Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Milestone2 válasza RVR400 (#1550) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De. Arról van szó, hogy a főnök (Xiaomi) azzal zsarol, hogy ha nem adod ingyen, akkor nem csinálhatod sehogy! Látható. Mindent megtesznek, hogy módosított ROM nem menjen fel (vagy ne induljon el) a Xiaomi készülékeken. Látható az is, hogy el fogják érni. BL záron kívül igen sok mindent változtattak. 7.2 az új készülékeken már szinte érinthetetlen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1552) hunaqua válasza stingy2 (#1548) üzenetére


hunaqua
addikt

De ki kérte meg Őket?Szerintem senki.Hobbiként kezdtek vele foglalkozni (egyébként a többi országban is),és kialakult ebből egy közösség.Most viszont elmenne ez "üzleti vállalkozás" felé,amit fizetnek a kisebb nagyobb Mo forgalmazók,és Ők kapnák csak meg a 'fordításokat". ( min.1-3 hónapig)

,,,,,na most ebbe belesz@rt a zárt bootloader!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1553) Milestone2 válasza hunaqua (#1552) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden megközelítés kérdése....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1554) hunaqua válasza Milestone2 (#1553) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez egy szigorúan üzleti vállalkozás lenne már,csak sz@r került a gépezetbe.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1555) Milestone2 válasza hunaqua (#1554) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezek szerint a xiaomi.eu is (a multi is) egy nagy genya pénzhajhász csapat ugye?
Ingrzby is leírta hogy ellehetetlenültek az új készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1556) hunaqua válasza Milestone2 (#1555) üzenetére


hunaqua
addikt

1) Hová lett a Note 3 EU-ból a Magyar nyelv?
Ugye azért kérte a MiuiHU a kivételét,hogy kevés "tégla" legyen :C :DDD

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1557) Milestone2 válasza hunaqua (#1556) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem arra válaszoltál, amit kérdeztem.

Még egyszer. Szerintem ami helyzet kialakult a kedvenc telefonunk gyártóját terheli a felelősség.
Ez az én véleményem. A Tiéd más. Szerintem, ha nem mostohaként bánna a nyelvi csapatokkal, nem tartanánk itt. Leírtam már nem teszem meg újra.

De a vélemény szabad. Szerinted más a hibás.

Mindenesetre, ha így haladunk, ha továbbra is erre haladunk, meg fog csappanni a magyarországi xiaomi felhasználók száma jelentősen. Azok maradnak meg, akiknek jó az angol. Mert nem lesz más mint a gyári ROM.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1558) XenHai válasza Milestone2 (#1551) üzenetére


XenHai
senior tag

Remélem lesz valami megoldás , vagy egyezség mert ez így eléggé siralmas .Gyakorlatilag nincsen működő multi rom a telefonra.És ha így marad a dolog nem is nagyon lesz.

(#1559) housejoy


housejoy
tag

1 rajongói klub vagy közösség sosem profit orientált és nem követelőzik nem kér semmit ,illetve kérhet de nem kötelező megkapnia . ahogy a rajongás tárgya észreveszi hogy anyagiasság felé mozdul el az addigi ingyenes társadalmi munkában végzett tevékenység az esetek 99%-ban odacsap.
épp ezt látom itt is felfedezni.
tisztelem becsülöm a fordítói csapatok munkáját de vagy azt mondják nekünk ezért pénz kell vagy ha nem mert 'rajongói klub' akkor ott a lehetőség hivatalosan elküldeni a xiaominak, nem pedig a magyar kiskereknek eustock, ping digital és stb.
én is kifizetném amit kérnek nem arról van szó (nem a boltnak hanem a csapatnak) , de a mellébeszélés ,ködösítés és a háttérben lévő üzletelgetés nem korrekt egy olyan oldaltól ami közösséginek hirdeti magát....

(#1560) torp válasza ElDiabloo (#1526) üzenetére


torp
tag

Az ezust mar "csak" $231

(#1561) hunaqua válasza Milestone2 (#1557) üzenetére


hunaqua
addikt

Szereted a Miui Romot? Használtad másik telefonon? Tudtál rá csinálni Magyar nyelvet?
Persze,hogy tudtál,mert "átpörgetted" Jbart-al,és kész.
..de eltűnt,valószínű,hogy a sok tégla miatt? Ja nem! :DDD
Addig volt ez közösségi amíg ezt meg tudtad csinálni!!!!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1562) mumin007 válasza hunaqua (#1556) üzenetére


mumin007
tag

Kicsit kanyarodjunk vissza a múlthoz. Amíg csak 2-3 Xiaomi telefontípus volt piacon, csak azokra kellett fordítást csinálni, és az akkor kialakult közösség tagjainak ez a néhány típus a birtokában volt. De most már, hol tartunk? Te sem gondolhatod komolyan, hogy mindegyik új készüléket lazán meg tudják venni a családi kassza rovására, csak azért, hogy másoknak örömet szerezzenek...

(#1563) Milestone2 válasza hunaqua (#1561) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szeretem.
Alcatel OT995-ön.
LG L9-en.
Sosem használtam magyarul.
Így "Jbart barátodat" sem ismerem.
Rendben elfogadtam, ez a véleményed.
De egyet értenem nem kell vele.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1564) hunaqua válasza Milestone2 (#1563) üzenetére


hunaqua
addikt

"Így "Jbart barátodat" sem ismerem."

.....de Ők igen! :D

housejoy

Tökéletesen látod!
...ennyi!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1565) siletto


siletto
tag

Nekem ma jött a DPD sms, de egyre inkább úgy gondolom hogy nem kellett volna megrendelni.
Kicsit drágábban inkább vettem volna rendes bejáratott márkát

(#1566) kano válasza XenHai (#1536) üzenetére


kano
nagyúr

Ez miatt azt hiszem, hogy nekem is Samsung J7 (2016) lesz, ha értelmes áron fogja árulni a Samu (ami kérdéses sajnos). :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1567) mumin007


mumin007
tag

Ez mostmár legkevésbé múlik a Jbarton. A gond, hogy mostmár szinte bele sem lehet nyúlni a romba a belső ellenőrzés miatt. Bootlop...
Napokat kell szenvedni, mire összeáll egy telóra a magyarított rom, de kinek van munka, család mellett ennyi ideje.

[ Szerkesztve ]

(#1568) hunaqua válasza mumin007 (#1567) üzenetére


hunaqua
addikt

..persze,de ez a dolog nem most kezdődött.Ez folyamatosan ment el más irányba.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1569) XenHai válasza kano (#1566) üzenetére


XenHai
senior tag

Samsungot soha inkább lőjenek le ! Lenovo P1 agyalok de keveslem a full hd-nak a snapi 615-öt.

(#1570) mumin007


mumin007
tag

Csak még egy gondolat és ejtem a témát:
Ideális esetben, minden típusú készülék rendelkezésre áll a rom teszteléshez.
A romok úgy szintén, zárolások és belső védelem nélkül.
Így ezeket csak egy óra lefordítani, fél nap tesztelni.
10-12 típus is meg van egy héten, ha többen csinálják, 2-3 nap.
Aztán, következő héten kezdődik elölről.

És ez az ideális eset, ami eddig sem létezett... :F

(#1571) hunaqua válasza mumin007 (#1570) üzenetére


hunaqua
addikt

Nem erről volt szó.Az EU csapat megcsinálta a sima Note 3-ra a Rom-ot,amibe beletette alapból a Magyar nyelvet is.Nem kért semmit a MiuiHu.tól.( ez volt 6.1.14-es Rom) Ekkor viszont le lett tiltva,és a következő frissítésekben már nem volt elérhető.
A jelenlegi állapotban egyik csapatnak sem adják ki a fordítást ( a többi nemzetközi közösség rendelkezésükre bocsátotta)

Nem lesz Magyar nyelv emiatt mostanában semmiben!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1572) jimmy5 válasza siletto (#1565) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Nekem is ez lesz lassan az érzésem hogy kár volt ezt a "sziámit"
választani.
Reméljük hogy nem ez lesz a tendencia és támogatni fogják a telót
mind nyelvi és mind frissítések formájába.

Ha nem akkor nyögvenyelősen el leszek vele valameddig utána meg megy a levesbe.
Pedig a hardver jó lenne........csak.......

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#1573) batai15 válasza Milestone2 (#1551) üzenetére


batai15
félisten

Akkor ha igy van van akkor legalábbis ithol ennyi volt a miui szárnyalása. Rip.

(#1574) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Ma megjött a telefon. Minden ok, csak pár dolog zavar:

1. Hogyan tudok letölteni, mondjuk chromeban egy filet? Amikor letöltöm, akkor megkérdi hogy akarom-e használni a Xunlei gyorsító izét. Van olyan hogy igen, vagy hogy mégse. Igent nem akarok nyomni, mégse-re nem tölti le... Download appban a Settingsben kikapcsoltam a Xunlei downloadert vagy mit, de mégis csak megkérdi...
2. Felraktam a Swiftkeyt, viszont akárhányszor beállítom alapbillentyűzetnek, vissza rakja ezt a Google Pinyin Input nevű szörnyűséget. Hogy lehet azt leszedni?

(#1575) mumin007 válasza hunaqua (#1571) üzenetére


mumin007
tag

Igen. A tényekkel én is tisztában vagyok, figyelemmel kísérem a MIUIHU fórumot. Csak éppen a miértekkel nem. Anyagiasság, sértődöttség, szakmai féltékenység? Én, nem tudom mi áll a háttérben, Te igen? Ha van belső információd, oszd meg kérlek, velünk is! De ha nincs, pusztán spekuláció az egész...

(#1576) mumin007 válasza J.Cs. (#1574) üzenetére


mumin007
tag

1. Nyugodtan nyomjál igent.
2. Leszedni nemigen, de letiltani, szerintem tudod.

[ Szerkesztve ]

(#1577) hunaqua válasza mumin007 (#1575) üzenetére


hunaqua
addikt

"A tényekkel én is tisztában vagyok"

Ez elég nem,a többi úgy is lényegtelen! Nem mindegy,hogy anyagi érdek,vagy "féltékenység",vagy sértődöttség ?
A lényeg az.hogy ez már nem az aminek indult valamikor.

,,,de egyébként leírták Ők maguk: 3 hónapig a "forgalmazók" kapják. (csak ugye olyan sincs!)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1578) Milestone2 válasza hunaqua (#1577) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...de egyébként leírták Ők maguk: 3 hónapig a "forgalmazók" kapják!..."

Na erről a bejelentésről én lemaradtam. Vagy még tavaly a RN2 megjelenésekor történtekre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1579) hunaqua válasza Milestone2 (#1578) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,nem úgy volt?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1580) mumin007 válasza hunaqua (#1577) üzenetére


mumin007
tag

Ha neked elég a tény anélkül, hogy tisztában lennél a miértekkel, már ne is haragudj, de eléggé felszínes vagy. Ítélet így nem mond, komoly ember.

(#1581) Milestone2 válasza hunaqua (#1577) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megfordítom a dolgot.

Te vagy a magyar fordító csapat.

Most jött/jön ki a Redmi3, RedmiNote3Pro, Mi4S, Mi5...

Eljutott a telefonmegjelenés arra a szintre, hogy Önmagad megvenni nem tudod. A gyártó szarba sem vesz, nem támogat.

X Kft. Azt mondja én veszek neked egy RN3Pro-t, készítsd el a ROM-ot, de bizonyos ideig nekem csinálod.
Y Kft. Azt mondja én veszek neked egy Mi5-t, készítsd el a ROM-ot, de bizonyos ideig nekem csinálod.
Z Kft. Azt mondja én veszek neked egy Mi4S-t, készítsd el a ROM-ot, de bizonyos ideig nekem csinálod.

Te mit mondasz neki?
Pénzéhes szapulnivaló paraszt vagy, ha igent mondasz?

Ha lejárt a PRIVILÉGUIM ideje, még a közösségnek is jó, mert lesz magyar ROM.

Sosem fogunk egyet érteni, zárjuk is le a témát. Minden témának több megközelítési lehetősége van.
Nem vagyok érdekelt. Kínai-angol ROM-ot használok. Lesz@rom van-e magyar ROM vagy nincs.

Meglátjuk mit hoz a jövő...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1582) mumin007


mumin007
tag

A privilégium, egyébként 2 hónap volt, utána mindenki hozzájuthatott volna ingyen e romhoz. Így mindenki jobban járt volna...

(#1583) mumin007


mumin007
tag

De, mint leírtuk egy ideje nem ezen múlik a romok honosítása, hanem a Xiaomi kedvezőtlen lépésein...téma lezárva!!!

(#1584) Steve1207


Steve1207
veterán

Na már itt van Bp-n a teló és raktárra is került. Írtam a DPD-nek, mert úgy 20 percre vagyok a raktártól és gondoltam kiszállítás már nem lesz az ünnepek miatt:

Személyes átvétel is és a kiszállítás leghamarabb szerdai nap -2016.03.16.- lehetséges.

Úgyhogy aki hasonlóban gondolkodik felejtse is el gyorsan :DDD :W

.

(#1586) golyós


golyós
őstag

Ne vegyétek el a kedvem, ma este veszem át.
Legrosszabb esetben 2 hónap múlva eladom és Samu J7 2016.
Az sem europának készül de ettől még magyar nyelvű és frissíthető.

Bízzunk benne, hogy csak kezdeti fennakadás a csájomi részéről.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1588) mumin007 válasza golyós (#1586) üzenetére


mumin007
tag

Ha el akarod passzolni, írj nekem privit! :D

(#1589) Mephistoone


Mephistoone
senior tag

Az a verzió ami néhányunknak van es nem frissíthető de részben magyar (miui. Hu vagyula) azt hogy tettek fel és ha feltették akkor miért nem csinálnak frissebbet? Tuti láma kérdés csak gondolkodtam. Inkabb ne :)

(#1591) mumin007 válasza Mephistoone (#1589) üzenetére


mumin007
tag

A részben magyar nyelvet is tartalmazó v7-es romok, lopott v5-ös nyelvi fájlokat tartalmaznak. Ezért van az, hogy nem teljesek, hanem töredékesek. Ezek módosított, sokszor káros, kéretlen appokat tartalmaznak. Mivel nem készítenek hozzájuk frissítést, így nem is frissülnek. Úgy flashselik fel őket, ahogyan a felhasználók is, FlashToolsszal.

(#1596) RVR400 válasza hunaqua (#1595) üzenetére


RVR400
veterán

A nagy vitátok közepette jött egy 7.1.20-as frissítés a telóra. :DDD

(#1597) Mottie válasza RVR400 (#1596) üzenetére


Mottie
őstag

Orulhetnek a vamosok :O

Be Victorious!

(#1599) mumin007 válasza RVR400 (#1596) üzenetére


mumin007
tag

Szuper! :) Igazad van, rajtunk kívül "még a szekér halad ". Hála Istennek!

(#1600) hunaqua válasza mumin007 (#1599) üzenetére


hunaqua
addikt

Akkor kérdezd meg tőlük,hogy miért került ki a Jbart-ból?
Mikor kapja vissza az EU Team?

Ez a közérdekű !! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.