Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Graphics válasza denko (#397) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

HefeWeiss :D nyáron mennyit beszűrtem ebből :D meg EdelWeiss-ból.

Ja kamera jó lesz :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#402) hakydakillah válasza mrszitya (#400) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Nappali fotókat eddig mindenki dicsérte, ha még nem láttad, itt van jó pár fotó, letölthetőek is [link]

(#403) DaWe94


DaWe94
senior tag

Nincs baj ezzel a kamerával.. főleg ennyiért... :D Na meg kárpótol a brutális képernyőidő+remek soc. Durván bestbuy lett.

(#404) mrszitya válasza hakydakillah (#402) üzenetére


mrszitya
senior tag

Köszi, már láttam. Itt is van pár, és egy 4k videó (Google Camera) is.

Csak kíváncsi vagyok, a topiklakók kezében mit produkál. :)

(#405) denko


denko
senior tag

ugy néz ki több ember szembesült ezzel a hibával:

Csak megoldják ha már elinditottam valamit:
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=226004&page=1#pid4198191

(#406) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Én is beállok a sorba, nekem is egy kell egy ilyen tapogatni való készülék. :)
Azt nem tudom, hogy honnan rendeljem. Eddigi infóim alapján erre jutottam, kérlek javítsatok ki ha nincs így. A 3G verziót keresem mindenhol.

Spemall: Áfa és vám mentes egész Európában, de szállítási költség elég borsós (31.40$, ebbe a "csodás" országba ahol lakom...) ~ 270$
*Jó pár tapasztalat ahogy olvastam, eddig ez a legbiztosabb.

Giztop: Áfa és vám mentes egész Európában, csakúgy mint a Spemall, ők is Franciaországból hozzák ([link]). Viszont nincs raktáron, és nem adták meg hogy a 2G vagy a 3G verzió 229$. A szállítás ingyenes.
*Valakinek velük tapasztalat?

Geekbuying: Nem vállalnak felelősséget az Áfa és vám tekintetében, de sejtetve oda írták, hogy talán azt írnak a csomagra amit akarsz. Ingyenes szállítás. Az ár a 3G-ért 229$
*Valakinek velük tapasztalat?

Xiaomidevice.com: Nem vállalnak felelősséget az Áfa+vám tekintetben, de egyértelműen kijelentik, hogy annyit írnak a csomagra, amennyit akarsz, szóval elviekben kijátszható az Áfa+vám. A szállítás ingyenes. Ára a 3G-snak 229$
*Valakinek velük tapasztalat?

Aliexpress: Garantálják hogy vám és áfa nélkül lesz, de csak ha DHL-el kéred. A DHL persze 21$ és a telefon még 269$, szóval elég drága itt.
*Aliexpressel van tapasztalatom, eddig minden úgy ment ahogy ők mondták, nem volt baj.

Szóval valaki valami jobb helyet kapott, vagy valami okosságot tud pluszba? Amúgy kezdő részhez is be lehetne írni ezeket, rengeteg időt meg lehetne spórolni vele az embereknek.

(#407) Xmister


Xmister
senior tag

Akinek van ilyen telefon a birtokában, és nem riad vissza egy kis hackeléstől, megnézné, hogy fel tudja-e oldani a B20-as frekit ezen rövid kis útmutató alapján? (Ehhez a telóhoz inkább az Original Guide -ot kell követni.)

(#408) Graphics válasza J.Cs. (#406) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megsúgom a csomagra tök mindegy mit írnak....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#409) kano válasza J.Cs. (#406) üzenetére


kano
nagyúr

www.flosmall.com
Sokszor vásároltam már tőlük, megbízhatóan, nem hazudnak. Ha azt írják, hogy van akkor van is. 6$ a biztosítás és ha elkapják a vámon a telót, jelzed nekik és visszautalják 60$-ig az Áfa összegét. (De nem szokták elkapni.)
Cserébe viszont nem annyira olcsó.
Gariztatásban is jó tapasztalatom volt velük.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#410) Criminal017 válasza J.Cs. (#406) üzenetére


Criminal017
őstag

Xiaomiforsale.com

EU warehouse, garanciáztatás esetén csak csehországba kell visszaküldeni, mert ott (is) van szervízük. Viszont kicsivel húzósabbak az árak.

(#411) Surda- válasza J.Cs. (#406) üzenetére


Surda-
őstag

Giztop 229 $ a 2gigas verzio és +50$ a 3 gigas

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#412) Graphics válasza Xmister (#407) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fizikalisan nincs B20 antenna en ugy tudom, hiaba tudja a soc a B20-at... Ehhez kellene a megfelelo kiepites is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#413) Surda- válasza Graphics (#412) üzenetére


Surda-
őstag

Forrasztópáka és kis kalandvágy kérdése csupán :))

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#414) tonyrulez válasza denko (#405) üzenetére


tonyrulez
őstag

Régi Lenovo P780-asom is ezt csinálja. Indítás után kell neki egy perc, hogy egyáltalán felismerje a SIM kártyát, és ekkor kéri a PIN kódot. Lehet hogy Android-szintű probléma lenne?

4 8 15 16 23 42

(#415) Bastard-s


Bastard-s
tag

Próbáltátok már ellenőrizni a mi verificationnal a telefont? Nekem mindig azt írja,hogy "not a mi device"...
Pedig az :D

(#416) pusihusi


pusihusi
addikt

Jó reggelt, van- valakinek egy átlátszó szilikon, műanyag tokja eladó a Redmi Note 3 ill. prohoz? Gondolom ua. kell mind a kettőhöz, vagy nem?

Üdv. Feri!!

(#417) Milestone2 válasza Bastard-s (#415) üzenetére


Milestone2
nagyúr

RN3Pro még nem lett beépítve. Úgy gondolták ünnep elõtt nem kerül ki "fogyasztókhoz"...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#418) VaDy válasza pusihusi (#416) üzenetére


VaDy
tag

Hali, estere megkerdezem neked ocsemtol, 2 hete jott meg neki a redmi note 3, amihez vett pluszba egy szilikon tokot a de a "spenote3" kuponhoz ajandekba a kapott meg egyet! Raadasul tegnap jott meg neki 2 masik tok is, szoval biztos nincs szuksege a masodik (bontatlan) szilikon tokra!

Tenyleg a prohoz is hasznalhato kuponkod amihez jar ingyen tok + folia, mert szerintem en is beruhazok egyre! :))

[ Szerkesztve ]

(#419) denko válasza tonyrulez (#414) üzenetére


denko
senior tag

Valszeg nem hardveres, mivel több ember jelezte már ugyanezt, hanem android valami.
Remélem következő frissités javitja.

(#420) mrszitya válasza denko (#419) üzenetére


mrszitya
senior tag

Cache és Dalvik cache törlés megvolt, aki érintett a problémában?

(#421) denko válasza mrszitya (#420) üzenetére


denko
senior tag

cash-t töröltem gyári alkalmazással ( clean uppal)
Dalvik?

(#422) ollie válasza denko (#421) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dalvikot recoveryből lehet, de tudtommal 5.0 androidtól már nem Dalvikot használ az android.

***

(#423) mm89 válasza ollie (#422) üzenetére


mm89
őstag

Attól még a recovery dalviknak hívja.
Egyébként ha jól tudom a mi recovery nem tud dalvikot törölni. Custom recovery meg ugye nyitott bootloadert igényel...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#424) mrszitya válasza mm89 (#423) üzenetére


mrszitya
senior tag

Link2sd például tudna dalvikot törölni, de ezen funkciójához biztos kell a root. Pech a köbön. Persze nem is biztos hogy segítene, de sok hasonló probléma megoldásához ezt szokták elsőre javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#425) DaWe94 válasza ollie (#422) üzenetére


DaWe94
senior tag

Az egy dolog, hogy az ART van már viszont van közös a két futtatókörnyezetben. Így a dalvik cache megmaradt. Ha belenéztek láthatjátok is.

(#426) Surda-


Surda-
őstag

Agyalok,agyalok,de drága ez a telefon.
Postával kb 260$ minimum, az már 75 ezer körül van.
Remélem esni fog :DDD
Redmi 3 csak 150 dodó. :DDD persze gyengébb is,de... nemtom.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#427) DaWe94 válasza Surda- (#426) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ha kijött a Mi5, tuti fog még esni az ára. :D Én is várok március elejéig.

(#428) Surda- válasza DaWe94 (#427) üzenetére


Surda-
őstag

Nagyon remélem. Note 2 is kb 200 volt, mikor kijött. Azota esett 160-ra.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#429) kano válasza DaWe94 (#427) üzenetére


kano
nagyúr

Nem 24-én jön ? Lehet is kapni valahol?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#430) Orlin válasza DaWe94 (#427) üzenetére


Orlin
addikt

Én meg az első MI 5 tesztekig.Azért kíváncsi vagyok arra is.Ha legalább ilyen az aksi idő és itthon forgalmazzák akkor esélyes ő is. :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#431) DaWe94 válasza kano (#429) üzenetére


DaWe94
senior tag

De,de. Hát a szokásos helyeken biztos lehet majd kapni. Gearbest,spemall,aliexpress,geekbuying stb.. :D
Spemallon ilyen 500$-t írnak. Teljesen reális.

(#432) Surda-


Surda-
őstag

Ebben a tesztben a Pro egyedül a kamerára kap kevesebb pontot,mint a sima Note 3 :Y
MOst komolyan sikerült visszalépni? :W

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#433) Criminal017 válasza Surda- (#432) üzenetére


Criminal017
őstag

Borzasztó ez a teszt, meg se haragudj... :))
Köhög a videóban, össze vissza nyomogat.
Én csak annyit vettem észre, hogy a Pro megette vacsorára a sima verziót, minden tekintetben.
Az értékelés meg elég érthetetlen számomra.

(#434) Graphics válasza Surda- (#432) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vicccess....ilyenre alapozni :U :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#435) Surda- válasza Graphics (#434) üzenetére


Surda-
őstag

Nem alapozok,felvetettem. :W

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#436) Graphics válasza Surda- (#435) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De alapbol viccces :D nem a reszedrol, hanem a video

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#437) Criminal017 válasza Surda- (#435) üzenetére


Criminal017
őstag

A felvetés jó volt, köszönjük. :) Nincs vele különösebb baj.
Viszont a legjobb teszt, amit eddig láttam, az az, amit az összefoglalóba linkeltem.
Remélem hamarosan én is a kezemben foghatom, aztán jól "kifaggathatom" a telefont. :)

[ Szerkesztve ]

(#438) DaWe94 válasza Criminal017 (#437) üzenetére


DaWe94
senior tag

Én is szeretnék egy részletes tesztet írni, képekkel meg mindennel ha márciusban összejönne a telefon.

(#439) tipuka válasza Criminal017 (#437) üzenetére


tipuka
addikt

már nagyon kíváncsi vagyok, faggasd ki rendesen. :D

(#440) kano válasza mrszitya (#424) üzenetére


kano
nagyúr

Na ez a Xiaomi féle szivatás. Hogy ez miért kellett (zárni a bootloadert). Sikerült itt valakinek nyitni hivatalosan?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#441) J.Cs. válasza Criminal017 (#437) üzenetére


J.Cs.
tag

Összefoglalóba nem írod bele hogy hol kapható, mennyiért és melyik oldalról hány embernek érkezett meg szerencsésen? Tudom nem általánosan elfogadott ilyent oda írni, de mivel nem szerezhető be sehol hivatalosan az EUban, nem fogsz kedvezni egy eladónak sem azzal, ha van egy összesítés.

Amúgy köszönöm mindenkinek az oldalakat!

(#442) Criminal017 válasza J.Cs. (#441) üzenetére


Criminal017
őstag

Már terveztem, de most már, hogy igény is van rá, holnap megcsinálom.

Meg felkerül egy bootloader nyitási módszer, így aki egy kicsit vállalkozó szellemű lesz a developer ROM megjelenésekor, majd próbálja ki. :)

(#443) J.Cs. válasza Criminal017 (#442) üzenetére


J.Cs.
tag

A teszt videó amit linkeltél kódolási hibás, ahogy a videó közepén is észre vehető, és ahogy a feltöltő is oda írta. A videó is privát lett. Újra feltöltötte rendesen, inkább azt linkeld.

A feltöltő írta:
TechTablets.com 1 hete
THIS VIDEO IS NOW UNLISTED, PLEASE VISIT THE CORRECTLY ENCODED VERSION HERE: [link]

[ Szerkesztve ]

(#444) dobo


dobo
csendes tag

Kulfoldi forumokon sajnos rengeteg a panasz ra. Egy-ket napja jottek meg az elso peldanyok, a legtobb meg a halozatot sem ismeri fel. Lehet egy par napot kellene varni a rendelesekkel. :F

(#445) J.Cs. válasza dobo (#444) üzenetére


J.Cs.
tag

Link a panaszokhoz?

(#446) dobo válasza J.Cs. (#445) üzenetére


dobo
csendes tag

Ha te is erdelyi vagy, kuldom a linket :)

(#447) J.Cs. válasza dobo (#446) üzenetére


J.Cs.
tag

Ne offoljunk, az vagyok, egy városban lakunk, csak küld a linket! :D

[ Szerkesztve ]

(#448) Criminal017 válasza J.Cs. (#443) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, javítottam.

Dobo, a linket ide is bedobnád? Hátha valami érdemi infót kilehet belőle szűrni.

[ Szerkesztve ]

(#449) dobo válasza Criminal017 (#448) üzenetére


dobo
csendes tag

Romanul van, nem hiszem, hogy ertenetek. A lenyeg, hogy ket kartyaval percekig keresi a halozatot, eggyel is sokszor leakad. Pedig mar a ROM-ot is frissitettek.

(#450) J.Cs. válasza Criminal017 (#448) üzenetére


J.Cs.
tag

En is elolvastam (közbe jó hogy tudok románul...) és arról van szó, hogy két sim esetén csak manuálisan lehet megkapni a hálózatot. Amúgy linkelték denko bejelentett hibáját, amit itt is leírt pár oldallal előbbre. Azzal van összefüggésben mintha. A jelek szerint a ROM amivel jön, azzal teljesen jól megy, a frissítés utáni rommal kezd cselezni.

Valaki hallott az igogo oldalról amúgy? Spanyol, de fordítóval valahogy menne a rendelés szerintem, és mivel EU, így vám kizárva...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.