Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Graphics válasza joergie (#1050) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó lehetne. De én többet nem rendelek a Banggood-ról Svéd postával...

Elveszett a csomagom :) És másoknak is effektív olyan lassú, hogy inkább dobok rá 10$ és megjön rendesen

Voucher hol van? Megvan, máskor ezt pl nem engedte nekem.

Korrekt lenne, ha váltanának másik postára

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1052) beg válasza Graphics (#1051) üzenetére


beg
veterán

Nekem 4 nap múlva lesz 1 hónap, a claim már indítva, HU nyomkövetőnek fogalma sincs róla. Vicc, amit az SE-vel művelnek.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1053) Graphics válasza beg (#1052) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is ez volt.

Irtam ugyfelszolgalatnak, arra varom mit mondanak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1054) MrChef


MrChef
aktív tag

Nekem on route státuszban van a csomagom tegnap óta. Szingapúr -> Magyarország
Remélem a legjobbakat...

(#1055) beg válasza MrChef (#1054) üzenetére


beg
veterán

Ha esetleg SE post, akkor 2 havi hidegélelem és anyázások kézikönyve erősen javasolt :) Ha nem, akkor jól választottál.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1056) Xmodule válasza beg (#1055) üzenetére


Xmodule
őstag

Nem tudom de nekem Sweden post hozta 10nap alatt itt volt. Meg sosem ért ide semmi ilyen hamar.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1057) beg válasza Xmodule (#1056) üzenetére


beg
veterán

Mindez mikor volt? Mostanában?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1058) Graphics válasza tibcsi0407 (#1021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, mégis innen jött :D

Akkor reménykedek, hogy kopogtatnak a héten, mert pont éjszakázok, és lenne időm matyizni vele :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1059) Xmodule válasza beg (#1057) üzenetére


Xmodule
őstag

Egy hónapja

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1060) beg válasza Xmodule (#1059) üzenetére


beg
veterán

Fura. Többen is rendeltünk egy hónapja, eddig te vagy az első, aki meg is kapta. Ez valami x atka. Vagy csak többségben vannak a szerencsétlenül jártak.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1061) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Egy kerdesem lenne. Ti milyen progi segitsegevel szoktatok komplett driver backupot csinalni? Mindenkepp lementenem oket bajok elkerulese vegett

[ Szerkesztve ]

(#1062) tibcsi0407 válasza laxika0428 (#1061) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Többször is linkelve volt itt a teljes drivercsomag, felesleges backupolnod, inkább olvass vissza picit ;)

https://utdetailing.hu/

(#1063) MrChef válasza beg (#1055) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szerintem Syngapore Post. Az SE a svéd királyi postagalamb szolgálat?

(#1064) MrChef válasza beg (#1055) üzenetére


MrChef
aktív tag

A 17track szerint "transit" a státusza, a magyar posta szerint "célországba elküldve".
Csak ne nyúlja le senki...

[ Szerkesztve ]

(#1065) laxika0428 válasza tibcsi0407 (#1062) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Tudom, hogy itt fent van a driver pakk de nem feltétlenül lesz jó ha más a szériaszáma a gépnek pl, meg újabb frissítésekkel van ami nem is működik rendesen ezért szeretném a saját drivereimet lemenenti még ha nagy valószínűséggel ugyanaz is. rengeteg ilyen problémát olvastam küldöldi fórumokon, hogy a saját drivereiken kívül nem működött egyik sem teljesen mindegy honnan töltték le. Meg le akarom mégis gyalulni az androidot hogy több helyem legyen a winnek. Bármilyen jó ezen a gépen az android, mióta megvan összvissz egyszer voltam androidon hogy megnézzem hogyan működik. és ha a raw partíciókat legyalulom simán előfordulhat, hogy újra kell majd raknom a windows-t. ez is fura de ez is egy általános dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1066) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Ha Hdmi-vel rákötök egy monitort, akkor ugyanúgy, mint asztali gépen, lehet kiterjesztett asztalt használni? Visual c++ fut rajta vajon? Tudok micro sd-re telepíteni?

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1067) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na a HDMI kábel is ideért.... Fuckkk...

Tablet meg sehol... 9. óta áll a tracking

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1068) NoMagix válasza Graphics (#1067) üzenetére


NoMagix
addikt

Ne már, a második sem érkezik meg?

(#1069) Graphics válasza NoMagix (#1068) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

hohóóó, célországba megérkezett :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1070) NoMagix válasza Graphics (#1069) üzenetére


NoMagix
addikt

:C , azért lehetnek még csodák ebben az országban is!
Remélem hamar megkapod! :K

(#1071) Dominó85 válasza Graphics (#1069) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha tudnád mi mennyire örülünk most ennek. :D Végre b.szki a tiéd is megérkezett. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#1072) Graphics válasza Dominó85 (#1071) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nelegyélmááá g.ci ;]

Egyelőre csússzon át ,aztán jónapot :D, ma jött a HDMI kábel is, egér is megvan, ja fólia is... :D

Ja , aztán megkapom, és kiderül , hogy gyári hibás :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1073) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ma rendeltem be én is egy ilyet a 220-tól, mondjuk nem hiszem, hogy mostanában hozzájutok, mert nincs raktáron... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#1074) kige91 válasza Victoryus (#1066) üzenetére


kige91
csendes tag

Ha ultraisoban indítólemezt csinálsz belőle, akkor szerintem engedni fogja. Kipróbálnám, csak habokban van a gépezetem

(#1075) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Az Ali-n hogy lehet fizetni? Látom nincs PayPal. Konkrétan innen rendelnék. PayPal nélkül ez rizikós nem?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1076) Graphics válasza Victoryus (#1075) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bankkártya , vagy Alipay, kb hasonló az utóbbi.

Amúgy ne rendelj onnan... Svéd posta, szar...

Shenzen Ele Technology : Innen rendeltem Vi8 Super-t ,és már az országban van... Még lehet áfa se lesz... PostNL-lel jött / igaz Swiss Post van kiírva

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1077) MammoUTh válasza Graphics (#1076) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

június 4-én fizettem ki, másnap fel is adták "Posten"-nel. Tracking number szerint 25-én már az országban volt, azóta ül rajta a "kedves" vámhatóság, most megy a vitatkozás emailben, de a legutóbbi levelemre nem válaszoltak, úgyhogy nagyon remélem, hogy most már lassan érkezik a kis cukiság.

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#1078) Dominó85 válasza MammoUTh (#1077) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem tudom mi ez az őrület a NAV-nál... lehet hogy megtetszenek nekik a kis Csubakkák? Rohadjanak meg, rendeljenek maguknak. Komolyan mondom, Duliee kollégáé is érkezik, érkezik... Az SE post meg tiszta xopacs mostanság. Én is 3 emberkénél töröltem a rendelésem Ali-n, mert CN helyett SE-t adott. És tudjátok miért? Mert a drága kicsi kínainak az most majdnem ingyen van, mert szerződést kötött az SE-vel is az Aliexpress. Hát qrva jó, mit ne mondjak. (forrás: Shenzen ELE Technology, és nem, ők nem váltanak SE-re)

Update:
Duliee, ha bármi "rossz" vége lenne a történetednek, akkor én ár alatt eladom neked az enyémet. Szeretem, imádom, csak éppen laptopra váltottam a PC-m.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#1079) laxika0428 válasza Graphics (#1076) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Reméljük te szerencsésebb leszel mint én. :D én is innen rendeltem nl posttal, de sajna megvámolták. a kedvencem az, hogy még plusz 2 rongyot kell fizetni azért, hogy a vámolást megcsinálják miközben ez egy kikerülhetetlen folyamat. A Jó magyar rendszernél semmi sem akadály...

Na sebaj, én már erősen gondolkodom egy 64gb-os vi10-en lehet nem vagyok 100-as :D

(#1080) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nekem NL Post-tal 2 tablet is átcsusszant a VÁM-on, persze ez nem törvényszerű.

https://utdetailing.hu/

(#1081) zamar


zamar
csendes tag

Sziasztok!

A Chuwim nem dualbootos. Lehetséges valahogy megoldani, hogy az legyen?

(#1082) alextheboss


alextheboss
tag

Sziasztok!

Új gazdát keres egy Chuwi Hi8! Ez már retina felbontású, nem hd, mint a Vi8.
[link]

(#1083) punky10 válasza alextheboss (#1082) üzenetére


punky10
addikt

1280000 pixel 1000 mAg ellen...
A plussz pixelek méginkább csökkentik az üzemidőt,úgyhogy én inkább a nagyobb aksira szavazok. :) Így minimum 1 órával tovább nézhetem a(számomra egyébként nem is létező)szőrösödést... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1084) MammoUTh válasza zamar (#1081) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

szerintem b3520pt4d, törődj bele! :))
külföldröl kellett volna rendelned, mint én, hogy fightolhass a NAVval és 2 hónap alatt talán lehessen dualbootos tablettád ;)

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#1085) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Sracok egy kerdesem lenne. Most raktam be eloszor egy fullhd filmet a gyereknek chuwin keresztul es kb 10 percenkwnt el kezd akadozni. Le kell allitanom hogy ujra bebufferelje. Semmi nem fut a kmplayeren kivul a tabon. Nektek is csibal ilyet? Olyan mintha nem lenne eleg a hardver hozza amit nem hiszek. Mi a tokom okozhatja ezt?

(#1086) Xmodule válasza laxika0428 (#1085) üzenetére


Xmodule
őstag

Vlc - t próbáltad?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1087) laxika0428 válasza Xmodule (#1086) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Igen ott is ugyanezt csinalja es nem ertem mi a tokomert. Toltesvesztes miatt talan? Mert nincs tolton a tab csak akksirol megy a kulso vinyoval egyutt otgn. A kep meg a tvn.

(#1088) Graphics válasza laxika0428 (#1087) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tolto nelkul nem veszi le az orajelet nagyon?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1089) beg válasza laxika0428 (#1087) üzenetére


beg
veterán

Külső vinyó lesz a ludas. Külön tápos? Próbaképp másod egy pendrive-ra, vagy közvetlenül a tabra és próba úgy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1090) laxika0428 válasza beg (#1089) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Nem kulon tapos. Oszinten szolva en egyaltalan nem szeretnek masolgatni pont azert vettem ezt a cuccot hogy csak racuppantom a kulso vinyot azt kesz. Es mukodnie is kene elmeletben. Szerintem ha az otg kozben tolti is akkor nem lesz gond. Este letesztelem. Ha akkor sem akkor cseszhetem mert a fo funkciot amiert vettem nem tolti be. De ne legyunk borulatoak este kiderul.

(#1091) Victoryus válasza laxika0428 (#1090) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Droid vagy Win8 alatt akadékoskodik? Egyébként vlc-ben lehet állítani a puffer méretét, helyi fájloknál is meg hálzati lejátszárnál is. Hátha segít.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1092) kige91 válasza laxika0428 (#1090) üzenetére


kige91
csendes tag

Én is sokszor használtam rajta a külső vinyót, ha 1 percig mást csinálok, akkor leállítja a gép magától.

(#1093) laxika0428 válasza Victoryus (#1091) üzenetére


laxika0428
csendes tag

Hu ez jo otlet. Ha a tapos tema nem mukszik lecsekkolom. Meg azert beg oteletet is megnezem. Amugy win8 alatt volt. Androidon meg meg se neztem milyen mert amiota megjott a kis csuvi csak kicsomagolas utan volt droidon barmennyire is gordulekeny. Valahogy en a wint jobban szeretem tableten de androidon is teszek egy probat.

@kige91

Neztel esetleg filmeket is? Csak azert kerdezem hogy milyen tapasztalataid vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1094) Victoryus válasza laxika0428 (#1093) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Még esetleg érdemes közben megnézni feladatkezelővel, mennyire terheli a hardvert. Bár egy film lejátszásának elvileg nem nagyon kéne, a vga elintézi az egészet. Erre is van valahol beállítás a vlc-be, hogy gpu játsza le.
A gyorsítótárazást rögtön a beállítások bemenet/kódekeknél találod. Én a wifi miatt szívtam, 2MB/s körül van, és a 720p Trónok harca néha megakadt. Aztán adtam neki 15mp-es gyorsítótárat, és onnantól egyszer sem akadt meg.
A másik ami még lehetséges, hogy 10 perc után lekapcsolja a merevlemezed. Azt meg az energiaséma szerkesztésénél nézd meg. Kíváncsi vagyok mire jutsz, mert ha nem tudja lejátszani, akkor nem rendelek tabletet... htpc-t akarom kiváltani vele.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1095) laxika0428 válasza Victoryus (#1094) üzenetére


laxika0428
csendes tag

en is neztem feladatkezelovel es kb 150megat evett a rambol ami azert nem mondhato soknak. most rameztem az energiasemara is. elmetileg nincs semmi kulonleges beallitva bar a vinyoval kapcsol'atban nem talaltam semmit. en ugy erzem meg mindig hogy talan a tolto hiany volt a hibas. legalabbis nagyon remelem. mindenkeppen szolok a fejlenyekrol.

(#1096) laxika0428 válasza Victoryus (#1094) üzenetére


laxika0428
csendes tag

amugy most hogy vissza gondolok meg az otg tolto/hub helyett kivancsisagbol bedugtam a sima otg kabelt amivel kb fel percenkent levalt a hdd a tabletrol. az otg toltos hubbal bar nem valt le de megis belassult a film. nagyon erosen ugy erzem hogy ha be lesz dugva toltore a kabel akkor nem lesz gond.

(#1097) Graphics válasza laxika0428 (#1096) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ez nagyon kulso vinyo.

Alacsony fogyasztasuval meg siman elmenne sztem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1098) laxika0428


laxika0428
csendes tag

Hat sajnos a problema a toltovel nem oldodott meg. 37 perc utan ismet elkezdett akadozni es csunyan kesni a kep... majd meg megnezem holnap mit csinal ha pendriverol megy a film. Nem vagyok tul boldog hogy oszinte legyek. De mit tudok tenni? Meg megnezem droidon mit csinal. Tobb mediaplayerrel ugyanezt csinalja van amivel meg rosszabb. Smplayerrel rogton szaggat vlcvel meg toredezik a kep. Bar az erdekes hogy elmeletileg tolti az otg de 62%rol lecsokkent az akksi 49re. Meg egy kulso tapos vinyoval megnezem kivancsi vagyok.

(#1099) darky4e válasza laxika0428 (#1098) üzenetére


darky4e
tag

Egy tabletet se arra terveznek,hogy külső vinyóról töltse a fájlokat folyamatosan be, talán pendrive,de én a micro sd-t preferálom, vagy egyszerűen streamelni kell a filmeket.

Live long and prosper

(#1100) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nekem DLNA-N tökéletesen játssza a hd filmeket is. Kodit használok.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.