Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) joergie válasza laxika0428 (#1098) üzenetére


joergie
őstag

Csillagkapuban volt, hogy egy kapcsolatot csak 38percig(és egy pár másodpercig) tudnak csak fenntartani. Lehet azzal van összefüggésben.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1102) punky10


punky10
addikt

Droidon próbáltam,simán megy.Igaz a vinyo kapott feszkot külön,de a BsPlayer simán végigjátszott egy full HD-s filmet.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1103) Dominó85 válasza punky10 (#1102) üzenetére


Dominó85
veterán

Szerintem a kolléga csak szimplán nem tett fel Win8.1 alá K-Lite vagy Windows mega codec pack-ot. És csodálkozik, hogy codec vagy éppen directX hiányában akadoznak a filmek valamennyi lejátszóban. Visszaolvasva eléggé user error ez a sztori.

* Péter - 06302461862 *

(#1104) laxika0428 válasza Dominó85 (#1103) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Domino ne haragudj de azert ennyire nem vagyok hulye. Kmplayerhez es vlchez teljesen felesleges barmilyen codecet felrakni ugyanis minden codecet tartalmaz amire szukseg lehet. A majd 10 eves gepem is akadasmentesen viszi az 1080p filmeket a laptop ugyszinten. K-lite smplayerhez vagy realplayerhez kell de nem ezekhez a lejatszokhoz. A vinyo a bibi ugyanis nem tud eleg aramot adni a tablet neki. Kulso tapos vinyoval gond nelkul megy. K-lite nelkul. Ugyhogy user error kilove. De ha codec gond lenne nem 37 perc utan kezdene el akadozni es kesni a kep.

[ Szerkesztve ]

(#1105) Dominó85 válasza laxika0428 (#1104) üzenetére


Dominó85
veterán

Bovs, de nincsen igazad. Vigyek neked pár filmet, amik se nem fullHD, se nem csilivili mégse játsz le a VLC alapból? Mindegy. A KM-ről meg van egy véleményem... sajnos (Gom playert ők csinálták ki...).

Amúgy meg jó lenne ha ellenőriznéd, mennyi a microUSB által kiadható max fesz. Van olyan 2,5" -os HDD, amohez már alapból kevés. Ne keverd a szezont a fazonnal. ;) Az USB 2.0 sem képes minden vinyóval megbirkózni. Na meg egy aljzatra rábízni egy töltés és fogyasztásvezérlést egy időben... No az kérlek szépen user error. Nem a tablet a hibás. A microUSB-t nem erre találták ki. Majd a Samsung új adat+töltéses (amúgy már UsB 3.0 szabványokkal rendelkező) csatlakozó felülete képes lesz erre. Nekem az Orico-tól van egy ilyen USB 3.0 2,5"-es kuckóm. No abba mindegy milyen vinyót teszek. :K

* Péter - 06302461862 *

(#1106) MammoUTh válasza joergie (#1101) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

:)) :DD :DD :DD

Ma néztem a nyomkövetést, mert a "kedves" adóhatóság nem reagál 3 napja utolsó levelem óta semmit.
Úgy fest megjött végre 1,5 hónap után, betelefonáltam és a néni kiderítette hogy 5300Ft-ot kell ráfizetnem, amiből 2000Ft a vámkezelés díja, ugyhogy olcsón megusztam :)
meló után megyek érte :))

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#1107) laxika0428 válasza Dominó85 (#1105) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Abban teljesen igazad van hogy azt nem tudtam hogy nem tud sajnos ekkora naftat megosztani a microusb a tap nelkuli kulso vinyoval csak remeltem. Max a 3.5" tapos kulso vinyora rakom a filmeket azt csokolom. Playerekkel kapcsolatban meg nekem eddig a vlc, xbmc/kodi meg kmplayer mellett soha nem volt szuksegem codecre minden formatumot amit hasznalok gond nelkul lejatszik. Amugy a tabletet nem tartom hibasnak meg mindig egy rohadt jo gep ennyi penzert mindent termeszetesen nem lehet elvarni ettol sem. A vi10 elmeletileg mar ezzel is megbirkozik. Esetleg tipp valakinek hogy lehet-e valahogy 2.5-es kulso vinyonak plusz energiat adni?

[ Szerkesztve ]

(#1108) herdsman12 válasza laxika0428 (#1107) üzenetére


herdsman12
őstag

Aktív USB hub.

(#1109) hun_gery válasza laxika0428 (#1107) üzenetére


hun_gery
aktív tag

y usb kábel

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#1110) laxika0428 válasza hun_gery (#1109) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Koszonom herdsman12 es hun_gery az lesz. Meg plusz egy aktiv hub es megvan elmeletileg oldva. Egy probat meger

[ Szerkesztve ]

(#1111) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Ezt nem hiszem el. Most mar annal a kulso vinyonal is ezt csinalja aminek kulon tapja van. Nem ertem mi a tokomert kezd el belassulni vagy akadozni. Mar domino tanacsat is megfogadtam klite codec packot letoltottem es media player classiccal is ezt csinalja. Ezt en nem ertem meg vagyok love. Tul sok lenne neki?

(#1112) Graphics válasza laxika0428 (#1111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Próba: masoLd belso tarhelyre tesztelesre

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1113) laxika0428 válasza Graphics (#1112) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Sajnos ott is ugyanez. Minden driver lefrissitve es megis. Teljesen otlet nelkul vagyok.

(#1114) herdsman12 válasza laxika0428 (#1113) üzenetére


herdsman12
őstag

Gondolom nem egy filmet próbálgatsz.
Én inkább az Android oldalát használom, az MX Player eddig minden FHD filmet simán vitt.
Ha belső tárhelyről is mindkét rendszeren akad, akkor az valami hardveres probléma lesz.

(#1115) laxika0428 válasza herdsman12 (#1114) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Nem minden formatumot megneztem es meg egy dvdrip avi is elkezd akadni egy ido utan Lehet a vga driver bar nem vagyok benne biztos. Holnap leszedalom es ujratelepitem meglatjuk lesz e fejlemeny. Androidot rootolnom kene hogy ntfs vinyot is lasson ugye?

(#1116) beg válasza laxika0428 (#1115) üzenetére


beg
veterán

Nem. Root nélkül is látni fogja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1117) MammoUTh


MammoUTh
csendes tag

nagyon szeretem a kis kütyüt, de felelmeim vannak kinai rendszerekkel. hogy kell kimenteni a win8 certet, ill hogy telepitsem ujra ugy, hogy megmaradjon a dual boot mégis mindkét render "saját" telepités? köszi!

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#1118) Graphics válasza MammoUTh (#1117) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minek akarod újratelepíteni, ha megy? :)

Szerintem ne szívasd vele magad :) ha elcseszed, akkor nem sok esély van, hogy itthon valaki helyrehozza Neked.

Ami megy, és működik, azt kár b.szogatni, szerintem :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1119) laxika0428 válasza beg (#1116) üzenetére


laxika0428
csendes tag

En nagyon szerebcsetlen vagyok. Valamiert egyik vinyomat se latja droid alatt rendesen. Az egyikre ures hattertarat ir a masikat fel se ismeri. Windowst ujraraktam es most mar ha nem fullscreen megy a film akkor nem akad de ez sovany vigasz. Sajt tarhelyrol is raadasul. Lehet hogy a tablettel van baj akkor? Nem tudom csak ha masoknak gond nelkul megy akkor nem ertem nekem miert nem.

(#1120) laxika0428 válasza beg (#1116) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Nem ertem miert de androidon meg ures hattertarkent ismeri fel.

(#1121) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Vegre valahara megoldodott. Ugy nez ki a manualis driver frissites nem volt jo a tabletnek. Leszedtem az intel driver update utility-t azzal befrissitettem a drivert, letoltottem a klite codec packot es media player classisban beallitottam az automatikus kepfrissitest es a hardvergyorsitast es most minden video gond nelkul megy barhonnan meg a 2.5 colos tapnelkuli vonyorol is ha az otg toltore van dugva persze. Remelem marad minden ahogy most van. Koszonom mindenkinek az eddigi segitseget. Nelkuletek nem sikerult volna megoldani. Orulok hogy van egy ilyen magyar forum ahol ilyen normalis emberek vannak!

[ Szerkesztve ]

(#1122) smokin


smokin
tag

Sziasztok meg válnék a Pipo W2f típusú tabletemtől .érdeklődni pü-ben.

i'm too old for this shit

(#1123) Graphics válasza smokin (#1122) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[HARDVERAPRÓ]. Több sikerrel jársz, fórumban tilos hirdetni, meg nem is idevág.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1124) Dominó85 válasza laxika0428 (#1121) üzenetére


Dominó85
veterán

És most mondhatnám azt hogy igazam volt... :P

* Péter - 06302461862 *

(#1125) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

A chuwi vi8, vi10 tudja az 5ghz-es n wifit?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1126) yodee_ válasza Victoryus (#1125) üzenetére


yodee_
őstag

A Vi8 nem.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1127) MammoUTh válasza Victoryus (#1125) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

szia!

nekem vi8-am van az tuti nem tudja, mert nem látja se win8 alol se android alol.
vi10röl nem tudok nyilatkoni, de ha jól tudom ugyan az a vas mindegyikben, csak az nagyobb és van benne gsm meg gps.

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#1128) smokin válasza Graphics (#1123) üzenetére


smokin
tag

:B

i'm too old for this shit

(#1129) kervantas


kervantas
aktív tag

Rendeltem én is egyet, remélem jó lesz :)
Olyat csinálhatok, hogy letörlök róla minden vackot és rápakolom a win10et meg persze a drivereket?

(#1130) Graphics válasza kervantas (#1129) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bátorsággal bármit lehet.

Ésszel : nos nem tenném :D, a win10 kellően friss lesz majd ahhoz, hogy kellően sok javítás kelljen hozzá.

Nem igazán buzerálnám, ha rendesen működik a jelenlegi :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1131) kervantas válasza Graphics (#1130) üzenetére


kervantas
aktív tag

Buzerálás nélkül már nem is jó :( :DD

szerk.: Egyébként mennyi hely van droidon/windowson?

[ Szerkesztve ]

(#1132) Graphics válasza kervantas (#1131) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lutri nekem, hogy minden oké lesz-e a win10-zel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1133) Victoryus válasza Graphics (#1132) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

jó lesz, minden 2.az :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1134) Graphics válasza Victoryus (#1133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Hát ez alapján jah, mondjuk neekem a 8-as is tökéletesen üzemel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1135) MrChef


MrChef
aktív tag

3 napja "Megérkezett a célországba" státusza van a Csubimnak. Érdeklődjek a postán, vagy csinálják maguktól?

(#1136) Graphics válasza MrChef (#1135) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én írtam nekik egy emailt, hogy tudnak-e vmit a csomagomról... Erre rögtön jött a vámos SMS...

Most még várom a visszajelzést, meg elvileg már vmi papírt kell nekik visszascannelni.. Pedig a héten már jó lett volna ,ha ideér...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1137) s4tch


s4tch
veterán

Sziasztok,

Hi8-at néztem ki édesanyámnak. A mindenhol dicsért fullHD kijelző, a 2GB RAM, a korrekt hardver úgy tűnik, bőven megéri. Azért néhány kérdés felmerült bennem:
- egyes webshopok adatlapjával ellentétben a legtöbb leírásban azt írják, nincs benne sem GPS, sem HDMI. Ezzel kapcsolatban csak egy megerősítést kérek.
- Lehet ettől a gyártótól bármiféle szoftveres támogatást várni, lehet számítani frissítésekre, vagy droid vonalon marad a 4.4?
- Garis problémája, ügyintézése volt már valakinek?
- Akksiidő a Hi8 esetében csak netezéssel, levelezéssel hogy alakul? Édesanyám kb. ennyire használná, feltehetően inkább androiddal (úgy sejtem, azzal jobb lenne az akksiidő, a felület meg egyértelműen jobban optimalizált érintésre).

Köszi előre is a válaszokat.

(#1138) Dominó85 válasza s4tch (#1137) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem értem mire ez a FullHD őrület 8"-on... Tényleg. Nekem a 24"-on van 1920*1200, de oda kell is. A Chuwi Vi8 jobb választás lenne anyudnak, mert:
- HD (1280*800) bőven elég, kevésbbé terheli a hardvert, kisebb fogyasztás
- 1000mAh-val nagyobb aksi, azért ez nem elenyésző diferencia
- microHDMI van!
- enyhén nagyobb magyar tábor a Vi8 javára, bejáratott eszköz

Gps egyikben singyen, de külső eszköz dugható rá. Android frissítés szerintem soha sem lesz. Win alatt a böngészési élmény jobb, mint droidon amúgy.
Üdv

* Péter - 06302461862 *

(#1139) herdsman12 válasza Graphics (#1136) üzenetére


herdsman12
őstag

Letölthető a vámárú nyilatkozat és már küldheted is.

(#1140) beg válasza herdsman12 (#1139) üzenetére


beg
veterán

És akinek nincs szkennere? Várja meg az eddigi online pár perc alatt intézhető elektronikus levélváltás helyett a csudálatos postakésleltető több napos borítékos ide-oda tologatását? (Mindezt saját költségen, miközben ők tartják a markukat a 2000HUF ügyintézési díjért?) Technikai újítás 2015.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1141) s4tch válasza Dominó85 (#1138) üzenetére


s4tch
veterán

A blogbejegyzésben azt írtad, nincs HDMI. Próbáltad, és valóban működik?

(#1142) darky4e válasza s4tch (#1141) üzenetére


darky4e
tag

Vi8-ból is több változat jött ki, folyamatosan újították.
Van egy olyan változat amelyben van hdmi, nekem is az van, kicsit mélyen van a port így nem mindegyik kábelel jó, de működik.

Pl.:

Chuwi Vi8 Super: Proci 3735F, van HDMI

Chuwi Vi8 Ultimate: Proci 3736F, nincs HDMI (ez a legújabb,de a HDMI hiánya fájó pont)

[ Szerkesztve ]

Live long and prosper

(#1143) Dominó85 válasza s4tch (#1141) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem első szériás Vi8-van. Ezen csak Windows 8.1 rendszer van és Hdmi helyett Widi. Ma már ilyet nem kapsz. Az újon már dual rendszer van és hdmi csatis. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#1144) s4tch válasza darky4e (#1142) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, így minden világos.

(#1145) yodee_ válasza Dominó85 (#1143) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem szintúgy, és nem is hiányzik a hdmi. Vettem Ali-n egy widi sticket és használom vele hiba nélkül.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1146) kervantas


kervantas
aktív tag

Ha usb-n csatlakoztatom a billentyűzet, azt érzékeli?

(#1147) darky4e válasza kervantas (#1146) üzenetére


darky4e
tag

Nekem érzékelte az USB hostal bedugott Logitech vezeték nélkülit.
Amivel egyszerre egeret és billzetet is kezeltem tökéletesen

Live long and prosper

(#1148) punky10 válasza kervantas (#1146) üzenetére


punky10
addikt

Alcor magyar kiosztású,micro USB-s billentyűzetem van,tökéletesen működik.Droid alatt és Win-nel is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1149) zaskar válasza s4tch (#1137) üzenetére


zaskar
senior tag

Nekem nemrég érkezett meg egy Hi8, mindösszesen 31 ezer Ft-ba került. Tény hogy a kisebb akku miatt nem tűnik jó választásnak, ill. a full HD kijelzőre nem mindenkinek van szüksége. Kb. 4 óra kijelzőidőre lehet számítani, én is csak böngészésre, fotóim tárolására, nézegetésére, és levelezésre használom. Játék max. szókirakós...Mivel valószinüleg nem sokan rendeltek még ilyet, garanciával kapcsolatos tapasztalatokra ne számíts. Én inkább csak droidon használom egyelőre. Míg mások azt nem értik, hogy minek a full HD kijelző, én arra nem jöttem rá, hogy minek nekem tableten windows... de talán egyszer megvilágosodok. És azt sem értem, hogy mitől lenne nagyobb a "böngészési élmény"win-en (tableten), de talán egyszer arra is rájövök...:)

(#1150) punky10 válasza zaskar (#1149) üzenetére


punky10
addikt

Ezzel én is így vagyok... :)
Annyi HSZ-nem olvastam olyanokat,hogy így Win,úgy Win,meg már nem mennének vissza Droidra,hogy kíváncsi lettem.De eddig még engem sem kapott el a Win-láz...Nem bántam meg,mert legalább van rá esély,hogy ha kell,használhassam,de most jól elvagyok az androiddal.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.