Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) hakydakillah válasza tonyrulez (#937) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Nekem ma azt írták, hogy nincs raktáron :DD

(#952) ollie válasza siletto (#950) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy waytekessel szemben? Vagy spanyol, vagy kínai van, ha kintről rendelsz.

***

(#953) siletto válasza ollie (#952) üzenetére


siletto
tag

Úgy értem, hogy vagy az spemall, vagy majd az eustock.
Aminek azt hiszem a Wayteq a garipartnere, ha jól tudom

(#954) ollie válasza siletto (#953) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az eustockos Wayteq annyiból jobb, hogy kvázi ingyen van, nem kell fizetni a PK-t, futár jön a telóért, majd vissza is hozza. A spanyolt meg ugye postázni kell, és ki tudja mennyi idő múlva kapja vissza az ember a telót. Ettől függetlenül a Wayteqes szervizről olyan túl sok jót nem hallottam, de nem hinném, hogy egy kínai szerviz jobb lenne. Kérdés, hogy milyen a spanyol.

***

(#955) tonyrulez válasza hakydakillah (#951) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem szó nélkül küldtem emailt is, hogy 1-2 napon belül feladják :) Spemall-os leírásba is hozzáadták hogy minden színből van, FB-on is kiírták és betették borítóképnek. Ezekután azt mondani hogy nincs elég nagy pofátlanság lenne.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#956) hakydakillah válasza tonyrulez (#955) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Írtam nekik újra, és linkeltem a facebookos infót. Remélem ezek után már nem hazudoznak tovább, és küldik.

(#957) Surda-


Surda-
őstag

Van,aki 4,7-ről váltott?
Esetleg Hongmiról?
Nem tudom eldönteni,hogy meg tudnám -e szokni az 5,5 öt, érdekelne másnak hogy sikerült :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#958) Neck válasza Surda- (#957) üzenetére


Neck
veterán

Én Mi2S-ről tervezek váltani, nem tudom, velem mi lesz...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#959) Orlin válasza Surda- (#957) üzenetére


Orlin
addikt

Én fogok Xperia T-ről.Nézegettem munkatársam Samsung 6 telefonját ami kicsit van 5 felett.Az nem annyira kényelmetlen sem kézben sem zsebben,mint gondoltam.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#960) Chaser válasza Surda- (#957) üzenetére


Chaser
titán

Egyén függő, ki kell próbálni. Ha túl nagy marad az mi4 széria 5"-on. Nekem 4,7 kicsi volt, 5,5 jó, de hordozáskor lehetne kisebb, lehet nálam az 5" lesz az arany középút.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#961) zsoltinyho


zsoltinyho
csendes tag

Sziasztok!Az emagot néztétek az ugyanez a készülék??

(#962) Surda- válasza Chaser (#960) üzenetére


Surda-
őstag

Vagy a redmi 3.
De nem tudok dönteni,várok még egy hetet,megnézem milyen változást hoz az árakban a sok márciusi megjelenés,aztán eldöntöm.
HAverom note 2-je nagynak tűnik,de igazából pár napot ki kéne próbálnom.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#963) Chaser válasza Surda- (#962) üzenetére


Chaser
titán

Note3 szempontjából hw és egyebek terén a redmi3 nem ellenfél, persze az 5" adott ott is. Sztem ennek az ára nem fog mocorogni. 75k eu szállítással a 3/32-es, ajándék. $ viszont megint el kezdett emelkedni...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#964) Surda- válasza Chaser (#963) üzenetére


Surda-
őstag

HW területén valóban nem,de mivel nem játszom,nem kell atomerőmű.
Ha gyors az nekem elég.
Árban meg 30 ezerrel olcsóbb,ami arányaiban rengeteg.
És a kisebb méret is redmi3 mellett szól.
Ennek ellenére még átgondolom,szerintem tuti esik az ára március elején egyébként.
(mondjuk nem hiszem,hogy sokat,szóval nem ez a fő érv a várakozásra)

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#965) golyós válasza zsoltinyho (#961) üzenetére


golyós
őstag

Ha erre gondolsz akkor nem.Ők a 32gb verziót hívják pronak.A leírásban is exynos(???) proci van írva Snapi helyett.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#966) zsoltinyho válasza golyós (#965) üzenetére


zsoltinyho
csendes tag

Igen ezt néztem 72 nem rossz ár érte?

(#967) golyós válasza zsoltinyho (#966) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem jó ár, főleg ha rádobsz még + 1 év garit.
Ez csak mai akció nem?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#968) zsoltinyho válasza golyós (#967) üzenetére


zsoltinyho
csendes tag

Sztem igen de nagy kérdés hogy magyar van e rajta!

(#969) golyós válasza zsoltinyho (#968) üzenetére


golyós
őstag

Szerintem itt a srácok abban tudnak segíteni.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#970) zsoltinyho válasza golyós (#969) üzenetére


zsoltinyho
csendes tag

Köszi nagy gázban vagyok mert ezt néztem ki vagy a T nél a H7 de az majd 40 több viszont magyar nem vágom annyira a témát hogy cserélgessem a ROMokat!

(#971) Mottie válasza Surda- (#957) üzenetére


Mottie
őstag

Én Xperia T - rol váltottam Z7 Maxra. Megszokni 1 nap volt, kisebb kijelzot azota nagyon nehezen tudok használni :)

Be Victorious!

(#972) Milestone2 válasza Surda- (#957) üzenetére


Milestone2
nagyúr

LG L9 (4,7") ről váltottam REDMI NOTE 1-re, fellélegzés volt minden szempontból. Nem kellett megszokni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#973) golyós válasza zsoltinyho (#970) üzenetére


golyós
őstag

Egyszer mindent ell kell kezdeni :)
De ha nem akarsz romolni : nézd meg itt
Itt magyarul kapod.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#974) zsoltinyho válasza golyós (#973) üzenetére


zsoltinyho
csendes tag

Köszönöm a segítségedet!

(#975) DMG


DMG
senior tag

Puremobile-nál már rendelhető a Pro:

http://www.puremobile.hu/xiaomi-redmi-note-3-pro-qualcomm-snapdragon-650-msm8956-hexa-core-18ghz-3gb-32gb-lte-szurke

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#976) jimmy5 válasza DMG (#975) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Megéri a Snapdragon 650 azt a pénz többletet ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#977) Milestone2 válasza jimmy5 (#976) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Magánvélemény: igen

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#978) DMG válasza jimmy5 (#976) üzenetére


DMG
senior tag

Nekem meg, mert határon van még így többlet árért is, és vélhetőleg ezzel a SOC-al jó ideig nem kell cserélnem. És nálam az is szempont, hogy az akku jól bírja.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#979) jimmy5 válasza Milestone2 (#977) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Antutu pontok alapján igen. (50000 vs 80000)

De fogyasztásba, esetleg ár/érték arányba is ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#980) DMG válasza jimmy5 (#979) üzenetére


DMG
senior tag

Fogyasztása jobb a Snapinak, én azért várok rá mér vagy egy hónapja, vagy kettő.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#981) DMG


DMG
senior tag

Valahol itt olvastam, hogy valaki ajánlott jó minőségű üvegfóliát, de nem találom, ki tudtok segíteni?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#982) Milestone2 válasza jimmy5 (#979) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én nem antutu faszság alapján írtam.
Jobb akkuidõ.
Hosszabb support (xiaominál eddig mindig a snapdragonosok kaptak hosszabb támogatást)
Szerintem minden szempontból jobb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#983) J.Cs. válasza Milestone2 (#918) üzenetére


J.Cs.
tag

Nem küldik el a mocskok az sms-t... 3 napja próbálom, napi 10x (annyit enged). Egyszer nem jött meg. Kéne reklamálni szolgáltatónál?

(#984) Chaser válasza Surda- (#964) üzenetére


Chaser
titán

Persze, méretben mindenképp. Fő különbség az csak hd, viszont 4000-es akkuval és fémházzal. Redmi3 44-45k, mi4 3/16-os 64-65, ott már csak 20k van, mi4c 2/16 is ui. áron van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#985) ollie válasza Surda- (#957) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem így változtak az okostelefonjaim méretei:

3,2 -> 3,5 -> 3,7 -> 4,7 -> 5,0 -> 5,5 -> 6,0

Igen, most 6 colos van, és félek, hogy már nem tudom megszokni az 5,5-t. Utóbbi esetben eladom a Note 3 Pro-t, és valszeg egy Huawei Mate 8-at fogok venni. A helyzet az, hogy minél nagyobb a kijelző, annál jobb élmény a tartalomfogyasztás, még a netezés is sokkal jobb. És nagy különbség van 5,5 és 6 col között is.

(#966) zsoltinyho: vigyázz, az valszeg nem a Pro verzió (99%), és akkor rossz akkuidővel kell számolnod (a Pro-hoz képest feleannyi). De ha neked kb 5 óra SoT elég, akkor megérheti az is.

(#976) jimmy5: igen! 2x annyira erős a SoC, 2x annyi az akkuidő, SD-t tudsz beletenni, és a Snapdragont könnyebb romolgatni, ha valaki azt szeretné tenni.

[ Szerkesztve ]

***

(#986) bubu256 válasza J.Cs. (#983) üzenetére


bubu256
tag

Ha, a Mi accot akarod aktiválni, akkor az SMS küldés előtt váltsd át a nyelvet angolra, ha aktív, akkor meg vissza magyarra.
Persze közben mindig újraindítás...

(#987) Chaser válasza ollie (#985) üzenetére


Chaser
titán

Az biztos minél nagyobb annál jobb rajta csinálni bármit. De minél nagyobb annál nehezebb és nehezebb fogni, pláne hosszú távon. Meg hordozni is rosszabb. 4,7 nekem kicsi volt a kezeimnek:D 5,5 nagyon korrekt, de azért nyáron nem túlzottan szeretem amikor kb semmi nagyobb zseb nem található a ruhámon.

2x annyi akkuidő sztem azért nincs helio 10 vs s650 felállásban.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#988) ollie válasza Chaser (#987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Redmi Note 3 topikban olyan 5 óra körüli SoT-okat írnak, itt meg akinek már megvan a teló, 9-10-eket.

Mindenesetre ma hozza a futár a telót, szóval hamarosan én is beszámolhatok a SoT-ról.

***

(#989) Chaser válasza ollie (#988) üzenetére


Chaser
titán

Lehet rom miatt is. 5 óra nagyon kevésnek tűnik 4k-s akkuval. Nyilván felhasználástól is függ.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#990) tibcsi0407 válasza Chaser (#989) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az MT6795 már csak ilyen nagyétvágyú. :)

https://utdetailing.hu/

(#991) pvt.peter válasza ollie (#988) üzenetére


pvt.peter
őstag

Kíváncsian várjuk :))

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#992) Mottie


Mottie
őstag

Milyen tok ajanlott a telohoz? Gondoltam beszerzek egyet amig varunk ra :D

Be Victorious!

(#993) RVR400 válasza Chaser (#989) üzenetére


RVR400
veterán

Pedig a Note3 nem tud többet 5 óránál, azt is éppenhogy. A Note2-vel a legnagyobb bajom volt, hogy még 4-et sem tudott. Persze null fényerővel, állandóan kikapcsolgatott wi-fivel meg mobilnettel, meg úgy, hogy ha nem játszik az ember, és böngészéskor is csak szöveges weboldalakat néz, akkor megvan, de normál használat mellett olyan 3 óra 45 perc, míg a Jiayu S3 ugyanolyan használattal 5.5 órát tudott. Úgyhogy ma este már úgy megyek haza, hogy engem is vár otthon egy Redmi Note 3 Pro. :DDD

(#994) Charx


Charx
senior tag

Ezt tanúsíthatom, nekem a sima note3 nagyon eszi az akksit. Nem igazán nyúzom, így kibír másfél napot, de maga a hardver fogyasztása 75% és ebből a képernyő csak 40-60 perc, én dual sim-mel használom az még jobban meríti, csak a cella készenlét 20%-os fogyasztás. Ha telefonálok is, akkor csak 1 napot bír. Én már nem fogom lecserélni, de a snapis tuti jobb vétel. (jah de nem gyári rommal, 6.1.14eu)

[ Szerkesztve ]

(#995) Orlin válasza Charx (#994) üzenetére


Orlin
addikt

Mi a baj a gyári rommal?!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#996) Chaser válasza RVR400 (#993) üzenetére


Chaser
titán

Nekem 1-es van 8 magos mtk-val. SoT-ot nem nagyon szoktam nézni, de egyébként bőven elvan 2-3 napig. Telefonidő ebből random, néha van sok viber, zene. Ha nagyon nyúzom navival akkor is estére máég van benne tartalék. De én mindig full fényerőn használom. Lehet rom gond van az mtk-s note3-nál. Nem nagyon szoktak úgy törődni vele mint a snapisokkal. Én elégedett vagyok vele, erős nagyon és nem is melegszik még hc játék alatt sem. Most ha vennék 3-ast akkor azért a 650-est valószínűleg.
Jut eszembe láttam egy talán s802-est 4gb rammal ha jól rémlik, az nyilván fake vagy elírás.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#997) ollie


ollie
MODERÁTOR

Itt van a kezemben. :DD

Az akku úgy esett 10%-ot 55 perc alatt, hogy közben folyamatosan telepítettem appokat meg állítgattam be a telót. Jó lesz ez. :)

***

(#998) jimmy5 válasza ollie (#997) üzenetére


jimmy5
aktív tag

mennyiért sikerült megvenni és honnan ?

köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#999) J.Cs. válasza bubu256 (#986) üzenetére


J.Cs.
tag

A telefon nyelvét váltogassam? Van kínai és angol...

Amúgy PC-n akarom aktiválni, kb így néz ki:

[ Szerkesztve ]

(#1000) ollie válasza jimmy5 (#998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Spemall, és ha jól emlékszem, 258 USD volt (átszámítva kb 71k).

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.