Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) beg válasza zaskar (#1000) üzenetére


beg
veterán

Kissé? Nagyon. 1 év garival itthonról dual boot 36.900, vagy használtan gari nélkül, nem dual boot 40-ért?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1002) Graphics válasza csabi236 (#999) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

25korul sztem.

Tartozekert szerintem nem nagyon fizetnek. Annak javaresze mindenkinek adott.

Vagy beszerzi.

40-ert nem fog elmenni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1003) csabi236


csabi236
tag

Köszönöm a válaszokat

(#1004) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

Elméletileg holnap-holnapután érkezik meg a 220volt-ba.. ha tartják a 37-es árat (vagy esetleg picit olcsóbb lesz :D) akkor szerintem veszek egyet, ha jól értettem és számolgattam, akkor a Kínából rendelt gépek is 37 körül jönnek ki adóval, vámmal stb, szóval az ár nem vészes.. és így magyar gari is lesz rá.

Viszont úgy tűnik, hogy gyári tokuk nincs hozzá, úgyhogy azt majd még vadászni kell hozzá. :-/

[ Szerkesztve ]

(#1005) Graphics válasza -=Szabi=- (#1004) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyértelműen onnan kell venni, sajna én elcsesztem, mert megrendeltem másodjára is Kínából, és akkor láttam meg a 220V árait :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1006) MrChef válasza -=Szabi=- (#1004) üzenetére


MrChef
aktív tag

Az enyém 24ezer Ft volt tokkal, vonóval (plusz védőfóliával). Áfával lesz 32ezer, tehát pár ezer Ft-tal ocsóbb.A magyar gariztatásban nem bízom jobban, mint a kínaiban. De azért jó ár a 220volté. Más boltba a Csubit láttam vmi 45ezerért...

(#1007) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Na urak vegre megerkezett a kis csubakka :D nagyon bejovos elso benyomasok nagyon nagyon jok! Eddig le akartam gyalulni az androidot de nagyon gordulekeny ugyhogy lehrt fennmarad! Wint nemsokara probalom

(#1008) punky10 válasza laxika0428 (#1007) üzenetére


punky10
addikt

Én kb 95 százalékban a droidot használom, utazáskor böngészéshez, filmezésre, pár játékhoz(sudoku,passziánsz,alma kereső...stb) szerintem jobban használható, mint a win.Én biztos, hogy nem törlöm róla az androidot.
Szerzek hozzá egy eredeti tokot(nem a billentyűzetest) és droidhoz azt használom majd,a billentyűzetes tok marad a Winhez.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1009) MrChef


MrChef
aktív tag

Sziasztok! A Syngapore Post-nál jár a tabletem. A nyomkövetési száma RP317788395SG
A magyar és a szingapúri posta honlapján sem találtam még nyomát, de majd csak lesz.

(#1010) beg válasza MrChef (#1009) üzenetére


beg
veterán

Tessék, ezt lesegesd.

2015-07-06 20:10
Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Még csak számot kértek ki hozzá, de fizikailag még nincs feladva.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1011) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

220v hétfőn írta, hogy vámolás alatt vannak a ketyerék, remélem a héten átvehető is lesz, mert jövőhéten megyek egy kicsit utazgatni és jó lenne ha már tudnám vinni magammal :)

viszont ha meg is jön, majd még kell hozzá valami tok is, nézegettem 8-as mérethez való tokokat, de csak az eredetije kéne hozzá.. az meg 15-60 nap... ehh :D

(#1012) laxika0428


laxika0428
csendes tag

hát én nem tudom to hogy vagytok vele, de ez a tablet ennyi pénzért gyakorlatilag ajándék. lehet csak a rózsaszín köd miatt vagyok ilyen véleményen de én odáig vagyok érte meg vissza. Tökéletesen gyors, semmi akadás, zseniális a képe, jók a színek, fasza az érintőpanel. Gyakorlatilag minden egyben van. max egy fém hátlap lenne jó a jobb hőelvezetés érdekében.

Nálam a WiDi annyira nem működik jól, de az inkább a tv-m hibája semmint a tableté. ha megérkezik a hdmi kábel hozzá onnan nem is fog érdekelni. konzol emulator progik kifogástalanul működnek és rohadt jó élmény játszani rajta! Annak aki idetéved és nem biztos vételben, csak ajánlani tudom. Remélem hosszútávon is ugyanilyen jó marad.

[ Szerkesztve ]

(#1013) kige91


kige91
csendes tag

Hát srácok, én megöltem a sajátomat a héten... Ha van valaki aki szombathelyi, vagy legalább vas megyei és rendelkezik ilyen cumóval, ja és hajlandó is segíteni, az kérem jellezzen! Továbbá zala megye északi része és hétvégén a sümeg-ajka környéke is jó! Ha nincs, akkor alaplap kivételével minden darabja ugyanitt eladó!

(#1014) yodee_ válasza kige91 (#1013) üzenetére


yodee_
őstag

Mit csináltál vele?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1015) Graphics válasza kige91 (#1013) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi történt?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1016) laxika0428 válasza kige91 (#1013) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Oh basszus! Mi történt a tabival?

(#1017) kige91 válasza Graphics (#1015) üzenetére


kige91
csendes tag

Dióhéjban a történet: Igen bántott, hogy a HDMI nem hajlandó működni, viszont a techtablets.com-ról rendelkeztem olyan infóval, hogy valahogy a portot az Androidnak osztja ki és ezért nem működik sokaknak a windowsban. Ezen felbuzdulva leformáztam az 1, az 1,5 és a 7 gigás partíciókat. A legnagyobb hibát ott követtem el, hogy nem tudtam melyiken van az android. Valószínűleg a másfelesen van, az 1 gb-s pedig a Windows recoveryhez tartozó funkciót töltött be. Ott már kezdett gyanússá válni, hogy az kezelésben, csak egy 8,5 és külön egy 1 gb-s új partíciót tudtam csak létrehozni. Viszont a HDMI még mindig nem működött. Megpróbáltam egy gyári helyreállítást... ez ugye nem ment. Ezután megpróbáltam az 5,..-os recoveryt formázni és egyszerre kiterjeszteni a 13,2-est azzal. Na ez okozott egy kisebb kékhalált és többet nem tudtam elindítani. Csináltam indítólemezt, és felraktam rá a windows 8.1 pro-t. Ami aztán úgy indult, hogy egyetlen egy driver sem volt fent vele, mindent magamnak kezdtem el felvarázsolni. Csak mire eljutottam addig, hogy a techtabletsen fentlévő drivereket, hogyan kell felrakni (katalógusfájlos, köszi tibcsi0407) és a telepítés mellett a folyamatos maximális fényerő teljesen kifacsarta az akksit. És közben ugye nem láttam, hogy mennyi van még benne, és még a fényerőt se tudtam lejjebb venni. Kb 67-68%-on volt az akksi, amikor nekiálltam mindennek. Csak azt nem vágom, hogy ez a művelet, hogy nullázta ki a Frimware-ből az akksi töltést, mikor a BIOS megmaradt rajta.

Levont tanulság:
- Csak gyári rom
- Alapos tudás nélkül nem érdemes ilyennek nekiesni (mondjuk eddig elég merészen sok minden sikerült)
Bónusz: - Ha egy évig nézegeted az X98 Air-t, aztán megegyezel magaddal, hogy jó lesz az x80h mert arányosabb és a 4 centi nem ér meg dupla árat, akkor az utolsó pillanatban nem érdemes a Chuwit megrendelni. Főleg annak tükrében, hogy a Teclast topicokban szóba sem került HDMI probléma, pedig nekem az lett volna az elsődleges funkciója, és suliba meg utazáshoz a másodlagos. (nem volt elég kiforrott, a márkával nincs baj, párom egy V17HD büszke tulajdonosa és jól üzemel)

plussz infó: a 13 órás autóút során volt időm gondolkodni a kronológiai sorrenden, és nekem egészen addig tökéletesen működött a HDMI amíg meg nem érkezett az OTG charger hub. Amit kiraktam már korábban. Szóval lehet, hogy az ördög ott bújuk meg valahol.

(#1018) Graphics válasza kige91 (#1017) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát kellene egy komplett mentés, vagy legalábbis valamilyen formában tükrözve a cuccok?

Nekem úton van a dual-boot, ha adod az instrukciót segítek, ha addig vki nem dobja fel az opciót.

Más: Annyira úton a csomagom, hogy már a PostNL elosztóban. Azt hiszem jobb vétel volt az Ali-ról a cucc

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1019) tibcsi0407 válasza Graphics (#1018) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is NLpost-on keresztül vettem. Még a vámon is átcsúszott. Eddig két tabletem csúszott át rajtuk keresztül a vámon. Lehet csak véletlen összefüggés, de örültem neki. :)

https://utdetailing.hu/

(#1020) Graphics válasza tibcsi0407 (#1019) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NLposttal van ra esely.

Te honnan rendelted?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1021) tibcsi0407 válasza Graphics (#1020) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ettől az eladótól. Annyi, hogy az enyém nem dual os. Akkor még nem nagyon volt.

https://utdetailing.hu/

(#1022) kige91 válasza Graphics (#1018) üzenetére


kige91
csendes tag

Köszi, de be sem tudom kapcsolni, nemhogy ibstrukciókat adjak... Amúgy needromon fent van a teljes rom, csak annyi kéne, hogy az enyémnek az akksiját átdugjam egy másikéba és azon keresztül feltöltsem! Ezek után helyreállítható lenne. Ennek az összehozáda is csak egy hátlaplevételt igényelne.

(#1023) Graphics válasza tibcsi0407 (#1021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem pont ettol az eladotol jott, de szintén Alis, PostNL.

En meg kertem, hogy irjon ra plusz szoveget :D.

Nem erteket.
Majd kiderul.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1024) yodee_ válasza kige91 (#1022) üzenetére


yodee_
őstag

Szerintem a töltés hardveresen van megoldva. Különben nem töltene kikapcsolva. Nem lehet hogy az a töltős-hub vágott oda neki? vagy a format előtt jó volt még?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1025) zaskar


zaskar
senior tag

Nekem is ma érkezett meg, igaz nem a Vi8, hanem a közeli rokon, a Hi8. Tény, hogy ebben kisebb az akku, de én szeretem a nagyobb felbontású kijelzőket, meg általában nem használom annyit őket, hogy estig ne bírják ki töltés nélkül. Két hónapja már rendeltem ugyanettől az eladótól Aliról egy Colorfly 8.9-es tabot is, úgyhogy most sem volt probléma. A dpd-s szállítás igaz hogy 10 dollárba kerül, de 12-14 nap alatt megérkeztek az áruk, és egyéb költség nem merült fel..:) Mivel összefoglalót nem találtam, ezért felteszek néhány kérdést, de ha valaki tud linkelni valami leírást ezekről, azt is elfogadom.
1. Az androidos kínai appok törölhetők, vagy érdemes meghagyni őket? (a Colorfly nem tartalmazott ilyeneket)
2. A win-es rész nekem új lesz. Van valami fontos dolog, amit tudnom kellene a win-ről első indítás előtt? Pl. magyar nyelv beállítható-e, stb. (eddig még csak droiddal próbálgattam a gépet). Köszönöm előre is.

(#1026) herdsman12 válasza zaskar (#1025) üzenetére


herdsman12
őstag

Androidon egy gyors próba után csináltam egy "Gyári adatok visszaállítása"-t, maradt két kínai alkalmazás, Google pinjin bevitel és egy totál kínai. Ezeket letiltottam azóta is csendben vannak.
Egy gyors próba után a Win is a gyári állapotba került, beállítható a magyar nyelv és a Win is fiók mániás, mint az Android, és özön frissítés lesz rá az első napokban.

[ Szerkesztve ]

(#1027) zaskar válasza herdsman12 (#1026) üzenetére


zaskar
senior tag

Na nekem visszaállítás után is ott maradtak, úgyhogy egyszerűen eltávolítottam őket, talán egy maradt meg. A win beállítása majd ma fog történni. A win fiók létrehozása kötelező? Nem hiszem, hogy lenne nekem olyan.

(#1028) Graphics válasza Graphics (#1023) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Halad ez,

Tegnap még Hollandia, este meg mar Hungary.

Még a vegen jovoheten megkapom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1029) -=Szabi=- válasza Graphics (#1028) üzenetére


-=Szabi=-
tag

hétfőn még úgy gondoltam én is, hogy mostmár gyorsan ideér, de 220v azóta se jelentkezett, úgy tűnik sokáig vámolják.. :D

kár érte, mert most megyek egy hétig utazgatni és jó lett volna azért néha használni :-/

[ Szerkesztve ]

(#1030) zaskar válasza Graphics (#1028) üzenetére


zaskar
senior tag

Most nézem, hogy az enyémet jún. 30.-án adták fel és tegnap jött meg. Ez elég korrekt szerintem. Egyébként a dpd-s küldés nem túl gyakori Kínából, legalábbis nem olvastam még róla tapasztalatokat másoktól.

(#1031) Graphics válasza zaskar (#1030) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, azt lattam, azzal kerem maskor en is :D

Az nagyon gyors amugy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1032) zaskar válasza Graphics (#1031) üzenetére


zaskar
senior tag

Nem is a nevén hirdeti a szállítási opciók között, hanem a "Seller's Shipping Method" rejti a dpd-s küldést...:) Áprilisban még kint volt az oldalon, hogy eu-s vevőknek ezt javasolja, és hogy milyen előnyökkel jár, de ezt azóta levette...

(#1033) kige91 válasza yodee_ (#1024) üzenetére


kige91
csendes tag

Nem, az nem bántotta, mindig is tökéletesen üzemelt. Néha befigyelt egy újraindítás, de csak azért mert nem olvasta az usb-ket. Viszont tölteni mindig töltött. Tibcsi0407-el a beszélgetések során azt fejtegettem, hogy valószínűleg azért van annyi darabra szeletelve az emmc mert ott vannak külön a driverek. Mert a 8.1 telepítőjével én letöröltem mind, hogy egybe legyen az egész, és utánna szokott le a töltésről. De úgy gondolom, hogy megblankolom az akksi kábelét, ha hazaértem, aztán direktbe feltöltöm, ha nem jelentkezik senki a környékről, hogy segítene!

(#1034) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Chuwi Vi10-e nincs véletlenül valakinek? Vagy esetleg tudtok másik olyan tabletet, amin van normál usb port?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1035) Graphics válasza Victoryus (#1034) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy ismerosomnek facebookon. Masnal nem lattam meg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1036) yodee_ válasza kige91 (#1033) üzenetére


yodee_
őstag

Direktbe semmiképp! Olvass utána hogyan szabad Li-pol akkut tölteni!

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1037) kige91 válasza yodee_ (#1036) üzenetére


kige91
csendes tag

hát úgy gondoltam, hogy csak egy fél órát, aztán hátha elstartol vele, annyi idő alatt meg fel tudom rakni a driverét, és hátha tölt utána. Vagy, ha valaki tud olyan módszert, hogy akksi nélkül töltővel el tudom indítani, az szóljon!

(#1038) tibcsi0407 válasza kige91 (#1037) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De ha már szétszeded, azért nézz szét ott a töltőcsatlakozó környékén. Több helyen is ez a probléma a Chuwi tabletekkel.

https://utdetailing.hu/

(#1039) kige91 válasza tibcsi0407 (#1038) üzenetére


kige91
csendes tag

A panelt nem szedtem ki, csak a hátlapot, mert a fényérzékelő, meg a kamera bele van ragasztva, de tényleg tökéletesen működött a töltés mielőtt leírtottam mindent. Szerintem nem éri el a frimware-t driver nélkül. Meg ugye az usb drivere sincs fent. Ami csak olvad, viszont lehet így a töltés funkciót már nem ismeri fel.

(#1040) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Mielőtt megrendelem; akkor ehhez legális win 8 van? Tutira lehet tölteni meg USB -t használni speciális kábellel? Hdmi gond most végül is driver probléma, vagy reszelgetni kell? Tudtok eu warehouse-os eladót? Mennyi a vám limit? Micro hdmi kábelt adnak -é hozzá? Vagy minden kábelt külön kellett beszerezni?
Driodon mennyi hely van appoknak?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1041) tibcsi0407 válasza kige91 (#1039) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nagyon meglepődnék, ha a töltés firmware függő lenne, de sose tudni

https://utdetailing.hu/

(#1042) Graphics válasza Victoryus (#1040) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

220V.hu

Ez EU :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1043) kige91 válasza tibcsi0407 (#1041) üzenetére


kige91
csendes tag

Ezt már beszéltük, de szerintem nem véletlenül van 15 darabra szétszedve a tárhely. Mert úgy irányította szerintem Oprendszereken kívülről.
Domino85! A simple windowsosnak is sok szeletre van partícionálva a tárhelye?

[ Szerkesztve ]

(#1044) kige91


kige91
csendes tag

Tuti, hogy nincs senki itt a nyugati féltekén, aki segítene nekem?

(#1045) MrChef válasza Victoryus (#1040) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! A Microsoft bizonyos méret alatti készülékeken ingyenes hozzáférést adott a gyártóknak a Win8-hoz. Amit aztán Win10-re frissíthetünk. Tehát legális.

(#1046) yodee_ válasza kige91 (#1044) üzenetére


yodee_
őstag

Én Körmenden lakom, de megmondom őszintén nem szívesen bontom a készüléket :( :( :( Abban esetleg tudok segíteni hogy a Te akkudat külső töltővel feltölteni.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1047) kige91 válasza yodee_ (#1046) üzenetére


kige91
csendes tag

Köszönöm, fejben tartalak! Ma kicsit jobban kibontottam a ragasztott részt, és ahogy néztem az akksinak van egy kicsi vezérlőpanelje, úgyhogy nem lesz gond a közvetlen töltésével. Vagy ha el tudnád mondani, hogy töltöd külsőleg, az már segítség lehet.

(#1048) yodee_ válasza kige91 (#1047) üzenetére


yodee_
őstag

Az a panel csak a túlmerülés ellen védi. Keress rá hogy litium ion és polimer akkuk töltése. Amúgy egy [ilyennel]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1049) Dominó85 válasza kige91 (#1043) üzenetére


Dominó85
veterán

Bocsi, nagyon el voltam tűnve. Éppen PC-ről laptopra váltok és sokat kellett foglalkozni a lapossal.

Szóval:
SYSTEM (FAT32) - 100MB
Other - 128MB
C: Windows (NTFS) - 23,5GB
Images (NTFS) - 5,4GB

Így van felosztva a Single Boot-os Csubakka.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#1050) joergie


joergie
őstag

Csak szólok, banggoodon 83.99 a tabi(dualboot hdmi-vel, fekete), és van még mellé 7%-os voucher, szóval a kütyü eljön 78.11 dodóból(csekkoltam). Jó mi?!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.