Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Mai napon én is tulaja lettem egy Hi8 ,,super,,-nek. Nálam lesz használva a windows is. A nagy gépnek nem kell mennie legalább, ha egy videó összevágását elkezdem megcsinálni, aztán a renderelés meg mehet a nagy gépen :d

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1152) kervantas válasza darky4e (#1147) üzenetére


kervantas
aktív tag

@punky10, @darky4e: köszi a választ

Még csak tegnap rendeltem, de már nagyon várom :)) Nagyon kíváncsi vagyok mit tud a kicsike. (mennyi hely van rajta, milyen gyors, meg hogy mennyire lehet piszkálni :D )

(#1153) s4tch válasza zaskar (#1149) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, ez is hasznos volt. 4 óra nem túl sok, emiatt megfontolandó a kisebb felbontású verzió.

Tényleg, a Hi8-ban valóban nincs miracast/widi sem? Ezzel kapcsolatban is ellentmondásosak a leírások.

(#1154) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vámoláshoz szükséges papírok elküldve , ali fotó elküldve.

Morzsolom a tökeimet ,hogy haladjanak végre... Hihetetlen, ma 2 hónapja, hogy először rendeltem... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1155) darky4e válasza Graphics (#1154) üzenetére


darky4e
tag

Szerintem imádkozz a posta istennek, hátha segít. :D :R :R :R

Live long and prosper

(#1160) MrChef


MrChef
aktív tag

Tegnap megérkezett a szüleimhez a Csubim (ma megyek érte). Nem kellett extrát fizetni, megúszta...
A tapasztalatokról hamarosan írok.

(#1161) MrChef


MrChef
aktív tag

Na, jó kis gép!
Egy kérdés: a Windows nyelvét hol lehet angolról magyarra állítani? Addig oké, hogy a magyart adtam meg alaprégióként és billentyűzetnek, de maga a Windows angolul fut tovább.

(#1162) Graphics válasza MrChef (#1161) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Nyelv , és ott letöltöd a magyar nyelvi csomagot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1163) MrChef válasza Graphics (#1162) üzenetére


MrChef
aktív tag

Köszi, közben megtaláltam, siker. :)

(#1164) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Esetleg nem tudjátok, hogy win 8.1 alatt hogy lehetne tárhelyet felszabadítani? :) A 8 giga elérhetőt kicsit keveslem. (Hi8)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1165) Dominó85 válasza AllTheBest (#1164) üzenetére


Dominó85
veterán

Le kell gyilkolni az androidot vagy tenni bele egy microSD karit. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#1166) AllTheBest válasza Dominó85 (#1165) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az a gond, hogy az android is használva van... :) sd-t csak később terveztem venni, de akkor kénytelen leszek... :( Azt nem tudjátok, hogy ha mondjuk egy játékot teszek az sd-re és onnan is futtatom, akkor az lerövidíti-e a kártya élettartamát?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1167) Dominó85 válasza AllTheBest (#1166) üzenetére


Dominó85
veterán

Nyugi ha telepakolod játékkal és naponta 3-8 órát játszol vele is kibír egy jobb kártya 2-3 évet.

* Péter - 06302461862 *

(#1168) AllTheBest válasza Dominó85 (#1167) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ez jó hír, nem játszanék órákon keresztül, csak néha egy kis tf2 vagy valami nem túl nagy gépigényű játékról lenne szó :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1169) csipesz_70 válasza AllTheBest (#1073) üzenetére


csipesz_70
csendes tag

Hali! Én ma kérdeztem a 220v t és nem tudta megmondani hogy van e rajta hdmi.

(#1170) AllTheBest válasza csipesz_70 (#1169) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én már lemondtam a 220-as rendelésem... Hardverapro-n hozzájutottam egy hi8-hoz... :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1171) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Naaa mit hozott ma a postás ? / nem nem a Navos :((( /

Egy Vi8 Super-t.

Már csak a kérdés, hogy tudok belépni a BIOS-ba :D

Amúgy hasít, öröm és boldogság

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1172) beg válasza Graphics (#1171) üzenetére


beg
veterán

Esc gomb ha van fizikai billentyűd :)
Tőlem is kérték már a papírokat, de mivel jövő hét házon kívüli szabi, majd csak utána héten kapom kézhez :(

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1173) Graphics válasza beg (#1172) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem a héten elég volt a szervekből.

Tabot telepítgetem , belakom, jövőhéten BIOS-kodok, mert szerintem nekem a turbo-boost egyelőre nem fog kelleni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1174) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Próbált itt már valaki frissíteni win 10-re? :) Ha igen, akkor annak mi a menete? :) Gépen már használom egy ideje és megtetszett...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1175) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

lehet már win 10-es hi8-at is előrendelni :D

(#1176) kervantas válasza AllTheBest (#1174) üzenetére


kervantas
aktív tag

Szerintem mire megjön az enyém, már javában kint lesz a win10. Aztán biztosan megpróbálom.

(#1177) ToniSoprano válasza Graphics (#1171) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én egy hete rendeltem Vi8 dual-t a 220 volton, tegnap írták hogy Megjött. Milyen kijelzője, gyenge a fényerő? A HI8-n erősebb, de ott nincs HDMI😢 és az akku is kisebb.

(#1178) AllTheBest válasza kervantas (#1176) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Rendben, nem sürgős nekem, még a win 8.1-ben is találok számomra újdonságokat amióta meg van a tablet...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1179) -=Szabi=- válasza ToniSoprano (#1177) üzenetére


-=Szabi=-
tag

engem meg tegnap hívtak, hogy kell-e még a ketyere, most már tudom hogy miért :D

végül nem vettem meg, mert bízok benne, hogy lesz valamilyen új verzió így a win 10 megjelenésre :)

[ Szerkesztve ]

(#1180) Graphics válasza -=Szabi=- (#1179) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig eleg jo.

@Tonysoprano: Fenyero jo, a tablet eros, nem SSD sebesseg, de eleg jol indul.

Photoshophoz turheto, amire en vettem megfelel, de majd billentyuzet kell mert par muvelethez keves a virtual keyboard

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1181) Dominó85 válasza Graphics (#1180) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha találsz jóféle keyboardot, légyszi szólj. :R

* Péter - 06302461862 *

(#1182) ToniSoprano válasza Graphics (#1180) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi, ha a fényerő rendben van és a 220dualoson van HDMI akkor viszem hétfőn haza a Chuvit.

(#1183) vati182


vati182
aktív tag

Sziasztok az lenne a kerdesem hogy az az Insyde program valahgoy letorlodott a chuwi vi8 rol es nem tudok 2 oprendszer kozott valtani, mit lehetne tenni? hogyan tudom vissza rakni mert igy csak windows 8.1 fut rajta :S

Szeretnem hasznalni idokozonkent a masik oprendszert is... es igy nem erem el ugyan azt a verziot szeretnem vissza ami eredetileg volt

Kosiz a segitseget elore is.

(#1184) beg válasza vati182 (#1183) üzenetére


beg
veterán

Itt a telepítője ;)

Legközelebb "valahogy" ne töröld törlődjön le :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1185) vati182 válasza beg (#1184) üzenetére


vati182
aktív tag

Ezer koszonet erte 1 kerdesem lenne csak siman az dualosinstaller exe filest elinditom a tabletrol es feltelepiti windows alol utana gond nelkul menni fog ujra a valtas?
Vagy itt mind a 3 exe filest fel kell telepiteni onnan vagy csak a dualosinstaller?

Tenyleg koszonet a gyors segitsegert nagyon orulok neki.

Legkozelebb nem torlom le veletlen ha en tettem volna bar most h vissza gondolok ismerosomnel volt 3 orat ma tesztelgette nezegette lehet ott utott be valami es akkor nem is update volt a problema :)

De a lenyeg h a gond javithato ennek orulok :)

[ Szerkesztve ]

(#1186) beg válasza vati182 (#1185) üzenetére


beg
veterán

A vámosoknak és az SE postnak hála még nincs nálam a cucc, ezért ezt az XDA fórumról loptam, szóval nem próbáltam sajnos. Nézd meg egyesével feltéve.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1187) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Én a Hi8 és a Vi8 között vacillálok még.

A Hi8-nak erőseb fényű, szebb a kijelzője, mint a Wi8-nak a tesztek alapján, talán Vi8 jobban is tükrötődik: [link] A fehér szín szebb és a szélén a fémes keret szebb talán.

A Full HD annyira nem érdekel, mert HD is elég szép viszont Full Hd es iaz akkut, a gépet és nem tudom mennyire fluid a rendszer hossztávon.

A 220volton 42 ezer a Hi8, a plusz 5 ezer Ft-ot nekem meg is érné, de 25%-kal azaz 1000 mAh-val kisebb az akku ami nem kevés :(( , és nincs HDMI ami azért jó lenne. Ezt nem értem ezekben miért kellet visszalépni, most pár dolláros spóolás miatt?? Pl. Hdmi-n rákötöm TV-re/monitorra + vezetéknélküli egérrel, billentyűvel kész a Windows-os számítógép, ez azért jó dolog. Ez valahogy megoldható HDMI nélkül?

Duliee: neked fekete Vi8, van pontosan mekkora súlya 310 gramm, vagy 350 gramm,a Hi8 tényleg könnyebb 40 grammals, annak mennyi súlya tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1188) Dominó85 válasza ToniSoprano (#1187) üzenetére


Dominó85
veterán

Túl sokat vacilálsz, holott a lényegi kérdéseidre mind választ adtál saját magad. :DDD

Vi8:
1280*800
5000mAh
HDMI van

Hi8:
1920*1200
4000mAh
HDMI nincs

Widi (Wireless Display) valószínűleg a Hi8-on is van Windows 8.1 alatt. Amúgy néztem azt a videót és OK, hogy erősebb=fényesebb a kijelző, meg über éles... Még sem kellene. A Vi8 kijelzője is nagyon világos maxon. No meg egyszer sem láttam, hogy megmutatta volna a tesztelő srác, hogy vajon maxra van-e húzva mind a két tablet. Az ilyen teszt számomra innentől irreleváns. A fehér színre csak annyit, hogy egyszer karcold meg és olyan csúnya lesz alatta a kosz, hogy csak na. Na meg a fekete műanyag jóval időt állóbb, mint a fehér. Igaz hőtartó képessége nagyobb.

* Péter - 06302461862 *

(#1189) vati182 válasza beg (#1186) üzenetére


vati182
aktív tag

Hát az az igazság hogy nem engedi telepíteni.
Először smartscreen kezdett el panaszkodni majd ramentem ott hogy more info és run anyway
ezután felugrik egy ablak az alap biztosnagis kérdéssel futtatom e vagy sem aztán nyomom hogy yes és utána semmi nem történik nem indul el a telepítés semmi.

(#1190) MrChef válasza ToniSoprano (#1187) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Nem érdemes vacilálni, csak gyorsan vedd meg az egyiket! :) Én pár napja a Vi8-asomat nyüstölöm. Baromi jó készülék, még szoknom kell, hogy milyen gyors. :D Nekem is tetszik a fehér Hi8, de a hdmi hiánya kizáró ok volt. Mivel havonta jelennek meg újabb, szebb, jobb cuccok, úgysem lehet azzal lépést tartani.

(#1191) ToniSoprano válasza MrChef (#1190) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Dominó85, MrChef köszi a segítségeteket, én is hasolóképpen gondolkozom...

A Vi8-at feketében a 220voltnál már egy-másfél hete megrendeltem, hétfőn már át is tudom venni gondolom még 37 ezer Ft-ért, amennyiért rendeltem. (mostmár 42 ezérért van fenn a honlapon, mint a Hi8).

Nekem nem lételem a full HD, ha azt mondjátok elég szép a kijelzője elég a fénye és 220volt-os dualoson van HDMI, akkor a Vi8-nak akkor az lesz. Én a Vi8 felé hajlok inkább, a fekete tényleg igénytelenebb hosszabb távon, és férfiasabb is a fekete szín.

Szóval igazatok van, nem szabad túvacillálni a dolgot, ha van HDMI a 220volt-os Vi8-on, akkor nekem tökéletesen megfelel 37 rugóért, főleg hogy csak át kell vennem és valahogy ez a szimpatikusabb is. :K

Az üzemidő Wifi-vel a Vi8-on kb mennyi?

[ Szerkesztve ]

(#1192) nyosz


nyosz
csendes tag

Sziasztok!

Én is szeretnék beszerezni egy Vi8 masinát. Mit javasoltok, honnan érdemes rendelni?
Banggood esetleg?

Köszi! :)

(#1193) MrChef válasza nyosz (#1192) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Én a Geekbuying-tól rendeltem. Jókat hallottam róluk korábban is. Korrekten kezeltek mindent, a Csubi 2,5 hét alatt megérkezett.

(#1194) MrChef válasza ToniSoprano (#1191) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Úgy látom, hogy a készenléti ideje elég jó, viszont wifi-vel, a tabletet használva 1,5 nap alatt lemerül. Este töltőre kell tenni (esetleg napközben is, amikor nem használod), mint az okostelókat.

(#1195) nyosz válasza MrChef (#1193) üzenetére


nyosz
csendes tag

Köszi!

Milyen postával hozták?

(#1196) ToniSoprano válasza MrChef (#1194) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Köszi, a tesztekből kb 5-6 óra netezést bír ami egész jó idő ekkora kijelzőnél, Asztali windowsnál.

Annak örülök, hogy a készenlétet jól bírja.Te Windows alatt szotad hibernálni ,kb. mennyi idő alatt áll fel abból? Vagy sleep módban kb hány %-ot fogy egy 24 óra alatt az akku?

(#1197) MrChef válasza ToniSoprano (#1196) üzenetére


MrChef
aktív tag

Csak sleep mode, ami képernyő kikapcs, asszem. Úgy 1 nap alatt nemtom, mennyit fogy az akku, de úgy érzékelem, nem sokat. Akkor már ennyi időre jobb kikapcsolni a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#1198) supiX


supiX
csendes tag

Sziasztok

Valaki tudna nekem segíteni abban hogy most keresgéltem win tab piacon és megtaláltam a csuvit itt enyiért : [link]

De ahogy átolvasgattam a fórumot azt láttam hogy volt olyan akinek nem jött meg a gépe egy hónap múlva sem .Csak azért innen rendelném mert ez még belefér . Csak nem igazán tudom hogy mit érdemes figyelembe venni a rendelés során hogy milyen postával jön meg ilyesmik . Csak mert a kommentelők az vásárlóoldalon
csak jókat írtak róla.
Tudnátok nekem ebbe segíteni ?

[ Szerkesztve ]

(#1199) Graphics válasza supiX (#1198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az, hogy nem jon meg, nem a tab oka.

Megfelelo webshopot kell vadaszni, parat irtak mar.

Par sorral fentebb.

Nekem banggood postazasa nem jott be...

Geekbuying-rol pl siman jott, vagy merimobiles.com oldalon nezd meg eurolines postaval

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1200) supiX válasza Graphics (#1199) üzenetére


supiX
csendes tag

Értem
Az érdekelne hogy a merimobile .com mennyire megbízható, mert a geekbuy-on sokk jó komment van a termék alatt még a merimobilnál egy darab se ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.