Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) dobo válasza szkorhetz (#549) üzenetére


dobo
csendes tag

Az alap ROM ketnyelves (kinai + angol). Leteznek mar tobbnyelvu ROM-ok is, de meg nagyon akadoznak.

(#552) ollie válasza Graphics (#550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Snapi 616 nem biztos, hogy kevesebbet fogyaszt, az a régi Snapdragon 600 toldozott-foldozott változata.

Amúgy már kezdek ideges lenni, mert még pénteken megrendeltem a spemalltól a készüléket, és még nem adták fel, semmi visszajelzés nem jött. És ugye tegnaptól már dolgoznak.

***

(#553) Steve1207 válasza ollie (#552) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy jó 3 hete rendeltem, szóval nyugalom :)

.

(#554) hakydakillah válasza Steve1207 (#553) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ismerős, január 23 :-)

(#555) GoldhandRent válasza ollie (#547) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Az kizárt... RN1-en SOSEM láttam 3óránál több SOT-ot. Másfél évig volt nekem is!
Ez(RN3 3/32 nem PRO) ahhoz képest egy álom. 2 naponta elég tölteni, és van 5óra SOT...

(#535) DMG válasza GoldhandRent (#531) üzenetére
Nem inkább egy "Miért mindegy.." monológot akartál írni? :D

inkább "Miért nem mindegy, az hogy zárt a BL ???" akart lenni, de nem akartam kérdőjellel a mondat közepébe ronítdani :D :R

[ Szerkesztve ]

-

(#556) Graphics válasza GoldhandRent (#555) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is volt mindketto, de a 3 óra az alábecslés, vagy vmit rosszul csinaltal :D

Nagyon vigan elszaladt 5orakat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#557) South Velen válasza GoldhandRent (#555) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem is volt snapis RN1, 6 óra SOT általában összejött.

(#558) GoldhandRent válasza Graphics (#556) üzenetére


GoldhandRent
őstag

akkor az enyém tényleg akkuhibás volt :D

[szerk:] folyamatos wifi/3g-vel ? a készenlét zabálta az akkut..meg az "android rendszer" :C :DDD

[ Szerkesztve ]

-

(#559) Graphics válasza GoldhandRent (#558) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En nagyon online vagyok ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#560) GoldhandRent válasza Graphics (#559) üzenetére


GoldhandRent
őstag

RN1-el annyira nem voltál aktív XD

-

(#561) DMG


DMG
senior tag

Nekem a minimum elvárásom egy telefontól akku időben, hogy ne kellejen kompromisszumokat kötnöm azért, hogy töltés nélkül kihúzza nap végéig, este úgy is töltőre rakom.

Folyamatos 4G/3G be lehessen kapcsolva. GPS Wifi BT folyamatosan be lehessen kapcsolva. BT kapcsolat folyamatos MI Band-el. Ha elmegyek A-ból B-be a navi ne kapja le az akkut. (nyílván nem 300 km-es távokra, arra van autós töltő És hogy a inteligens szolgáltatások folyamatosan hallgatózhassanak, mint a Google asszisztens. Ha ez belefér a napba, akkor ok. Ha e mellé játék is belefér egy két óra, töltés nélkül akkor az hab a tortán. szerintem ez nem olyan nagy elvárás ma egy okos telefontól, különben minden a sok okos funkció.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#562) ollie válasza DMG (#561) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha sokat vagy vidéken, ne nagyon számíts 4G-re, mert nincs B20.

(#555) GoldhandRent: RN1 4G-m volt, és az 5-6 óra SoT volt a normális, ugyanakkor az MTK-s RN1-esek azt mondták, nekik még jobb.

[ Szerkesztve ]

***

(#563) DMG válasza ollie (#562) üzenetére


DMG
senior tag

Az OK de attól még aktív a 4G-s modem, ami jobban eszi az akkut mint ha fixen 2G-re van állítva, és kihullik a hajad mire letölti az email-eket. Amúgy meg java részt Budapest és környéke a használati zónám.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#564) Graphics válasza DMG (#563) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4G alapból kevesebbet eszik, talán a 3G-nél is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#565) DMG válasza Graphics (#564) üzenetére


DMG
senior tag

Ez jó hír, a 3G-m az zabálja még a power bankot is. :D

Na de a lényeg nem is itt van, hanem hogy ne kelljen kb 18 óráig kompromisszumokat kötni egy napi használat során. ha ezt az X10-es is tudja hozni, akkor a Pro verzió már csak plusz luxus nekem.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#566) Graphics válasza DMG (#565) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez lesz ,csak pár motyómtól meg kell válnom, de hát valamit valamiért :P

Várok még kicsit azért, szeretnék pár dollárt még megspórolni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#567) XenHai


XenHai
senior tag

Sikerült már valakinek ki nyitnia a bootloader? Történt előre lépés az ügyel , vagy tojnak rá nagy ívben?

(#568) Milestone2 válasza XenHai (#567) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy csomó embernek sikerült már.
A rendszerrel az a baj, hogy nem mindenkinek sikerül, aki szeretné.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#569) XenHai válasza Milestone2 (#568) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszi szépen a választ. Remélem meg oldják a dolgot kb 1 hónap múlva tervezem a vásárlást . De ha tovább idegel a Defy+ akkor előbb :D

(#570) torp


torp
tag

Hatha lejebb megy valamelyest az ara ha egy het mulva jon az Mi 5

[ Szerkesztve ]

(#571) Steve1207 válasza torp (#570) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem nem lesz nagy csökkenés, már ha egyáltalán lesz. Ennyi erővel akkor az összes alatta levő készülék árát csökkenteniük kellene, ami meg a sima Redmi 3-nak lenne érvágás.

.

(#572) ollie válasza torp (#570) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egy kategória a kettő, szóval nem hiszem, hogy lesz árcsökkentés.

***

(#573) denko


denko
senior tag

pár tesztkép.

Minőséget nézzétek, ne a kép beállitásait, tudom hogy ferde mind, siettem :C

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Mindent egy felfős időben löttem.

(#574) tonyrulez válasza denko (#573) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azért a táblaképért ezer hála :R Én csak dokumentumokat akarok gyorsan lefényképezni, A3, A2 esetleg A1 lapon apróbetűket is el tudjam olvasni :) Jó lesz ez.

4 8 15 16 23 42

(#575) denko válasza denko (#573) üzenetére


denko
senior tag

OFF
Vannak ott jobb képek is:
[link] mondjuk Nikon :R

(#576) Steve1207 válasza denko (#573) üzenetére


Steve1207
veterán

Végre valaki, akinek nem remeg a keze :D Engem éjszakai kép érdekelne, bármi, amit találtam ott bemozdult, rosszul fókuszált vagy nagyon közeli kép volt, ami nem jellemző az átlagos fotózásra.

Eddig elkönyveltem szoftveres problémának éjszaka, de nem hiszem el, hogy ez a modul csak ennyit tud, ha nappal ilyen képekre képes. Amint megjön a telóm az első dolgom egy HTC portolt kamera app-pal és a CameraNext modded-del való tesztelés lesz.

(#577) velosolex: Nappal egyikkel sincs gond, hozzák, amit kell.

[ Szerkesztve ]

.

(#577) Potrien válasza denko (#573) üzenetére


Potrien
senior tag

Szerintem telefonhoz képest ezek nagyon jó képek!
Remélem a redmi 3 nak is lesznek ilyesmi képei (mert azt rendeltem)
Respect :R

(#578) housejoy


housejoy
tag

Sziasztok !
ebben a pillanatban rendeltem spemallról, meg írom a tapasztalataimat hát ha valakinek számít aki szintén szeretne rendelni.
a végösszeg 284.23 dollár és a rendelésem ezeket tartalmazta :
XIAOMI Piston Earphone Colorful Edition (Value Pack) US$ 10.99
Xiaomi Redmi Note 3 Pro/Redmi Note 3 Prime 4G LTE Smartphone Qualcomm Snapdragon 650 5.5 Inch 1920x1080 pixels Screen Dual Cameras 3GB RAM 32GB ROM US$ 239.99
Silicon Case Protective Back Case for Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE Smartphone 4.99
Premium Tempered Glass Screen Protector Xiaomi Redmi Note 3 4G LTE Smartphone 4.99
Two Year Warranty in Spain 10.00
Szállítás Eu-Express-l.
mint a végén látható biztos ami biztos alapon én megvettem a 2 éves spanyolbeli garanciát hozzá valamint a végösszegből a mykolaspe kóddal 3% engedményt kaptam így jött ki a végösszeg.
most megnéztem a bank mennyit vont le, így forintban ez 80.100 Ft (természetesen a pay-palon átváltottam banki konverzióra).
most már csak várnom kell de természetesen majd megírom mennyi idő alatt jött meg és a többi dolgot ha felmerül vagy találok a csomagban olyat ami érdekes lehet :)

(#579) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Látom többen is SPEmall-ról rendeltek.
Kaptam egy 2%-os sitewide kupont néhány review-ért cserébe.
Hátha valaki hasznát veszi. :)
UTSPE

https://utdetailing.hu/

(#580) GoldhandRent válasza ollie (#562) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A rekordom 2nap 4óra volt.. A többi lementett printscreenen 16, 18, 8, 12 órák vannak. Van még egy 1 nap 5órás.
A 16órás készenlétnél mellé van printscreenelve a SOT, ami 4óra 1 perc. Itt úgy örültem a fejemnek, hogy az nem igaz. Mondanom sem kell, hogy a 2napos készenlétben volt kb 30perc, max1óra kijelző.
A 4G-s bírhatta 4-5órát, mert 4magos snapi volt benne 1.4 (?) GHz-en, ÉSS a 4G is kevesebbet fogyaszt a 3-nál.
Most vagy az én telefonom volt sz@r (ami előfordulhat, mert a fórumon mindenkinek ment a 2nap 4-5óra), vagy tényleg nem bírta tovább.
Tanúnak idézném @Milestone2 kollégát, neki is RN1W volt sokáig. Neked mennyi volt a Készenlét/SOT átlagosan ?
//mindig 100% fényerővel használtam//

Ezzel be is fejezem ezt a RN1-es SOT témát, csak megosztottam a tapasztalatom, és a HEPPIMET azzal kapcsolatban, hogy az RN3 mennyivel jobb, s az RN3 PRO még annál is mennyivel jobb :D :C

-

(#581) mrszitya válasza denko (#573) üzenetére


mrszitya
senior tag

Köszönjük szépen a képeket! :R

Remélhetőleg Xiaomi-ék egyszer hajlandóak lesznek a camera alkalmazásukra is időt szánni, mert a szenzorokban ott a lehetőség...

Íme egy két Redmi 1S fotó, melyek közül az egyik CM11, a másik MIUI7 alatt készült. Természetesen nem reagáltak a hivatalos fórumon, amikor több fotóval is demonstrálva lett nekik a minőségi különbség. :(

MIUI7
CM11 (R29)
Kivágás

[ Szerkesztve ]

(#582) GoldhandRent válasza mrszitya (#581) üzenetére


GoldhandRent
őstag

őő.. nem akarok szemétkedni, de szerintem miui7 alatt egy közeli fókuszpont volt beállítva (suzuki rendszáma).
Tény, hogy a teve utca (távoli pont) táblája CM alatt élesebb, viszont a suzó rendszáma olyan halvány, mint miui alatt a teve utca.
A színek viszont szebbek a CM-es képnél, de azt is lehet állítani a fókusz körüli "poti" forgatásával. (gondolom mindkettőnél alapbeállítással volt fényképezve, szóval ez nem mérvadó, csak na)

persze nem védem a miui-t nagyon kevés lehetőség van a kamerában, tényleg többet is ki lehetne hozni belőle.

[ Szerkesztve ]

-

(#583) Milestone2 válasza GoldhandRent (#580) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sosem mértem / néztem. Az én használati szokásaim mellett leginkább 24 óránként tölteni kellett (pihentebb idõszakban max 48 órát bírt) de képernyõidõt esküszöm sosem mértem RN1-en sem, meg most sem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#584) mrszitya válasza GoldhandRent (#582) üzenetére


mrszitya
senior tag

Akkor még egyszer: nem egyetlen képről van szó, ez csak egy példa volt. Nem az a lényeg, melyik hova fókuszált igazából. A végeredményeken a szoftveres utófeldolgozásbeli különbségre célzok.

A MIUI-s kameraapp egy sor készüléken hasonlóképpen (és jellegzetesen) csúnyán mossa sajnos a részleteket (főleg a zöld növényzeten venni észre), mint a fenti fotón is látszik. A Note 3-ak esetén is láttam már hasonló hibákat tartalmazó képeket. Nincs elég jól optimalizálva a kamera appjuk / képfeldolgozó szoftverük.

(#585) DMG


DMG
senior tag

Na xiaomishop.hu vérszemet kapott. Beszüntette az akciót, 95.000 a sima Note 3. No comment. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#586) VaDy válasza housejoy (#578) üzenetére


VaDy
tag

Hogyan kértél rá garanciát??

(#587) Milestone2 válasza DMG (#585) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Linkel, hazudik, vérszemet kap, csak mint Magyarhonban megszokott...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#588) housejoy válasza VaDy (#586) üzenetére


housejoy
tag

van rá külön menűpont. [link]

(#589) VaDy válasza housejoy (#588) üzenetére


VaDy
tag

Ma du. megrendeltem redmi note 3at, ha ezt megveszem úgy is működik a dolog? és honnan tudják h a mellé érvényes?!

(#590) J.Cs. válasza housejoy (#588) üzenetére


J.Cs.
tag

Azt olvastad, hogy a posta költséget te állod ha elküldöd a spanyol urakhoz oda és vissza is? Annyiból, plusz még a 10$ból amit kifizetsz itthon is megjavítják egy szervizben... Aztán lehet hülyeséget mondtam...

(#591) Surda- válasza Milestone2 (#587) üzenetére


Surda-
őstag

Fura társaság,az egyszer szent.
De nem magyarok ,ugye?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#592) Milestone2 válasza Surda- (#591) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyik szlovák, másik cseh, ha jól tudom.
A szlovák tǔnik becsületesebbnek...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#593) housejoy válasza J.Cs. (#590) üzenetére


housejoy
tag

a magyar szervizek nem sok vizet zavarnak ,majd kíváncsi leszek ha valakinek lejár az 1 év garancia az itthon vett telefonokról hova viszi mert hogy az esetek többségében most az egész telefont kicserélik....,ráadásul inkább küldöm spanyolba mint kínába .

[ Szerkesztve ]

(#594) tonyrulez válasza J.Cs. (#590) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kíváncsi lennék hogy erre érvényes-e a Paypal visszaküldés-visszatérítéses akciója. Elvégre (legalábbis szerintem) olcsóbb spanyolba visszaküldeni mint Kínába, így ők is jobban járnának.

4 8 15 16 23 42

(#595) VaDy


VaDy
tag

Tudnatok segiteni h milyen 64 gb-s sd kartyat vegyek a telohoz?
Neztem pl ezt vagy ez, esetleg ez legyen?!

(#596) géeles válasza VaDy (#595) üzenetére


géeles
aktív tag

LD -t vettem, jó.
Samu kettő is behalt nekem, igaz régi 16GB os.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#597) mm89 válasza VaDy (#595) üzenetére


mm89
őstag

[link]

Innen vegyél, eredetit kapsz. Samsungot szoktam venni, de többen jelezték hogy elromlott, úgyhogy nem ajánlom.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#598) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,

Két hete írt Spemall, hogy február 20.án feladják a telót, legyek türelemmel az ünnepek miatt. Szerintetek még szombaton is küldenek ki csomagokat? Egyenlőre semmi mozgás a rendelésemmel, ma meg már viszik a telómat, szóval már jó lenne, ha végre mozdulnának.

(#599) mm89 válasza hakydakillah (#598) üzenetére


mm89
őstag

:D
1. Még csak 18 van, persze hogy nem mozdul.(ez nem jelenti azt hogy 20-án tényleg fel is adják)
2. Szerinted honnan kéne tudnia itt bárkinek hogy a spemall mikor adja fel? :D
Mit fogsz addig használni?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#600) Graphics válasza VaDy (#595) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sincerity: Transcend, vagy Sandisk, ezeket vedd :)

[link]

[link]

[link]

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.