Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) dorika87


dorika87
őstag

pro verziót lehet kapni Magyarországon? Nem igen vacakolnék a külföldi rendeléssel, meg aztán magyarországi gari is jobban hangzik.

(#1152) mrszitya válasza dorika87 (#1151) üzenetére


mrszitya
senior tag

PureMobile.hu és Eustock.hu biztosan fogja forgalmazni. Előbbinél már rendelhető státuszban van.

(#1153) Chaser válasza dorika87 (#1151) üzenetére


Chaser
titán

Ph-s hirdetéseket nézz, linkelni nem lehet, de aki most 82k-ért mi4c-t árul tegnap szólt lesz note3 proja is jó áron hamarosan. Itthoni 1 év garival.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1154) jimmy5 válasza Surda- (#1131) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Szia !

Megrendeltem a Spemalltól a telót és beirtam a SPENOTE3 kódot,
levonta az 5 dollárt de mást nem jelzett hogy kapot tokot meg tempered glass-t.

Csak küldik vagy valahol irnia is kellett volna az oldalon ?

köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#1155) XenHai válasza Chaser (#1153) üzenetére


XenHai
senior tag

Egy kis activit L betűvel kezdődik a neve és 9 a vége ? :DDD
Van bármi hír a developer kínai romról ? Bl unlock ? xiaomi.eu rom ? Bármi infó?

(#1156) Chaser válasza XenHai (#1155) üzenetére


Chaser
titán

Végül is hirdetést tilos linkelni, nevet mondani nem, én vele beszéltem:
kispapp

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1157) han_lev válasza -KP- (#1146) üzenetére


han_lev
senior tag

Teljesítmény szerintem ugyanaz lehet a mindennapos használatban. Telefonálás, böngészés, gyorsaság, akkuteljesítményre ugyanazt fogod érezni.

Amit át kell gondolni
1. Kijelzőméret. Nekem eddig 5ösök voltak a telefonjaim. Nejemnek vettünk egy RN 2őt, ami 5,5ös. Használva rájöttem, hogy ezzel jobban boldogulok (naptárbehegyzések, emailolvasások, írások, böngészés, videók nézése, jegyzetelés, olvasás kényelmesebb, élvezetesebb, jobb. Kezelni tudom eut a méretet is ha kell egykézzel is).

2 A sima Redmi 3om nincs 32gigás változatban, ezért ha tárhelyet bővitessz, akkor azt az egyik simkártya rovására teszed. Vagyis el kell döntened, hogy: nagyobb háttér és egy szimkártya, vagy 2 sim, de akkor csak 16 giga háttér

A Rom mérete a RN3-omnál is van 2 illetve 3 gigás
A Redmi 3-ban csak 2 gigás van, ha jól tudom, de ez annyira szerintem nem meghatározó. Ha nem játszol, vagy nem használsz egyszerre sok futó programot, akkor jelenleg a 2 giga rom is teljesen elég lassulás nélkül mindenre.

A ujlenyomat nekem bejön, sokkal egyszerűbb, gyordabb feloldani, csak meg kell szokni, hogy hiába piszkálom a másim kezemmel/ujjammal, ha nincs felismertetve nem fog kinyilni (...mér nem nyilik, miér nem nyilik... ja, ez a másik ujjam.... :W )

SzSz: átlag felhasználásra, kiváló a Sima Redmi (szép is, vas is)

Kicsit inyenceknek RN3
Nagyobb tárhelyeseknek (videókat készítők, notorius fényképezők, adatgyüjtögetők) pedig a 32 gigásat vegyék.

:R :R

MI9 6/64

(#1158) Surda- válasza jimmy5 (#1154) üzenetére


Surda-
őstag

Nem tudom, korábban írták,én még nem rendeltem.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1159) ollie válasza han_lev (#1157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ujjlenyomattól ne félj, több ujjadról is felvehetsz lenyomatot, így nem gond, ha másikat használsz. És amúgy villámgyors.

***

(#1160) dobo válasza jimmy5 (#1154) üzenetére


dobo
csendes tag

Ha nem irtak, nem kuldenek. Csak az elorendeloknek adtak ajandekot. :((

(#1161) Chaser válasza dobo (#1160) üzenetére


Chaser
titán

Ők meg is érdemelték sztem erősen, mivel később kapták meg a telefont mint aki utánuk rendelt:D legalább kompenzálták valamivel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1162) siletto


siletto
tag

Várható egyáltalán normálisan frissülő, magyar nyelvű rom? Vagy csak mókolós

(#1163) UnSkilleD válasza siletto (#1162) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ez engem is érdekelne

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#1164) Maximum1 válasza han_lev (#1157) üzenetére


Maximum1
őstag

"2 A sima Redmi 3om nincs 32gigás változatban, ezért ha tárhelyet bővitessz, akkor azt az egyik simkártya rovására teszed. Vagyis el kell döntened, hogy: nagyobb háttér és egy szimkártya, vagy 2 sim, de akkor csak 16 giga háttér"
Van rá megoldás....
[link], [link]

(#1165) han_lev válasza Maximum1 (#1164) üzenetére


han_lev
senior tag

Wooww!!!!!!!!
Szerintem ezt li keld be a Redmi 3as topikba. Fêlisteni rangot kapsz.. :DD

MI9 6/64

(#1166) Chaser válasza han_lev (#1165) üzenetére


Chaser
titán

Már sztem volt róla szó, lehet pont ott először. De nem mindenki szeret mókolni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1167) RVR400 válasza Chaser (#1166) üzenetére


RVR400
veterán

Speciel a második link pont a Redmi 3-as topicból van.... :D

(#1168) Kornel


Kornel
veterán

No.
Hamarosan en is csatlakozok a taborhoz. (3/32 gold)
Remelem mindel hamarabb lesz stabil eu rom.
Ha nem, addig is elvagyok a gyari angollal majd.

(#1169) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Na skacok jelentem én is belépek a tulajok közé. Már múlthéten megérkezett a készülék de csak ma vehettem kézbe. Mivel sima Note 3-ról váltok ami még mindig megvan így, gyorsan összetudtam hasonlítani a kettőt. Az első ami feltűnt mert nem olvastam utána, az az, hogy könnyebb. Egészen pontosan 12grammal. A másik, ami szintén azonnal szemet szúrt az a kijelző, A Pronak szebbek a színei, mellette a sima mintha fakóbb lenne szóval ez is meglepetés volt pedig sehol se írják. A sebességük ugyan olyan pöccre indul minden alig lehet észre venni különbséget, de erre számítottam is. Viszont játékoknál sokkal jobban teljesít a Snapdragon míg az előd azért egy komolyabb gamenél mint pl. ModernCombat 5 vagy RR3 azért be-be szaggatott addig ez meg se reccen, A kamera viszont kicsit csalódás mert hiába a nagyobb és jobb szenzor, nagyon brutális módon mossa a zajt, remélem ezt később szoftveresen javítják. Akksi időről nem tudok még nyilatkozni itt írták a 10 óra SOT-ot hát kiványcsi leszek, nekem az MTK-ssal 5 óra körül volt az átlag nekem az már bőven megfelelt, ha ennél jobb lesz annak csak örülök. Hát röviden ennyi, mást még nem vettem észre, már csak a root hiányzik, remélem minél hamarabb megjelenik a fejlesztő rom.

Szerk: Még annyi, hogy az összefoglalóban az előlapi kamera el van rontva mert, autófókuzsosnak van írva pedig ugye nem az :)

[ Szerkesztve ]

(#1170) RVR400 válasza ricsi0307 (#1169) üzenetére


RVR400
veterán

Nálam a Redmi Note 3 2/16-os verzióval a majdnem 5 óra SOT megvolt (Jiayu S3-mal ugyanekkor 5.5 óra volt - 3100 vs 4000 mAh), de ez már belőtt rendszerrel nem agyonnyüstölve. Ehhez képest a Pro 3/32-es kiszerelésben szerda reggel lett levéve a töltőről (első töltés, tehát tesztek és telepítgetések is voltak bőven), most 10 %-on van 7 órányi SOT után azóta. Mindjárt játszok még, és meglátjuk, mi lesz a vége, de szerintem ahol sima RN3 majd' 5 órát ment, ott ez tényleg a 10 órát kihúzza.

Mindezek fényében kíváncsi vagyok, hogy a Mediatek mit tud lépni, mert hiába szeretem az MTK cuccokat, pl a 6752 az egyik legjobb SOC volt, most úgy érzem, hogy ezt a Snapi 650-et nagyon eltalálták, és nem tudom, hogy mit tud felmutatni a másik neves gyártó. Nagyot kell fakítaniuk, hogy ezt a szintet meg tudják közelíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1171) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Egyre jobban hajlok erre a készülékre, olvasgatom rendszeresen a fórumot de belegabalyodtam a romolásba.
Megveszem a telefont ( itt a hardveraprón egy fórumtárstól, kb 10 nap mire megjön a készlet)
Ez ugye a gyári rom amiben nincs magyar nyelv.
Fel tudok rá rakni magyar romot?
Ha utána rendeződik a helyzet és beindul a miui.hu akkor vissza bírok állni olyan romra ami frissíthető Ota-n is?
Inkább várjak amíg megjelenik az eustocknál is mert ott választható a magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1172) hakydakillah válasza Chaser (#1161) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ez nem előrendelői kedvezmény, hanem a spenote3 kupon három dolgot takar - 5dollár kedvezmény + ingyen tok + ingyen glass.
Én is előrendelő vagyok, és az a vicc, hogy megírták nekem, hogy a sok várakozásomat majd ingyen tokkal és glassal kompenzálják :W Visszaírtam, hogy azzal tehetnek egy szívességet, mert spenote kuponnal vettem... Jött a válasz, hogy jah, akkor majd még csomagolnak hozzá valamiket. Kíváncsi leszek.
Mindegy, szerdán végre feladták, remélem nem nyúltak hozzá, és lesz egy zsír telóm, tokkal, üveggel, és 210eurós áron. Én még teló váltást ilyen olcsón nem úsztam meg. 2hete ment el a Nexus 5, sikerült 195ért tovább passzolnom :D

(#1173) siletto válasza hakydakillah (#1172) üzenetére


siletto
tag

Remélem tényleg ez a kupon, mert most rendeltem meg vele a telót :DD
Nagyon nem bírtam tűrőtztetni magam, hiába aggódtam, mi van ha elromlik.
Megrendeltem a két éves garit is, hátha. Úgy voltam vele, ha itthon venném, abból az árkülönbségből 5ször visszaküldhetném nekik javításba.

Tulajdonképpen most akkor ez az spemall ez spanyol, vagy kínai, vagy mi van most?

(#1174) jimmy5 válasza hakydakillah (#1172) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Honnan vetted 210 euróért ?

Ebbe nincs a szállítási díj ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#1175) hakydakillah válasza siletto (#1173) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Checkoutnal ezeknel szerintem erdemes mindent odairni, a komment reszhez, mert azt egesz rendeles vegeig latni fogjak. Szoval en odairtam, hogy eu pluggal kerem, ne nyuljanak hozza, es spenote kuponnal vettem, ne feledkezennek meg az ingyen tokrol es uvegrol. Persze ezektol minden kitelik. Az uzlet China, csak spanyolba lehet szervizt kerni.

Jimmy5 - spemall, 3/32, szallitassal egyutt, elorendeloi akcio, cserebe megvarattak rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#1176) siletto válasza hakydakillah (#1175) üzenetére


siletto
tag

A gyári romot odaírtam, de a többit nem. Arról most írtam nekik üzenetet, remélem számba is veszik, vagy ha nem, akkor majd reklamálok a paypalnál.
Hát szó mi szó, nagyon be vagyok tojva, hogy nem lesz-e gond vele. Eddig kb 300 cikket vettem neten kínából az évek alatt, de kb. összesen értek ennyit ;]

Továbbra is várjuk a képeket a kamerával :Y Csepegtethetnének kicsit többet azok, akiknek már van :R

(#1177) hakydakillah válasza siletto (#1176) üzenetére


hakydakillah
senior tag

En is rengeteg dolgot vettem, volt koztuk dragabb cucc is, es eddig mindig elegedett voltam.
Foleg Xiaomi cuccok voltak hibatlanok.
Majd ha megjon az enyem, dobok ide 1tonna fotot :)

(#1178) jimmy5 válasza siletto (#1176) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Én sem írtam oda mást csak a gyári ROM-ot.
Kíváncsi leszek maguktól elküldik e a többit mellé.
Remélem nem szivat meg a Spemall :) :)

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#1179) Skyner


Skyner
tag

Tulajokat kérdeznék. Tudtommal a teló OTG-s. Azt is tudom, hogy a pendrive-ok lefelé kompatibilisek, tehát egy USB 3.0 pendrive működik 2.0 USB portos számítógépen is. A teló nem tesz keresztbe egy 3.0 sebességű pendrive-nak? Másik kérdés. Ugyancsak OTG kábelen rádugnék egy winchestert, Mekkora méretig képes kezelni a telefon?

(#1180) siletto válasza Skyner (#1179) üzenetére


siletto
tag

Hali! Az USB3-mas pendrivenak gond nélkül kéne mennie USB2-es hosttal is.
A winchester ha nem külön tápos, azaz az USB-ról kapja az áramot, valószínűleg nem fog működni mérettől függetlenül.

(#1181) Skyner válasza siletto (#1180) üzenetére


Skyner
tag

Köszi. Azért érdekelne, ha valaki kipróbálna egy nem külön tápos pl. 500GB-os winchestert is vele.

(#1182) RVR400 válasza Skyner (#1181) üzenetére


RVR400
veterán

Kolink házban levő 1 TB-os winyót meghajtja, csak ugye az NTFS, amit nem kezel a rendszer.

Mod: Total Commander és USB Plugin után tökéletesen működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#1183) DMG válasza dorika87 (#1151) üzenetére


DMG
senior tag

Puremobile-tól rendeltem 03.11-re datálták, hog ymegjön, most kaptam az email-t hogy egy héten belül szállítás. Most lett náluk plusz 1 év kiterjesztett garancia is, és lehet biztosítást kötni a telóra.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1184) ollie válasza RVR400 (#1182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak van saját tápja, ugye?

***

(#1185) RVR400 válasza ollie (#1184) üzenetére


RVR400
veterán

Nincs, csak az USB aljzat, és csak a telóról ment a delej, nem kapott máshonnan áramot.

(#1186) Skyner válasza RVR400 (#1185) üzenetére


Skyner
tag

Köszi, ennek örülök.

(#1187) Skyner válasza RVR400 (#1185) üzenetére


Skyner
tag

Speckó OTG kábellel próbáltad? Nekem van itthon 2db, de olyan eszközökkel (teló, tablet) próbáltam, amelyeknél csak utólag olvasva derült ki, hogy nem tudják az otg-t.

(#1188) ollie


ollie
MODERÁTOR

Képek:

[link]

A szabadtérieknél egyik HDR-es, másik sima ugyanarról a témáról, a macinál 1 vakus, 1 HDR-es, és egy sima., valamint a sültkrumplinál az egyik HDR-es, a másik vakus.

***

(#1189) RVR400 válasza Skyner (#1187) üzenetére


RVR400
veterán

Kétfélével próbáltam ki:

A másodikkal próbáltam először, hátha kell neki egy kis plusz áram még valahonnan, de nem kellett.

Jah, és a ház kábele nem a kis 30 centis kábel, hanem olyan 80 cm-es darab.

[ Szerkesztve ]

(#1190) golyós válasza ollie (#1188) üzenetére


golyós
őstag

Hát ha ez a középkategóriás fényképező telefonban, akkor nekem bőven elég lesz :K
A mozis képen szépen elolvasható az Odeon videotéka az ajtón ránagyítva, a biciklis képnél a táblán a szöveg.Szerintem bőven jó képek ezek. :C

Esetleg beltérben, rossz fényviszonyok közben is megtennéd, hogy csinálsz ilyen képeket?( vaku nélkül és vakuval ill. Hdr )
Sokat kell fotóznom beltérben ahol nem ideálisak a fényviszonyok ezért kérem.

Előre is köszönöm :R

Nagyon hajlok, hogy ez legyen a következő telefonom, az egyik félszem a kamera volt de ez idáig meggyőzött.
A másik félszem a B20 volt de ahol dolgozom ott van egy kollegának Note 3-a és vígan megy az Lte ( Pátyon) így nekem is jó lesz hiszen BP és Páty között ingázok.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1191) ollie válasza golyós (#1190) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van ott bőven beltéri kép. A maci majdnem félhomályban lett fényképezve, és a sültkrumpli kivételével, a többinél sem voltak túl jók a fényviszonyok.

***

(#1192) golyós válasza ollie (#1191) üzenetére


golyós
őstag

Igen, de ennél rosszabb (sötétebb) fényviszonyokra gondoltam :B

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1193) Mottie


Mottie
őstag

Valahol Kína és Oldbury között jár a teló, várjuk már nagyon.

-> Érdekes módon külön FB-n kellett kérnem a TN-t... Úgyhogy ha másnak is 29-én lett 'Shipped', érdemes rájuk írni, hogy adják a TN-t.

Be Victorious!

(#1194) mrszitya válasza ollie (#1188) üzenetére


mrszitya
senior tag

Hálás köszönet a képekért. :R

[ Szerkesztve ]

(#1195) Skyner válasza ollie (#1188) üzenetére


Skyner
tag

Szintén köszönöm, nekem sincs igényem jobb kamerára, pláne ebben az árfekvésben.

[ Szerkesztve ]

(#1196) Kornel


Kornel
veterán

Volt mar?

[link]

(#1197) Bastard-s


Bastard-s
tag

Tegnap,tegnapelőtt próbáltam belépni a netbankomba,de nem jöttek meg az sms-ek. Most kipróbáltam,hogy áttettem a sim 2(nano) foglalatba a kártyámat és megjött még a tegnapi sms is. Találkozott valaki ilyesmivel? Mi lehet a gebasz?

(#1198) ollie válasza Kornel (#1196) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez miért linkelted ide?

***

(#1199) hakydakillah válasza ollie (#1198) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Gondolom azért, mert 2015 végén még ott volt a Pro a top 10ben. :) Szép teljesítmény, főleg ha azt nézzük, hogy minimum feleannyiba kerül, mint a listán szereplő legtöbb teló.

(#1200) Criminal017 válasza hakydakillah (#1199) üzenetére


Criminal017
őstag

Én továbbra sem értem miért linkelte be... :F
Redmi Note 3 Pro ≠ Mi Note Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.