Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) torp válasza pvt.peter (#763) üzenetére


torp
tag

".... spemall -on feljebb vitték 5 dollárral az árát "

En meg azt hittem ha uj modellek jonnek ki ennek lejjebb megy az ara, hat epp forditva lett. :((

[ Szerkesztve ]

(#802) Milestone2 válasza torp (#801) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd egy kis idő múlva...mikorra már kijöttek az újabb modellek még újabb modellei...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#803) kano válasza Milestone2 (#802) üzenetére


kano
nagyúr

... és azok javításaik... :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#804) ollie válasza torp (#801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen új modellek? Azóta nem jött ki középkategóriás phablet a Xiaomitól, a Redmi Note 3 Pro még mindig a legújabb.

***

(#805) J.Cs. válasza hakydakillah (#791) üzenetére


J.Cs.
tag

Nexus 4-em hátlapja híresen törékeny üveg internetes körökben. Mégis 2 évnél többet bírta nálam, most is tökéletes karcmentes állapotban. Szilikon tokban repült már párat, soha nem lett semmi baja. Szerintem nem kell félni az üveg hátlaptól, csak vigyázni kell rá kicsit.

(#806) Milestone2 válasza J.Cs. (#805) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden szavaddal egyet értek, kivéve az utolsót.
Nem kicsit. Nagyon!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#807) J.Cs. válasza Milestone2 (#806) üzenetére


J.Cs.
tag

Nálam az elektronikára vigyázás alapműveltségnek számít. Aki nem képes vigyázni a telefonjára, azt egy lapra teszem azzal aki nem tud vigyázni arra, hogy tiszta ruhája legyen. Megértem, néha megesik lefröcsköl az autó (leesik a telefon), de nem járkálunk szakadt, mocskos ruhákba (törött kijelzővel, mocskos telefonnal), na meg akaratból nem tesszük tönkre a ruhát (dobigáljuk a telefont). Legalább is civilizált körökben.

[ Szerkesztve ]

(#808) Milestone2 válasza J.Cs. (#807) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egészségedre.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#809) tibcsi0407 válasza J.Cs. (#807) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem nem említhető egy lapon a kettő. Sokan csak használati tárgyként tekintenek a telefonjukra és pont leszarják, hogy mi lesz vele, mert max vesznek másikat. Míg mások nagyon vigyáznak rá, nem vagyunk egyformák.

https://utdetailing.hu/

(#810) Milestone2 válasza tibcsi0407 (#809) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Borzasztóan vigyázok minden telefonomra.
1. Mert a mániám, a búvóhelyem a világ elől.
2. Háromgyermekes őrültként nem "milliomosapucikedvence" vagyok aki havonta váltogat. 2-3 évente, ahogy összejön.
3. Sajnos véletlenek mindig lesznek.
4. De természetesen a mindent tudó hozzászólónak tökéletesen igaza van. (Akinek nem inge, nem veszi magára)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#811) J.Cs. válasza Milestone2 (#810) üzenetére


J.Cs.
tag

Nem igazán értem kritizálsz vagy egyet értesz. De végül is mindegy :D

(#812) tibcsi0407 válasza J.Cs. (#811) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem is-is. Nem mindenki tud egyfolytában vigyázni a telefonra és véletlenek mindig vannak. Ha véletlenül betörik a telefonod, nem azért, mert nem vigyáztál rá és nincs pénzed rögtön rohanni a boltba venni másikat, akkor nem feltétlenül állja meg a helyét a koszos ruhás példád. :)

https://utdetailing.hu/

(#813) Neck válasza ollie (#799) üzenetére


Neck
veterán

A Xiaomi nem. A kollégám, aki Áprilisban jön haza Kínából - igen :B
Ezért nem érdekel más retailer. Az ő shopjukból kell - ott a legolcsóbb, és eredeti is.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#814) kano válasza Neck (#813) üzenetére


kano
nagyúr

Jé, nekem is akkor jön haza egy haverom onnan! Csak nem egy az ismerősünk? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#815) hakydakillah válasza J.Cs. (#805) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi a választ, még meggondolom. Oneplus X is nagyon bejött külsőre, csak féltem az üvegtől. Én meg hiába vigyázok a telóimra, két taknyos gyerkőc mellett nagyon nehéz :D Mindenük a mobil, pc, tablet, távirányító. Elég egy pillanatra megfeledkezni, és valahol letenni, már a kezükben van, apucit meg szívroham kerülgeti :DDD

(#816) RVR400 válasza Surda- (#777) üzenetére


RVR400
veterán

Szerinted mennyiért kellene adniuk? 50e-ért? Még talán akkor sem lenne elég jó...

(#817) DMG válasza Surda- (#777) üzenetére


DMG
senior tag

Azt azért vegyük észre, hogy nem nekünk árulják a telefont, hanem az ottaniaknak. Az hogy te ilyen olyan forrásból beszerezheted, az már más kérdés.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#818) DMG válasza J.Cs. (#807) üzenetére


DMG
senior tag

Ezt azért gondold át még egyszer. Az pont olyan mint lenézni valakit azért mert rommá tört autóval közlekedik, mondván, milyen igénytelen már, hogy nem csináltatja meg, azt lehet hogy pont az előző sarkon rohant bele egy barom. Balesetek márpedig vannak, akár tetszik akár nem, örülj neki, ha veled ez még nem fordult elő. Teszem azt én a Nexus 4-emre vigyáztam mint a szemem fényére.Gyári típushiba miatt a hátulja mégis megrepedt spontán, volt egy kis feszkó az üvegben. Azóta cseréltettem, de amíg törött hátlappal jártam addig igénytelen lettem volna? Nem gondolnám.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#819) Chaser válasza hakydakillah (#815) üzenetére


Chaser
titán

Note1-hez lehetett kapni üvegtokot, biztos más modellekhez is. Volt akinél eltört. Nálam üvegfólia robbant be asztalon "magától":) De az nem is igazi üveg. Nekem csak tpu tok van rajta, nem szoktam dobálni igaz. Gyerekek mellett lehet hanyagolni sztem az üveget. De valószínűleg le lehet azt venni valahogy mint bármit és mehet helyette más hátlap.
Hol olvastad hogy üveg hátlapos lesz? Én mondjuk nem bánom.
Lehet csinálni kéne egy összehasonlító topikot, sok érdekes modell jött/jön ki, én is kb úgy tudom melyik mit tud hogy összeszedegettem. Mi4s-ért adnék 75-öt, de gyanítom több lesz. Kb az a telefon ami mindenben jó nekem, FHD nem kéne, nagyobb akku jó lenne de az részletkérdés.
Mi5-öt nem is értem, majdnem note méret, hiába van közelebb az mi-hez.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#820) Chaser válasza Chaser (#819) üzenetére


Chaser
titán

"Ibuygou-ról már előrendelhető a Mi4s, Mi5
Mi4s 3/64gb + SD kb 105e ft áfával (367$)"
Ha a 2/16-os olcsóbb lesz - feltéve ha lesz - az valszeg meglehet 75-ért. 100k-t nem adok telóért:) Note3 is tetszene, lehet note1-hez képest már éreznék is méretcsökkenést:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#821) Neck válasza kano (#814) üzenetére


Neck
veterán

Az én kollégám német :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#822) han_lev


han_lev
senior tag

Üdv!
milyen tokot szereztek rá?
Üvegfólia rámegy a RN2esé?
Igazából nem szeretnék teljes szilikontokot, hanem valami "keret"félét. A kijelzőt üveggel védeni.
???
:F :F

MI9 6/64

(#823) hakydakillah válasza Chaser (#820) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi az infókat. Az üveget minden forrás említi, még mobilaréna is [link]
Ibuygou árazása szerintem még túl durva, majd márciusban ha felveszik a többiek, akkor remélem jön egy jobb ár :)

(#824) Criminal017 válasza han_lev (#822) üzenetére


Criminal017
őstag

Tok szempontjából mindegy, a Note 3 és Note 3 Pro méretei megegyeznek, lényeg, hogy RN3 legyen.
Redmi Note 2 glass nem megy rá, abból is a Note 3 féle jó rá. Nillkint ajánlom, minőségi cucc, viszont egy kicsivel drágább, mint az ilyen "noname" fóliák.

[ Szerkesztve ]

(#825) kano válasza Neck (#821) üzenetére


kano
nagyúr

Az enyém magyar. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#826) Syron válasza kano (#825) üzenetére


Syron
tag

Szuper, akkor ha ez itt tisztáztátok, nem tud valamelyikőtök ismerőse + 1db-ot elhozni? ;]

(#827) kano válasza Syron (#826) üzenetére


kano
nagyúr

Én még hozatnék vele egy Mi Padot és egy Redmi 3-at is. Megkapod az enyémet (3/32), én csak megnézem, hogy milyen és már adom is el. S6E vagy S7E-re fáj a fogam.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#828) Criminal017


Criminal017
őstag

Honorbuy-ék megzakkantak, 325 dolcsiért árulják a 3/32-es verziót. És még nem is EU raktárból. Nooormáááális? :F

(#829) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan megbízható webshop-ot ahol van raktáron? Jövőhét végére kéne, ajándék lenne. ;)

Köszi :R

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#830) Neck válasza Syron (#826) üzenetére


Neck
veterán

Először kerüljön ki a mi.com webshopra időben...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#831) Chaser válasza Ceko (#829) üzenetére


Chaser
titán

99,9% hogy nem lesz meg majd csak február közepére jó esetben, de lehet csak végére. Ugyanaz az van mint a redmi3-mal, papíron sok helyen van gyakorlatban sehol.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#832) Criminal017 válasza Chaser (#831) üzenetére


Criminal017
őstag

*március :))

(#833) Chaser válasza Criminal017 (#832) üzenetére


Chaser
titán

arragondoltam':D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#834) kano válasza Neck (#830) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy haver azt mondta, hogy pl mi5 esélytelen áprilisig. De mondjuk N3P-nek már illene lennie végre.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#835) ollie válasza Ceko (#829) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A leggyorsabb szállítás kb 2 hét, és az is Kínából jelenleg persze nem ingyenes postával.

***

(#836) han_lev válasza Criminal017 (#824) üzenetére


han_lev
senior tag

Köszi!
:R

MI9 6/64

(#837) VaDy


VaDy
tag

Sziasztok!

Elozo het szerdan spemallnal rendeltem egy redmi note 3 prot, sikeres fizetes, eu expressz szallitas...
Azota semmit hir, kedden irtam egy levelet h mi a helyzet a teloval, nem valaszoltak ra semmit!
Ilyenkor mi a teendo?!

(#838) dobo válasza VaDy (#837) üzenetére


dobo
csendes tag

Varni! :)
A weboldalon a status-nal mit ir? En tegnapelott rendeltem es a status ma atvaltott "shipped"-re.

(#839) preeem


preeem
csendes tag

Na, 1 hete rendeltem Spemallról RN3P-t, ma megváltozott a status Shipperde.(paid volt előtte)
Nézzétek meg hátha többünknek feladták. (Szar érzés lehet előrendelőnek lenne, ha nem őket részesítik előnyben..)

RN3 Pro

(#840) VaDy válasza dobo (#838) üzenetére


VaDy
tag

Orders status az shipped (bar tegnapelott meg nekem is paid volt)
De a shippind date meg: "0000-00-00 00:00:00"

[ Szerkesztve ]

(#841) dobo válasza VaDy (#840) üzenetére


dobo
csendes tag

Ha ma valtott at shippedre, akkor valami csak mozog. A Facebookon mara igertek egy nagyobb szallitmanyt.

(#842) dobo válasza VaDy (#840) üzenetére


dobo
csendes tag

A szallitasi datumot kinai idoben irjak, ezert jelenik meg neked 0000-0000-00-00. :DD

(#843) preeem válasza VaDy (#840) üzenetére


preeem
csendes tag

Menj rá az order details-ra és lent Order events táblázatban ott van a pontos idő (ottani). Nekem 2016-02-25 18:25:19

RN3 Pro

(#844) dobo válasza preeem (#843) üzenetére


dobo
csendes tag

Nekem 2016-02-25 18:31:03 :C

(#845) stingy2 válasza preeem (#839) üzenetére


stingy2
senior tag

és dobo:
2/16 vagy 3/32-t rendeltétek?

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#846) VaDy válasza preeem (#843) üzenetére


VaDy
tag

Megvan: 2016-02-25 18:29:30

(#847) RVR400 válasza dobo (#844) üzenetére


RVR400
veterán

Én nyertem:
2016-02-16 13:58:52

Bár én 12-én rendeltem. :DDD

(#848) VaDy válasza dobo (#844) üzenetére


VaDy
tag

Akkor preeem nyert! :DD

(#849) dobo


dobo
csendes tag

A "presale"-eseknel meg semmi valtozas?

(#850) dobo válasza stingy2 (#845) üzenetére


dobo
csendes tag

3/32 -est rendeltunk harman egy csomagban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.