Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Criminal017 válasza J.Cs. (#450) üzenetére


Criminal017
őstag

Románt segítséggel éppenséggel érteném... :DD
Szóval a szokásos ROM problematika jött elő, ez általános a Xiaomi/Miui csapatnál. Következőben szerintem javítják. Vagyis remélhetőleg.

(#452) Surda- válasza J.Cs. (#450) üzenetére


Surda-
őstag

Van vám sajnos.
187-es hozzászólást olvasd el

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#453) darky4e válasza J.Cs. (#450) üzenetére


darky4e
tag

Én is tapasztaltam ezt a hibát. De remélem ezt meg tudják majd oldani szoftveresen. 1 SIM-el nincs gond. 2 SIM-el szenvedés van egyelőre.

Live long and prosper

(#454) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Találtam egy Olasz nyelvű tesztet a telóról, ha valakit érdekel.
A chrome lefordítja szépen magyarra, egész érthető is lesz.

[link]

(#455) Surda- válasza Terka0812 (#454) üzenetére


Surda-
őstag

Hát, a kamerán Xiaomi sem fejleszt szerintem úgy 3 éve...
Hongmim is megüti ezt a szintet :O , pedig de örülnék egy kis fejlődésnek.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#456) Graphics válasza Surda- (#455) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fizikai korlatokat feszegetunk a meretek miatt. Sajnos nagyobb erzekelo ezen az arsavon nem nagyon jar.

Jarhatna, de akkor senki nem venne jobb keszulekeket .. A piac es az igenyek szabjak meg. Sajnos nem sajnos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#457) ollie válasza Surda- (#455) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Középkategóriában ez teljesen jó minőség.

***

(#458) DaWe94 válasza Surda- (#455) üzenetére


DaWe94
senior tag

Note2höz képest is azért előrelépés. :))

(#459) Surda- válasza DaWe94 (#458) üzenetére


Surda-
őstag

Én tök egy kategórianak érzem az összes mostani xiaomit a hongmimmal. A note 2-3-3prot és a sima redmi 3at. Minimális különbséggel.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#460) ollie válasza Surda- (#459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És milyen véletlen, hogy mindegyik középkategóriás. De most tényleg. Középkategóriáról beszélünk, még a Xiaomi sem fog felsőkategóriás telefont adni ennyi pénzért, bár még így is súrolja a határát.

***

(#461) Surda- válasza ollie (#460) üzenetére


Surda-
őstag

Nem kell megsértődni,hisztizni, szimpla észrevétel és szerintem jogos elvárás,hogy 2-3 év alatt picit fejlődjön a dolog.
Semmi baj,vettük,hogy neked ez bőven elég, nem kell felkapni a vizet.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#462) tibcsi0407 válasza Surda- (#461) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem arra célzott, hogy akkor ki venne Mi5-öt, ha ennek is hibátlan lenne a kamerája? :)

https://utdetailing.hu/

(#463) Criminal017 válasza tibcsi0407 (#462) üzenetére


Criminal017
őstag

Nagyon egyszerű lenne az egész, a Miui csapata belerakja a ROM-ba vagy engedélyezi a camera2 api-t és onnantól kezdve bármit lehetne mókolni vele... De ez egy szép álom, megint.

(#464) Surda- válasza tibcsi0407 (#462) üzenetére


Surda-
őstag

Persze,értem én.
De mondjuk lassan elérhetné a középkategória is mondjuk egy 2011-es iphone 4S szintjét :)
Szerintem ez jogos elvárás.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#465) tibcsi0407 válasza Criminal017 (#463) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mondjuk az elég vicces, hogy nem tudja. De nem is ez befolyásolja a képminőséget. Valószínű szoftveresen sincs a helyzet magaslatán.

https://utdetailing.hu/

(#466) Graphics válasza Surda- (#464) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a kamera mindig kardinalis kerdes lesz. Jobb es jobb es jobb :)

De kozepkategoria

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#467) Criminal017 válasza tibcsi0407 (#465) üzenetére


Criminal017
őstag

A Pro-ban a Samu S5 kamerája van, ami azért nem egy gyenge darab.
Szóval itt tuti, hogy a szoftveres képfeldolgozáson bukik el a dolog... Ezért próbálnék ki pár manuális kamera alkalmazást, 100%, hogy lehetne vele alakulni. :D

[ Szerkesztve ]

(#468) tibcsi0407 válasza Criminal017 (#467) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért ettől mélyebb optimalizációról van szó, mint hogy kézzel állítod be az expozíciót, vagy a záridőt. Gondolom a kernelben van párszáz sor, ami erre vonatkozik, vagy a kamera driverben. :)

https://utdetailing.hu/

(#469) pusihusi


pusihusi
addikt

Gyerekek ez szerintem elsősorban telefon. :K :K :U Lehet már kapni 30-40 ezerért profi fényképezőket.

Üdv. Feri!!

(#470) Graphics válasza pusihusi (#469) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Profitól messze, de jo gepeket kapni.

Nekem a kamera sose kerdes. Ha jo az csak elony ha nincs akkor tudom jol. Hogy nem erre van..

Ennyiert teljesen korrekt. Nem nezegetem a kepeimet amugy se.. Megorokitem neha megnezem... Evente max 1x nyaralas utan....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#471) DaWe94


DaWe94
senior tag

Egyik miuiban sincs benne a camera2 api? MMben sem? Csak mert CM alatt mondjuk belehet állítani a Snap Cameraban pl (MIUI alatt kifagy). Viszont így hogy nem nyilvános a kernel, kb szrt sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#472) Criminal017 válasza DaWe94 (#471) üzenetére


Criminal017
őstag

MIUI-ban nincs benne... :(((
MM változatban passz, de meglepődnék, ha benne lenne.

[ Szerkesztve ]

(#473) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

xiaomiforsale-n lehet használni kupon kódot ? Szimpatikusabb lenne mint a spemall.
Spemall-on tudom, hogy van, és azt megköszönném ha valaki összegyűjtené, hogy melyik mekkora kedvezmény vagy milyen ajándékot ad. :)

(#474) ollie válasza ElDiabloo (#473) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Xiaomiforsale-en kb 20 dollárral drágább, ha mindkettőnél nézzük a szállítási költséget is.

***

(#475) Surda- válasza ollie (#474) üzenetére


Surda-
őstag

Nem többel?
Xiaomiforsale-en Euroban vannak az árak!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#476) ElDiabloo válasza Surda- (#475) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Mostani árfolyamon átszámolva 5-6 ezerrel drágább. Viszont nagy előny, hogy eu szervíz van. Ezért érdekelt ott nincs-e valami kupon rendszer amivel kb. azonos árba hozható.

(#477) ollie válasza Surda- (#475) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Figyelembe vettem. Xiaomiforsale-en olcsó a posta (2-3 USD), Spemallon meg kb 20 USD, ezért csak ennyi a különbség.

Egyébként meg utánaszámolhatnál.

[ Szerkesztve ]

***

(#478) tonyrulez válasza ElDiabloo (#476) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyébként Spemall-on is van EU szervíz. Nem tudom hogy működik a dolog, de eszerint $10-ért 2 év garancia jár, spanyol szervízzel. Tény hogy sokkal messzebb mint xiaomiforsale-en.

4 8 15 16 23 42

(#479) hakydakillah válasza ElDiabloo (#473) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Spemallnál 3kupont ismerek:
speqq - levon 5 dollárt a végösszegből
spenote3 - levon 5 dollárt a végösszegből + kapsz ingyen tokot és tempered glasst (aktuális ajánlatukat nézve 13dollárt érnek) - megtakarítás mondhatni 18dollár.
mykolaspe - levon a végösszegből 3%-ot. Ha egyedül rendelsz ez úgy -7,17dollárt jelent, és úgy 250re jönnél ki.

Legjobb variáns persze a legutolsó kupon haverral. Igaz a szállítás így több, de akkor 243dollárra jönnétek ki fejenként. Amúgy többen jelezték, hogy kupon nélkül is kaptak ajándékokat, szóval szerencse dolga, és akkor viszont a 3. kupon a nyerő.Én mondjuk a tutira mentem, és spenote kóddal vettem. Így számomra garantált, hogy telóhoz nem kell semmi mást hozzávennem.

(#480) J.Cs. válasza hakydakillah (#479) üzenetére


J.Cs.
tag

Köszi a kuponokat! Amúgy ezek meddig érvényesek?

Amúgy spemallon nem értem az átváltást... Ha dollárba nézem, akkor 239$, de ha euróban nézem, akkor 226€. Viszont 239$ akárhogy nézem csak 212€... Mi történik itt? Végül mennyit fog levenni?

(#481) batai15


batai15
félisten

A pro verzióra nincs gondolom magyar nyelvű rom igaz ? Az a januári rom ami az mtk redmi 3ra van arra gondolok

(#482) Milestone2 válasza batai15 (#481) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most írom le huszadszor.
Pro-ra jelenleg csak az a Stabil ROM van amivel a gyárból kijön.
ROM sehonnan nem tölthetõ le. Se zip, se fastboot.
Így nincs mibõl készüljön custom ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#483) Graphics válasza batai15 (#481) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mtk redmi 3 nincs.... :)

A Redmi 3 az Qualcomm
Redmi Note 3 van esetleg.

ROM nincs, csak a gyári

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#484) dobo válasza J.Cs. (#480) üzenetére


dobo
csendes tag

A kinaiaknal a dollar a fizetoeszkoz, eurora nem a mi arfolyamunkon szamoljak at. Vegul is az szamit, hogy a paypal milyen arfolyamon szamolja a dollart. Sajnos nem a hivatalos arfolyamon, annal sokkal rosszabb arfolyamon. :((

(#485) Graphics válasza dobo (#484) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Paypal: Talan kezenfekvo nem a Paypallal valtatni fizeteskor :U :) Erdekes , en az elejen beallitottam, hogy a bankom szerint valtson ;) Probald ki , hasznos

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#486) Criminal017 válasza Milestone2 (#482) üzenetére


Criminal017
őstag

Elég lenne csak az összefoglalót elolvasniuk... :(((
Nagy kérés? :F

(#487) Graphics válasza Criminal017 (#486) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon kevesen olvassak altalaban, nem csak itt.

Ez ilyen, a Google is ritkan "mukodik" :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#488) GoldhandRent válasza Criminal017 (#486) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Összefoglalóban legalul hasznos linkeknél van 2/16 és 3/16, a második 16-ost írd át 32-re :R :DD

-

(#489) Criminal017 válasza GoldhandRent (#488) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, kijavítottam! :)

(#490) pusihusi válasza ElDiabloo (#476) üzenetére


pusihusi
addikt

S akkor hol szervizelik?

Üdv. Feri!!

(#491) batai15 válasza Graphics (#483) üzenetére


batai15
félisten

Mivel ez egy rn3 topij, értelem szerűen erre gondoltam.
Milestone: Köszi az infót,de nem tart senki sem fegyvert a fejedhez hogy neked kell mindenre válaszolni.ettől független köszi még egyszer

(#492) Milestone2 válasza batai15 (#491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor neked nem fogok ezentúl. Imádom mikor valaki lusta olvasni, de beszólni azt szeret.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#493) tong válasza Graphics (#485) üzenetére


tong
tag

Ezt hol lehet beállítani? :F

(#494) Graphics válasza tong (#493) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amikor fizetnél a Paypallal

Other conversation, ott kiválasztod a második opciót, és a bankod szerint fogja a pénzt váltani.

Ott is lehet. AMikor fizetnél, akkor már be vagy lépve a fiókba. ugyanaz a story.

Itt amúgy mindent megtalálsz, témaösszefoglalóban ott a leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#495) tong válasza Graphics (#494) üzenetére


tong
tag

Tehát nem a fiókban kell beállítani? Én ott kerestem, de nem jöttem rá hogy hol. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#496) hakydakillah válasza tong (#493) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Checkoutnál: [link]

Itt egy újabb – nagyon részletes teszt. Igaz szlovák (tömören jellemezve agyon dicsérik), de van sok kép és video anyag benne, akit érdekelne: [link]

(#497) pusihusi válasza hakydakillah (#496) üzenetére


pusihusi
addikt

Sziasztok valakinek romlott már el? S ha igen milyen része? Gari nélkül lenne egy 70-ért megéri?

Üdv. Feri!!

(#498) Graphics válasza pusihusi (#497) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért megrendelheted magadnak is :)

55-ért meg van már fent 2/16-os is hardveraprón... :) ,ezt benéztem, az sima :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#499) tong


tong
tag

Duliee & hakydakillah
Köszönet mindkettőtöknek, már be is állítottam. :K

[ Szerkesztve ]

(#500) pusihusi válasza Graphics (#498) üzenetére


pusihusi
addikt

Hol, szokott vele baj lenni?

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.