Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) czuczy válasza Simid (#150) üzenetére


czuczy
csendes tag

Köszönöm szépen a gyors és kielégítő válaszokat. Nagyon sokat segítettél. :R Egyenlőre szerintem maradok az x10-es variánsnál mert azt aránylag gyorsan be tudom szerezni jó áron. (bárcsak hamarabb meg lehetett volna rendelni :O )

(#152) kano válasza Simid (#150) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor ezek szerint nem volt zárva a bootloaderje?

Egyébként a flosmall.com-on is elérhető a teló. Ők nem szoktam hazudni a raktárkészletről és megbízhatóak. Én már többször rendeltem tőlük.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#153) Simid válasza kano (#152) üzenetére


Simid
senior tag

De igen! Zárt bootloaderrel kapja mindenki. Csak Mi fiók regisztráció után lehet nyitni, de a gyakorlatban csak pár embernek sikerült, mert nem küldik az SMSt. Ennek ellenére a sima note3ra több custom rom is van ami zárt BL estén is feltehető, kipucolva, google apps és teljes magyar nyelvvel. Szerintem a Pro verzióval ugyan ez lesz a helyzet. A zárt BL csak annyiban problémás, hogy nincs OTA frissítés custom ROM esetén, de ez nem is akkora baj. Aki tud romot feltenni az gond nélkül tud kézzel frissíteni.

czuczy: Nincs mit! Nem fogsz csalódni, nagyon jó cucc ez ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#154) kano válasza Simid (#153) üzenetére


kano
nagyúr

Ezzel megöli saját magát a Xiaomi egy kicsit és ami nagyobb baj, hogy a Miui közösséget is. Sajnálom, így nem lesz ilyen készülékem úgy érzem (pedig kínai áron tudnék hozzájutni). Vagy mondjuk márciusig lehetne megoldás a bootloader nyitásra (ami működik is).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#155) DMG válasza kano (#154) üzenetére


DMG
senior tag

Ezt igazából én még mindig nem értem, ha lehet nyitott bootloder mellett is romolgatni, akkor mi a probléma pontosan a zárt bootloaderrel? Nekem OTA Nexuson sem ment soha, még a gyári sem, mert lusta voltam visszazárni, meg az eredeti recovery-t visszarakni, hogy az OTA ne fusson hibára, ha kellett frissíteni akkor megcsináltam kézzel.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#156) Milestone2 válasza DMG (#155) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Annyi a gond vele, hogy nem mindenkinek vannak tapasztalatai mint neked vagy másnak. És a zárt BL miatt csak a gyári kínai-angol rendszer frissül. Aki magyar rendszert szeretne, annak meg kell tanulnia egy kicsit "telefonul" és minden héten (vagy amilyen sűrűn akar) frissíteni PC-n keresztül, és ez nem mindenkinek megy. Elég sok tégla vagy féltégla készült az elmúlt napokban!!!

A másik gond a zárt BL-lel, hogy azért találták ki, hogy a sok kinai webshopos gagyi ROM ne kerüljön rá a készülékekre, ezzel szemben továbbra is fostos ROM-okkal érkeznek az RN3-ak is (mert érdekes módon a webshopok tudnak "telefonul")...ez meg még nagyobb baj, mert ezeket egy átlagfelhasználónak még nehezebb letakarítani a telefonról.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#157) DMG válasza Milestone2 (#156) üzenetére


DMG
senior tag

Nem mondanám, hogy értek telefonul, eddig java részt csak nexussal bajlódtam, az meg könnyű eset, mert gyakorlatilag arra van hogy szénné lehesenn hackelni, Igaz szórakoztam régi Samu-val is meg ZTE Blade-e, de az már rég volt, Nexus mellett elkényelmesedik az ember, de de akkor túl nagy pánik nincs, azért megvárom míg páran vesznek SD650-el és lesz tapasztalat. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#158) moma válasza Simid (#150) üzenetére


moma
őstag

köszi! közben az jutott eszembe, hogy annyi előnye talán van, ha kinyitják, hogy ha hibás a készülék, akkor az már ott náluk kiderül. bár nem tudom van e ilyen manapság, minőség ellenőrzés mellett, hogy egy használhatatlan darab kerüljön a dobozba.

we all deserve a bit of luck.

(#159) Surda-


Surda-
őstag

A 3 gigás verzió a spemallnál a legolcsóbb 239 + 20$ postaköltség. azaz kb 260$ -ért?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#160) denko válasza Surda- (#159) üzenetére


denko
senior tag

18 a postaköltség nem 20. És ha hasznalsz kuponkodot kapsz 5-7 usd kedvezményt. :))

Srácok berendeltem énis Gray-t 32-eset! Majd maximum éhezem fizetésig :D

Valaki talált jó tokot hozzá ? TGlasst?

(#161) kano válasza DMG (#157) üzenetére


kano
nagyúr

Én viszont eddig az összes telefonomat romoltam és nem gond egy ilyen művelet végrehajtásra. Csak macera szórakozni vele. Meg ugye azért pl. a miui egyes lokalizációi nem éppen voltak gagyi romok, így pedig azokat is partvonalon kívülre helyezték. Az lehet itt a xiaomi szándéka, hogy a saját spamjeiket tegyék rá a telefonukra és azt ne igen lehessen leszedni.
Nekem nem szimpi az biztos. Szerintem az eladások csökkenni fognak és átgondolja azért még ezt a gyártó.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#162) DMG válasza kano (#161) üzenetére


DMG
senior tag

Ebből a szempontból szerintem Milestone2-nak van igaza, nem mi vagyunk az elsődleges piac, szerintem nem is nagyon fog százalákos szinten feltűnni ha csökken az eladás.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#163) Surda- válasza denko (#160) üzenetére


Surda-
őstag

:U hát,ilyen áron már erősen elgondolkodtat a redmi 3, 100$ olcsóbban. :B

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#164) denko válasza Surda- (#163) üzenetére


denko
senior tag

Nekem az sajnos kicsi.
Nagy dolhokhoz vagyok hozzászokva 6-collos az elödje. :))

(#165) Surda- válasza denko (#164) üzenetére


Surda-
őstag

Számomra pont az az előnye, hogy nem 5.5, hanem kisebb. Várokmmég picit a tapasztalatokkal, az árak is esni fognak. Ha meg nem, akkor szerintem marad a redmi 3.
250$ már sok nekem :)

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#166) denko


denko
senior tag

Aki már rendelt PRO-t spellmalltol azt kapta valahonnan tracking numbert, vagy valami igéreted egyáltalán rá?

(#175) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Nyugalom Uraim! Legyetek szívesek befejezni a veszekedést és az offot inkább térjetek vissza a topic témájához. Köszönöm.

(#176) zooly válasza denko (#166) üzenetére


zooly
aktív tag

en tegnap rendeltem meg spemall-rol eu postazassal, egyelore tracking # nincs, de my account / order details alatt van par info. enyem pl. mar shipped :)

https://www.ratingraph.com/

(#177) denko válasza zooly (#176) üzenetére


denko
senior tag

Na igen, nálam is ugyanez eu express-el.
Csak dillimák között vagyok, mert tracking number sehol,ha ki is küldték, de jövöhéten nem kerül ki kinából, akkor már csak Február végén érkezik, mivel olyankor még a posta sem müködik kinaiknál.
Vagy csak átrakták a státuszt és majd ünnepek után küldik.
Mindenesetre, kiváncsian várom :)) :DD

Valaki nézett már tókot?

[ Szerkesztve ]

(#178) Jagi


Jagi
tag


Rendmi Note 3 Pro 2/16Gb
Kuponkód: N3P16YHMG
Rendmi Note 3 Pro 3/32Gb
Kuponkód: N3P32YHMG

Érdemes kódokat használni mert akkor elég jó áron adja.
Várható szállítás kezdete Feb. 19. után.
A spanyol kollégák szerint a legolcsóbb szállítással nincs +Áfa.
Forrás oldal: www.htcmania.com

(#179) Surda- válasza Jagi (#178) üzenetére


Surda-
őstag

Lassan 100 ezer forint lesz ennek a telefonnak az ára :D

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#180) Simid válasza Surda- (#179) üzenetére


Simid
senior tag

Az a €194 most nincs 63000Ft. Ha tényleg ennyi, akkor ez a legolcsóbb amit eddig láttam.
Már csak az a kérdés, hogy van-e bárkinek is tapasztalata ezzel a bolttal, meg tényleg vámmentes-e.

(#181) Surda- válasza Simid (#180) üzenetére


Surda-
őstag

:R igaz,kupon nélkül néztem,ez így nagyon baráti lenne.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#182) moma válasza Jagi (#178) üzenetére


moma
őstag

Ez az áfa dolog ez honnan derül ki? Ez elég kulcskérdésnek tűnik.

we all deserve a bit of luck.

(#183) Jagi


Jagi
tag

(#182) moma
Amit linkeltem forrás fórumot ott írják, Google fordítóval jutottam erre a következtetésre.

Valaki-nek/-knek már beindult a spemallos rendelés, van esély rá, hogy ünnepek elött postázzák?

(#184) bubu256 válasza Jagi (#178) üzenetére


bubu256
tag

Fórumos képen ott van hogy China Warehouse.
Szállításnál is 15-25 napot ír, biztosan Kínából jön.
Szerintem +áfa biztos. :W

(#185) Jagi válasza bubu256 (#184) üzenetére


Jagi
tag

Sajnos nekem sincs több információm a postázás menetéről, de lehet, hogy olyan mint a Spemall EU Express szolgáltatása, hogy más országban vámolják és ha fenn akad akkor akkor a feladó fizeti.
A spanyol fiúk majd megmindják hogy jött, de az csak feb. 19. után derül ki.

(#186) denko válasza bubu256 (#184) üzenetére


denko
senior tag

Szomorúnak néz, de elvileg kiküldték.

De tracking alapján látom hogy még kinában van.

[ Szerkesztve ]

(#187) Surda- válasza Jagi (#185) üzenetére


Surda-
őstag

Ezt a választ kaptam:

"De acuerdo con la política de nuestro sitio web los impuestos de importación son responsabilidad exclusiva del cliente.
Por favor, consulte este enlace http://www.igogo.es/m-article-id-74.html (Si hay algún problema de recibir la entrega debido a la aduana)
Al realizar un pedido con nosotros, el cliente está de acuerdo con nuestros términos y condiciones: http://www.igogo.es/m-article-id-84.html

En primer lugar, el expedidor les paga en su nombre y luego le pide que pague una vez que entregan el paquete a usted.
Los impuestos se pagan directamente en oficina y regulaciones locales de Aduanas del país de Aduanas, que está más allá de nuestro control. No podemos saber cuánto va a ser. El despacho de aduanas, derechos de importación, impuestos sobre las ventas, y cualquier otra tasas y derechos de aduana, son totalmente responsabilidad del cliente como se describe en los enlaces anteriores."

Azaz sajnos nincs benne a vám/áfa az árban!

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#188) Criminal017


Criminal017
őstag

Hogy ne offoljuk szét a többi Note 3-as topikot, nem kéne ezt megcsinálni "hivatalos" pro topiknak? Csak egy ötlet, ha kell, szívesen megszerkesztem. :))

(#189) Milestone2 válasza Criminal017 (#188) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Do it!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#190) Orlin válasza Criminal017 (#188) üzenetére


Orlin
addikt

Jó ötlet!Mert így átláthatóbb is lenne.Mert én is szörfözök 3-4 Xiaomi topicban hol írnak valamit a Pro-val kapcsolatban.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#191) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Én lettem a topikgazda, össze is állítottam gyorsan egy összefoglalót. :DD Még nem teljes, folyamatosan bővíteni fogom. Jöhet mindenféle információ, igyekszem naprakész lenni.
Próbáljuk meg átterelni a sima Note 3 topikokból a Pro verzióra kíváncsi embereket, hogy ne ott "offoljunk".

Köszi mindenkinek, előre is!

(#192) tibcsi0407 válasza Criminal017 (#191) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak egy ötlet. Szerintem a technikai részére kellene kiélezned az összefoglalót, szót ejtve a bootloaderről, az esetleges flashelési lépésekről, stb. A speckókat máshol is megtalálja, aki ide látogat.

https://utdetailing.hu/

(#193) Criminal017 válasza tibcsi0407 (#192) üzenetére


Criminal017
őstag

Persze, igazad van. A bootloader nyitásról készül, a többi még nagyon homályos, hisz egy vagy két eszköz van az országban.
De lesz minden, ebben majd többektől és segítséget kérek, nehogy tömeges brickelés legyen a vége.

(#194) DaWe94 válasza Criminal017 (#191) üzenetére


DaWe94
senior tag

Na :D Örülök neki. Remélem hamarosan tudom cserélni a Note2-t egy ilyenre, aztán jövök ide brainstormingolni.
;] ;]

(#195) batai15


batai15
félisten

Cak pakk mennyibe lenne egy note 3? Meg éri a feltárat az mtk verzióhoz képest?

(#196) DaWe94 válasza batai15 (#195) üzenetére


DaWe94
senior tag

Néztem már sok helyen, spemall-on a legolcsóbb. Ott 200USD.

(#197) batai15 válasza DaWe94 (#196) üzenetére


batai15
félisten

Persze áfa nélkül nem ?

(#198) Orlin


Orlin
addikt

A Redmi Note 3 topicban már linkelték a videót,de akkor itt az igazi helye!Jó hosszú és részletes.Elég valószínű,hogy ő lesz a következő telefonom!

Angol Redmi Note 3 Pro teszt.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Review - Snapdragon 650, Flagship Killer for $200?

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#199) DaWe94 válasza batai15 (#197) üzenetére


DaWe94
senior tag

Spemallon trükköznek, így nem kell se vámot se áfát fizetni.

(#200) Criminal017 válasza Orlin (#198) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi a linket! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.