASAT6 Transport error indicator (total 2669549)
Oct 25 06:59:55 nuc-srv tvheadend[4690]: TS: digi/770MHz/VIASAT6: MPEG2VIDEO @ #1941 Continuity counter error (total 850293)
Oct 25 06:59:55 nuc-srv tvheadend[4690]: tbl-pass: pass-eit: -: invalid checksum (len 510, errors 110647)
Oct 25 06:59:56 nuc-srv tvheadend[4690]: TS: digi/770MHz/VIASAT6: MPEG2AUDIO @ #1943 Continuity counter error (total 129086)
Oct 25 06:59:59 nuc-srv tvheadend[4690]: tbl-pass: pass-pmt: -: invalid checksum (len 54, errors 5154)
Oct 25 07:00:00 nuc-srv tvheadend[4690]: subscription: 008D: "DVR: Totalcar" unsubscribing from "VIASAT6"
Oct 25 07:00:00 nuc-srv tvheadend[4690]: dvr: "Totalcar" on "VIASAT6": End of program: Too many data errors

Hely van elég a disksen, jogusulságok szerintem rendben vannak, az én tulajdonomban van a mappa, de tvheadend benne van a hts csoportban így tud oda írni.
root@nuc-srv:~# df -h
Filesystem                          Size  Used Avail Use% Mounted on
udev                                1.7G     0  1.7G   0% /dev
tmpfs                               336M  2.8M  333M   1% /run
/dev/mapper/ubuntu--vg-ubuntu--lv    12G  6.5G  4.9G  58% /
tmpfs                               1.7G     0  1.7G   0% /dev/shm
tmpfs                               5.0M  4.0K  5.0M   1% /run/lock
tmpfs                               1.7G     0  1.7G   0% /sys/fs/cgroup
/dev/loop0                           98M   98M     0 100% /snap/core/10126
/dev/loop1                           98M   98M     0 100% /snap/core/10185
/dev/mapper/ubuntu--vg-storage--lv  445G  4.8G  418G   2% /mnt/storage
/dev/sda2                           976M  305M  604M  34% /boot
overlay                             445G  4.8G  418G   2% /mnt/storage/docker/overlay2/8ac4c5fd9035ac0d1b50751e4ca10b094d23e9b4940ea738c1ccd65b4df3eb9f/merged
tmpfs                               336M     0  336M   0% /run/user/1000

root@nuc-srv:~# ls -ld /mnt/storage/tvrecordings/
drwxrwxr-x 4 dni hts 4096 Oct 24 12:52 /mnt/storage/tvrecordings/drwxrwxr-x 2 hts video 4096 Oct 24 12:52 /mnt/storage/tvrecordings/Cs__cssebess__gre-kapcsolva/

root@nuc-srv:~# ll /mnt/storage/tvrecordings/Cs__cssebess__gre-kapcsolva/Cs__cssebess__gre-kapcsolva-VIASAT62020-10-2409-55.ts
-rw-rw-r-- 1 hts video 442774780 Oct 24 13:04 /mnt/storage/tvrecordings/Cs__cssebess__gre-kapcsolva/Cs__cssebess__gre-kapcsolva-VIASAT62020-10-2409-55.ts

Egy másik műsort tudtam rögzíteni ezen a csatornán tegnap délután, vissza is néztem kb 10 perces szelet volt, de a ma reggelre időzített felvétel megint nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#1611) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!
Mit kell telepítenem hogy a DVB_C tunert is lássa?
Nem csak a DVB-T -t?
AMDVBC_Setup_170427 feltettem és akkor nem láttad a tv program a tunert, mikor feltettem a "AMDVBT2_Setup64_191226" látta, de nem csak a DVB-T tunert.

Sajnos feltettem az új win10 verziót.

(#1612) Diák66 válasza Bal0924 (#1611) üzenetére


Diák66
őstag

Próbáld meg ezt. [link] Nem muszály a setupot futtatni, elég ha a megfelelő mappában a .inf kiterjesztésű fájlokat telepíted. Egyébként mindegyik Astrometa telepítő kicsomagolható a 7zip program segítségével és benne van a driver.

(#1613) Bal0924 válasza Diák66 (#1612) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Köszi, közben egy másik tunerre váltottam. (Majd 1-2napon belül nekiesem.)

(#1614) Lacix29 válasza Bal0924 (#1613) üzenetére


Lacix29
őstag

Van hozzá egy program Windows-ra, amivel lehet váltani, hogy DVB-T-ként vagy DVB-C-ként menjen.
Innen lehet letölteni:
[link]

(#1615) Diák66 válasza Lacix29 (#1614) üzenetére


Diák66
őstag

Van másik is, ha ez segít. [link]

(#1616) Bozsi80


Bozsi80
tag

Sziasztok!

Ezzel a stick-el tévézek már évek óta asztali gépen, Win7 alatt.
Egyik napról a másikra elkezdet néha-néha akadozni az adás.
Nem történt sem hardveres, sem szoftveres változás.

Gondoltam, aktuális egy driver frissítés, újratelepítés.
El kezdtem keresgetni, mert ahogy írtam,
kb. 3 évvel ezelőtt telepítettem (driverek sehol).
Közben találkoztam a DVBViewer programmal és feltettem
(később LAV filtert is), de azzal sem szűnt meg a hiba.
Na, akkor váltsunk vissza TVR Player-re....

Most ott tartok, hogy a HD adások (M1, Duna, M4 Sport, stb.) jók,
viszont a sima csatornák (érdekes, hogy ezek, nem a HD-k) akadoznak.
Pl. a Sport 1-2 és DIGI Sport 1-2-3 sajnos nem HD-s.
Ezek a csatornák (persze amik nekem fontosabbak), így nézhetetlenek.

Tud valaki megoldást a problémámra? Előre is köszönöm!

Ha sikerül elég gyorsan felkapcsolnod a villanyt, megpillanthatod a sötétséget!

(#1617) Bozsi80


Bozsi80
tag

Lemaradt...
Az adás kábelen jön, és a jelerősség minden csatornán max.

Ha sikerül elég gyorsan felkapcsolnod a villanyt, megpillanthatod a sötétséget!

(#1618) nfsu17 válasza dni (#1610) üzenetére


nfsu17
veterán

"de a ma reggelre időzített felvétel megint nem sikerült."

Ez felettébb érdekes eset, szerintem ne magadnál keresd a hibát.
Mondom miért....
Én Technisat K2 kábeles vevővel (digi) nézem/rögzítem az adásokat. Ez egy német cucc, semmi köze az usb-s stickekhez, sem a kodihoz, semmihez. Értsd: ez egy teljesen más rendszer, ami közös az esetünkben, az ennyi:
-totalcar
-digi
-dvb-c
Na eddig nálam az esetek 99.9%-ában semmi gond nem szokott lenni a felvételekkel semelyik csatiról sem. A totalcarral viszont szenvedek, mióta nyomják az új évadot.
Pontosan ezt csinálja nekem is, mint neked. Igazából felveszi a részt, ott foglalja a helyet, de nem tudom lejátszani. Egyik részt csak 3. ismétlésre tudtam elkapni. Valamelyiket viszont elsőre felvette. Már én is össze vissza szidtam a rendszert, hogy mi a túró van, de minden mást meg felvesz.
Amit le tudtam játszani, ott is volt, hogy x idő után majdnem befagyott, mert hibás lett a felvétel, nem lehetett belepörgetni. Szerintem az van, hogy hibásan jön az adás, és ennyi errorral már nem tud mit kezdeni a cucc. Nem hiszem, hogy valami kódolással nehezítik a felvételt, ilyet nem látok az adásban, plusz a legutóbbit sikerült harmadikra gond nélkül felvenni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1619) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.
Rendeltem ilyen címben említett kütyüt a dvb-c digihez.
Viszont addig ismerkednék a tvheadend-del és a beállítással.
CE-n használnám, Kodival, egy X96 max+-szal.
Elővettem egy leadtek dvb-T usb-s ketyerét, hogy majd ezen megtanulom.
Sok dologgal már haladtam is, de a rossebnek sem talál egy csatornát sem.
Kizárt dolog, hogy ne lenne itt a szobában térerő, mikor szinte rálátok a toronyra és ezzel az antennával (mondjuk kis picike lapos) már tv-n néztem sokat dvb-t adást (pc-n is használtam már ezt a tunert, ezzel az antennával ebben a szobában) és 100%-os volt minden jel. Most meg bárhova teszem az antennát, sehol nincs jel.
"""Segítségképpen""" még azt sem látom, milyen a jel (erősség/minőség), tehát semmi visszajelzés. :W

mpegts: 586MHz in mindigtv - tuning on Afatech AF9013 #0 : DVB-T #02020-12-05 17:43:20.985 subscription: 003B: "scan" subscribing to mux "586MHz", weight: 6, adapter: "Afatech AF9013 #0 : DVB-T #0", network: "mindigtv", service: "Raw PID Subscription"2020-12-05 17:43:25.984 mpegts: 586MHz in mindigtv - scan no data, failed

Tuner

Azt sem tudom, hogy elértem-e már azt a szintet, hogy minden driver, sw működik-e rendesen. Telepítettem drivert CE alatt, tvheadend-et, most itt tartok.
Igen, megnéztem, a győri torony egyik frekije 586MHz

(#1620) nfsu17 válasza nfsu17 (#1619) üzenetére


nfsu17
veterán

Úgy néz ki, tényleg az antenna helye volt rossz, most arrébb tettem és így már lekereste a csatikat ,most már pc-n is látom az adást, a boxon is, van epg, eddig jónak tűnik. Ha nem jön össze a dvb-c része pár hét múlva, majd ismét jövök. :D Köszi. :R

(#1621) petakpa1


petakpa1
őstag

Használ itt valaki ilyen usb-s tuner a exUPC, ma már Vodafone kábeltv hálózaton kódolás nélkül fogható kb. 20-25 dvb-c csatorna nézésére?

+ Ha valakinek van tapasztalata arról, hogy nextpvr backend progi felismeri-e ezt a tunert és Kodival össze lehet-e lőni azt is szívesen olvasom.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#1622) Diák66 válasza petakpa1 (#1621) üzenetére


Diák66
őstag

Veszprémben működött, még UPC időkben nekem....

(#1623) k_petya válasza nfsu17 (#1619) üzenetére


k_petya
tag

Szia,

sikerült belönöd tvheadend alá?
Én coreelec alatt próbáltam de a felsőbb frekiken nem talált semmit. Tud erre vki vmi megoldálst?

(#1624) pupuka76


pupuka76
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy ilyen stick-et, beüzemeltem, a hozzáadott TVR program nagy örömömre minden adót megtalált és szépen mentek rajta a HD adások is kb 1,5 óráig :(. Aztán elkezdett kockásodni, akadozni, majd teljesen nézhetetlen lett. Újraindítottam, uninstalláltam, megpróbáltam másik szoftverrel (DVBViewer), átraktam másik USB portba, semmi javulás, még pár másodpercig sincsen normális kép. Nagyon bosszantó, miután a korábbi Avermedia TD310-zel még adásokat sem sikerült fogni, azt hittem ezzel végre TV-zhetek a gépen.
Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy el lehet-e hárítani ezt a hibát? Vagy hibás a készülék?

Előre is köszönöm!

P.

(#1625) Diák66 válasza pupuka76 (#1624) üzenetére


Diák66
őstag

Hát itt az a kérdés, hogy a jelerősség milyen a hálózatodban. Furcsa, mert ha van jel, nem szokott eltűnni, de valamivel csak ránéznék, mert nagyon gyanús a dolog. Érdemes galvanikus leválasztót közbeiktatni a kábeltévé esetén. Ha antennával nézted, az már más, mert ott simán eltűnhet a jel, főleg távola adótorony esetén.

(#1626) bzoley válasza pupuka76 (#1624) üzenetére


bzoley
veterán

Egy most érkezett tunerrel nekem is hasonló gondjaim vannak. Nagyon nehezen akar összeállni a kép. Még meghajtót is kínlódás volt telepíteni hozzá. Egy régi testvére gond nélkül műlödik.
Mondjuk én DMS-en keresztül próbálom elérni.

[ Szerkesztve ]

(#1627) pupuka76 válasza Diák66 (#1625) üzenetére


pupuka76
tag

Nagyon láma vagyok ehhez... a jelerősséget honnan tudom megnézni?
Csak kábelen keresztül próbáltam.
Mi az a galvanikus leválasztó? Hol tudok olyat venni?

Köszi,

P.

(#1628) pupuka76 válasza bzoley (#1626) üzenetére


pupuka76
tag

A meghajtó és a TV szoftver szinte magától felment, azokkal nem volt gond. Fel is lelkesültem, hogy az Avermedia-s kínlódás után milyen egyszerű és még működik is :) De hát ugye csak kicsit több, mint egy órát ment :(((
Nincsen olyan kártya, vagy USB-s megoldás, elérhető áron, ami elismerten jó? Ahogy olvasgatom, mintha csak rossz és rosszabb megoldások lennének, vagy brutál drágák.

(#1629) Diák66 válasza pupuka76 (#1627) üzenetére


Diák66
őstag

A jelszintet a programod fogja írni, jelszint és minőség értékek alatt százalékban. Galvanikus leválasztó: [link] [link] [link]

(#1630) pupuka76 válasza Diák66 (#1629) üzenetére


pupuka76
tag

A kép bal felső részén lévő csík mutatja a jelszintet?

Hogy kell ezt értelmezni?

Köszi

(#1631) Diák66 válasza pupuka76 (#1630) üzenetére


Diák66
őstag

Igen, de ennél jobb programok is kezelik a tunert. Esetedben viszont kb 0 a jelszint. Próbáld meg ezzel [link] és telepítsd mellé ezt [link] .

(#1632) pupuka76 válasza Diák66 (#1631) üzenetére


pupuka76
tag

OK, megpróbálom ezeket. Ill. a kábeltv szerelőt is kihívtam, hogy nézzen rá a jelszintre + ha szükséges szereljen be egy galvanikus leválasztót (persze egyből tudta, mi ez és miért lehet szükséges :) ). Érdekes, hogy a TVR akkor is ugyanezt a jelszintet (nullát) mutatta, amikor volt normális kép... de lehet, hogy ez a program hibája.

Köszönöm szépen,

P.

(#1633) bzoley


bzoley
veterán

Kicserélgettem a tunereket, és úgy néz ki, az új használhatatlan. Ugyanott, ahol a régi Panasonic chipes évek óta megy, csak akadozik. Eddig csak fél refundot kértem, mert lengyel helyett kínából érkezett, de ezek után kiérdemelt egy full refundot. Használhatatlan.

(#1634) bzoley válasza bzoley (#1633) üzenetére


bzoley
veterán

Valamennyire mégis csak működik. Úgy néz ki, kell neki 20 perc, hogy bemelegedjen. Addig csak néha van egy kis hang, állókép is csak tíz perc után :)
De inkább rendeltem valami normálisabbat helyette, ezt meg majd megnézem közelebbről. Addig járatom a lejátszást folyamatosan.

(#1635) pupuka76 válasza bzoley (#1634) üzenetére


pupuka76
tag

Milyen "normálisabbat" rendeltél? :)
(Az enyém 20p után is vacakol)

Köszi,

P.

(#1636) bzoley válasza pupuka76 (#1635) üzenetére


bzoley
veterán

Pontosítok: remélem normálisabbat :)
Egy WinTV DualHD-t, csak úgy tűnik az Amazonnál sztrájkolnak, vagy mindenki vírusos.
Egyébként működik az Astrometa. Megy egész nap gond nélkül, csak lassan indul.
Lehet, hogy mindketten valami selejtet kaptunk, csak a tiedben valami végleg leoldott, nálam meg megjavul. Kitől vetted?

(#1637) pupuka76 válasza bzoley (#1636) üzenetére


pupuka76
tag

Az Aliról rendeltem, megnéztem az árakat és egy közepest választottam, ahol az értékelések jók voltak. Lehet az eladó írta mindet :)
A link:
[link]

(#1638) Diák66 válasza pupuka76 (#1637) üzenetére


Diák66
őstag

Létezik egy csomó külsővel ez a tuner, itt van pl még egy TVR901 néven: [link]

(#1639) Bozek válasza bzoley (#1636) üzenetére


Bozek
nagyúr

És melyiket rendelted? Ugye a 1590-est? Mert 69.90 euróért van a hivatalos webáruházukban is: [link]

(#1640) bzoley válasza Bozek (#1639) üzenetére


bzoley
veterán

Természetesen ;)
A német amazonon keresztül a Hauppauge store-ból. Csak naiv volt. Azt hittem két-három nap alatt ideér, mint a régi szép időkben, de még el sem küldték. :(

(#1641) madrac válasza k_petya (#1623) üzenetére


madrac
őstag

Nekem Astrometa van és csak azután kezeli jól az 500Mhz feletti DVB-C frekiket, hogy újraforgattam a módosított r820t kernel modult... Azóta se javították... Ez azért jó mert minden újabb kernel verzió váltásnál lehet ezzel szórakozni. Nem állítom, hogy nálad is ugyanez a hiba, csak érdekességként írtam le.

[ Szerkesztve ]

(#1642) pupuka76 válasza bzoley (#1640) üzenetére


pupuka76
tag

Ez egy tuti darab, ezzel nincs ez a szenvedés szerinted? Mert akkor én is rendelek egyet, igaz, h 3x annyi, de ha normálisan működik, akkor most már nem érdekel :)

Köszi,

P.

(#1643) pupuka76 válasza Diák66 (#1638) üzenetére


pupuka76
tag

Már nem merek kísérletezni, rengeteg időt elvesztegettem a TD310-zel és ezzel a tunerrel, inkább valami tutira működőt szeretnék. Vagy ez túl magas elvárás? :)

(#1644) bzoley válasza pupuka76 (#1642) üzenetére


bzoley
veterán

Az Astrometa-val sem kéne, hogy szenvedés legyen, de kínaiakról van szó. Már a másolatot is tízszer lemásolták, szerintem gyártja boldog-boldogtalan. A régi darabok évek óta hibátlanul működnek.
Majd kiderül. A Hauppauge nem ma kezdte a tévézést, azért választottam. Esetleg még a TBS van, de hasonló áron.
Nálunk még előfordul itt-ott Aver vevő is, de arról több panaszt hallottam.

(#1645) azbest válasza bzoley (#1644) üzenetére


azbest
félisten

más chipset, minden módosítás után hónapok vagy akár évek is eltelhetnek, mire kikupálják a drivert a kernelben :)

(#1646) Bozek válasza pupuka76 (#1642) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem egy USB-s dualHD és a egy PCI-os quadHD van, eddig nem volt problémám egyikkel se. Előbbin régebben DVB-C ment, most már csak a DVB-T van rákötve, mert a PCI-os azért mégiscsak 4 tuneres. :D

Az Astrometa-nál nekem a legnagyobb problémám az volt, hogy hiába is vettem volna belőle kettőt, vagy a T-s vagy a C-s driver lehet fenn, egyszerre a kettő nem. Legalábbis régebben így volt. Még akkor is, ha MindigTV-n csak az ingyenes adók vannak tartaléknak, ha esetleg gáz van a Tarr-ral.

(#1647) pupuka76


pupuka76
tag

Köszönöm, berendelek akkor egy DualHD-t:)

(#1648) mzso


mzso
veterán

Van aki még használja ezt az Astrometa Tunert Win 10 alatt? Frissítettem 1909-ről 20H2-re és már nem is ad ki magából semmit. A DVB program jelszintet mutat, de más nem jön be. Van, hogy le is fagy a program hosszú másodpercekre. A driver az ugyanaz ami eddig működött: 2017. 04. 27.-es, "64.6.427.2017".

Vagy nem. Úgy néz ki két verzió van telepítve, és a Windows átváltott a későbbire, ami nem működik 10-en, a 2016-os megy.

[ Szerkesztve ]

(#1649) Diák66 válasza mzso (#1648) üzenetére


Diák66
őstag

Minden főverzió frissítés esetén sajnos megtörténik ez és cserélheted vissza a drivereket.

[ Szerkesztve ]

(#1650) madrac válasza Diák66 (#1649) üzenetére


madrac
őstag

Nem inkább az szokott lenni, hogy magát a windows driver kezelését írják át rendszeresen annyira, hogy csomó hardver utána nem működik az eredeti driverekkel? Ezért nem érdemes windows főverziót frissíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.