Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) J.Cs. válasza housejoy (#700) üzenetére


J.Cs.
tag

Mikor rendelted meg? Épp mi is most akarunk rendelni 3at spemallról.

Azt tudom hogy előrendelők szopnak, de akik most rendelik?

(#702) J.Cs. válasza Criminal017 (#682) üzenetére


J.Cs.
tag

Még mindig várjuk az összefoglalót arról, hogy hol lehet rendelni, s hol lehet kikerülni a vámot. Köszi! :D

(#703) Steve1207 válasza housejoy (#700) üzenetére


Steve1207
veterán

Detto, én most inkább visszavettem, fényesre nyaltam a s***üket az utolsó kirohanásomért, nehogy üres doboz vagy sz*r legyen a teló :D Az előbbire már volt példa, ahogy olvastam egy fórumon és nem lehetett vele mit csinálni. Ergo a kibontást is felveszem videóra, ha odáig jutok, hogy lesz csomag.
Most azt kaptam legutóbb, hogy február végéig feladják, ezt még megvárom.
Ellenben már a Gearbesten is az az infó van, hogy csak március 10. után lesz a telóból, szóval jelenleg máshonnan rendelve se lennék előrébb.

.

(#704) ollie válasza J.Cs. (#701) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én 16-án rendeltem (péntek), és 1 hétre rá jött az SMS a csomagküldőtől, hogy beérkezett hozzájuk a cucc, valamint 2-5 munkanapon belül hozzák. Tehát megrendeléstől 2 héten belül jön meg a spemalltól.

És igen, az előrendelőket szopatják.

***

(#705) pvt.peter válasza J.Cs. (#702) üzenetére


pvt.peter
őstag

Üdv,

Korábban volt a 406 -os hsz: [link]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#706) J.Cs. válasza pvt.peter (#705) üzenetére


J.Cs.
tag

Amit én írtam, és felvetettem a topikgazdának, hogy rakja bele az összefoglalóba.

Azért várom igazából, mert lehet ti okosabbak vagytok, vagy csak valamit elnéztem ott. Ugyanakkor hátha van valakinek tapasztalata még abban, hogy hogyan lehet elkerülni a vámot.

(#707) pvt.peter válasza J.Cs. (#706) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ja, uh bocs :D
Totál elnéztem :D
Pár nappal ezelőtt kezdtem el olvasgatni a hsz-eket, ma értem a végére.
Túl sok infót kaptam egyszerre, ezért nem is néztem, hogy ki írta a 406 -ost.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#708) J.Cs. válasza pvt.peter (#707) üzenetére


J.Cs.
tag

Azért örülök hasznos volt valakinek amit leírtam :D

(#709) Criminal017


Criminal017
őstag

Nos, felraktam pár webshopot. Csak azokat gyűjtöttem össze, ahol nem kell trükközni, tuti vámmentesen jön.
Akinek van még ilyen webshop a tarsolyában, ne tartsa magában! :)
Aki Magyarhonba rendelt Spemallon keresztül, neki mennyi volt a postaköltség? Csak emiatt nem akartam regisztrálni oda (is).

(#710) ollie válasza Criminal017 (#709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

18.6 USD, EU Express néven, és a DPD szállítja.

Ja, és a GAPPS linket nem lehetne lecserélni az eredetire?

[ Szerkesztve ]

***

(#711) DaWe94 válasza Criminal017 (#709) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ha adhatok egy tippet még akkor szerintem felkellene tüntetned hogy 2/16osnak ennyi az ára vagy a 3/32-nek. Spemallnál is van mindkét fajta.

(#712) Criminal017 válasza ollie (#710) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi! Az eredeti GAPPS link a miui.en oldalra vezetne, ahova regisztrálás/bejelentkezés (MI account) útján lehetne beférkőzni, egy experience pont levonása után válik letölthetővé a fájl. Ezt akartam megelőzni. :))

DaWe94, okés, megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#713) siletto válasza eustock (#681) üzenetére


siletto
tag

Üdv! Nem vagyok biztos benne, hogy az Eustock oldalán olvastam, ezért kérem javítson ki, de ugye nem a Wayteq Europe Kft. a magyarországi szerződött javítóbázisuk, ugye nem?

Úgy gondoltam ha nem lesz jobb ajánlat megrendelem a telefont majd innen, de ha bármilyen reláció van az eustock és a wayteq szerviz között, akkor kizárt. Sajnos tapasztalat hogy, levélre nem válaszolnak, telefon is 4-5.jére, akkor se érrik/nem akarnak segíteni.

(#714) DMG válasza siletto (#713) üzenetére


DMG
senior tag

Nekem az a tapasztalatom velük, hogy a fogyasztó védelemtől azért tartanak. ;)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#715) Chaser


Chaser
titán

A snapdragon 650-es hosszabb távra jobb választás? spermallnál 75k körül számoltam szállítással a 3/32-est. Mi4 65k, redmi 44k...már nem tudom mit vegyek:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#716) Surda- válasza Chaser (#715) üzenetére


Surda-
őstag

Detto ezen vacilálok.
Az az igazság,hogy a redmi 3 150$-hoz képest a 3gigás 260$-ért sok nekem.
Sima note 3-on is gondolkodom, fene se tudja :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#717) Chaser válasza Surda- (#716) üzenetére


Chaser
titán

65k a 3/32-es note3 prime helio x10-es. 55 a 2/16-os. De jobb lenne 5", meg gomb pilács, de jó lenne ujjlenyomat olvaó is:D mi4 jó lenne mindenben, de message ledet elqrták.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#718) ollie válasza Chaser (#717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Helio X10 többet fogyaszt, vagyis rosszabb a SoT, valamint nincs benne SD kártya bővítési lehetőség. A másik 2 telefon meg nem phablet, és azoknak a SoT-ja sem feltétlen olyan jó. Szerintem először is döntsd el, hogy phablet kell-e, majd érdemes az akkuidőt is fogyelembe venni, már ha számít nálad. Az S650 amúgy eléggé időtálló, lévén, hogy még az S801-nél is jóval gyorsabb, sőt, asszem 810 szintjén van, ami még mindig bőven elég akár QHD-n is.

(#716) Surda: lásd fent

mod: az S650 közel 2x olyan gyors, mint a Helio X10, sőt, még az S808-at is leveri, mindezt kevesebb fogyasztással: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#719) Crytek


Crytek
veterán

Hitehagyott lettem, hogy valaha is lesz "erős" telefonom nagy akksival így nem akarok tovább várni rendelnék egy Note 3 Pro-t.

4G miatt szeretnék érdeklődni, hogy nincs valami térkép hol elérhető vagy akármi?
B20 hiányát mondogatják sokan ,de ez nekem nem mond semmit.

A mozgásterem legtöbbször Komárom-Esztergom megye. Itt ebben a körzetben Esztergom-Dorog stb van-e 4G ezen a telefonon?

Next PC Upgrade: 2022

(#720) Criminal017 válasza Crytek (#719) üzenetére


Criminal017
őstag

Még nincs ilyen. Nézz be Logoutra, ott készül egy ilyen "térkép".

[ Szerkesztve ]

(#721) ollie válasza Crytek (#719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg csak a nagyobb városokban lesz 4G ezzel a telefonnal.

***

(#722) Milestone2 válasza Crytek (#719) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt készül a térkép [link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#723) Crytek válasza Milestone2 (#722) üzenetére


Crytek
veterán

Ej ej erre senki se járt még :(

Akkor lehet zsákbamacskát kell vennem így.

Next PC Upgrade: 2022

(#724) tibcsi0407 válasza Crytek (#723) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De miért nem nézed meg a cikk alapján, hogy milyen LTE van felétek? Ha Neked nincs is otthon Android telefon, akkor próbálj meg valakit megkérni, hogy nézze meg az ott felsorolt módszerek alapján, hogy milyen band van a környetetekben. :)

https://utdetailing.hu/

(#725) Chaser válasza ollie (#718) üzenetére


Chaser
titán

Ezekkel tisztában vagyok. Sokaknak már 5" is phablet:) Nekem jobb lenne 5"...de. Jó lenne FPR is, az meg különösképp ha a gombok pilácsolnának is, nagy akku se lenne rossz nyilván. Redmi3 első kettőnél elvérzik, de csak 44k. Mi4 jó lenne mindenben nagy akkut kivéve, de elqtrák a message ledet ami szintén fontos. Egyébként redmi3 biztos nagy üzemidőt hoz 4k-s akkuval HD kijelző mellett, gyanítom többet mint akármelyik Note3 FHD mellett. Note3 55k-s verzió kb mindent, tud, kivéve az 5"-t:) A 75k-s pro meg ráfejel, de 20k-val drágább is, kettő közt 65-ért viszont ott az mtk soc-os pro. Árat le is sz@rnám, csak lenne olyan xiaomi ha minden feltételem teljeseülne, de így akármelyiket veszem kompromisszumos. Most note1 van, néztem mellette note3-at vidoón, hát azért van méretbeli különbség. De mi4 note3 mellett meg még durvább:) Fakkért kellett elcseszniük az mi4 message led-ét :(((

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#726) Crytek válasza tibcsi0407 (#724) üzenetére


Crytek
veterán

Errefelé B20 van :( Nos akkor Xiaomim se lesz több :(

Next PC Upgrade: 2022

(#727) ollie válasza Chaser (#725) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Redmi 3-ban levő S616 szerintem többet fogyaszt, mint az S650, szóval nem biztos, hogy jobb lesz a SoT-ja mint a Note 3 Pro-nak. De tény, hogy még így is nagyon jó lesz.

***

(#728) Chaser válasza ollie (#727) üzenetére


Chaser
titán

De az 5" HD, másik meg 5,5" FHD. Ezért gondolom ha jobb nem is, de kb ilyen téren egálban vannak.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#729) ollie válasza Chaser (#728) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. Mondjuk épp ezért is várom az első beszámolókat a Redmi 3 fogyasztásáról.

***

(#730) tibcsi0407 válasza ollie (#729) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért van már elég részletes teszt.
Az a 15 óra böngészés brutális, hiába csak 200 nit a fényerő.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#731) Chaser válasza ollie (#729) üzenetére


Chaser
titán

Amott már írták páran, elég brutál:) persze biztos le lehet 1 nap alatt is meríteni mint bármit. Meg ha lesz újabb rom üzemidő még javulhat is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#732) hevizms válasza Chaser (#725) üzenetére


hevizms
addikt

Na bakker.Én meg még azt hittem hogy csak én küzdök ilyen választási dilemmával.Köszönöm hogy feltetted a kérdéseidet,ez nekem is némileg segített. :R

(#733) Skyner


Skyner
tag

Sziasztok! Végigolvastam a teljes topikot, de már keverednek az információk. Akkor most voltaképpen magyar nyelvű rom van a telóra, vagy érjem be az angol nyelvűvel?

(#734) Freddycom válasza Skyner (#733) üzenetére


Freddycom
őstag

Egyelőre nincs madzsar ROM.

(#735) Steve1207


Steve1207
veterán

Na jól van srácok, véleményeket kérnék:
Spemall ma írt megint, hogy out of stock lesz a hó végéig és kicseréljék vagy töröljék a rendelést? (Előzőleg azt írták, hogy hó végén lesz, mire az lett, küldjék csak az ajándékokkal és megvárom.) Szóval nagyon nem akarják ezek kiküldeni, egyből inkább visszafizetnék, minthogy annyiért valaha ideadják.
OTP számlák közti váltás most 4e-rel kevesebb már a múltkorihoz képest, legalábbis azt írja a váltó.
XFS-nél weboldalon úton van raktárba, ellenben facebookon "márciusban lesz", így nem bizalomgerjesztő, látva, hogy Gearbest is március 10 utáni dátumot adott meg.
Most 1,5 hónapja nincs teló, alternatívát se találok, mi legyen? Tanácstalan lettem. Valamint abba se szeretnék belefutni, hogy a paypal időből kicsússzak esetleges visszatérítésnél.

(#736) tibcsi0407: wow, ez meglepett, úgy hallottam kevesebb :D (efelé hajlok amúgy)
(#737) ollie: akkor ez megerősít abban, hogy érdemes még várni egy jó kört március elejéig az előző infóval ezt tudva, mert nem veszíthetek zs-t

[ Szerkesztve ]

.

(#736) tibcsi0407 válasza Steve1207 (#735) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Paypal idő 180 nap. :D Türelmes vagy. :)

https://utdetailing.hu/

(#737) ollie válasza Steve1207 (#735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem kérj a Spemalltól visszatérítést. Emlékeim szerint ilyenkor nem számít az árfolyam, pont annyit kapsz vissza forintban, amennyit kifizettél.

***

(#738) Criminal017 válasza Skyner (#733) üzenetére


Criminal017
őstag

Egyelőre semmilyen ROM nincs, csak amivel érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#739) Skyner válasza Freddycom (#734) üzenetére


Skyner
tag

Köszi. Tulajokat kérdeznék. Nincs gondom az angol nyelvvel. Gyári rommal stabil a kicsike?

(#740) housejoy válasza Steve1207 (#735) üzenetére


housejoy
tag

nekem ma ezt írta a spemall mivel 2 emailben is háborogtam :
verzio 1 : yes ,in stock and we will update the tracking number for you soon ,thanks
verzio 2 : ok,we have noticed the warehouse to send out for you today soon ,please be patient to wait for it ,thanks

szóval kamuznak ezek összevissza.... :D

(#741) géeles


géeles
aktív tag

Ez a rendelés meg speemall .... ; biztos kell/való ebbe a topicba?
Rendben, hogy kapcsolódik a telefonhoz, de már kezd uncsi lenni.
:((

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#742) Potrien válasza ollie (#729) üzenetére


Potrien
senior tag

A snapis note 3 biztosan kevesebbet fog fogyasztani, de a redmi 3 előnye szerintem behozhatatlan akkumulátorhasználatnál.
[link]
[link]
A nagyobb,felbontás, és a nagyobb kijelző azért megteszi a hatását!

[ Szerkesztve ]

(#743) ollie válasza Potrien (#742) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mediatekeset linkelted, az jóval többet fogyaszt, mint az S650-es.

***

(#744) Potrien válasza ollie (#743) üzenetére


Potrien
senior tag

Tudom, hogy azt linkeltem,de 10-15-% nál nincsen nagyobb fogyasztáskülönbség szerintem a két variáns között!

(#745) Xmister válasza Potrien (#744) üzenetére


Xmister
senior tag

De van.

(#746) Potrien válasza Xmister (#745) üzenetére


Potrien
senior tag

Mennyi van vajon?

(#747) Xmister válasza Potrien (#746) üzenetére


Xmister
senior tag

Ha Note 2 -es gsmarena battery tesztet visszavezetjük a felhasználók által normális használattal jelzett átlag 4 órás sot-ra,akkor jóindulattal 6 óra jön ki a sima Note 3-ra.

A Note 3 pro -ról viszont elég gyakori már a 10 óra körüli felhasználói visszajelzés.
Ezek alapján vagy 30-40%-al takarékosabb a snapi.
Ebben közrejátszik az is, hogy a mediatek mobilnettel nagyon torkos lesz valamiért, és az is, hogy a saját drivere képes 2-3 órás wakelockot összeszedni egy nap alatt. (eint wakelock)

(#748) mrszitya válasza Potrien (#746) üzenetére


mrszitya
senior tag

A helio-s note 3 a mobilarénás próbán 4,5-5,5 óra kijelzőidőt tudott és más tesztoldalak is 5 körül mérték. A snapis verzió 9-10-et tud aktív használat mellett, szóval a "kis" Redmi 3-mal egy hajóban evezik.

[ Szerkesztve ]

(#749) Potrien


Potrien
senior tag

Akkor a snapi 650-nek kevesebbet kell fogyasszon még a redmi 3 (Snapdragon 616)-nál is, mert a redmi 3 kijelzője biztosan kevesebbet fogyaszt. :Y
Nem semmi. :C

(#750) denko


denko
senior tag

Srácok,

Találkozott mr vlaki azzal hogy a telefon néha eldobálja a mobilnetet?
Mostanság néha megcsinálja, Online Radio, illetve spotify nál vettem észre, akkor elég kellementlen.

Olyankor, látom is hogy hiába DATA enabled van, nincs net, ki/be kell kapcsolni hogy újra legyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.