Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Milestone2 válasza golyós (#1399) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha nyitottad a bootloadert, akkor igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1402) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Ha nyitom a BL-t, de hagyom az eredeti rom-ot amihez érkezik frissítés, az is vissza zárja ? Vagy ilyen esetben érdemes addig várni a nyitással amíg nem akarok konkrét másik romot ?

(#1403) dorika87


dorika87
őstag

Elképzelhető, hogy lesz az eustocknál stabil rom amin lesz teljesértékű magyar nyelv? Én nem szeretnék mókolással és romolgatással foglalkozni, (nem azért venném a készüléket) Le akarom cserélni a mostani telefonomat egy nagyobbra és nagyobb teljesítményűre, hogy évekig megint ne legyen gond. Nekem csak egy stabil erős készülékkel kell aminek az akkuja is jól bírja, és ezek 8-10 órás SOT-ok nagyon jól hangzanak, de mellette szeretném ha stabil lenne szoftveresen is a készülék. Vagy megbarátkozom az angol menüvel, elvégre azt is meg lehet szokni. Angol nyelvű rom az stabil rajta gondolom, mert az a gyáriban benne van?

(#1404) Nafika


Nafika
csendes tag

Az első feltöltés után egy teljes munkanap képernyőképeit felraktam ide (akkumulátor, és társai):
Képek

(#1405) Milestone2 válasza Nafika (#1404) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nafika: Te voltál aki tegnap 7.19.0.0-ás ROM ot írt?

ElDiabloo: Erre nem tudok válaszolni. A hivatalos verdikt, hogy a gyári ROM zárja vissza (a fejlesztői mindenképp, most már több helyről írták, hogy a 7.2 stabil is

dorika87: Én mindig az eredeti angol-kínait használom. Nyilván van akinek kell a magyar. Hogy neked jó-e az angol csak Te tudod eldönteni. Tudtommal az Eustock Multi Xiaomi.eu ROM-mal árulja, abban meg nincs magyar.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1406) Mephistoone válasza Milestone2 (#1400) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Nincs változás csak mobilon másképp nézett ki :) bocs. Honnan tudnám megnézni hogy mokolt e a rom?

(#1407) Milestone2 válasza Mephistoone (#1406) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha az appok között nincs Morelocale alkalmazás és mégis tud magyarul, akkor az biztos mókolt. (Ráadásul azt írtad nem frissül áll 7.1.9.0-n, ha gyári ROM akkor az Updater/Frissítés alkalmazásnak találnia kellene frissítést és mivel gyári le is kéne frissüljön 7.1.18.0-ra.)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1408) Nafika válasza Milestone2 (#1405) üzenetére


Nafika
csendes tag

Igen én voltam de sikeresen elírtam egy pont kimaradt sajnos és most vettem észre :(
Helyesen így néz ki MIUI Global 7.1 stabil 7.1.9.0.0 LHOCNCL

(#1409) Milestone2 válasza dorika87 (#1403) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most néztem, hogyan akarsz EU-nál RN3Pro-t venni, mikor nincs is a kínálatukban?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1410) dorika87 válasza Milestone2 (#1405) üzenetére


dorika87
őstag

Sajnos az eustock még nem árulja, de tervezik forgalmazni azt mondták. Úgyhogy majd akkor kiderül.

(#1411) Milestone2 válasza Nafika (#1408) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így már egy kicsit jobb...bár a kínai MIUI oldalon nem látom, hogy létezne Global ROM RN3Pro-hoz.

De ezt tegnap már leírtam...
Mindegy, észre fogod venni, ha nem frissül (ezt is írtam az előbb, a hivatalos ROM most épp 7.1.18.0-nál jár) akkor előbb utóbb el kell gondolkoznod, hogy valódi-e a ROM rajta.

De amíg elégedett vagy ezzel, addig semmi gond.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1412) Mephistoone válasza Milestone2 (#1407) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Akkor marad a fastbootos modszer az általad linkelt helyről? Van annak valami leirasa?

(#1413) Milestone2 válasza dorika87 (#1410) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyre figyelj, majd ha veszed. Előtte kérdezd meg milyen ROM?
Sima RN3-nál, úgy hirdették (és igaz is volt) hogy magyar nyelvű szoftverrel, csak azt felejtették el odaírni, hogy olyan magyar nyelvűvel, ami SOHA nem tud és nem is fog frissülni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1414) Milestone2 válasza Mephistoone (#1412) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van kínai leírás:
Töltsd le a Tool-t
Töltsd le a készüléked Fastboot ROM-ját.
Nyisd ki a Bootloader-t az Unlock Tool-lal.

...és innentől értelmetlen a Fastboot módot használni, mert ha kinyitottad, akkor már megy ROM.zip-ből is...

...bár a leírás utána még folytatódik

Mobile operating off state, while holding down the volume down + power button to enter Fastboot mode USB phone connected to the computer.

After the download is complete, double click to run the full package unzip, open the full package folder, copy the address of the address bar as shown below.

Brush tool after the download is complete, unzip and install (in case of system safety tips Please choose to allow the installation), open MiFlash.exe copy and paste the contents into the blue area location.
Click on the yellow circle part Refresh , Brush program will automatically identify the phone, click the red circle part Brush Brush start.

Then wait, as shown already showing Brush successful, the phone will automatically boot.

Unable to get help from the above tutorial, please download assistant Hit the jump millet
(millet assistant after installation is complete, ensure that the phone has entered the fastboot mode , connect the computer to select the corresponding version to complete Brush)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1415) dorika87 válasza Milestone2 (#1413) üzenetére


dorika87
őstag

RN3 Primenál ezt írják: Figyelem!
"A készülék zárt bootloaderrel rendelkezik.
A készüléken Magyar nyelvet is tartalmazó szoftver található. (Xiaomi.eu 6.1.14 Global EU Rom)

Amennyiben gyári szoftverrel (nincs Magyar nyelv, Google Play) szeretné a készüléket (hetente frissül) úgy kérjük jelezze azt vásárlás során a vásárlói megjegyzések résznél."

Tehát a magyar nyelv mellé valóban nem írták oda, hogy nem fog frissülni, de a gyári rom-hoz pedig már igen, hogy rendszeresen fog frissülni

Amúgy nekem mint átlagfelhasználónak, aki nem akar romot cserélni és egyéb mókolásokat sem végrehajtani, csupán csak használni a telefont - mennyire fog vajon hiányozni ez a hetente frissülés? Mivel kapnék újat/többet, amit észre is vennék egyszerű felhasználóként?
Bocsánat ezt csak azért kérdezem, hogy tisztában legyek vele... mert nem hiszem, hogy a készülék használatát befolyásolná számomra.

(#1416) Milestone2 válasza dorika87 (#1415) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bármilyen telefont veszel, minden normális készülékhez érkezik időnként frissítés, nem?
Úgy veszel egy telefont, hogy elfogadod hogy soha nem kapsz frissítést? Te tudod...

(Halkan teszem hozzá, olyan készülék, hogy Redmi Note 3 Prime NINCS)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1417) VaDy


VaDy
tag

Sziasztok!

Végre megjött a telóm!!!
MIUMI 7.1 Stable 7.1.16.0 volt rajta, egyből be is frissítettem 7.1.18.0 ra!
GAPPS-ot sikeresen feltettem, a google playen facebookot is leszedtem, de a face messengerre meg a whatsappra azt írja h nem kompatibilis a készülékkel és le se tudom tölteni!! Ilyenkor mi a teendő?!

(#1418) Milestone2 válasza VaDy (#1417) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Végre valakinek hivatalos gyári ROM-mal érkezett...
Nézz körül a www.apkmirror.com-on, hogy milyen kompatibilitási ütközések vannak.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1419) ollie válasza dorika87 (#1415) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

99%, hogy ez a Mediatekes RN3 lesz. Amúgy én semmiképpen sem vennék egy frissen megjelent készüléket nem frissülő rommal, mert újdonsága miatt még nem kiforrott, ezért biztos, hogy vannak benne bugok.

***

(#1420) Milestone2 válasza ollie (#1419) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ollie 100%! A forgalmazó ugyanis azt találta ki, hogy a 2/16-os MTK-s RN3-at Redmi Note 3-ként árulja, a 3/32-es MTK-s RN3-at pedig Redmi Note 3 Prime-ként. Csak hogy jól összezavarják a vásárlókat és hátha néhányan megveszik a "nem létező" Prime-ot összekeverve a Pro-val...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1421) siletto


siletto
tag

Hali! Ma megjelent nekek is a tracking nr. , de semmi értelmeset se ír, csak hogy létezik.

Ti hogyan néztétek meg a TN állapotát, melyik programmal?

(#1422) stingy2 válasza siletto (#1421) üzenetére


stingy2
senior tag

[link]
Spemall Eu expresst én itt szoktam nézni.
többit meg itt:[link]
itt az összefoglalóban részletesen le van írva minden:[link]

INTJ

(#1423) dorika87 válasza ollie (#1419) üzenetére


dorika87
őstag

Igen, az az MTK RN3, a honlapon is írják ahonnan bemásoltam a szöveget, tehát az egyértelmű volt számomra, hogy az nem a pro verzió hanem az MTK 3/32 amit Prime-ként hirdetnek.
Csak azért másoltam be a szöveget, hogy látszódjon, hogy eddig hogy forgalmazták a régebbi RN3-akat.

(#1424) VaDy válasza Milestone2 (#1418) üzenetére


VaDy
tag

Zsír kösz. onnan leszedve mindkettő faszányos!

(#1425) Milestone2 válasza dorika87 (#1423) üzenetére


Milestone2
nagyúr

(Azt is azért fogalmazták meg, mert reklamáltunk!
Egyébként mindemellett az egyik legkorrektebb cég.)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1426) Milestone2 válasza VaDy (#1424) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Öröm bódottá...Mindig az apkmirroron jelennek meg előbb az alkalmazások és csak jóval később a Play-on.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1427) Skyner


Skyner
tag

Remélem, hogy legkésőbb a jövő héten már megérkezik a telóm ( még a Franciák csodálják :) ), de addig is szeretném megtudni, hogy a BL nyitáshoz melyik oldalon kell kérnem az unlock-ot?!

(#1428) preeem válasza VaDy (#1417) üzenetére


preeem
csendes tag

Nekem is ma jött meg (ha jól emlékszem akkor a miénket egyszerre adták fel) és nekem is gyári rom volt rajta amit frissítettem 7.1.18.0-ra. Tök ugyanúgy jött mint a sima RN3, fóliával, szilikon tokkal, eredeti rommal.

RN3 Pro

(#1429) Milestone2 válasza Skyner (#1427) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt kell nekikezdened, MiAccount kell hozzá.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1430) siletto válasza stingy2 (#1422) üzenetére


siletto
tag

Sajnos nincs átfedés se a dátumokban, se a leírásban :/ Ebből nemigen lesz 6-9 napos szállítás

(#1431) tonyrulez válasza siletto (#1421) üzenetére


tonyrulez
őstag

Előbb linkelt SF Express + DPD nyomkövetés
Telefonra is van 17Track alkalmazás és értesít ha változás van.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1432) Mottie válasza siletto (#1430) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem a 17track es az sfb2c.com is ugyanazt irja. 6-9 nap elegge unlikely (meg munkanapban is), de jon szepen lassan :)

Be Victorious!

(#1433) VaDy válasza Milestone2 (#1426) üzenetére


VaDy
tag

Basszus elkiabaltam, nem jelez ha irnak se zart kepernyonel se ha epp nyomogatam a telot!
Pedig az uzenetek megjonnek ha megnyitom messengert csak epp se nem pittyeg se nem villog tehat sehogy nem jelez!

(#1434) Milestone2 válasza VaDy (#1433) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A fenti alkalmazások zavartalan használatáért kövesd az alábbi lépéseket:

1.: Kattints a Biztonság parancsikonra és nyisd meg az Engedélyek menüpontot.
2.: Kattints az indítópult menüre, és engedélyezd a kívánt alkalmazás automatikus elindulását.
3.: Lépj vissza az Engedélyek menübe, és nyisd meg az Engedélykezelő menüpontot.
4.: Itt válaszd ki a kívánt alkalmazást, és engedélyezd számára a felugró ablakos értesítéseket.
5.: Menj vissza a kezdőoldalra, lépj be a Beállítások menübe, ott nyisd meg az Értesítések menüt, azon belül pedig az alkalmazások értesítéseit.
6.: Engedélyezd az alkalmazás értesítéseit a képernyőzáron.
7.: Menj vissza a Beállítások menübe, ott válaszd a Rendszer menüpont Akkumulátor almenüjét.
8.: Itt válaszd ki az Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése opciót, és válaszd ki a "Ki" lehetőséget.
9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )
10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából (Hacsak nem rakod tele azt mindenféle felesleges alkalmazással, ami megeszi a RAMODAT, és a rendszer stabilitása végett a MIUI fogja magát és le nem lövi)
11.: Nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, és győződj meg róla, hogy be van-e kapcsolva a "Chatfej" vagy a "Felugró ablakos értesítés" magában az alkalmazásban is, mert ha nincs, feleslegesen dolgoztál.

Nem az én irományom, másoltam a GYIK-ből. Ha már túl vagy rajta, sorry. Nem használom ezeket az appokat, így tudásom nincs róluk.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1435) VaDy válasza Milestone2 (#1434) üzenetére


VaDy
tag

Kezdek ideges lenni, sehogy se jó!
Vki nem használ ezzel a rommal facebook messengert?!

(#1436) Mephistoone válasza VaDy (#1435) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Na nekem ezzel a 7.1.9-es rommal a következő van
van mellettem egy laptop és hallom hogy jön a facebookra üzenet.
telefon csendben van
majd feloldom a kijelzőt és csippan hogy jött az üzenet.
köszi :)

(#1437) VaDy válasza Mephistoone (#1436) üzenetére


VaDy
tag

Csak van rá megoldás! Mi durva h 4 helyen kell beállítani de így se működik! :W :C

(#1438) Mephistoone válasza VaDy (#1437) üzenetére


Mephistoone
senior tag

a rendszer /akkumulátor / alkalmazások akkuhasználatának kezelése/ válasszon alkalmazást /
itt kiválasztottam a messengert és egyéni alatt / maradjon csatlakozva és engedélyezt állítottam

igy jó egyenlőre

minden mást visszaállítottam alapra ahogy volt, amit Milestone2 ajánlott. Mintha meg sem csináltam volna magyarul :) de értelmesen fogalmazok

(#1439) VaDy válasza Mephistoone (#1438) üzenetére


VaDy
tag

Király vagy, működik! :R

(#1440) Skyner válasza Milestone2 (#1429) üzenetére


Skyner
tag

Köszönöm. Jól gondolom, hogy előre felesleges is regisztrálni, mert kéri az IMEI számot? (a telefon talán a jövő héten megérkezik)

[ Szerkesztve ]

(#1441) Milestone2 válasza Skyner (#1440) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal telefonszámot (vagy e-mail címet) és felhasználónevet kér a MiAccount létrehozás. Lehet előre regisztrálni. Szerintem az en.miui.com-on simán. Kapsz egy ID-t (8 karakter) azt érdemes jól megjegyezni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1442) ElDiabloo válasza Mephistoone (#1436) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Nekem ez a mostani telómnál van így, és a másfél év alatt amióta megvan, nem tudtam megoldani :D :W

(#1443) hakydakillah válasza VaDy (#1424) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Nekem is ez volt a baj - rengeteg programra ezt a hibát dobta, de play megkerülése helyett, sokkal jobb javítani a hibát - legalább accodhoz kapcsolódnak a progik, és frissülni is fognak. (Engem már a második program után irritált neten keresgélni, miközben ott lenne a play...)
Az összefoglalóban szereplő gapps egy öreg "google play services" verziót tartalmaz. Annyit kell tenni, hogy lekapod innen [link]a legfrissebb verziót, telóban telepíted, és már nem lesznek telepítési gondjaid playről :D

[ Szerkesztve ]

(#1444) han_lev válasza Mephistoone (#1438) üzenetére


han_lev
senior tag

:C
Ezt nem is tudtam, hogy kell.. :))

MI9 6/64

(#1445) han_lev


han_lev
senior tag

Mostanában, pontosabban ma, hogy kismillió messenger üzenetem érjezik, az a furcsaság jött elő többször is, hogy hívtak, és vagy én nem hallottam azt aki hívott, vagy - és ez volt a gyakoribb - én nem hallottam azt aki hívott. Vagy 5ször. :F
Ötlet? :R

MI9 6/64

(#1446) Mephistoone válasza han_lev (#1444) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Lehet mehet az osszefoglaloba :)

(#1447) Mephistoone válasza han_lev (#1445) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Note 2nel volt ilyen restart segített es valami trükk is volt de nem emlékszem...

(#1448) Skyner válasza hakydakillah (#1443) üzenetére


Skyner
tag

Köszi a linket. A jobboldali sávban ezt az újabb verziót dobja ki, ez nem jobb?

(#1449) Hokitojas85 válasza Skyner (#1448) üzenetére


Hokitojas85
tag

Elvileg abból a szempontból mindegynek kell lennie, hogy frissül magától. Legalábbis nekem a kis redmi 1s minden gugli szolgáltatása frissül. Sőt néha úgy hogy egy gugli app mondjuk Hangouts kérésére jön be a google play services frissítő a google playben.

(#1450) Mephistoone válasza Milestone2 (#1429) üzenetére


Mephistoone
senior tag

Ha majd megjon a kod es nyitott lesz a bl, akkor mi a következő lépés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.