Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Dominó85 válasza AllTheBest (#1400) üzenetére


Dominó85
veterán

Még egy fontos észrevétel!
Ha az adott mappából törlöd a fájlokat, amik benne vannak, a LOMTÁR-at is ürítsd ki, mielőtt Update-re nyomnál. Különben az egész folyamat hibát dob.

Első benyomásaim a Win10-ről:
- iszonyat könnyen kezelhető
- logikusan felépített
- csempék a start menüben nem zavaróak
- alsó állapotsorban vissza, keresés és egyéb hasznos gombok
- Edge-t még nem próbáltam nagyon
- wifi-met megjegyezte update után is
- jobbról behúzható gyorsmenü király (rengeteg beállítás, lásd alább)
- wifi, widi, repülőgép mód, fényerő 25-50-75-100% kapcsoló stb. (picit droidos)
- kamera, wifi és helymeghatározó (???, sima Vi8-ban nincsen GPS tudtommal) OK

No majd holnap nyomogatom kicsit a tabot. :D

* Péter - 06302461862 *

(#1402) vati182


vati182
aktív tag

ha atrakja valaki w10 -re akkor megmarad ez a insyde?
Ezen kivul megeri atvaltani jobb lesz valamivel midennapi hasznalat alatt?

A masik meg amit szeretnek megtudni hogy fenyerot hogy let gyorsabban allitani annal minthogy bemegyek allandoan a ergia gazdalkodasba?

Vga drivert intel oldarol erdes letolteni ha igen mdlyiket? csak aida 64-el megnezem es annyi?

Plusz egyaltalan hogyan udatelek w10-re mert gepen ott van az az ikon de itt tableten nincs.. microsoft oldalan kell rakeresni?

[ Szerkesztve ]

(#1403) Dominó85 válasza vati182 (#1402) üzenetére


Dominó85
veterán

Légy oly szíves és olvass már vissza kb 25 hozzászólásnyit. Valamennyi kérdésedre ott a válasz. Luxus lustának lenni. ;)

Más: Az első kékhalálom is megvolt Win10 alatt. Sehova sem fejlődik a Mikroszkóp... Egy sima restartba pusztult bele. LOL :C Na meg frissítette magát erre eltűnt az a fajta menü, ami legelőször fpgadott. Helyette két oldalas csempe fos van... Hurrá.

* Péter - 06302461862 *

(#1404) vati182 válasza Dominó85 (#1403) üzenetére


vati182
aktív tag

Olvastam a te es elotted levok hozzaszolasat is de nem olvasok talalomra vissza 2oldalt gondoltam ha valaki ennyire nyomon koveti a dolgokat nem nehez adott helyrol be copy pastelni a megfelelo hozzaszolast mert adott illeto mar tudja hogy ott van az meg aki csak beugrik 7nap 12 ora munka utan nem mindenki off topikjat szeretne feltetlen vissza mazsolazni hanem a kedves tapasztaltabb tagok valaszat persze csak csak azoket akiknek nem esik nehezere ennyit bemasolni en legalbbis mindig veszem mashol a faradtsagot es bemasolom ha kell 100x is mert epp a kerdezo ember nem feltetlen lusta hanem ideje nincs rendesen.
Az alatt meg amig megvalaszoltad nekem a keressem meg magam helyette azzal az idovel segithettel is volna egy linkel...
De hat mindenki szemelyisege mas.
Koszonom a ram forditott idod ez volt cserebe az enyem.
Remelem nem sikerul tamadasnak felfogni hanem atgondolni hogy mas is allhat a hatterben.

(#1405) chuky666 válasza vati182 (#1404) üzenetére


chuky666
csendes tag

kereső hiszti helyett?
ugyanúgy nem fogaja 12 óra meló után a feletted kb 2 hszel megválaszolt kérdéseket ismét megválszolni.Van amikor tényleg jogos a segítség kérés és van az arcátlanság...

[ Szerkesztve ]

(#1406) yodee_


yodee_
őstag

Ezt telepítettétek? Nem ront el semmit? Mert az érintőpanel driver frissítése használhatatlan...

Köszi

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1407) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Akkor gondolom a vi10-re is ugyanúgy lehet majd a Win10-et telepíteni. Már alig várom, hogy ideérjen.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1408) Dominó85 válasza yodee_ (#1406) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem ugye a sima (nem dual bootos) Vi8 van és szerencsére az érintő drivert is feltette normálisan. Nincsen félreérzékelés.Lehet ez dual bootos bug? Akinek sima Vi8-a van, mint nekem, esetleg megnézhefné Win10 alatt van-e ilyen jelensége. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#1409) yodee_ válasza Dominó85 (#1408) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem is sima van.Akkor feltehetem nyugodtan?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#1410) chuky666 válasza Dominó85 (#1408) üzenetére


chuky666
csendes tag

Semmi bug.Kint van az offical windows 10 érintő driver.

(#1411) Dominó85 válasza yodee_ (#1409) üzenetére


Dominó85
veterán

Eddig az egy kékhalálon kívül mással nem találkoztam. Asphalt 8-at feltettem, nos a nyolc magos Lenovom nem futtata ilyen smoothan. Igaz fullHD vs HD. Az MW 5-öt meg ma fogom kipróbálni.

* Péter - 06302461862 *

(#1412) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Esetleg nem tudjátok, hogy hova pakolta a letöltött cuccokat a win10 telepítésekor? Nem akarja felrakni a win10-et és így most szépen megzabált magának több mint 2 giga helyet...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1413) chuky666 válasza AllTheBest (#1412) üzenetére


chuky666
csendes tag

TC -beállítások-megjelenítés-képernyő-látszik a rejtett pipa
C meghajtó gyökerében lesz valami Windows bt§ mappa iylesmi .Törölheted.Szerintem simán telepítsd ahogyan én írtam fentebb.Ez a letöltö9getős eléggé sokakat szivat dual bootosnál.Kevés hely nem megy végbe a telepítés stb.

(#1414) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Ez a tablet elég sokat volt dícsérve, hogy bizalmat szavazzak neki.Nekem csak egy dolog számít igazán, az az akksi. Szerintetem wifi nélkül 7-9 órát is kibír az eszköz közepes fényerőn?

Utazásokkor használnám.

Köszi előre is a válaszokat

Mess with the best / Die like the rest

(#1415) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

23996 Ft :D

alakul az ára, 22 alatt meg már vámmentes is lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#1416) chuky666 válasza Louro (#1414) üzenetére


chuky666
csendes tag

Nem fog kibirni.A reális wifi nélkűl max de nagyon max 6 óra .Szerintem persze.

[ Szerkesztve ]

(#1417) beg válasza -=Szabi=- (#1415) üzenetére


beg
veterán

Te valamit nagyon rosszul számolsz és inkább ne írd le, ha nem vagy benne biztos. Durván 40 dollárnyi cucc még áfa mentes, ez meg még kétszer annyi. Ja, vám már ezer éve nincs telefonra és tabletre. Tehát erre még jócskán számold a 27% áfát és a 2000 huf vámeljárás díjat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1418) Louro válasza chuky666 (#1416) üzenetére


Louro
őstag

Wifi nélkül a 6 óra is már egész tetszetős.

Mess with the best / Die like the rest

(#1419) Dominó85 válasza Louro (#1418) üzenetére


Dominó85
veterán

Wifi nélkül, 35% fényerő mellett 5:50-7:00 közti időt hoz eddig nekem a tab. És ebben az időben 100% screen ON, 5:00-5:30 filmes idő. ;) Vonatra bőven elég a 35-45% fényerő is, teszem hozzá... szerintem.

* Péter - 06302461862 *

(#1420) Graphics válasza -=Szabi=- (#1415) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm???

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1421) Louro válasza Dominó85 (#1419) üzenetére


Louro
őstag

Powerbank-kel meg ki is tolható ez az átlag 6 óra :)

Mess with the best / Die like the rest

(#1422) chuky666 válasza Louro (#1421) üzenetére


chuky666
csendes tag

ennyi most érkezik nekem is a xiomi 10.000-es

(#1423) Upo válasza Dominó85 (#1403) üzenetére


Upo
addikt

A kétoldalas csempefos az a táblagép mód, a műveletközpont ikonnal (vagy jobbról besöpörve) állítható a gombbal. Nekem volt már, hogy átállította és minden indításnál táblagép mód lett, azt a táblagép módot hosszan nyomva a felugró gépházra nyomva bemegy a táblagép mód beállításaiba (tényleg tiszta androidos), itt átállítottam a legutóbbi mód megjegyzésére.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1424) Dominó85 válasza Upo (#1423) üzenetére


Dominó85
veterán

:R Nagyon szépen köszönöm.

* Péter - 06302461862 *

(#1425) bostone


bostone
addikt

Véletlenül botlottam ebbe a topikba...
Használja valaki dual módban ezt a készüléket?
Androidon is megállja a helyét?
A kijelző érzékenysége megfelelő?
Mennyi szabad hely marad a belső sd-n?
Mennyi idő alatt ér az országba és mennyiért?

(#1426) punky10 válasza bostone (#1425) üzenetére


punky10
addikt

Én inkább droiddal használom.Teljesen elégedett vagyok vele.
A kijelző érzékenysége megfelelő.
A szabad hely 6,7 giga.
Az utolsóra nem tudok válaszolni...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1427) chuky666 válasza bostone (#1425) üzenetére


chuky666
csendes tag

Hogyne teljesen jó a droid rajta sőt.Aláz nagyobb márkák 3x ennyibe kerűlő cuccait is.Sebesség érzékenység minden rendben-
A mennyi idő alatt ér az országba kérdést ne firtassuk komolytalan.
5 naptól soha nem jön meg közt bármi lehet.Nekem jóodabakkerolás.comrol "svéd"ingyen postával 1 hónap volt.

[ Szerkesztve ]

(#1428) Csarlee válasza chuky666 (#1427) üzenetére


Csarlee
tag

Holland posta a legjobbcuccok.com-ról 27 nap megrendeléstől kézbevételig! Sajnos a vámot, pontosabban az ÁFA-t nem úsztam meg... :(

(#1429) beg válasza Csarlee (#1428) üzenetére


beg
veterán

Erről az oldalról? :) Ne is csodálkozz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1430) ToniSoprano válasza bostone (#1425) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Leírom az én véleményemet is még nem is pozitív a Vi8 dual eszközről: Én vettem a 220voltnál egy Vi8-at, de kb. néhány nap múlva visszavittem nekik, mert kijelző nagyon halovány bolt, a színek,, kontrasztok elég gyengék rajta, nekem az érintés sem volt sem az igazi, (de lehet a win 8.1 alatti kis betűk, érintési felületek miatt), meg nagyon lötyögött a bekapcsológomb, elég nehéz volt megtalálni az érintési pontot, kb. minden 3-4-re sikerült.

Korábban Modecom 8025-öt nézegettem az MM-ben, annak nagyon tetszettek a színei, ezért is csodálkoztam a Vi8-on. Vissza is mentem az MM-ben egymás mellé tettem a két eszközt, hát ég és föld a kijelzőbeli különbség, főleg kontrasztban, képélességben. Szóval ha dual bootban gondolkozol inkább Hi8-at is fontold meg, nézd meg az összehasonlító a teszt a videókat, nem hazudnak: "The Chuwi Vi8 screen is a dull 185 cd/m2 and the Hi8 screen is 354 cd/m2 – much brighter. However the screen on the Vi8 Ultimate has better view angles." [link]

Szerencsére a 220volt-ban szó nélkül visszavették, jegyzőkönyv, utalják vissza a pénzt, lehet én fogtam ki valami hibásabb példánnyal, vagy a fólia miatt, de pl. a lötyögő, nyeklő bekapcsológomb is nagyon zavart újonnan. A Hi8 a képeken, videókon minőségibbnek néz ki ebben is.

Történet befejezése, miután kicsit kiábrándultam a kínai kütyükből. Bp-en az Árkád Mediamarktba összehasonlításaim közben rájöttem, hogy nekem aki elsősorban böngészésre jhasználom a kütyüt, mégis a 4:3-es képarány az igazi (ami a régi tableten is volt), a 16:9-et nem tudtam megszokni hiába a jó felbontás.
A windowsos tabletek között, gyakorlatilag a Lenovo Miix-3-as tabletet láttam, ami fájt hogy nincs rajta HDMI 45 rugóért, és ott bár kijelző fényereje nem volt rossz, de nem volt az igazi, különösen hogy a Modecom 8025 mellett volt kirakva.Végül vettem a kiállítva többször megnéztem, meg a mobilarénás és egyéb tesztek ajánlásai alapján, 24 ezerért egy fehér-bronz Open Dott Tescos tabletet fém hátlappal, baromi jó összeszerelési minőséggel, 357 nit a fényerősséggel, szépek a szinekkkel, kontraszttal. Böngészésre, videónézésre, kisebb játékra tökéletes, haza gari jeggyel, 2 évig jó lesz nekem, ennyiért elég alap netes dolgokra pl. böngészés, filmnézés, levelezés ütni-vágni stb. nekem szinte ajándék volt, egész jól bírja az akku is.

[ Szerkesztve ]

(#1431) zaskar válasza ToniSoprano (#1430) üzenetére


zaskar
senior tag

Na ezért nem bánom én, hogy a Hi8-at vettem. A kisebb akku meg nem érdekel, nem nyomogatom egész nap, estig általában kibírja így is. Anno használtam hosszabb ideig egy iPad-et, azóta a kijelző minősége lényeges szempont nálam...

(#1432) Graphics válasza ToniSoprano (#1430) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Opendott is ugyanolyan kinai, mint a tobbi, hozzateve azt, hogy nulla support es ha beszarik se fogja senki megcsinalni...

Sajnos azt en kerulnem.. Jol jellemzi, hogy akcioban 15-ert adtak, mert berohadt a keszlet, mint az egymagos Beex telrfonok..

Az otletgazda ugyanaz, mint a myaudio es egyeb hokik eseteben..

Rendelni nagy tetelbrn, fantazianevvel, rasozni a teszkora... Supporz nulla, szerviz nulla...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1433) ToniSoprano válasza Graphics (#1432) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Lehet besza.rik a kínai tescos, de két év hazai gari van rendesen kiállított hazai garilevéllel, haza számlával. Lehet nincs support, bár most jött ki újabb update múlt hónapban, de ha komoly probléma van, általában cserélik ha beszarik ennyi, kapsz egy újat. Nekem a 2 év hazai gari is sokat nyomott a latban.

Régen karácsonykor adták 15-ezres nyitási akcióban de akkor is csak a feketét. Én a mobilaréna tesztet olvastam, de e több teszt is hasonlókat írt róla ami annyira nem lehet véletlen. [link]

Én mindenképpen bronz hátlappal akartam, mert az szerintem sokkal szebb, elegánsabb, mint a fekete. [link]. Azt sajnos nem nagyon akciózták le 15 rugóra csak a feketét, az sem lenne annyira rossz csak rikít rajta a fehér ocsmány felirat. De mindegy a nagyon pozitív teszteken meglepődtem, de akkor ért az igazi meglepetés amikor helyben megnéztem a kellemes 357 nites kijelzőt, ami csak 25 nittel kevesebb, mint az Ipad mini-é. És az összeszerelési minőséget: főleg a fém hátlapot, vékony kivitelet, és hogy ennek ellenére csak 320 gramm a tömege és kellemes a fogása.
Így utólag örülök hogy adtam egy esélyt ennek a Tescos cuccnak. (Egyébként annyira Ipad Mini koppintás, hogy az Ipad mini szilikon tokja is jó rá, csak a csatlakozóknál kell vágni, módosítani rajta. :K)

[ Szerkesztve ]

(#1434) Csarlee válasza beg (#1429) üzenetére


Csarlee
tag

A gearbest.com-rol rendeltem, en balga, azt hittem a holland postaval meguszom az AFA-t...

(#1435) Dominó85 válasza ToniSoprano (#1430) üzenetére


Dominó85
veterán

Mondjuk egy adag "Te" os van ebben a HSZ-ben. Kifogtál egy hibás példányt, előfordul. A kijelző színe kalibrálható, ahogyan a betűméret és stílus is. Próbáltál feltenni érintő drivert? Vagy esetleg egy tiszta telepítést, mielőtt rohantál a 220V-hez? Én ilyen szép színekhez szoktam a Jiayu G3, Hongmi és most a Lenovo K3 Note esetén is. A Chuwi a legélénkebb, valamint a Hongmi. Túl hamar ítélted halálra a vi8-at. A Hi8 azoknak jó akik pixel buzik. Felesleges az eFHD 8"-ra. Főleg hogy az aksiból szám szerint 20%-ot, valóságban lehet m3g többet lefaragtak a Vi8-hoz képest.

* Péter - 06302461862 *

(#1436) ToniSoprano válasza Dominó85 (#1435) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért a fényerővel nem lehet csodát tenni, pl. vonaton utazva kell a fényerő, hogy ne essen ki a szemem. De menj be az MM-be tedd egy Modecom 8025 mellé a kütyüdet, élességben, színmélységben nagyon nagy a különbség. A Vi8 max fényerőn annyit tud mint a másik minimum fényerőn, egyszerűen kevés a kontraszt mélység. A Vi8-nál ez 185-220 cm/m2 között van nagyon-nagy kevés ezen nem lehet mit magyarázni állítani.
Plusz én sokat skypolok, és pl. a Vi8 előlapi kamerája teljesen használhatatlan alap dolgokra egy nagy homály. Pl. a Tescosban 2 MP-es az előlapi kamera, a hátlapi 5 MP autófókuszos, bár az annyira nem lényeg: [link] De tényleg lehet hibás volt a kijelző de semmi nem utalt erre igazán. Engem az újonnan lötyögő, nehezen eltalálható bekapcsológomb érintését idegesített nagyon ezen felül. Én nem vagyok pixel buz.i, de a teszteken is látszódik mennyivel élesebb a kontrasztosabb Hi8 képe, és ez nem elsősorban a pixelek miatt van megsúgom, jobb minőségű kijelző miatt és korrekten ezt a fényerőbeli különbséget emelik ki a tesztben nem a pixelekbeli különbséget.[link]

Ezt csak akkor érzékeled, ha a két kütyüt egymás mellett megnézed.

Sokat gondolkoztam még a Hi8-ban, hogy adok még egy esélyt, amiatt nem rendeltem meg, mert rájöttem a 4:3-as képarányt szeretem mint a régi tabletemen volt, és itt elég kicsi a választék főleg windwos kütyük között amit nem is értek.

[ Szerkesztve ]

(#1437) chuky666 válasza Dominó85 (#1435) üzenetére


chuky666
csendes tag

pontosan.Ragyogó szinei vannak a panelnak.teljesen rendben a felbontás.HD és FHD 8" on szinte észrevehetetlen.A kolléga hibásat fogott ki ennyi.

(#1438) Dominó85 válasza ToniSoprano (#1436) üzenetére


Dominó85
veterán

Légyszi ülj le vonaton úgy, hogy a kijelzőre süssön a nap. Epic user fail... 30% fényerőn Budapest-Vác vonalon sorit néztem nyári csúcsban, amikor szinte égeg a nap. Rossz példányt fogtál ki, fogadd el a tényt. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#1439) ToniSoprano válasza Dominó85 (#1438) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Mondjuk a tesztben vi8-ra mért 185 cd/m2-es fényerő akkor is nagyon gyenge, a Hi8-nak ugyanez a duplája.
Kell csinálni egymás mellett egy összehasonlító tesztet akkor jön ki a különbség igazán, ez nem kerül semmibe.
Igazán 350 cd/m2-től felfele kezdődnek már az elfogadható kijelzők, de a többség már 400 cd/m2. Ezen nincs mit magyarázni, én mondjuk teljesen azt kaptam amit a teszt videókon láttam, és a 185 cd/m2-től vártam csak ez ma már nagyon kevés és még mellette tükröződik mint a állat . Ezért is kérdezgettem itt a fórumon többször, milyen a kijelzője, mert a teszt videókon katasztrófális volt, szinte minden nagyon halovány és tükröződő volt a kijelző, kivéve az eredeti sima windowsos változat, érdekes a videón ott még elfogadható volt a fényerő. Mondjuk lehet hogy hibás volt, de a tesztek mérési eredményeit és a videókat is figyelembe véve nem hiszem. Ha nem itthon a 220volt.hu vettem volna és kifogok egy ilyen szerintetek hibás darabot akkor szívok 2-3 hónapig plusz 5-7 ezer Ft a postaköltség, amit ha jól tudom nekem kell állnom és lehet nem is értik mi a bajom, mert a készülék maga tökéletesen működik, nincs sehol pixel hiba rajta, lehet elküldenek a búsba, meg nem értik mi a a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1440) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hi8, dual bootos, úgy látszik, hogy megtört a jég :D Media creation tool segítségével sikerült már idáig eljutni...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1441) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Gearbest mennyi idő után szokta küldeni a cuccokat? Eu-s raktárból rendeltem, de még semmi reakció, hogy küldenék... Arról jött csak tájékoztató, hogy rendelve, fizetve.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1442) Louro


Louro
őstag

Szerintem ilyen fényerő, kadmium és egyéb dekorszámokat hanyagolni kellene. A két eszközt videón vagy kézben tartva kellene összehasonlítani.

Ilyenekről mindig az jut eszembe, amikor 5000 forintos hangszórókra ráírják, hogy 60000W-osak. Persze. Bullshit-generálás mindig is volt. Meg lehet baromi nagy a kontrasztarány, ha a fele is elég lenne a szemednek. Nem ugyanolyanok a szemeink. Ezért jobb egymás mellé tenni a választott példányokat és azokat összehasonlítani :)

Ne vedd támadásnak, ez csak az én véleményem.

Mess with the best / Die like the rest

(#1443) bostone


bostone
addikt

A hi8-at ugyanaz a proci hajtja, mint a v8-at? Sebességben ez, hogy mutatkozik? Nem lesz túl döcögős a rendszer?

Androidon engedélyezett a kártyára való telepítés?

(A negetív kritika is helyet kell kapjon bármely terméknél, különben gyanússá válik, ha mindenki elégedett)

(#1444) beg


beg
veterán

Na... Postásnak rég örültem ennyire.

Most megyen rája a 10 :D

06.17-én rendeltem, 06.21-én postára adták. SE postal az rendeljen, akinek rengeteg türelme és három anyja van, amelyikből az egyik Béla.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1445) punky10 válasza ToniSoprano (#1439) üzenetére


punky10
addikt

Semmi kedvem vitát generálni,de az általad többször linkelt videó nekem nem elég komoly.Én a tablettemen még nem láttam ennyire kék fehéret,viszont feltűnt,hogy a Hi8-nál már nincs fekete,csak sötét szürke.Ha láttunk volna egy-egy képet arról,hogy melyik tabnak hogy van beállítva a kijelzője,akkor talán...
Így vagy Te,és a Chris nevű tesztelő fogtatok ki hibás példányt,vagy én egy olyat,aminek jó a kijelzöje...

Bostone:mivel KK fut rajta,így root kell hozzá,de utána simán ír a kártyára

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1446) ToniSoprano válasza punky10 (#1445) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Itt egy másik videó, 5:20-től érdemes nézni, akkor van teljesen ugyanolyan körülmények között.
Azt is látni, hogy amind a hi8-nál és a vi8-nál is maxre veszi a fényerőt a csávó:

[link]

(#1447) chuky666 válasza punky10 (#1445) üzenetére


chuky666
csendes tag

igen a hi 8 feketéje nagyon szürke...Nagyon jó ,hogy nem azt vettem se hdmi kisebb aksi piszkos szürke kijelző filmeknél.Felesleges akku gyilkos felbontás.

Bakker nincs valmi one click root android alá működő?
Az xda-st próbáltam és nem lesz root ha a fejemen állok akkor se.köszi

(#1448) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Most firssítettem win10, nem tudjátok, hogy miért van kiszürkülve a store és minden más microsoft app? Megnyitni sem engedi azokat...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1449) tibcsi0407 válasza AllTheBest (#1448) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem frissül éppen?

https://utdetailing.hu/

(#1450) darky4e válasza chuky666 (#1447) üzenetére


darky4e
tag

Elnézést mindenkitől, de kicsit meguntam az elmúlt postok menetét.
- Ha neki a Hi8 jobban megfelel, az az ő döntése, elégedetlen vásárlók mindig is voltak/lesznek
- 100 vásárlóból 1nek nem tetszik a kijelzője és annak képességei, ez nem igazán mérvadó.
- Nekem itt van a Samsung Galaxy S4 mellett, teljesen korrekt a fényereje, nem egy 200 ezres termékről van szó.
- Megvolt mindenkinek a napi stressz levezetés, vegyük elő a felnőttes oldalunkat és viselkedjünk is ahoz méltóan.

Live long and prosper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.