Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) siletto válasza Graphics (#643) üzenetére


siletto
tag

Jelenleg igen. De beszéltek Huawei P9-ről, új Galaxy J7ről Snap650nel vagy új exynossal, Mi5, új LG középkategóriás szériáról.
Plusz az MWC is lenyomja a tavalyi zászlóshajók árát.
Így 90, vagy nagyon kicsivel többért kapsz jobbat, nevesebb gyártól, nem ilyen macerás szoftverrel, rendes garival. Jó, lehet az Antutu pontszám kicsivel kevesebb, de az nem dönt egymagában ha nem teljesen kocka az ember

Szerintem megéri mérlegelni

[ Szerkesztve ]

(#652) VaDy válasza siletto (#651) üzenetére


VaDy
tag

Az a baj h pl nekem az egyik legfontosabb dolog az uzemido, es abban a telefonok 90%-a elbukik. :Y

(#653) Milestone2 válasza VaDy (#652) üzenetére


Milestone2
nagyúr

k 10000 ha az üzemidő a legfontosabb a világodban!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#654) VaDy válasza Milestone2 (#653) üzenetére


VaDy
tag

"az egyik legfontosabb"
LoL 320 gramm, sima hd, 2 gb ram, tovabb nem is olvasom :((

(#655) Milestone2 válasza VaDy (#654) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor mégsem az üzemidő a legfontosabb... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#656) ollie válasza siletto (#651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak hogy semelyikben nem lesz 3GB ram és 32GB rom. Jó eseteben 2/16-tal jönnek majd, rosszabb esetben 1,5GB-vel. És még nem is említettem a fémházat. Éppen ezért nem lehet a 3GB-s árához hasonlítani azokat. Az LG-re és Samsungra külön kíváncsi vagyok, mert azok hasonló paraméterekkel, dupla árban lesznek. Na meg azt sem értem, hogy a nem phabletek hogy jönnek ide, mivel említettél olyat is. Akkor már miért nem a Redmi 3-hoz hasonlítod az árakat?

[ Szerkesztve ]

***

(#657) géeles válasza Milestone2 (#653) üzenetére


géeles
aktív tag

Nem olyan vész, lehet kipróbálnék egy ilyet.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#658) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Elkezdtem küldeni az összegyűjtött panaszainkat a Spemallra , tömören - csalás, hazudozás, zsarolás, termék visszafogás, az előrendelői politika teljes mértékű ignorálása és megsértése.

Eddig ide jutottak el panaszaink:
MIUI official facebook
MIUI Twitter
fórum

Valamint küldtem levelet Xiaomi USA, Hong Kong, Singapore, Taiwan, Malaysia supportra. Lenne tippetek, hogy még kiknek lehetne őket bepanaszolni?

(#659) housejoy válasza hakydakillah (#658) üzenetére


housejoy
tag

Minden tiszteletem a tied hogy a sarkadra állsz spemall ügyben.
nekem is nagyon furcsa volt hogy semmiről sem írják van e épp raktáron vagy várni kell, sőt vásárlás után sem közlik...
mivel én 18-n rendeltem így még nem cirkuszolok de jövőhéten már erős késztetést fogok érezni én is :D

(#660) GoldhandRent válasza eustock (#649) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Akkor magyar ROM-ra (ha esetleg nyitni lehetne a BL-t) megint ne számítson senki, aki nem tőletek szerezte be a cuccot ?
Redmi Note 2 topicból ismerős szitu... ;)

-

(#661) Milestone2 válasza GoldhandRent (#660) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem, tudtommal az eustocknál most a xiaomi.eu 6.1.14-et rakják a telefonra, az volt az utolsó, amihez a miui.hu még engedélyezte a nyelvi fájlok átvitelét. Most nem arról van szó, ami akkoriban a RN2-nél volt.

Ha hibásan tudom, akkor majd javít aki tudja a helyes választ.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#662) hakydakillah válasza housejoy (#659) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Én vártam türelmesen, de fórumokat olvasva azért már felháborító, amit leművelnek. Én esetemben azt monták feladják január végéig, utána február eleje, utána február 20. Ma megírták legyek türelmes, hónap végéig várnom kell minimum, mivel nincs nekik még mindig raktáron.
Volt képük ezt megírni, mikor többen jelezték, hogy múlt héten rendelték, és már feladták nekik, szóval nem előrendelők. Nekünk előrendelőknek meg két dolgot mondanak:
- Várjunk mert nincs raktáron
- vagy fizessük ki a felárat, akkor feladják hamarabb.

Magyarán csalás és zsarolás, magasról tojok az előrendelőkre. Bízom benne, hogy valakihez eljut a panaszom, és ad a pofájukra.

(#663) denko válasza hakydakillah (#662) üzenetére


denko
senior tag

szomoróan olvasom..
Nekem másnap feladák és 10 nap alatt megis jött hibátlanul.

Srácok,

Mi az utolsó frissités miui stable verzioban?
Mert nekem 2 hete frissült 7.1.16.0 -re utoljára. Nem hetente jönnek a frissitések?

(#664) Graphics válasza denko (#663) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak a DEVELOPER frissul hetente. A stabil havonta :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#665) Milestone2 válasza denko (#663) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Stable-ra nem! Az elején míg valóban eléggé stabillá válik gyakrabban jön de nem hetente, utána kb 3-4 havonta.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#666) denko


denko
senior tag

Nagyszerü, Köszönöm Srácok!

Illetve, akrtam kérdezni, hol tudom requestelni Bl nyitsát, mert nem találtam a linket.
Nem mintha annyira akarnék belepiszkálni, de probaszerencsere alapon kiváncsi vagyok megjön-e az sms :)

(#667) hakydakillah válasza denko (#663) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Sajnos nyavalyás 20dollár ennyit problémát okoz. De lemondani se akarom a rendelést, akkor az megfutamodást jelentene, inkább kiállok az igazamért – vagyis igazunkért, mert nem vagyok egyedül.

(#668) Milestone2 válasza denko (#666) üzenetére


Milestone2
nagyúr

http://en.miui.com/unlock/

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#669) tonyrulez válasza hakydakillah (#667) üzenetére


tonyrulez
őstag

Én is küldtem ezen felbuzdulva egy szép üzenetet, olyan hosszan hogy csak 2 message-be fért bele. Amit művelnek az felháborító.

Tényleg: aki Spemallról rendelte a telefont, nem preorder áron, és már feladták/megkapta elküldené nekem a rendelési számát? Csak bizonyítékképpen hogy csodamód volt a telefonból raktáron, és hazudoznak össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#670) hakydakillah válasza tonyrulez (#669) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Csak az a baj, hogy szerintem a felét nem értik. Vissszaír neked egy fél robot ember, hogy várj, nincs raktáron. Én írtam nekik újra, hogy jelentettem az esetet a Xiaomi összes létező részlegére. Az hogy elveszítem a pénzem, attól nem félek, mert paypallal visszaszedem én azt :D

[ Szerkesztve ]

(#671) tonyrulez válasza hakydakillah (#670) üzenetére


tonyrulez
őstag

Azt is írtam hogy egynél több összetett mondatot várok tőlük válaszként. Hát kíváncsi leszek rá :)

4 8 15 16 23 42

(#672) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

#összes spemallos előrendelőnek:

Nyugi srácok ! Csak a pénzetekkel vásárolgatnak :D

[ Szerkesztve ]

-

(#673) DMG válasza VaDy (#650) üzenetére


DMG
senior tag

Csatlakozom, meglepődtem, eddig egy ilyen gyártóval/forgalmazóval találkoztam itt a fórumon, de az inkább az ellenkezőjét művelte, fenyegetőzött, hogy azok akik itt nyíltan beszélnek arról, hogyan hackelik rommá a navijukat, azoknak alapból törlik a garanciát. :D Szóval le a kalappal.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#674) vittorio7 válasza hakydakillah (#667) üzenetére


vittorio7
őstag

Gondolom, majd, ha olcsóbban tudják beszerezni akkor küldik nektek. Akár több ezer előrendelő is lehetett, és akkora tételben az a nyavalyás 20 dollár ennyit problémát okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#675) ollie


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, a Spemall Hongkongban adta fel a csomagszállító cégnek a telefont, így lesz + áfa szerintem. :(

***

(#676) Steve1207 válasza vittorio7 (#674) üzenetére


Steve1207
veterán

Engem az zavar, hogy kamuznak, elég türelmes vagyok, de mondják meg, hogy mi van, hogy úgy kalkuláljak, ne kamuzgassanak. Már nálam is elszakadt a cérna, hogy mindenki kapja sorra, aki utánunk rendelt. Nem azon a pár ezer forinton múlik, most kb 1,5 hónapja nincs már telóm, hogy várok mindig a "majd" "majd"-ra. Ennyi erővel akkor megveszem máshol vagy akár tőlük!, ha ezt megmondják már az elején, hogy utaljak még 5e-et, de most meg ha visszamondom lehet kevesebb is jön vissza a konverziók miatt, aztán akkor zs is kevesebb és ugyan ott vagyok, hogy nincs teló...

.

(#677) Potrien válasza ollie (#675) üzenetére


Potrien
senior tag

Szerintem franciaországba szállitják,ott vámolják és irány magyarország.

(#678) DMG


DMG
senior tag

Ez a sok szarakodás itt a Spemall-al, na ennyit nekem megér az a +10-15 ezer ha végre itthonról kényelmesen meg tudom rendelni. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#679) tibcsi0407 válasza Potrien (#677) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van. Ahogy a honlapjukon le is van írva. :))

https://utdetailing.hu/

(#680) South Velen válasza ollie (#675) üzenetére


South Velen
addikt

Ezt miből gondolod?

A DPD Hong Kongban veszi át, ez mindenkinél így volt, de ettől még nem volt ÁFA (illetve nem nekünk kellett megfizetni) .

Amúgy a spemall majdnem engem is megszivatott a Mi4C-vel, kifizettem pp-vel aztán unpaid maradt a státusz, de miután írtam nekik, átrakták és utána ment minden simán. Az előrendelőkkel való játékot anno a Xiaomiforsale is eljátszotta szűk 1 éve. Azoknak küldték, akik magasabb áron rendelték meg, hányadék kínai virtus, mire a többieknek kiküldték volna (ha egyáltalán akarták) már out of stock lett megint.

[ Szerkesztve ]

(#681) eustock


eustock
tag

Kedves fórumozók!

A hozzászólásokra ragálnánk pár sorban:

Valószínűleg minkét modell érkezhet a webáruházba, ez igaz a színekre is, esetleg a kevésbé népszerű színekből csak kevesebb mennyiség érkezhet, az árazás egy jelenlegi állapotot tükröz, az ár több tényezőtől is függ (pl: árfolyam) de a fenti áraknál drágábban nem várhatóak a készülékek.
Többen jeleztétek hogy magasak az árak, voltak akik elfogadhatónak tartották, sajnos a kínai nettó árakkal nehéz versenyezni, akinek viszont van lehetősége céges vásárlásra, közel azonos, esetleg jobb áron is hazaviheti a készüléket, mint kínából rendelve.
Akciókkal, kuponkódokkal, kiegészítőkkel azért próbálunk majd készülni.
A szoftver még egy nagy kérdés, ami biztos, hogy a Note 3 (MTK SoC) esetén bevezetett rendszert szeretnénk itt is továbbvinni, tehát a vásárló dönti el, hogy gyári rendszerrel, vagy egyedi (custom) szoftverrel legyen felszerelve a készülék, a bootloader mindkét esetben zárt marad, az nem kerül nyitásra.
A készülékek megjelenése ebben a hónapban már biztosan nem várható, sajnos ennél pontosabb időpontot jelenleg nem tudunk mondani.

Mindenkinek köszönjük a hozzászólásokat. :R

EU Stock

[ Szerkesztve ]

(#682) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, bocsi, csak az egyetemen nem mindig egyszerű az élet. :(((
Nos, amit megígértem, a bootloader valószínűsíthető nyitása és a rendelési helyeket a hétvége folyamán berakom az összefoglalóba.
Örülök, hogy pörög a topic, sőt az eustock is megjelent, wow. :D
Az egyre növekvő tulajdonosi körnek grat, remélem hamarost én is csatlakozhatom, miután vége a ZH időszaknak... :))

(#683) Graphics válasza ollie (#675) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Negativ. Dpd-vel is ott adjak fel, a Chronopost szallitja Franciaba :)

@Eustock: Akkor megvan a Lenovo utódja a részemről :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#684) CHIPman válasza hakydakillah (#670) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Egy kérdés. Ha paypallel fizettél, miért nem a paypal segítségét kéred, és nyitsz egy dispute-ot?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#685) ollie válasza Graphics (#683) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor megvan a Lenovo utódja a részemről

Na de a B20!? :P

***

(#686) hakydakillah válasza CHIPman (#684) üzenetére


hakydakillah
senior tag

De az nem csak pénz visszaszerzésre van? Én csak azt szeretném, hogy adják már végre fel.

(#687) tonyrulez válasza CHIPman (#684) üzenetére


tonyrulez
őstag

PayPal kötelezheti őket azonnali feladásra?

4 8 15 16 23 42

(#688) Graphics válasza ollie (#685) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem szamottevo amit videken vagyok, szoval nem annyira erint :)

Netem ugy is korlatolt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#689) preeem


preeem
csendes tag

Valaki nem tudna egy SOT időt adni úgy, hogy 4G-n van egész nap? Szóval nem WIFI-n keresztül megy a net.

RN3 Pro

(#690) Graphics válasza preeem (#689) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

10óra korul megy elvileg, fentebb keresgess

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#691) ollie válasza preeem (#689) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1-2 héten belül többünknek megérkezik, akkor több SoT időről tudunk beszámolni.

***

(#692) han_lev válasza Graphics (#688) üzenetére


han_lev
senior tag

Üdv! Látom egyezik az izlésünk... ;)

MI9 6/64

(#693) han_lev


han_lev
senior tag

Sziasztok!
Hol érdemes venni? Mostanság.
Tervezem az esetleges cserét..
:R :R

MI9 6/64

(#694) Bastard-s


Bastard-s
tag

Lehet már tudni,hogy mikor várható developer rom? Akár kínai, akár az eu-s verzió?!1

(#695) Milestone2 válasza Bastard-s (#694) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még mindig nem adták ki.
Nem tudom, a tippem az volt űnnep után.
Nem jött be.
Talán Mi5 után? Nem tudom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#696) XenHai


XenHai
senior tag

Valahol azt olvastam ,hogy a telefon hivatalos megjelenésekor adják ki , ami március .

(#697) Criminal017


Criminal017
őstag

Nem elképzelhető, hogy viszik Barcelónába is? Nagy lenne, plusz ha kiderülne, hogy terjeszkednek errefelé is... :))

(#698) Milestone2 válasza Criminal017 (#697) üzenetére


Milestone2
nagyúr

h.barra magánbemutatót tart barcelonában zártkörű meghìvásos alapon néhány ùjsàgìrónak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#699) Criminal017 válasza Milestone2 (#698) üzenetére


Criminal017
őstag

Ja, ezt tudom, csak hátha jelent valamit, hogy elmennek Barcelonába. :D

(#700) housejoy


housejoy
tag

szerintem először és utoljára vásároltam spemall-ról.
sűrűn vásárolok netről de ilyen szemét bandával még nem találkoztam...
nem lehet tudni van e raktáron amit vásárolni akar vagy megrendelt az ember,
fizetés után napokig nincs info akkor most küldik e vagy sem, emailekre nem válaszolnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.